Hop til indhold
lecharming

Bianca, Frederiksberg, Guld guld og mere guld

Recommended Posts

Hun er helt igennem fantastisk, til den pris er det viderligt det bedste køb jeg har givet mig selv, hun skal have 5 stjerner herfra. Jeg kender ikke til andres oplevelse, men jeg var super glad for den beslutning.

Ekstra pakken for 200, er alt godt for havet, uden og dybt og hele pivtøjet. Hvis man har ekstra mønt på lommen, så smid det efter hende, på den gode måde. Hun er så ekstremt et behagelig menneske.

 

https://escortguide.dk/P/-sweet-bianca-the-best-blow-30min600-tantra-lingam-sex-b2b--61078.html

Redigeret af Stapler
Overskrift rettet.

Del dette indlæg


Link til indlæg

Jeg kan kun være enig med anmelder, Bianca er sød og meget imødekommende, og hun gør det rigtig godt. Rigtig god value for money. Virkelig godt blow uden, og også lækker sex.

Billederne er ganske retvisende, synes jeg. Billede 4, foran spejlet ser ud som hende jeg mødte, nogle af de andre har måske fået lidt filter.

Der ligger tidligere anmeldelser der beskriver hende som værende kæmpe stor, det kan jeg slet ikke genkende, vil ikke engang kalde hende buttet, men hun er heller ikke et nips. Dog kan vægt jo som bekendt køre lidt op og ned.

I mine øjne er hun en flot og lækker kvinde med kvindelige former, og jeg har bestemt overvejet et genbesøg.

Redigeret af Notch Johnson

Del dette indlæg


Link til indlæg

Er billederne retvisende? 

Synes det er de samme billeder hun har brugt i 5-6 år - hvis ikke længere :)

Del dette indlæg


Link til indlæg
Dr. Humper skrev, den 17.1.2026 at 15:44:

Har hun tabt sig?

Jeg synes hun havde en perfekt form da jeg besøgte hende, men hun er ikke fuldstændig skinny.

Del dette indlæg


Link til indlæg
m-j skrev, den 18.1.2026 at 13:00:

Er billederne retvisende? 

Synes det er de samme billeder hun har brugt i 5-6 år - hvis ikke længere :)

Arghh, 5-6 år er wild, måske de seneste 3-4. Men besøgte hende for 1 år siden, der så hun i nogle tilfælde bedre ud, men det er smag og behag.

Del dette indlæg


Link til indlæg
lecharming skrev, den 20.1.2026 at 15:33:

Men besøgte hende for 1 år siden

Har du så besøgt hende 2 gange?

Eller er din anmeldelse i denne tråd af besøget for et år siden?

 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Jeg besøgte Bianca sidste uge, meget forventningsfuld efter gode anbefalinger. Men gik desværre derfra med en meget skuffet følelse i maven. Jeg købte ekstra pakken, som blev anbefalet. Men fandt ikke ud af, hvad dette var. Måske Bianca var træt og udbrændt. Det skal man have lov til. Men sikken en skuffelse... 

Del dette indlæg


Link til indlæg
Pelle_plut skrev, for 7 timer siden:

ekstra pakken, som blev anbefalet. Men fandt ikke ud af, hvad dette var.

Det står i trådstart: uden (gummi) og "dybt" (dybt i den ene eller anden ende er dog ikke angivet).

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...