Hop til indhold

Din mest intense oplevelse med en GP?

Featured Replies

Skrevet

I går genbesøgte jeg en petit GP (ikke relevant for tråden, hvem hun er). Besøget startede med, at jeg fik en god massage. Derefter et kort hj og blow inden kondomet kom på til en intens gang sex (inkl. dybe kys). Jeg havde en af de dage, hvor jeg holdt længe, så efter noget tid skiftede hun til endnu et hj og blow. Jeg holdt stadig, så jeg sagde, at det var helt ok, hvis jeg ikke fik udløsning. Men hun var selv liderlig og skiftede over til at give et skønt pussy slide, der blev efterfulgt af 3. omgang med hj og blow. Det var så langt og saftigt at jeg måtte overgive mig til sidst. Hun gav dog ikke bare slip, men ”malkede” videre, så pikken var fuldstændig tømt. Jeg var også tømt for energi, men trak hende op over mig, så vi kunne puste ud, mens vi nussede og kyssede.

Jeg havde booket en time, men det gik så hedt for sig, at det blev tæt på 1,5😅

Jeg har haft mange gode oplevelser med GP’er, men dette besøg er det med intense hidtil. Selvom jeg var meget aktiv, da vi havde sex, føler jeg mig gennemkneppet. Jeg var helt færdig... og alt for udkørt til at starte denne tråd i går🥵

Hvad er DIN mest intense oplevelse hos en GP?

Skrevet

Min mest intense var min første gang. En rigtig lækker kvinde med store bryster, en lækker ræv og helt fit. En drømmekvinde. Jeg drømte om hele pakken: analsex og cum in face - bare rigtig fræk pornosex. Og det fik jeg og mere til!

Siden har jeg ikke haft behov for det samme. Jeg fik en drøm opfyldt. Nu er jeg mere til stille GFE sex med kys og kram.

Skrevet

Jeg besøgte den samme GP igen og igen. Jeg kunne godt mærke, at vi blev mere og mere glade for hinanden. Det startede egentligt med, at hun under mit ene besøg viskede mig i øret, at hun havde fået følelser for mig. Ved næste møde spurgte hun mig om jeg efter vi havde hygget os ville ud og tage en kop kaffe med hende. Det takkede jeg ja til og vi havde en rigtig hyggelig time sammen, hvor vi bare sludrede. Næste gang jeg kom hos hende, der sprang hun i armene på mig - kyssede mig dybt imens hun skubbede døren i bag mig. Før jeg vidste af det havde vi klædt hinanden af, så tøjet lå hen ad gulvet. Hun sad på mit ene ben og gnubbede sit nøgne underliv imod mig i dybe kys. Vi væltede ned i sengen kyssende imens min pik gned hende op ad maven. Hun bed mig i øreflippen og hviskede "please - just fuck me. I want to feel you" - og hendes ben viklede sig rundt om mig og hun pressede mig imod hende. Jeg spurgte hende om hun mente at jeg bare skulle putte den ind uden kondom. Hun svarede "Yes - please fuck me!". Jeg var lige ved at lade mig rive med... Men selvom jeg siden da har tænkt det scenarie igennem 100 gange og jeg bliver vildt tændt bare af tanken - så lykkedes det mig altså i kampens hede at spørge efter kondom. Vi havde en skøn omgang sex - som vi har haft flere andre gange, men den her gang var bare ekstra fræk og den sidder stadig i mig. For bare tankerne om at have sex med hende uden kondom - ja det gad jeg faktisk virkeligt godt, men tør simpelthen ikke...

Skrevet

Så lykkedes det, efter et halvt års venten, og mig i næsten cølibat, kom @Nannas Hjørne idag til hovedstaden, vi har siden vores første møde i oktober haft to aftaler, som begger er blevet aflyst af hver mands herre…sygdom, men idag lykkedes det og nu var det kun en Herre og jeg har jo så haft god tid til at brygge en skummel plan sammen for Nanna :D

Temaet denne gang var Petplay, jeg havde set et sted at hun havde en remmaske med de sødeste små ører, den lovede hun at medbringe, sammen med poter, jo det skulle nok blive godt :-P

Da jeg nu havde ventet så længe var der orden på finanserne, så vi havde aftalt tre timers Petplay, Nanna mente ikke hun kunne holde til mere :rolleyes:

Som vanligt var shoppede jeg lidt inden vi mødtes, tøsen skulle jo forkæles efter et halvt års venten.

