Hop til indhold

Recommended Posts

Brystomann skrev, for 6 timer siden:

Findes der en velskabt kvinde, der rent faktisk kan levere oprigtig indlevelse med meget ældre mænd??

Nu betragter jeg migselv som en relativ ung mand, men, med 63 år indtil videre på denne jordklode, vil andre måske have en anden holdning.  :lol:

Alder til side, synes jeg at den smukke Sarah leverer en værdig gfe med indlevelse og nærvær,også trods aldersforskel:

https://escortguide.dk/P/-sarah-outcall-incall-63734.html

Sweet Cecilia skal også nævnes her - hun leverer en uovertruffen gfe, også med indlevelse og nærvær.  Hun er ikke i byen for tiden, men du kan læse om hende her -

https://www.eroguide.dk/forum/search/?q=56330&quick=1

God fornøjelse!!

Del dette indlæg


Link til indlæg
Naeem Harami skrev, for 4 timer siden:

Det findes der da. 

Jeg formoder det skal være en dansk pige, men du mangler at fortælle din egen alder?

Nej, behøver ikke være dansk..

68,......

Del dette indlæg


Link til indlæg

Tror faktisk ikke alder overhovedet er nogen hindring for "indlevelse", hvis man selv bidrager med opmærksomhed og respekt - måske endda tværtimod!

Del dette indlæg


Link til indlæg

Jeg tænker at der skal noget godt skuespil til og det kan nogle piger levere. Det er nok for meget forlangt at unge piger skal levere ægte indlevelse til mænd over 60. Så skal man nok på dating markedet hvor der er masser af ældre kvinder der er skilt fra deres mænd. Der er masser af forsømte ældre kvinder der hungrer efter sex så det er måske et alternativ til ægte indlevelse. 

/B

Del dette indlæg


Link til indlæg
ButterflyMan skrev, for 11 timer siden:

Der er masser af forsømte ældre kvinder der hungrer efter sex

Okay, hvor finder man dem??

Del dette indlæg


Link til indlæg
Skrevet (edited)
oros skrev, for 31 minutter siden:

Hun nævner ikke kundens alder med et eneste ord - så hvorfor lige hende?

Har besøgt hende og hun er rimelig openminded. Jeg har selv en del år på bagen og det havde hun absolut ingen problemer med. Og så er hun bare superdejlig og ægte og giver en god service med god indlevelse. Så mange grunde til at det skulle være hende.

Redigeret af Ubeskriveligt

Del dette indlæg


Link til indlæg

Er selv 66 år - synes egentlig jeg oftest får en fin behandling 

Den er givetvis “professionel” men virke ægte og fin - nok også et spørgsmål om kemi

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...