Hop til indhold

klædt ud som sissy - ny fetish

Featured Replies

Skrevet

Det er noget jeg har tænkt på de sidste mange år, at klæde mig i nylonstrømer, net, nederdele og være en rigtig slutty, beskidt sissy. Har været med en glædepige, som tændte på at gøre mig til en lille tøs og én privat pige. Min fetish har udviklet sig og jeg tænder ekstremt meget på det. Følelsen af at være slutty, beskidt og en dygtig tøs. Nu er jeg nået til et punkt, hvor jeg har virkelig meget lyst til at sutte en pik. Savle den til og blive dækket af sperm. Men er også nysgerrig på om der er nogle piger/kvinder herinde, som tænder på det?

Jeg er normalt ikke til mænd, men jeg tænder meget på tanken om at sutte en pik. Ikke sex, intimt, kys, eller få sutte min egen. Men servicere en anden mand, lige på og hårdt.

Er der nogen herinde som har det lige som jeg? Nogen som eventuelt kunne være interesseret?

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.