Vi mødtes samme sted som sidst, det var lækkert for mine skumle planer var faktisk designet til det sted, jeg havde rigtig mange gange kørt en film af stedet og planen i min krøllede hjerne…

Jeg blev modtaget af søde Nanna i en fin sommerkjole, jeg havde bedt om selv at pakke hende ud :x vi kyssede dejligt og fik pillet lidt, ej dette skulle blive godt.

Jeg fik et hurtigt bad og klædte mig på igen for at ende i sofaen med Nanna ved min side og med flere kys og mere kælen, på et tidspunkt spørger jeg hvad hun er idag? En hund, en kat, et kæledyr ender hun med at mene, ja og en tøs tilføjer jeg….ja svarer hun, og har tøser adgang til møbler, spørger jeg, hvor hører de til henne? Hun er klar over den er gal og glider langsomt og tavst ned på gulvet foran Herren. Jeg trækker en lille sort bog frem fra tasken og meddeler at alle fejl vil blive noteret til senere afregning.

Vi får en snak om hvad tøsen tror der skal ske idag, jeg skal kneppes og røvpules er svaret, ja det skal du, men skal du voldtages? Man kan ikke voldtage en villig tøs svarer den kloge tøs, lidt overrasket blev Herren lige der :huh:

Det blev tid til den reglementeret inspektion, op og stå, kjolen af og remmasken på, rød læbestift, så Herren har noget at sigte efter. Tøsen har en sort bh på, det må den gerne have, men brysterne skal hives op at skålen og hænge fremme, så Herren kan benytte sig af dem, når han lyster. Hvad er det for patter spørger Herren, tøsen er lidt forvirret, Herren hjælper (han er bare for sød), hvad hedder en hunhund, nu er tøsen med, en Tæve siger den, rigtigt, Herren skriver “TÆVE” henover tævepatterne. Herren tjekker længere nede, der er et par trusser?? Har tæver trusser på, nej det tror jeg ikke de har, af med dem, Herren propper dem ind i munden på tæven. Det er tid til at opgøre fejl og mangler, to tævepatter der ikke hænger frit, to fejl. Trusser der dækker fisse og røvhul, to fejl. Trusser i munden, der umuliggør et hurtigt facefuck, en fejl. Ialt fem fejl i den sorte bog til senere afregning.

Men Herren har også været flink og har købt et hundehalsbånd til tæven, så den ikke løber væk når den luftes. Tæven kommer med på knæ og den bliver bedt om at slikke Herrens pik, det var lækkert og det kunne vi have brugt vældig lang tid på men Herren syntes alligevel der mangler noget og henter en pakke som han kaster på gulvet og bedet tæven åbne den, tæven har også fået poter på, så den har kun munden til hjælp, det går nu også meget godt, papirstumper flyver om ørene på den og pakken er åben, lige hvad vi manglede tæve, en sort hale med en 4 cm stål buttplug, så den kan sidde ordenligt fast, Herren er igen flink og putter buttpluggen i munden på tæven mens han henter glidecremen. Pluggen skubbes ind og tæven har nu en 50 cm lang sort hale, den ser godt ud.

Vi går en tur hen foran spejlet og Herren spørger hvad tæven ser, den er godt opdraget, den ser en liderlig villig tæve og en god Herre. Herren spørger tæven hvad Herren ser, en villig tæve? Fejl Herren ser tre liderlige pikhuller der hungre efter at blive fyldt, teknisk set kun to, halen optager det ene pikhul. Fejlen noteres i den sorte bog.

Det var tid til afregning, altså for mig, det var jo ikke helt gratis desværre, så inspireret af @Lauersen havde jeg medbragt lidt sedler som jeg spredte ud på gulvet og bad tæven samle dem ind med munden, den havde jo poter på, og give mig en ad gangen, tæven havde været længe på knæ og snød lidt, men Herren var igen flink og lod det fare…

