Hop til indhold
autobahn

Ved hvad hun gør, giver hvad hun lover: Laura HERE AGAIN IN AMAGER

Recommended Posts

Besøgte Laura for nogle dage siden, jf. min tidligere forespørgsel om andre mon kendte hende. 

På baggrund af fotos - som var hvad der fangede min interesse, med det uimodståelige young hot neighbor and she knows it! - var det med nogen spænding jeg mødte op på adressen på Vestamager en aften ved ni-tiden. Det skyldes, at netop den type billeder kan være noget pyntet, så ville det være en ældre, mere grå, eller bare uspændende pige som tog imod? Men tværtimod, Laura er præcis hvad billederne viser: trods hun var usminket og med moderne hullede jeans, casual trøje osv., hun går snarere til den yngre side af hendes fotos. Opgivne alder (26) skal nok være rigtig.

Faktisk sætter hun en ære i at have reelle billeder, så efter vi havde været under bruseren sammen gennemgik hun for mig samtlige hendes tre (forholdsvist moderate) tatoveringer man også kan se på billerne. Og jeg fik herefter lejlighed til, ved et minutiøst dobbelttjek af resten af hendes krop, at bekræfte at der ikke gemte sig andre:-)Samtidig skulle jeg også lige, på hendes opfordring, mærke efter at fordelingen af kilo passede til billederne, inkl. brysterne, en god håndfuld til hver. Og jeg godkendte mens hun havde det karakteriske smil på som også ses på billederne. 

Havde valgt 30 min inkl. mega. Så først et godkendt BJ, med drilsk legen med tungen omkring hovedet og op og ned ad skaftet med masser af spørgende øjenkontakt. Hun ved hvad hun gør! Derefter doggy med mig stående på gulvet, hende på sengen, først FDAU style og derefter med godt greb om hendes hår mens der stødtes igennem, hvilket blev mødt med nogen (let men ikke forstyrrende porno-) støn. Derefter missionær, helt i bund mens hun neb, slikkede og bed i mine brystvorter, godkendt til en grad hvor jeg næsten ikke kunne stoppe og kunne nemt være endt der, men der var jo også andet på programmet!

Så om på ryggen, BJ, ikke særligt dybt, ej heller med konstant sug, men masser af tungearbejde, våde læber, slikkelyde og igen masser af øjenkontakt. Hun pressede ikke på men gav tid indtil jeg uundgåeligt startede med at skyde i hendes mund mens jeg instruerede hende i ikke at stoppe, der var meget mere hvor det kom fra. Hun begyndte med fagter at vise at der ikke kunne være mere i munden, men fortsatte sgu indtil jeg sagde stop! Trooper! 

Efterfølgende en del snakken frem og tilbage, hvor hun viste at hun har masser af humor, men også temperament, jeg skal altså ikke belære en hot ("as in paprika") ungarsk pige om hverken vin (hun drikker ikke selv alkohol overhovedet) eller arkitekturen i Budapest :-) 

Laura kan anbefales herfra, hun er reel, ved hvad hun gør og giver hvad hun lover. Hendes engelsk er helt fint til både at undgå misforståelser samt masser af hyggesnak, eller som jeg, diskussion af mere alvorlige emner såsom tokay:-) Hvis man er meget allergisk over for tobaksrøg er det nok ikke stedet, mig gør det ikke noget.

Hun ville være her i 14 dage mere, så kan nok besøges en uges tid endnu.  

https://escortguide.dk/P/laura-here-again-in-amager-48973.html

 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...