Hop til indhold

Ginnyanna 888 i Odense

Featured Replies

Skrevet

Hejsa, lige besøgt hende her til 1 times hygge. jeg har set hende før da jeg tit frekventere stedet, men første gang jeg skulle prøve hende.

Hun er virkelig ung og i mine øjne gude smuk med naturlige forholdsvis store bryster, hun er meget lille og lidt buttet på den lækre måde, hvalpefedt vil jeg kalde det og så er hun genert og fnisende som en teenager det går lige i pikken, vi kom dog skidt fra start for vi var dårligt blevet alene i hendes rum før hun på meget gebrokkent fik forklaret at sex kun var i kort tid og resten massage ?…det gider jeg simpelthen ikke og jeg bad hende om og gå ud og hente mutter telefonpasser og evt. finde en af de andre piger på adressen til mig, nå men efter meget knævren frem og tilbage på Thai forklarede mutter mig at hun køre at fastlagt program med 30 minutter massage først og 30 minutter sex bagefter og jeg tænkte hvad fa’en pigen var jo lækker nok og stadig sød og smilende så jeg takkede ja og fortrød ikke, det var faktisk rigtig dejligt, massage lidt ligegyldigt men sex delen absolut godkendt, hun sutter virkelig godt pik og vi gik over til en 69’er i lang tid og bagefter tog jeg hende i diverse stillinger inden jeg kom med en ordentlig ladning mellem hendes bryster, hun er sød og lækker nok men burde arbejde med sin kommunikation )

https://annoncelight.dk/showad/436765

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.