Pengene var samlet og nu trængte Herren til lidt forkælet, at havde indtil nu handlet om tæven. Den blev sat til at slikke Herrens pik, det går der lang tid med, Herren sidder og venter på at tæven fejler og putter pikken i munden for at sutte, men nej den har lært af erfaring at den skal spørge først, det gør den og den får lov, dog tager Herren lige læbestiften og maler på tævens snude, så han kan tjekke om tæven kommer i bund og stempler på Herrens maveskind :D det gik fint. Herren rejser sig og tager fat i tævens hestehale for at facefucke hurtigt og dybt, det er noget tæven bare kan, den har ikke brug for meget luft og Herren kører hårdt og kommer med et fornuftig spermsprøjt midt i ansigtet på tæven:rolleyes:

Vi får lige lidt luft inden vi kommer til opgørelsen og afregningen af dagens fejl. Herren tilbyder tæven selv at vælge, tre slag pr. fejl eller et terningslag pr fejl. Det er syv fejl, dem runder vi op til 10. Altså uden terning 30 slag, med terning er det muligt at være heldig og vinde 60 slag, men tæven kan jo også være uheldig og tabe og så kun få 10 slag. Tæven kører max. på regnemaskinen inde i hovedet og vil gerne starte med terningen og gå tilbage til de 30 hvis det bliver for meget. Her sætter Herren hælene i, Herren er flink at give tæven et valg og nu prøver den at styre, det går ikke, den må vælge. Den vælger terningen, fint for hvis den haved valgt de 30 havde Herren alligevel omgjordt det valg, det er jo Herren der bestemmer. Instruksen er at tæven tager terningen i munden og slår et slag, den finder terningen og gør det antal øjne der er slået, herefter kommer tæven til Herren vender røven til og med tævepatterne i gulvet modtager den straffen, som jo egentlig ikke kan betragtes som en straf men som en irettesættelse. Herren endte op med en varm hånd og tæven med en rød røv efter 35 slag, så den vandt da lidt :D

Tæven skal forkæles, Herren går i køkkenet for at plukke lidt jordbær, Herren står ved køkkenvasken og skyller bær, tæven sidder bagved og venter sulten. Herren laver flødeskum i sin iSi-sifon og gør det lidt ekstra lækkert med vaniliepasta. Skal tæven have en guf, voof lyder det, Herren tager et jordbær og kommer lidt flødeskum på skal tæven have guf, voof lyder det igen og Herren putter bær og flødeskum op imellem ballerne, værsgo tæve, den kaster sig over bæret og slikker Herrens røv ren, det gentages et par gange, der er ikke noget som at få slikket sin røv af en lækker tæve.

Herren anretter en portion jordbær med rigeligt flødeskum og vi vender tilbage til stuen hvor tæven får besked på at indtage sit foder. Tæven stikker snuden helt ned i skummet så ansigtet bliver smurt ind, da der er ved at være spist op får tæven besked om at beholde en mundfuld så Herren kan facefucke mens den sluger resterne, det gør den rigtigt godt.

Tæven får en lille pause mens Herren går i køkkenet igen, der skrælles, det er jo ikke andet end arbejde at passe tæver :D

Vi ender i soveværelset, Herren har skrællet en peberrod, det har tæven aldrig prøvet før, så det er jo spændende. Det går lidt tid hvor Herren gnider roden over tævefissen, så begynder den at varme, det kan tæven godt lide. Herren lægger sig mellem tævens lår og slikker tævefissen det bedste han har lært, roden kommer op i røven og tæven kneppes med den, det er tilsyneladende noget der virker, tæven bliver meget urolig og spørger til sidst om den må komme, ja da og den kommer i kraftige lange kramper, for fanden de var lækkert at se på. (Jeg pointerede at hun ikke skulle fake for min skyld, men det skulle blive værre endnu :rolleyes:)

En kort pause og Herren var klar med nyskrællet ingefær, nu stod den på figging. Ingefær er noget kraftigere end peberrod derfor denne rækkefølge. Tæven har prøvet det før og lignede en der glædede sig. Først gned Herren skamlæber og klitoris godt ind i ingefærolien dernæst op i tævefissen for at varme lidt op. Hvis tæven kunne lide peberrod, så var den helt begejstret for ingefæren. Herren troede ikke selv på det, men gik alligevel igang med at slikke fisse igen, og tro det eller lad være, det gik hurtigt og tæven gik i krampe igen, så voldsomt at den glemte at spørge om lov, Herren var flink igen og undlod at nævne det, men Herren husker til næste gang…

Nu kunne man jo forestille sig at der ikke var mere energi tilbage i tæven, men nej, en ting manglede vi, der var flødeskum tilbage i iSi-sifonen. Så tæven hives ud på badeværelset, studsen i bagerste pikhul, Herren tømmer næsten flødeskumssprøjten i røven på tæven, den tager godt fra, Herren sikre sig at det ikke løber for hurtigt ud ved at presse en, to, tre, fire fingre op og kneppe tævens røv. Det sidste flødeskum sprøjtes i tævens mund hvorefter Herren knepper til han kommer udover tæven.

