Hop til indhold

Featured Replies

Skrevet

Jeg besøger ikke gp’ere for at få en udløsning, det kan jeg klare på egen hånd, jeg besøger dem for at få en sexoplevelse. Og det må man sige at Peach giver. Fra hendes annonce:

“🩷 OM MIG 🩷
Jeg kan give dig det pornosexeventyr du drømmer om og som du tit har spillet pik til i pornofilm, men meget få kvinder har lyst til.”

Og denne gang skulle eventyret kredse om hård sex og smæk til hende, hvor jeg bare kunne kneppe igennem, bare bruge hendes krop til min tilfredsstillelse og bare give efter for de primitive lyster.

Så en mail blev sendt afsted med et par ønsker fra min bucket list og et par uddybende spørgsmål, og i løbet af tre mails, så var en aftale i hus. 

Sådan en seance kræver en drejebog, så jeg ikke,  i kampens hede, glemte en ting eller to. Velankommet fik vi hilst på hinanden, gennemgået rammerne for dagens legestue, inspiceret det medbragte legetøj og aftalt et stopord så legen ikke løbsk.

I stedet for at gennemgå alle legens detaljer vil jeg blot fremvise drejebogen (se vedhæftet billede) og den række af ✅ som vi fik sat samt et par tilføjelser der opstod undervejs.

Peach er en fornøjelse at lege med. Ingen begrænsninger (indenfor den aftalte pakke) eller indvendinger, ja hun sagde direkte nu skal du huske at kommandere rundt med mig. 

Et par udvalgte nedslag i legen.

- Nipples, vi fik leget godt og grundigt med hendes nipples. Både de aftalte pumper og de ekstra klemmer. Jeg må sige at hun tåler en pæn del på en ellers meget følsom del af kvindekroppen. Særligt godt var det at trække i kæden som klemmerne var sat fast i alt i mens jeg havde min pik dybt i hendes hals. Og efter at klemmerne/pumpen var lagt til side var det utroligt nemme at få nipples til at stritte igen, to sug på dem og de strittede igen. 

- Pink Peach’s pink pussy pump  (en medbragt gave til hende, naturligvis i farven pink). Et helt nyt element for mig, et fantastisk syn da hendes fisse svulmede op under vacuum. En pussy pump skal sidde på et stykke tid for at give effekten, så mens fissen var under vacuum tog jeg en rundtur i de andre huller. Dejligt blow og throatfuck. Hun er en champ. Analt, mens pumpen sad på, det kan man godt. Jeg havde forventet at der skulle gåes lidt roligt til værks for at undgå at pumpen faldt af, men det var faktisk muligt støde godt igennem. Og så selvfølgelig leg med fissen da pumpen blev taget af. Hun var tydelig meget mere følsom bagefter, så selv blid oral til hende gav en sitren i hendes krop. Et par slag med pikken på klitten, inden jeg trykkede bedstevennen i bund, tændte hende godt og grundigt. 

- Smæk, hun tager i mod smæk, både i måsen, på fissen, hvor hun klynker højlydt når klitten bliver ramt samt på brysterne. Oplevelsen af at køre dybt og hårdt i hendes røv, alt i mens ballerne blev mere og mere røde. Det vækkede nogle primitive lyster i mig. Dejligt var det også at se hendes reaktion når klitten blev ramt, på et tidspunkt havde jeg pikken i fissen mens klitten fik et par klask. Og jeg må sige at når hun klynker efter slaget så strammer det sgu’ rigtig godt om pikken. Så hun blev sendt hjem med røde mærker på udvalgte steder.

Afslutning med en frisk omgang anal og mere throatfuck, bare fordi hun er god til begge dele.

En fantastisk legestue hvor et par ting på min bucket list blev streget over, men også en seance hvor ideer til nye ting på bucket list blev skabt.

Og et link til dem som ikke allerede har savlet over hendes annonce og billeder:

https://annoncelight.dk/showad/449561



IMG_0205-compressed-compressed.jpeg

Skrevet

Tak for din fine anmeldelse 😘 det var som altid en fornøjelse at lege med dig 😜

Skrevet

Uha nu glæder jeg mig rigtig meget mere til næste torsdag 😋😋

Genialt med den plan @Hr Lille Niels, jeg har selv en aftale i næste uge, men min masterplan er kun i mit hoved, og jeg er sikker på at jeg glemmer halvdelen i kampen hede🫨 jeg må skrive ned…

Måske du har set mit lille skriv om mit møde med @Pink Peach, hun er en ener, mit første møde var meget forsigtigt, men der skrues lidt op i næste uge 😈

@Pink Peach er i liga med Susanne, June, Mettetøsen og Nannas Hjørne, det bliver ikke meget bedre ❤️

Når jeg ser din liste får jeg lyst til at spørge hvor hvor tid du havde til alt det?

Ps. Glemte du virkelig lussing?? Der tager Pink også rigtigt godt imod, kikke tøsen i øjnene men hun venter på den kommer, og det ved hun for hun beder selv om den, det rykker nede sydpå 😍

Redigeret af Hans69

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.