Hop til indhold

Recommended Posts

Ærede brødre. 
 

short and sweet, så følte jeg behovet for en gang massage plus det løse. 
 Jeg var langt hjemmefra og kender ikke territoriet så godt. Så jeg tænkte det der ser sq ok ud. 
 Så jeg kørte til Vallensbæk hos

https://escortguide.dk/P/fp-45-min-1000-kr--63544.html

Og der blev jeg mødt af den lovede Dansktalende pige, men så stoppede det også der. Efter 5 min ventetid kom der så en velnæret lidt engelsktalende dame i slut 30erne ind og bad mig skifte værelse. 
 Jeg fik betalt for det aftalte 45 min fp til tilbudspris og lagde mig på briksen. 
 Dame. Gik i gang med massagen med tøj på og det gjorde hun egentligt rimeligt uden at det var prangende. Så kom turn around og hun sjaskede lidt olie på lillemanden og pillede lidt, hvorefter hun tog den ind tørt. Damn av for satan mv. det dræbte det lidt. Jeg fik skiftet til missionær så jeg kunne bevare en smule værdighed og kunne koncentrere mig om at blive færdig, alt imens damen lavede søstjernen- kiggede væk og pakkede brysterne ind med armene. 
 Må indrømme at det var ret tydeligt hun ikke var i det her for fornøjelsens skyld. 

Kommunikation 10/10

parkering 10/10

stedet 7/10

pigen 3/10

risiko for genbesøg 0/10

 

peace out

 

edit. Vil Administrere venligst flytte denne til Sjælland 

beklager fejlen

Redigeret af ssarge

Del dette indlæg


Link til indlæg

var det den tynde (Nicha) du var sammen med ? jeg synes det er lidt svært at læse ud af din anmeldelse.

Hvis jeg ikke havde haft karantæne herinde, da jeg besøgte hende, havde jeg også kunnet skrive en tilsvarende anmeldelse og du kunne have sparet pengene. 

Redigeret af NielsKim

Del dette indlæg


Link til indlæg

Det var ingen af dem på billederne. 
ifølge annoncen burde de to de reklamerer for tale Dansk. Og hun lignede ikke nogen af dem i annoncen

Del dette indlæg


Link til indlæg

Jeg prøvede en halv time med Nicha den ene dag.. hun kunne ikke give massage fordi hun havde dårlig arm, hendes energi var elendig så jeg gad ikke at betale for sex og endte med at gøre det færdigt selv.

Stod senere under bruseren og irriterede mig over spildte penge, olie på kroppen og en lyst der stadig var der.

Dagen efter modtog jeg så sms’er fra stedet hvor jeg blev spurgt ind til hvor meget jeg havde betalt.IMG_7032.thumb.png.475a064129f7cfdbffd97d68cac4e0aa.png

Del dette indlæg


Link til indlæg
Gammel rotte skrev, for 1 time siden:

uden gummi?

Nej. Men lige på og hårdt

Del dette indlæg


Link til indlæg
NielsKim skrev, for 1 time siden:

Dine anmeldelse er også havnet i jyde kategorien. Du må hellere bede om at få den flyttet. 

 

Har jeg gjort

Del dette indlæg


Link til indlæg

Ærgerligt at der er kommet knas med service. Det har tidligere været et godt sted, som jeg har besøgt en del gange, indtil for et halvt års tid siden. Jeg håber at mutter får styr på det igen.

Del dette indlæg


Link til indlæg
ssarge skrev, for 5 timer siden:

hvorefter hun tog den ind tørt. Damn av for satan mv. det dræbte det lidt. Jeg fik skiftet til missionær så jeg kunne bevare en smule værdighed og kunne koncentrere mig om at blive færdig, alt imens damen lavede søstjernen- kiggede væk og pakkede brysterne ind med armene. 

Tak for anmeldelsen. Du får et rent 1o tal for den beskrivelse :)

 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Jeg forsøgte også, efter at fået stedet anbefalet, at få en aftale i stand med Nicha) Jeg ringede dagen før og en engelsk talende dame bekræftede at det var muligt at få en eller halvanden time dagen efter med hende. Jeg sendte om morgenen en sms og fik bekræftet at jeg havde en aftale med Nicha - så mig af sted om eftermiddagen. 

En ældre, surt udseende dame i lidt kedeligt søndagstøj  åbnede, bad mig sætte skoene "please.. shooooose there" og pegede. Hun sagde hverken goddag eller noget, men førte mig bare ind til et massagerum "how long you want?" sagde at jeg havde en aftale med Nicha. Ahh. .she just left 2 min  ago ... 

Så synes ikke lige jeg ville bruge mere tid med sådan et usmilende menneske, så gik igen.

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...