Både vi og badeværelset trængte til lidt vask, så ind under bruseren. Når man står der skal man jo altid….pisse, så der var ikke andet at gøre end at tæven måtte ned med åben mund, så Herren kunne levere sit pis i dens mund…

Så kunne vi (jeg) ikke mere, der var dog lidt tid tilovers, så vi sad nøgne i køkkenet og snakkede hyggeligt og pillede lidt (og gud hjælpe mig om ikke Nanna spurgte om vi lige skulle tage en hurtig omgang til :wub:)

Hvis nogen er kommet efter mig og syntes der var lidt smag af vanilje, peberrod eller ingefær, så er I ikke helt galt på den….

Nanna er lækker, sød og med på den værste, jeg glæder mig allerede til hun kommer igen :wub:

 

Note til mig selv:

Glem aldrig flødeboller…igen

Skrevet

Pyha der er mange men jeg havde en årelang relation til en af de helt store legender i branchen.

Vi knaldede alle mulige steder men oplevelsen hvor jeg havde hende på hotel en hel dag står som noget helt særligt.

Lige ved siden af var der oplevelsen med en gravid amatør pige der nok er det mest seksuelt begavede menneske jeg har været sammen med. Hold da op det var en af de mest intense timer i mit liv med safter over det hele.

En af mine første oplevelser var med Katrine som var på klinikken ved Nørrebro Runddel. Hun var så gennemført perfekt og gudesmuk men dengang vidste jeg ikke at det var noget helt unikt. Niveauet dengang var også længder bedre end i dag så der var mange der trak i mig.

Skrevet

En av mina mest intensiva upplevelser med en GP var för över 30 år sedan. Jag bodde då en bit upp i Sverige, skulle flyga med Singapore Airlines från Kastrup på eftermiddagen och hade anlänt med nattåg på morgonen.

Mitt första besök gick till en klinik på Nørre Søgade där jag hade debuterat som sexköpare några år tidigare. Enligt annonsen i Ekstrabladet hade de "døgnåbent", men jag var första kunden för dagen och väckte antagligen pigen. Det var en ung negress som betjänade mig. Besöket var inte mitt bästa hos en GP, men inte heller mitt sämsta utan rätt ordinärt.

Eftersom jag hade rätt gott om tid innan jag behövde åka ut till Kastrup promenerade jag runt lite i Köpenhamn och kom att passera en thaiklinik som jag besökte. Neonskylten som talade om att de var öppna flashade inbjudande och jag föll för frestelsen. Det var en ung thai i kanske 25-årsåldern som betjänade mig och vi började med body-to-body massage på en luftmadrass där pigen gled runt på hela min intvålade kropp med hela sin nakna kropp. Redan detta var mycket intensivt och upphetsande. Efter den nakna helkroppsmassagen förflyttade vi oss till sängen och pigen började rida mig. Det som gjorde detta intensivt var att hon hade perfekt kontroll över musklerna i fittan och den liksom masserade min kuk. Samtidigt var min kropp väldigt avslappnad efter den inledande massagen och eftersom jag redan knullat en gång så fick jag inte orgasm och utlösning direkt, utan kunde ligga precis på gränsen med maximal njutning under en rätt lång tid innan orgasmen kom. Det var ett av mina skönaste samlag, betalda och obetalda i mitt liv.

Skrevet

Jeg har ført lidt dagbog over de oplevelser, som har været stærkest og er til min overraskelse nået op på omkring 130 oplevelser, som har været så stærke at de selv årevis senere ofte melder sig til en gennemgang i min fantasi.

7-8 møder har været så stærke at det føles som om der er et før og et efter... Der er sket noget så stærkt at jeg har lært noget nyt om mig selv og fundet nye dybder i min nydelse eller mit følelsesliv.

