Hop til indhold

Anais Hvidovre, respektløs behandling

Featured Replies

Skrevet

Lavede en aftale med denne petit pige Anais. Ankommer til tiden ved noget lejlighedbyggeri i Hvidovre med 30min parkeringsbegrænsning. Inde i opgangen får jeg at vide at hun lige er ude at købe ind og er være tilbage om 5min.

Jeg venter… og venter… og venter og over 1/2 time senere får jeg så at vide at hun er på en anden adresse i nærheden og at hun nu endelig er kommet tilbage fra indkøb.

På vej op ad trapperne møder jeg så en kunde på vej ned (indkøb historien var åbenlyst en løgn) og da jeg kommer ind i lejligheden står der en mere kunde i brusebad, så jeg bliver bedt om at være muse stille.

Værelset jeg kommer ind i er vel 4kvm med en enkeltbolleseng, tydeligvis brugt sengetøj og sidste udluftning for flere timer siden. Pigen som på fotos, køn og lille bitte måske 150cm og nøgen med et håndklæde omkring (ingen indkøbsposer nogle steder)

Jeg føler mig som en tuborgflaske på et bryggeri påfyldningsbånd hvor priorisering om hurtig expedition og så er det bare ud af vagten er vigtigere end bare en snært at en illusion om en kvalitetsoplevelse. Vender om og går.

Held og lykke til alle jer der finder jeg i det her og går hele vejen…

https://escortguide.dk/annonce/75588

https://nympho.dk/n36156/anais#profile-prices

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.