Hop til indhold

NY ROSA I ÅRHUS/ VIBY

Featured Replies

Skrevet

Efter både ned- og opture, så kunne jeg mærke hudsulten trække til sig.

Kiggede derfor lidt rundt for at se hvad der kunne komme frem, og valget endte på Rosa. Hun er normalt ikke helt den type jeg ville gå efter, men prisen var tiltalende, og skulle mest bare have en udløsning.

Skriver til hende aftenen før for at planlægge min dag, og på dagen skriver jeg så når jeg ved hvornår jeg kan være hos hende. Det første husnr "hun" havde oplyst stemmede ikke overens, men kunne forestille mig det var for sikkerhedsmæssige årsager.

Jeg kommer, og hold fast hvor er hun dog vanvittig skøn at kigge på. Stram krop, og kønt ansigt.

Engelskkundskaberne skal man ikke regne med vil fungere, men lidt spansk og engelsk, så fandt vi da frem til det hele. Afregning på Mobilepay da Revolut ikke var en mulighed (nok sproget igen)

Afklædt og på sengen lå jeg da hun begyndte at bruge vådservietter, og kondom. Blowjobbet begyndte. Det er hun faktisk god nok til. Lige kort op og forsøge at en cowgirl, havde spurgt om jeg måtte give oral, hvilket blev afvist. Lækker udsigt for mig. Kan nok ikke sige det samme for hende.
Af igen, og vennen fik med hånd og mund, og der blev sprøjtet.

Hun stønnede lidt som dåselatter bliver afspillet.

Så blev jeg efterladt til mig selv, så tog tøjet på, og var ude efter 10 minutter vil jeg skyde på. Havde bestilt 30 minutter, kunne nok have nøjes med 20, og sparet de 100kr.

Kvinden er helt sikkert en skøn person, men tror bare ikke kemien var gensidig hvorfor jeg fik en lidt mere skuffende service, end jeg havde forventet.

Stedet ligger egentlig ganske diskrekt, og der er Netto tæt på man kan holde ved, så der kan handles efterfølgende.

Fra min side, så får oplevelsen en 4/10. Prisen og kvinden hiver op, mens servicen bare ikke rammer det forventerede. Sproget spiller en stor rolle, men kan man spansk, så tror jeg hun ville blive glad, og servicen noget bedre.

https://annoncelight.dk/showad/468487

https://www.escort-side.dk/HERNING-C-Best-prices?ad-id=42961

Det virker rigtigt nok til at være hende man skriver med, men for nemhedens skyld er nogle af hendes beskeder screenshots hvor der er skrevet på dansk. F.eks. instruktioner til lejligheden

Skrevet

Tak for info. Jeg forstår ikke, hvorfor nogle GPer er så kolde og afvisende. Jeg foretrækker langt kvinder med en helt almindelig krop – lidt mave, lidt hænge bryster– men med en varm personlighed, der smiler og er høflige.

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.