Med en gik jeg voldsomt over tid to gange i træk og vi fik et helvedes hyr med telefondamen. Ikke bare den næste, men de to næste sad og ventede. Jeg spurgte om hun ville med på hotel og se hvad vi egentlig kunne... Jeg betalte for 45 min. og er faktisk i tvivl om hun overhovedet ville have pengene. Vi endte med at knalde i 5½ time, kun afbrudt af at vi lå i hinandens arme og kyssede og nussede. 🥰

Hun gav også de vildeste våde blowjobs. To gange har hun gennemgnasket mig så grundigt at da jeg 8-9 timer senere, efter vagt i swingerklubben, kommer hjem og trækker underbukserne af stadig er fuldstændig gennemblødt! Jeg fatter simpelthen ikke hvordan hud og underbukser ikke har absorberet det i løbet af aftenen, men at ligge og onanere i hendes savl klokken kvart i kvalme er langt fra det værste jeg har prøvet. 😍

En anden kiggede mig bare i øjnene og sagde "Hej" og så var jeg solgt! Fra det øjeblik har mit hjerte følt at vi hører sammen og det gør det endnu, på trods af at jeg ikke har set hende i tre år. de første to gange vi var sammen blev hun overrasket da hun fik spontan sprøjteorgasme af at ride mig og hun sendte mig det lykkeligste blik jeg nogensinde har set i en kvindes ansigt. Da hun bøjede sig frem for at kysse mig, faldt hendes hår perfekt rundt om vores ansigter som en kuppel. Jeg følte at vi havde skabt vores eget univers, hvor kun vi to fandtes. ❤️

En tredje blev så tændt da hun red mig at hun blev helt flov. Hun tog fat i mit ansigt og vendte det væk og sagde "du må ikke kigge på mig, jeg bliver genert!". Da telefondamen bankede på døren skreg hun "SKRUB AF!!!", så jeg blev helt forskrækket, og så gennemkneppede hun mig bare, til hun ikke kunne mere. Dagen efter var der en anden pige der tog hendes vagt og ugen efter var hun bare væk fra branchen. Hun dukkede op igen ca. 2 år senere og da hun så mig sagde hun Hej Refresh (altså mit borgerlige navn), som om vi kendte hinanden og sagde at hun var super glad for at se mig, da hun sådan havde håbet på at der ville komme nogen af dem hun kendte. Da jeg sagde til hende at vi kun havde mødt hinanden én gang før, troede hun dårligt på det og sagde "er du sikker på det, jeg føler at jeg kender dig?". Da vi havde knaldet stod hun usikkert ved siden af sengen, vendte sig om imod mig og sagde "ok, nu giver det mening at jeg kunne huske dig!" 😄❣️

En fjerde græd da hun fik orgasme og da jeg tørrede hendes tårer af hendes kind med min tommelfinger, blev jeg så knyttet til hende så jeg aldrig har oplevet noget lignende. Jeg skulle dybt op i hende og jeg havde lyst til at kramme hende ind i mig, så hun kunne røre ved min sjæl. Den aften elskede jeg med min kone og energien fra om eftermiddagen genopstod, så jeg havde noget af det mest vidunderlige sex med min kone nogensinde i energien skabt sammen med en anden vidunderlig kvinde. ❤️

Et års tid senere tog samme kvinde hævn ved at nusse mig på den måde jeg plejer at nusse hende på. Jeg blev så påvirket at jeg dårligt kan beskrive det! Hun forlod værelset for at sige til telefondamen at jeg lige skulle have et øjeblik og da jeg trak underbukserne på fik jeg den vildeste orgasme da de ramte min pik! Hun kommer ind på værelset og finder mig nærmest ikke kontaktbar, jeg kan ikke huske hvordan jeg kom over i sengen hvor jeg sad. Efter et kvarters tid siger vi farvel og jeg beslutter mig for at jeg lige skal sidde lidt i bilen inden jeg kører nogen steder... Jeg vågner bag rattet i bilen uden at kunne huske at jeg har startet den eller er sat i gang. Jeg kunne ikke finde ud af at køre ind til siden, så jeg måtte bare følge bilen foran mig og håbe på det bedste. Heldigvis gik det uden at jeg slog hverken mig selv eller andre ihjel. 🫣❣️

