Hop til indhold
Bombrn

Liderlig gift Q, blindfold bag i bil. Sorø

Recommended Posts

Endelig lykkedes det at mødes med dem. M sidder på forsædet (minibus) åbner skydedør og Q ligger med spredte ben. Hoppede ind i bussen lagde penge til M gik om til Q 

hun begyndte at sutte min pik, var sku noget spændt på setuppets oprigtighed inden mødet og det påvirkede lillemanden lidt men hun suttede virkelig godt. 
bag hende hoppe om på alle 4 for at se hendes dejlige røv også se om jeg ku få lidt mere liv i ham.  Det kom der og så snart hun fornemmede det pressede hun fissen mod min pik. Også kørte det ellers bare på skinner derfra. 
Q er virkelig lækker, lækker krop, stram ungpige fisse uden at være ung (: 

først skal man bevise sin ankomst et sted. Bagefter for man en ny lokation i en skov hvor man kan parkere 2 biler så skriver man også kommer de lidt efter. 
10 ud af 10 mulige. 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...