Hop til indhold
fyr9000

2 frække veninder - Heidi og Kristina - Aalborg/nørresundby

Recommended Posts

Der er allerede mange rosende ord og disse to herinde men her kommer lige en kort anmeldelse fra dagens besøg.

Som man kan læse i andre tråde, har de holdt pause et par måneder og har være meget savnet. De er begge vildt søde at snakke og skrive med og der er klare aftaler.

Alles smag er forskellig men efter min mening er disse to piger noget af det frækkeste jeg længe har oplevet. De er fantastisk kønne (ansigt, krop, frækt undertøj, hele pakken) med store (kunstige) bryster. De er sindsygt frække når de kysser og slikker på hinanden og hele oplevelsen er bare som at være med i en porno film. Jeg kan mærke at de er tændte og ikke kun gør det for pengene - det er frækt. Måske er det også derfor at de ikke tager sig specielt godt betalt. Jeg giver dem altid lidt ekstra kontanter fordi de er søde men også fordi jeg ved, at der er virkelig mange der skriver og de må sortere i dem.

 

Pigerne: 10/10

Sexen: 10/10

Stedet: 9/10

Gentagelse: 100%

 

 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...