Og så var der hende, som tog et perfekt blood choke på mig, så jeg med det samme vidste at hvis ikke hun slap meget snart, så ville jeg besvime. Min krop og mit sind overgav sig og jeg var godt på vej væk. Jeg nåede lige at tænke "hvad nu, hvis hun ikke har styr på det? Hvad hvis hun ikke slipper, dør jeg så???" og mit sind svarede bare "Jamen så dø... Så dør du lykkelig!". Men inden jeg helt forsvandt tog den skøre kælling (sagt med den dybeste respekt) fat i mit hår, løftede mit hoved op fra madrassen så øjnene trillede tilbage og kiggede på hende og sagde bestemt til mig "KIG PÅ MIG, NÅR JEG KNEPPER DIG!" 🤠❣️Man kan ikke engang få lov til at dø i fred! 🤣🤣🤣

Hun får også de sindssygeste reaktioner når jeg slikker hende. Engang spjættede hun så meget at hun hoppede ud af sengen. Hun landede med ryggen op ad vægen inde i hjørnet og greb med den ene hånd ud efter vindueskarmen og den anden fik fat i et stort spejl der heldigvis sad godt fast på væggen. Hun lignede nærmest spiderwoman, som hun hang der... Jeg kravlede hurtigt tættere på og fortsatte og da hun få sekunder efter fik orgasme, så slap hun bare vindueskarm og spejl og hendes overkrop var bare på vej ned langs væggen, så hun ville være end fuldstændig foldet sammen imellem sengen og væggen. Heldigvis nåede jeg et trække hende ind på sengen igen, så der skete ikke noget. Det var faktisk i samme møde, så det var sku' lige før at vi begge to mistede livet den dag 😂

Skrevet
Hans69 skrev, den 3.4.2026 at 23:53:

Glem aldrig flødeboller…igen

Tsk, tsk... Så kom herren vidst selv i den sorte bog! 😉

Lyder som en mega fed oplevelse.

Skrevet

Min mest intensive oplevelse var to timer med to ungarske pornstars og 2 videokameraer i en lejlighed på Østerbro.
Jeg genoplever ofte oplevelsen gennem de videoer, jeg optog.

Jeg mødtes med den ene af dem et par gange mere, hvor det var mindre intenst men meget mere smukt og romantisk.

Skrevet
Hans69 skrev, den 3.4.2026 at 23:53:

Så lykkedes det, efter et halvt års venten, og mig i næsten cølibat, kom @Nannas Hjørne idag til hovedstaden, vi har siden vores første møde i oktober haft to aftaler, som begger er blevet aflyst af hver mands herre…sygdom, men idag lykkedes det og nu var det kun en Herre og jeg har jo så haft god tid til at brygge en skummel plan sammen for Nanna :D

Temaet denne gang var Petplay, jeg havde set et sted at hun havde en remmaske med de sødeste små ører, den lovede hun at medbringe, sammen med poter, jo det skulle nok blive godt :-P

Da jeg nu havde ventet så længe var der orden på finanserne, så vi havde aftalt tre timers Petplay, Nanna mente ikke hun kunne holde til mere :rolleyes:

Som vanligt var shoppede jeg lidt inden vi mødtes, tøsen skulle jo forkæles efter et halvt års venten.

Vi mødtes samme sted som sidst, det var lækkert for mine skumle planer var faktisk designet til det sted, jeg havde rigtig mange gange kørt en film af stedet og planen i min krøllede hjerne…

Jeg blev modtaget af søde Nanna i en fin sommerkjole, jeg havde bedt om selv at pakke hende ud :x vi kyssede dejligt og fik pillet lidt, ej dette skulle blive godt.

Jeg fik et hurtigt bad og klædte mig på igen for at ende i sofaen med Nanna ved min side og med flere kys og mere kælen, på et tidspunkt spørger jeg hvad hun er idag? En hund, en kat, et kæledyr ender hun med at mene, ja og en tøs tilføjer jeg….ja svarer hun, og har tøser adgang til møbler, spørger jeg, hvor hører de til henne? Hun er klar over den er gal og glider langsomt og tavst ned på gulvet foran Herren. Jeg trækker en lille sort bog frem fra tasken og meddeler at alle fejl vil blive noteret til senere afregning.

