Hop til indhold

Recommended Posts

 

https://annoncelight.dk/showad/370609

Jeg har været ved forskellige GP'er men har altid haft det problem at lillemand ikke ville lege med uanset hvor gode GP'erne var.

Den sidste jeg var ved gav mig en blå pille men den kunne jeg jo ikke bruge der da de jo tager lidt tid om at virke.

Jeg læste i anden tråd at hvis man er nervøs så dutter den blå pille altså ikke.

Lana var tæt på og jeg fik en aftale med en times varsel så pillen blev knust og røg ned og lige før jeg gik afsted tog jeg en god slurk ildvand. Så håbede jeg nerverne ville være væk.

Jeg kom derhen og blev lukket ind med kys og kram og vi tog et bad sammen hvor hun vaskede og pillede og lillemand begyndte at vågne op.

Så ind i seng. En god massage først og så om på ryggen og så gik hun i gang. Hold nu op hvor hun kan give et blowjob og lillemand ville virkelig godt lege med - ENDELIG :D

Så i gang. Hun er meget indlevende og hvis det er skuespil er hun rigtig god til det. Hun havde dog lidt problemer med lillemands størrelse så vi måtte skifte stilling og hun holde lidt pause men så ville hun have mere igen.

Der blev ikke skudt kanon så tiden løb ud. Men det var tydeligt at hun gerne ville have jeg kom på besøg igen. Så det vil jeg gøre igen så snart jeg kan.

Hun taler ok engelsk og er meget naturlig og nem at være sammen med.

Så til andre hvor lillemand ikke rigtig vil er der her et tip til jer. Lille blå pille (Viagra eller lignende) og en god dram (efter hvad man kan lide men husk hvordan jeres ånde lugter) så kører bussen.

Hilsen Duskedrengen

Del dette indlæg


Link til indlæg

Alkohol og viagra kan jeg ikke anbefale sammen.

Jeg har oplevet den vildeste halsbrand, trykken for brystet og lettere hjertebanken ved indtagelse af begge samtidig.

De symptomer har jeg ingen af ved hverken alkohol eller viagra hver for sig. Eller helt uden for den sags skyld.

 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...