Hop til indhold

GB af 28 årig sprøjte tøs fra Jylland. Besøger KBH 25/07-2026

Featured Replies

Skrevet

Nej, ikke endnu. Men støtte på dem på SnapChat. De virker meget lige til og reelle. Have vist et lignende arrangement på Fyn for et par uger siden.

Skrevet
  • Author

Der er bare lige det med forudbetaling.

Dog kun 100 kr..

Skrevet

Jeg har som sagt chattet med hende flere gange. Virker reelt. Hvis et skam, så kan jeg leve med de 100,-😉

Skrevet

pussygalores sommerparty kræver 500 forud.
Med mindre der kræve forudbetaling eller du bliver trued med blacklistning til evig tid, så er der masser, der melder sig til, som aldrig dukker op.
Jeg har set det flere gange. Jeg var til GB med gangbangmilf i sidste uge. Der var 9 eller 10 tilmeldte. der var kun 5 der dukkede op.
Det her par har hioldt fler GB genne længere tid. så jeg er ret overbevist om, at det er reelt nok

Skrevet

jeg har mødt dem flere gange og de er dejlige mennesker og helt nede på jorden og go humor og go sex

dem kan i roligt knalde -)

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.