Vi får en snak om hvad tøsen tror der skal ske idag, jeg skal kneppes og røvpules er svaret, ja det skal du, men skal du voldtages? Man kan ikke voldtage en villig tøs svarer den kloge tøs, lidt overrasket blev Herren lige der :huh:

Det blev tid til den reglementeret inspektion, op og stå, kjolen af og remmasken på, rød læbestift, så Herren har noget at sigte efter. Tøsen har en sort bh på, det må den gerne have, men brysterne skal hives op at skålen og hænge fremme, så Herren kan benytte sig af dem, når han lyster. Hvad er det for patter spørger Herren, tøsen er lidt forvirret, Herren hjælper (han er bare for sød), hvad hedder en hunhund, nu er tøsen med, en Tæve siger den, rigtigt, Herren skriver “TÆVE” henover tævepatterne. Herren tjekker længere nede, der er et par trusser?? Har tæver trusser på, nej det tror jeg ikke de har, af med dem, Herren propper dem ind i munden på tæven. Det er tid til at opgøre fejl og mangler, to tævepatter der ikke hænger frit, to fejl. Trusser der dækker fisse og røvhul, to fejl. Trusser i munden, der umuliggør et hurtigt facefuck, en fejl. Ialt fem fejl i den sorte bog til senere afregning.

Men Herren har også været flink og har købt et hundehalsbånd til tæven, så den ikke løber væk når den luftes. Tæven kommer med på knæ og den bliver bedt om at slikke Herrens pik, det var lækkert og det kunne vi have brugt vældig lang tid på men Herren syntes alligevel der mangler noget og henter en pakke som han kaster på gulvet og bedet tæven åbne den, tæven har også fået poter på, så den har kun munden til hjælp, det går nu også meget godt, papirstumper flyver om ørene på den og pakken er åben, lige hvad vi manglede tæve, en sort hale med en 4 cm stål buttplug, så den kan sidde ordenligt fast, Herren er igen flink og putter buttpluggen i munden på tæven mens han henter glidecremen. Pluggen skubbes ind og tæven har nu en 50 cm lang sort hale, den ser godt ud.

Vi går en tur hen foran spejlet og Herren spørger hvad tæven ser, den er godt opdraget, den ser en liderlig villig tæve og en god Herre. Herren spørger tæven hvad Herren ser, en villig tæve? Fejl Herren ser tre liderlige pikhuller der hungre efter at blive fyldt, teknisk set kun to, halen optager det ene pikhul. Fejlen noteres i den sorte bog.

Det var tid til afregning, altså for mig, det var jo ikke helt gratis desværre, så inspireret af @Lauersen havde jeg medbragt lidt sedler som jeg spredte ud på gulvet og bad tæven samle dem ind med munden, den havde jo poter på, og give mig en ad gangen, tæven havde været længe på knæ og snød lidt, men Herren var igen flink og lod det fare…

Pengene var samlet og nu trængte Herren til lidt forkælet, at havde indtil nu handlet om tæven. Den blev sat til at slikke Herrens pik, det går der lang tid med, Herren sidder og venter på at tæven fejler og putter pikken i munden for at sutte, men nej den har lært af erfaring at den skal spørge først, det gør den og den får lov, dog tager Herren lige læbestiften og maler på tævens snude, så han kan tjekke om tæven kommer i bund og stempler på Herrens maveskind :D det gik fint. Herren rejser sig og tager fat i tævens hestehale for at facefucke hurtigt og dybt, det er noget tæven bare kan, den har ikke brug for meget luft og Herren kører hårdt og kommer med et fornuftig spermsprøjt midt i ansigtet på tæven:rolleyes:

Vi får lige lidt luft inden vi kommer til opgørelsen og afregningen af dagens fejl. Herren tilbyder tæven selv at vælge, tre slag pr. fejl eller et terningslag pr fejl. Det er syv fejl, dem runder vi op til 10. Altså uden terning 30 slag, med terning er det muligt at være heldig og vinde 60 slag, men tæven kan jo også være uheldig og tabe og så kun få 10 slag. Tæven kører max. på regnemaskinen inde i hovedet og vil gerne starte med terningen og gå tilbage til de 30 hvis det bliver for meget. Her sætter Herren hælene i, Herren er flink at give tæven et valg og nu prøver den at styre, det går ikke, den må vælge. Den vælger terningen, fint for hvis den haved valgt de 30 havde Herren alligevel omgjordt det valg, det er jo Herren der bestemmer. Instruksen er at tæven tager terningen i munden og slår et slag, den finder terningen og gør det antal øjne der er slået, herefter kommer tæven til Herren vender røven til og med tævepatterne i gulvet modtager den straffen, som jo egentlig ikke kan betragtes som en straf men som en irettesættelse. Herren endte op med en varm hånd og tæven med en rød røv efter 35 slag, så den vandt da lidt :D

