Hop til indhold
Liverpool

Herlev bollefabrik lukket?

Recommended Posts

Liverpool skrev, for 5 timer siden:

Så er hun tilbage.

 

Jeg var forbi hende. Hun var super solbrændt. Men også i et meget irritabelt humør. Jeg tror hun har haft en dårlig dag med kunder. Hun var også meget træt.

Ved du om det var muligt at slikke hende igen?

Del dette indlæg


Link til indlæg
Mr Fuckabout skrev, for 10 timer siden:

Ved du om det var muligt at slikke hende igen?

Jeg måtte ikke røre ved hende bryster, fordi de var ømme. Hun havde krampe i bene pga. for mange kunder etc. Hun var meget irritabel. 

Jeg forsøgte end ikke at spørge hende. Jeg søgte blot at skabe den bedste stemning som det var muligt under omstændighederne. 

Så det aner jeg intet om

Del dette indlæg


Link til indlæg
Liverpool skrev, for 14 timer siden:

Jeg kan se, at der er kommet en delt piger tilbage til Herlev :)

 

Herlev bollefabrik "nu med flere nips":blink:

Ja hold nu op:

https://escortguide.dk/P/sweet-chloe-again-in-herlev-60380.html

https://escortguide.dk/P/-amadea-young-girl-party-service--60381.html

https://escortguide.dk/P/-fresh-nicole-sexy-party-girl--60383.html

Del dette indlæg


Link til indlæg
Mr Fuckabout skrev, for 5 timer siden:

Jeg synes, at Nichole er en søg og tjenestevillig pige. Mod andre anmeldelser, så var hun også initiativrig med mig. Men hun er meget lille mellem benene. Selv min beskedne udrustning var et problem. Besøger man hende, så skal man virkelig være tilsvarende lille. Det er også i tråd med hvad flere andre skrev. Det er lidt øv. Ville gerne besøge hende igen, hvis man kunne give hende en ordentlig tur.

Del dette indlæg


Link til indlæg
Dokken skrev, den 28.8.2021 at 11:55:

Det sted jeg nævner hvor Ejsan huserede er efter min opfattelse ikke det samme sted som det der linkes til med 4 piger heriblandt Melissa. Da jeg besøgte Ejsan var der ikke nogen lysegrå malede mursten eller sorte lædersofaer. Stedet lå på anden sal under taget på en lang, gul murstens ejendom med mange virksomheder. 
 

er der nogen der kan bekræfte at der tales om to forskellige steder i denne tråd og måske hvilket af disse der er “bollefabrikken”?

Jeg har været på stedet du nævner, lang, gul murstens ejendom med mange virksomheder, ca. midt i ejendommen. jeg har ikke været på det andet sted med de hvide mursten. Såvidt jeg kan se kan du kende stederne fra hinanden på prisen som starter ved 300 for 15 min. i den gule ejendom og 500 i stedet med de hvide mursten.
Jeg valgte 15 min til 300 kr. ved mit besøg. Jeg plejer alligevel kun at holde i 5-7 min :)  Pigen jeg havde ringet til så på ingen måde så godt ud som på billedet og var også ret buttet. Men jeg havde heller ikke forventet andet, og da jeg godt kan lide buttede piger og var nem at kommunikere med synes jeg alligevel at jeg fik værdi for pengene.


 

Redigeret af nylonlover

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...