Hop til indhold

Recommended Posts

Jeg var forbi i sidste uge og har også været forbi hende på den gamle adresse i Rødovre. Hun er sød og reel. Man får hvad man betaler for og jeg synes det er virkelig god value. Det er iøvrigt intet problem hvis man gerne vil have kondom på. Det har hun i flere størrelser.

Del dette indlæg


Link til indlæg
Massage-testeren skrev, for 4 timer siden:

og så er hun racist

er det en antagelse fordi hun ikke er tiltrukket af sorte mænd eller kender du hendes holdninger til bestemte racer, @Massage-testeren?

Kysser hun, @Dokken?

https://escortguide.dk/P/melissa-15-min-500-all-without-anal-pussy-blowdjob.-oesterbro-58261.html

Redigeret af Harran

Del dette indlæg


Link til indlæg

Jeg ved ikke om Melissa kysser. Hun har ikke kysset med mig og det er ikke på hendes ellers lange liste med extras.

Det er nok ikke gfe man skal satse på hos Melissa, men hun er meget samarbejdsvillig. Du kan gøre som du vil, men forvent ikke den store indlevelse.

Del dette indlæg


Link til indlæg
WomanCheck skrev, for 8 timer siden:

knepper godt

Dokken siger at hun mangler indlevelse og du siger at hun kneppergodt, @WomanCheck. Hvad betyder "knepper godt" i din verden, hvis der ikke er indlevelse? 

Del dette indlæg


Link til indlæg
Harran skrev, den 2.10.2021 at 05:22:

er det en antagelse fordi hun ikke er tiltrukket af sorte mænd eller kender du hendes holdninger til bestemte racer, @Massage-testeren?

Kysser hun, @Dokken?

https://escortguide.dk/P/melissa-15-min-500-all-without-anal-pussy-blowdjob.-oesterbro-58261.html

Altså hvis man i hvilket som helst andet erhverv fortæller man ikke vil betjene en anden etnisk herkomst end dansk - så vil firmaet få bøde for diskrimination hun kan jo bare afvise når de kommer 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Når jeg skriver uden indlevelse så hentyder jeg til at hun ikke er en af dem der ligger og stønner på en måde hvor det virker indlysende at det er skuespil.

 

Aftalen med Melissa er nærmere noget med at hun gør lige præcis hvad du ber hende om uden at brokke eller noget. For mig er det en god løsning til et hurtigt knald for 500kr. Jeg har ikke bedt hende om at smile og stønne. Jeg har kun bedt hende om at om at placere sig som jeg har ønsket. Det gør hun rigtig godt synes jeg. 
 

Den første gang var hun i lidt bedre humør og snakkede. Anden gang virkede hun lidt mere træt, men leverede 100% det jeg ønskede.

 

Del dette indlæg


Link til indlæg
Massage-testeren skrev, for 21 timer siden:

hvis man i hvilket som helst andet erhverv fortæller man ikke vil betjene en anden etnisk herkomst end dansk

Godt så. Du ved det altså ikke.! Så kunne du bare have sagt at det var en antagelse.

Der er folk der ikke tænder på rødt hår og så er der folk der kun tænder på rødt hår. Det gør ikke folk til racister. Nu tænder Melissa så tilfældigvis ikke på sort mens andre KUN tænder på sort. Derfor behøver du ikke at stemple hende som racist.

Redigeret af Harran

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...