Hop til indhold
Guest Graphite

Skal til København. Hvad kan I anbefale af søde glædespiger?

Recommended Posts

Guest Graphite

Jeg er i København det meste af denne uge, og håber på et par gode oplevelser. Jeg kender intet til udvalget, så håber I kan pege mig i den rigtige retning :)

Er til naturlige piger (girl next door), meget gerne danske, som nyder det de laver. Aldersgrænsen er nok omkring de 40-45, men det vigtigste er klart, at hun er sød.

Ønsker heller ikke at besøge nogen, som tilbyder sex uden kondom.

Skyd løs :D

Del dette indlæg


Link til indlæg
Guest Lillemand

Någon av de etablerade klinikerna?   De flesta piger där är Danska eller Svenska, och säker sex är inte något som kan förhandlas bort….  

Del dette indlæg


Link til indlæg
Guest Graphite

Udenlandske piger er helt fint, selvom jeg dog tror jeg foretrækker danske piger. Har kun prøvet ét besøg ind til nu, så det er svært at sige :)

Hvilke klinikker kan I anbefale?

Del dette indlæg


Link til indlæg
Graphite skrev, for 8 timer siden:

Er til naturlige piger (girl next door), meget gerne danske, som nyder det de laver

Hej Graphite,

Du efterlyser "meget gerne danske" piger, men udelukker altså ikke andre.

Toneart/Mook er af Thailandsk oprindelse, men taler og skriver dansk bedre end mange danskere. Hvis du kan være rigtig heldig at få en aftale med hende, er din dag reddet. Hun er ualmindeliig sød og service minded, altid sprudlende af humør og har nemt til latter. At hun desuden ser rigtig godt ud, trækker jo næppe fra. Læs de anmeldelser der ligger på eroguide.

Ønsker dig held og lykke med at få en aftale med den bedste København kan byde på

Mvh

https://escortguide.dk/P/toneart-mook--46101.html 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Ved ikke om du er rejst retur til Jylland. Men jeg vil ikke undlade at foreslå at lade dig drukne i kys og skøn sex af dejlige June

Del dette indlæg


Link til indlæg

Der er tre piger fra den absolutte top i kbh lige nu:

 

Ivy: https://escortguide.dk/P/i-am-back-ivy-latina-den-bedste-gfe-du-har-proevet-56240.html

 

Katalina: https://escortguide.dk/P/-katalina-roedovre-please-read-my-profile--54890.html

 

Mia(Milou):  https://escortguide.dk/P/sweet-mia-milou-read-info-before-texting-me-please-55756.html

 

Og så planlæg en tur forbi igen til oktober når Lua er tilbage: https://www.escort-side.dk/NEW-LUA-BLONDINE-IN-RØDOVRE?ad-id=18728

 

Har man mødt de fire kan man dø lykkelig.

 

/Hulbror

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...