Tæven skal forkæles, Herren går i køkkenet for at plukke lidt jordbær, Herren står ved køkkenvasken og skyller bær, tæven sidder bagved og venter sulten. Herren laver flødeskum i sin iSi-sifon og gør det lidt ekstra lækkert med vaniliepasta. Skal tæven have en guf, voof lyder det, Herren tager et jordbær og kommer lidt flødeskum på skal tæven have guf, voof lyder det igen og Herren putter bær og flødeskum op imellem ballerne, værsgo tæve, den kaster sig over bæret og slikker Herrens røv ren, det gentages et par gange, der er ikke noget som at få slikket sin røv af en lækker tæve.

Herren anretter en portion jordbær med rigeligt flødeskum og vi vender tilbage til stuen hvor tæven får besked på at indtage sit foder. Tæven stikker snuden helt ned i skummet så ansigtet bliver smurt ind, da der er ved at være spist op får tæven besked om at beholde en mundfuld så Herren kan facefucke mens den sluger resterne, det gør den rigtigt godt.

Tæven får en lille pause mens Herren går i køkkenet igen, der skrælles, det er jo ikke andet end arbejde at passe tæver :D

Vi ender i soveværelset, Herren har skrællet en peberrod, det har tæven aldrig prøvet før, så det er jo spændende. Det går lidt tid hvor Herren gnider roden over tævefissen, så begynder den at varme, det kan tæven godt lide. Herren lægger sig mellem tævens lår og slikker tævefissen det bedste han har lært, roden kommer op i røven og tæven kneppes med den, det er tilsyneladende noget der virker, tæven bliver meget urolig og spørger til sidst om den må komme, ja da og den kommer i kraftige lange kramper, for fanden de var lækkert at se på. (Jeg pointerede at hun ikke skulle fake for min skyld, men det skulle blive værre endnu :rolleyes:)

En kort pause og Herren var klar med nyskrællet ingefær, nu stod den på figging. Ingefær er noget kraftigere end peberrod derfor denne rækkefølge. Tæven har prøvet det før og lignede en der glædede sig. Først gned Herren skamlæber og klitoris godt ind i ingefærolien dernæst op i tævefissen for at varme lidt op. Hvis tæven kunne lide peberrod, så var den helt begejstret for ingefæren. Herren troede ikke selv på det, men gik alligevel igang med at slikke fisse igen, og tro det eller lad være, det gik hurtigt og tæven gik i krampe igen, så voldsomt at den glemte at spørge om lov, Herren var flink igen og undlod at nævne det, men Herren husker til næste gang…

Nu kunne man jo forestille sig at der ikke var mere energi tilbage i tæven, men nej, en ting manglede vi, der var flødeskum tilbage i iSi-sifonen. Så tæven hives ud på badeværelset, studsen i bagerste pikhul, Herren tømmer næsten flødeskumssprøjten i røven på tæven, den tager godt fra, Herren sikre sig at det ikke løber for hurtigt ud ved at presse en, to, tre, fire fingre op og kneppe tævens røv. Det sidste flødeskum sprøjtes i tævens mund hvorefter Herren knepper til han kommer udover tæven.

Både vi og badeværelset trængte til lidt vask, så ind under bruseren. Når man står der skal man jo altid….pisse, så der var ikke andet at gøre end at tæven måtte ned med åben mund, så Herren kunne levere sit pis i dens mund…

Så kunne vi (jeg) ikke mere, der var dog lidt tid tilovers, så vi sad nøgne i køkkenet og snakkede hyggeligt og pillede lidt (og gud hjælpe mig om ikke Nanna spurgte om vi lige skulle tage en hurtig omgang til :wub:)

Hvis nogen er kommet efter mig og syntes der var lidt smag af vanilje, peberrod eller ingefær, så er I ikke helt galt på den….

Nanna er lækker, sød og med på den værste, jeg glæder mig allerede til hun kommer igen :wub:

 

Note til mig selv:

Glem aldrig flødeboller…igen

Er Nanna aktiv igen, eller et det en oplevelse fra tidligere?

Skrevet

Desværre ikke☹️

Det var en af to fantastiske oplevelser ❤️

Redigeret af Hans69

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.