Hop til indhold

Bella i Christiansfeld

Featured Replies

Skrevet

Jeg besøgte tidligere i dag Bella for første gang.

Hun holder til et sted lidt syd for byen.

Da der ikke var så meget om herinde, så var jeg lidt skeptisk over hvad man kunne forvente, men den skepsis blev hurtigt gjort til skamme.

Jeg havde booket en times besøg. Blev modtaget i døren af en super flot dansk pige. Slank, lidt brun sommerkulør, smilende og fuld af positiv energi - pakket ind i et flot rødt lingerie med matchende hofteholder og strømper. Kroppen helt naturlig med små fine bryster, en fyldig/fit røv.

så snart jeg lige var vasket og afklædt begyndte Bella at “overfalde” mig stående med dybe tungekys. Begyndte at afklæde hende stående og snart lå vi og gramsede på hinanden, som var vi nyforelsket kærester.

Det gik over i gensidig oralsex og derefter sex.

På grund af hele stemning kom jeg overraskende hurtigt hvilket er usædvanligt for mig. Ofte tæt på umuligt med kondom, men det fik Bella lavet om. Kan kunne ligefrem mærke hun klemte ekstra rundt om pikken, da hun fornemmer klimaks nærmer sig.

Jeg fik en runde mere, men dog uden udløsning. Kan dog ikke klandre Bella for dette.

Til sidst lå vi og nussede og snakkede om løst og fast. Ingen hastværk med at få mig ud af døren - var faktisk mig der et par gange spurgte til tiden undervejs.

Genbesøg er bestemt undervejs i nær fremtid. Hun tilbyder vist lidt af hvert. Jeg fik både det blødeste kærestesex, men også det lidt hårdere hvor jeg kunne styre, holder hendes hænder, lidt smæk i røven. Virkede ægte under hele besøget uanset hvad hun blev “udsat” for.

https://annoncelight.dk/showad/460628

PS. Har tidligere været skepsis for om Bella og Simone er samme pige, da annonce er meget ens. Det viser sig de blot arbejder sammen og lejer sig ind samme sted.

Skrevet
  • Author
Solmedsmil skrev, for 6 minutter siden:

Er det det sted der er over for tankstationen?

Nej, heldigvis en smule mere diskret

Skrevet
  • Author

Ovenpå succesen fra sidste uge var det tid til genbesøg i går.

Denne gang havde jeg taget en ekstra fyr med herinde fra, som jeg har delt piger med tidligere.

Fri leg i alle 3 huller i 1 time og der er nærmest ingen begrænsninger. Det eneste som begrænsede os var størrelsen på vores vedhæng - Bella tog imod alt hvad vi “udsatte” hende for og vi måtte indimellem have en puster imens hun blot var sulten efter mere. Hendes sultne og intense blik hun kigger op med med min pik og boller i munden imens hun får den analt i doggy af den anden fyr vil være et lykkeligt minde på nethinden til evig tid.

DP, deepthroat, dominans med smæk og meget mere.

Fransk uden, sex med kondom.

Hun virker til at nyde besøgene mindst ligeså meget som en selv - det har jeg ikke oplevet siden Happy Maja huserede i Esbjerg.

Fed oplevelse, som fortjener gentagelse ved lejlighed.

Redigeret af JJ1986

Skrevet

Jamen det bliver vildere og vildere 😅

Om en uge har hun sikkert afholdt en gangbang der var over 100 mænd til 😆

Skrevet
  • Author

trucker76 skrev, for 5 timer siden:

Jamen det bliver vildere og vildere 😅

Om en uge har hun sikkert afholdt en gangbang der var over 100 mænd til 😆

Det skal jeg ikke kunne sige og det skal stå hende frit for, hvis hun gør.

Men hvis du har tvivl om min anmeldelse, så stem det evt. af med@Capstano .

Han var den anden fyr, som deltog.

God weekend.

Redigeret af JJ1986

Skrevet

Besøgte selv Bella her i fredags (7. August). Vi havde skrevet lidt frem og tilbage sammen. Da jeg bliver nød til at afklare med en kvinde og hun kan klare det som jeg har mellem benene, da det desværre ikke er alle der kan det. Men det må jeg sige at Bella kunne og damn hun var vild med det og det kunne mærkes på hende og se i hendes blink. Men for at komme lidt tilbage til starten igen.

Som JJ1986 siger er hun en smuk slank kvinde som er meget jordnær og virkelig sød og rar. Hun er nem at snakke med og er venlig, men hun kan også være mega dirty når det kommer til det og hun ved godt hvad hun kan lide.

Da jeg møde hende og viste mig ind, vi snakke lidt og jeg betalte hende, så det var ude af verden. Hun bedet mig om at smide tøj, da jeg var nøgne hoppe hun på mig med kys og hænder. Resten vil jeg ikke gå i detejler med da det er mellem mig og hende, men kan sige at hun elsker at sutte og det var en masse sex og mere.
Efter en masse sjov og vild ballede, sad vi og snakke lidt.

Sidste små ting om hende er det:
Hun elsker det hun gøre og det kan mærkes. Der er ikke noget fake her og det er dejligt at mærke en kvinde som elsker man gør ved hende. Hun kan være den sødeste kæreste eller den vildest tøs. Og hun er meget åben for ting og ideer, men hun vil meget gerne møde dig først før hun gør nogle af de vilde ting, bare så hun bedre ved hvem du er.

Hende skal jeg mødes med et par gange, da hun er så dejligt og fræk at være sammen med.

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.