Hop til indhold

Første Outcall for mig...... Sofie Luxe, Vestjylland

Featured Replies

Skrevet

Som jeg har skrevet i et andet indlæg har den netop overståede weekend budt på store oplevelser. Planerne har udviklet sig over tid, og er blevet til flere oplevelser end først planlagt.
Jeg stødte første gang på Sofie`s annonce for 12-13 måneder siden hvor min henvendelse ikke gik igennem, men i min søgen for 5-6 uger siden dukkede Sofie op igen og jeg prøvede lykken endnu engang, denne gang med større held. Vi fik hurtigt en aftale i stand, og i dagene optil bekræftet. Da dette var outcall, skulle betalingen for transport falde på forhånd, hvilket er 100% ok, da jeg forstiller mig at mange piger desværre køre mange forgæves km, hvis ikke dette sker. Og for mit vedkommende første gang med en GP hjemme i privaten.
Præcis på aftalt tidspunkt ankommer Sofie, hun kommer af med overtøjet og vi starter med at glas vin i sofaen og lidt hyggesnak. Og her er det tydeligt at de billeder Sofie har i sin annonce slet ikke yder hende retfærdighed, hun er en virkelig smuk kvinde. Vi får en snak over vinen omkring ønsker og planer for de næste timer, og er begge enige om at vi ikke har travlt, og tager aftenen og oplevelserne som de kommer. God tid og nærvær er noget som jeg sætter kæmpe stor pris på. Og da jeg er så heldig at have en kæmpe stor og dejlig blød sofa bliver vi hurtigt enige om at vi faktisk ikke behøver andet..... og vi får begge smidt kludene og får mærket hinanden efter både tæt på, og rigtig tæt på...... Og tiden flyver jo som vi ved afsted når man er i godt selskab, og inden vi får set os om er der gået 2 timer..... Og jeg tror godt at jeg kan afsløre at vi begge var meget tilfredse med hvordan aftenen var skredet frem, uden stress og jag........ og med masser af tid til specielt det orale ;-)
Og da vi igen havde fået tøjet på, havde vi igen lidt tid med vin og hyggesnak og ingen hastværk........
Sofie er en utrolig sød og smuk kvinde som ikke har svært ved at snakke om alt.
Hvis jeg skal komme med et lille minus, så kysser hun ikke, og har desværre ikke oplyst dette i sin annonce. Men hun fortæller det under vores snak om ønsker for aftenen, og jeg tror ikke at det ville have ændret min booking af hende. @Sofie Luxe var en dejlig oplevelse på denne søndag aften, og jeg er fuldstændig brugt op, da hun efter godt og vel 2 timer igen vender snuden mod Esbjerg.
Og som noget nyt har Sofie lejlighedsvis adgang til en lejlighed i Esbjerg, og har derfor også lejlighedsvis Incall, det vil jeg sikkert gøre brug af hvis kalenderen giver mulighed for det igen.

Skrevet

Tak for en super hyggelig og fræk aften, du er helt bestemt velkommen til at ringe en anden gang igen😉

Jeg skal helt sikkert lige have skrevet i min annonce at jeg ikke tilbyder kys.☺️

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.