Hop til indhold

Recommended Posts

https://nympho.dk/n20633/7102/soborg

https://escortguide.dk/P/ammy-best-party--70294.html

Tidligere i dag have jeg mit første møde med en GP. 
Jeg har længe ville prøve at få fantasien opfyldt, men motivationen har ikke været til det, da jeg har ramt en god "held" med piger "i det fri". Men efter at have set Ammy's announce, kom motivationen pludselig helt af sig selv. 
Ammy er naturligt rigtig smuk og hun havde ikke så meget make-up på, da jeg mødte hende. Ellers er hun lige så smuk og fræk, som på hendes billeder - som alle er meget nye. Hun skriver at hun er 178cm høj, men hun er nok nærmere 182, hvilket er et kæmpe plus i min optik!
Hendes bryster er naturlige, sidder perfekt og er en håndfuld større end hvad de ligner på hendes billeder. Igen et kæmpe plus!
Hun fangede først min opmærksomhed på sine annoncer, fordi hun smiler meget og ser glad ud på sine videoer og billeder - hvilket bestemt også er tilfældet, da jeg mødtes med hende.

Hun svarede nærmest med det samme, var nem at skrive med og stedet var nemt at finde. Rummet var stort og lyst, sengen var behagelig og jeg fik et kram og en varm velkomst.
Da det var min første gang, har jeg hørt mange røverhistorier og fordomme om at besøge en GP. Det kom meget bag på mig, hvor naturlig det hele virkede og hvor nemt det var at snakke med Ammy og hvor meget hun smilte. Det vildeste var dog, hvor gude smuk hun er! Undervejs var der god kemi, øjenkontakt og en del grin - hvilket også kom som en overraskelse.

Efter blev jeg pænt tørt af, og vi hyggesnakkede mens vi tog vores tøj på. Prikken over I'et var dog, at jeg blev tilbudt en kanelgiffel på vej ud af døren, hvilket er min absolutte yndlingsusundt!
Hvis jeg var rigere havde jeg besøgt Ammy hele tiden. Selvom det må siges, at jeg er en rigtig rookie i gamet - så ved jeg hvad god sex og smukke kvinder er og jeg har svært ved at forestille mig, at det fås meget bedre end hos Ammy. 

Jeg kommer ikke bare igen, jeg bliver stamkunde. Det er helt sikkert!
Pas godt på hende og nyd hvad der i min optik er den smukkeste unge kvinde på alle siderne (kommer slef an på hvad man er til)
10/10!
 

Del dette indlæg


Link til indlæg
TallGirlsEnjoyer skrev, den 17.3.2025 at 16:28:

Tidligere i dag have jeg mit første møde med en GP. 
 

Ikke for at være næsvis, men det udsagn stemmer meget dårligt overens med overskriften.

Hvordan kan du vide at det ikke bliver bedre, når du ikke har andet at sammenligne med?

Men jeg forstår at du har haft en god oplevelse, og tillykke med det. :smile:

Del dette indlæg


Link til indlæg
Ebden_jj skrev, 1 time siden:

Ikke for at være næsvis, men det udsagn stemmer meget dårligt overens med overskriften.

Hvordan kan du vide at det ikke bliver bedre, når du ikke har andet at sammenligne med?

Men jeg forstår at du har haft en god oplevelse, og tillykke med det. :smile:

Hahaha, det er også første gang jeg skriver en anmeldelse. Men har svært ved at tro, at det kunne gøres bedre. Har jo også erfaring fra det virkelige liv. I bakspejlet kunne overskriften rigtig nok være anderledes 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...