Hop til indhold

Recommended Posts

Den her latinske skønhed er vildere og varmere end Salma Hayek, har været der, just trust me bro!

https://www.escort-side.dk/sexy-and-hot-princess?ad-id=35644 

https://annoncelight.dk/showad/421335

Scrollede igennem siderne for at se om der var noget interessant, og jeg faldt over denne her perle, kunne ikke undgå at blive forelsket i hendes smil. Alt tjekkede ud, tidligere positiv anmeldelse, billederne kunne ikke findes andre steder, så jeg sendte en besked afsted, og fik hurtigt svar tilbage. Kommunikationen var fin, vi fik aftalen i hus, og jeg fik adressen. Lokationen er ved Langenæs, indgang ud til vejen, men man er hurtigt indenfor.

Når man så er indenfor, så er man så sanseligt inde i varmen, hold op en skøn velkomst fra en endnu skønnere pige, hun eksploderer lige i øjnene. De dejligste kurver, om vi snakker læber, bryster eller numse. Hun har en naturlig form og facon, som hænger perfekt sammen proportionelt. Så lige så snart juvelerne sættes fri, så kan man altså ikke holde hænderne for sig selv. Måtte simpelthen give hende en grundig omgang massage, ikke for hendes skyld, bare for at jeg kunne få lov at smøre hende ind i olie og nyde hendes fantastiske krop. Hun var helt igennem nærværende, også selvom hendes ikke er perfekt, så er hun meget sensuel i sprog og ånd, hun tager godt hånd om en, og ens pakke. Med andre ord, der er ikke en finger at sætte på hendes service, suveræn, sublim og intens, jeg nød hvert et sekund. Kan stadig se dem foran mig. . . Mine hænder griber dog kun efter den tomme luft, og de bliver først tilfredse næste gang de bliver velsignet af så guddommelig en krop!

Mine varmeste anbefalinger, vores egen lille Salma Hayek, bare bedre!

Del dette indlæg


Link til indlæg
Napoleon69 skrev, Lige nu:

Shit, en skabning....

Kan du huske om hun tungekysser? Lidenskabeligt?

Det endte vi med midt under akten, helt af sig selv fordi det var så lidenskabeligt, og hendes kys er lige så fantastiske som alt andet ved hende. Jeg tænker dog at du skal skrive og spørge, så hun er forberedt på at det er en service du ønsker. 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Ja, det kunne jeg jo, men jeg forstår sgu godt, hvis de ikke lover noget uden at have set manden først. Jeg lover heller ikke at købe bilen før jeg har både set og kørt i den...:D

Del dette indlæg


Link til indlæg

Tak for din indlæg Puritaniia . 
Jeg også besøgt den dejlig kvinde  i aften . 
nem at laver aftale og det er hende på billeder , flot kvinde med lidt extra kilo . Men det gøre mig ikke noget , sexet pige  med charme , varme , og krydret karakter . Kyser godt og giver dejlig erotisk massage . Rigtig godt blow . Og sex dellen var ret intens . Hun rider dejlig langsom i starten , og setter tempoet op , hvor hun stimulerer hendes klit . jeg blev nød til at stoppe hende eller vil jeg kom . Hende på rykken mig på knæ , langsom dybe stud . Kunne ikke hold  tilbage mere . Jeg kom i  en fantastisk orgasme . 
Alt i alt dejlig besøg , vil klar anbefale hende. 
hun rejse i morgen , og er tilbage i May . 

Del dette indlæg


Link til indlæg
Betelgeuse1965#2 skrev, den 24.3.2025 at 00:21:

, flot kvinde med lidt extra kilo

Er der flere kg end billederne antyder ? 
Det er som om hun har større bryster på videoen der ligger på escort-side.dk end på videoen på annoncelight, samt en del af billederne. Hvordan var de ved dit besøg ? 
PS Tak for svar om Eva  ;) Det  var godt :P   

Del dette indlæg


Link til indlæg
TheDude TheDude skrev, for 13 timer siden:

Er der flere kg end billederne antyder ? 
Det er som om hun har større bryster på videoen der ligger på escort-side.dk end på videoen på annoncelight, samt en del af billederne. Hvordan var de ved dit besøg ? 
PS Tak for svar om Eva  ;) Det  var godt :P   

Ja , hun havde lidt flere kg på . Men hun ikke fed på noget mode . Måske hun taget på siden billederne blev  taget. Men som bonus hendes bryster er store end på escort side . 
Jeg vil vurderer den som D skål . Jeg havde gode besøge,  hun er virkligt dejlig kvinde . 
 

glad for at du havde gode oplivelse hos Eva . 
det er derfor vi er her . 
dejlig weekend . !!! 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Så har jeg været forbi Salma. Hun giver et ret godt blowjob. Men hun trænger simpelthen til nye billeder. Jeg kan ikke sige at jeg ikke var blevet gjort opmærksom på ekstra kilo. Men jeg vil nok mene at hun vejer mindst 10 kg mere nu end da billederne på https://www.escort-side.dk/sexy-and-hot-princess?ad-id=35644 blev taget. Her syntes jeg så også at der måske liiiige var et par ekstra kilo på hendes video som jeg syntes var pisse fræk. Men hendes fysik ligner mere https://www.escort-side.dk/Hello-my-dears-lm?ad-id=32229. Hun er sød og har et smukt ansigt. Men kommer man for at opleve at have sex med en der har en krop som der skiltes med i annoncen bliver man altså skuffet. Jeg kunne have gået men gav det en chance pga. de andre gode anmeldelser. Men jeg skulle nok have bedt hende om at åbne badekåben inden betaling og have sagt pænt nej tak.   

Del dette indlæg


Link til indlæg

Tak til Thedude for at eksemplificere hvordan hun i virkeligheden ser ud... jeg bliver så irriteret når der bliver pyntet så markant på virkeligheden, så af den grund er jeg ude...

 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...