Hop til indhold
Guest troublemaker1234

Bedste placering i kbh ?

Recommended Posts

Gæst

Har en sød pige der er på vej tilbage til Danmark - som spørger om hvor hun skal forsøge at få en lejlighed - hvor det er nemmest for hendes kunder at komme til med både bus/metro og parkering af bil - nogen der har et godt bud ?

 

feks tæt på Frederiksberg metro ?  Eller Forum ? Eller er feks Nørreport bedre ?

 

det er ikke en lejlighed der ledes efter, men hvor placeringsmæssigt det er bedst for en GP at befinde sig i en lejlighed i kbh (altså medmindre du har en lejlighed med god placering til ovenstående på hånden til udlejning i 14 dage fra 4 april)

Redigeret af Gæst

Del dette indlæg


Link til indlæg

Nørreport er centrum i Kbh for offentlig transport (bus, metro, s-tog og kystbane) og P-huset på Israels Plads har altid ledige pladser. Om det så er muligt - (og billigt ?) - at korttidsleje en passende lejlighed der, ved jeg ikke).

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...