Hop til indhold

Recommended Posts

Det er uden tvivl Luna på billederne. Luna gav dejlig GFE. Alder er kun få år fra rigtig alder. Billederne er nye, men enkelte billeder er nogen år gamle.

https://escortguide.dk/P/luna-busty-girl-i-m-a-hot-big-ass-fester-65900.html

https://www.escort-side.dk/Hello-gentlemenThank-you-for?ad-id=24871

Jeg har faktisk set Luna to gange nu. Første gang var jeg lidt overvældet over hendes måde at være på og derfor ventede jeg med at anmelde til anden gang, hvor jeg var mere afslappet. Synes hun er fotogen så hun giver ikke 100% samme indtryk men hun er nem at genkende.

Ved første besøg kyssede hun kun lidt, anden gang meget mere. Der er noget ved hende der er svært at forklare. Hendes ansigt kan være ekspressivt og hun er meget ligefrem men alligevel virker hun naturlig og ikke på den der overdrevne måde. Anden gang gjorde hun nogen ting jeg ikke har prøvet før med en GP. Det er sådan noget hygge noget man kan gøre med en kæreste og jeg vil ikke gå i detaljer. Hun taler kun lidt engelsk, ved ikke om det er realistisk at lige den del sker uden man taler spansk. I forhold til GFE så er der nogen piger der kysser og kæler mere men det føltes mere naturligt med Luna.

En ting jeg var glad for var at Luna spurgte hvor meget lys jeg ønskede. Jeg valgte fuld belysning og der var ikke spor mørkt.

Luna gav ok fransk. Ved første besøg var det ikke helt ualmindeligt. Ved andet besøg stoppede hun op og kyssede mig ind i mellem under fransk.

Cowgirl var godt. Ved andet besøg red hun på en helt anden måde der virkede mere improviseret.

Doggy var rigtig godt. Der er et stort velplaceret spejl. Hun har store gyngende bryster. Hendes røv er fin, også lidt gyngende. Ved første besøg kom jeg ret hurtigt, som jeg ellers aldrig gør.

Missionær var også godt, det passer godt til hendes gyngende bryster. Hvorfor prøver nogen piger mon at holde på brysterne så de ikke gynger når det ellers ser så godt ud?

Begge gange kom jeg hurtigere end jeg plejer og da jeg havde betalt for en time så var der en del tid tilbage. Hun masserede mig lidt. Men vi snakkede rigtig meget og det endte hurtigt med at vi i stedet lå side om side og kælede og talte om diverse. Hun er supersød og varm.

Det er et meget velkendt sted i Vanløse med god offentlig transport og ok parkering. De fysiske rammer har udviklet sig over årene og nu er det egentlig helt ok. Se f.eks. badeværelset, det er jo ligefrem blevet godt.

Del dette indlæg


Link til indlæg
PeterN skrev, for 10 timer siden:

Er der nogle tidspunkter på dagen hun er lettere at få kontakt til end andre ?

Det ved jeg desværre ikke så det må man nok spørge hende om.

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...