Hop til indhold

Featured Replies

Skrevet

Besøgte Alexa WIld til 30 min.

Lejligheden ligger i Carlsberg byen, og er fin og ren.

Det er helt sikkert pigen på billeder, som er meget smuk og veltrænet.

Havde store forventer, da vi havde snakket meget om hvad jeg ledte efter og hvad der tændte mig, og hun gav flere gange udtryk for at ville hun meget gerne hjælpe med.

Det startede dog meget mekanisk, ultra klinisk, alt skulle tørres med serviet konstant og uden lidenskab.

Hun var meget berøringsangst, man måtte ikke rører eller leje med de store bryster, hvilke er super ærgerligt, for hun har den

VILDESTE krop, som jeg havde set frem til at udforske, samt tungekys, som ligesom heller ikke var muligt.

Blev smidt hen på sengen, man måtte ikke rører penis selv, ingen forspil, direkte til BJ, over i 69'er, hvor man kun måtte slikke meget meget lidt og forsigtigt. (meget hånd på brysten for hele tiden at holde afstand).

så ville hun ridde pikke, hvilket jeg havde set meget frem til, for sikke et udsyn! men igen måtte man hverken slikke eller holde på brysterne, kun om hofterne.....

Vi sluttede i doggy, hvilket var en fantatisk syn!

Så alt i alt en skuffende oplevelse, hvor forventningerne ikke blev indfriet, og hvor berøring og lidenskab ikke er til stede, men er man efter et optic fuck, er det sikkert en god løsning.

https://nympho.dk/n23396/alexa-wild

Skrevet

Ærgerligt du havde et dårligt besøg hos hende. Jeg må indrømme det er stor kontrast til de gange jeg har mødt hende. Der er hun altid frisk og veloplagt og giver mig en fræk porno oplevelse

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.