Hop til indhold
frenchlover1

Lizbeth - fundet guld igen - og super edging (ja hvad mon det er?)

Recommended Posts

For pokker. Tjekkiske piger. Jeg elsker dem.

De er noget særligt. De kan noget særligt. Jeg ‘connecter’ i hvert fald ret hurtigt med dem.

Det er som om, der er en fælles forståelse. Tag for eksempel....   Lizbeth. Hende slapper jeg hurtigt af sammen med. 

Ikke bare fordi det indledende bad sammen med hende var dejligt. Og frækt. Men fordi det også var afstressende :-)

Ikke bare fordi hun er så hamrende smuk, på sin helt særlige egen måde, at jeg kan studere hendes ansigt i timevis og bare smile.

Ikke bare fordi hendes krop er gudesmuk, slank, lang, og med små fine bryster  og den blødeste hud.

Det er det hele. Hun er simpelthen guld.

Vi nåede aldrig hverken at elske, bolle eller kneppe.

Hendes intuition med hænder og mund var simpelthen af så høj klasse, at hendes kusse ikke var inde over i dag. Den er smuk  - helt sikkert. Men det må blive næste gang - måske ;-) 

Hun læste mig i den grad, at hun alene med mund, hænder og negle fik mig i den vildeste tilstand, i 30-40 minutter, indtil jeg eksploderede i hendes hænder og med en helt speciel nærkontakt med hendes stiletter, som hun selv fandt på.

Totalt vildt. Super klimaks.

Det var edging til næsten topkarakter (der skal være plads til forbedring, derfor ikke topkarakter ;-)). Hun kørte mig på kanten til eksplosion, selvfølgelig hjulpet på vej at mine signaler, men sgu godt udført af hende.

Jeg kunne godt besøge hende bare på grund hendes evner i den retning. Og det er ikke fordi jeg ikke har lyst til at elske med hende (for det har jeg vildt meget; tænk sig at ligge med hendes lange ben op i luften, pikken dybt inde i hende og nyde hendes frække ansigt og øjne, wauuuuuu :-))

Lizbeth skal have mine bedste anbefalinger.

Billederne er 100 procent hende. Hun snakker fint engelsk. Hun er måske en kende i dyre ende, men hun er hver eneste kr. værd :-) 

Tak for en forrygende eftermiddag til Lizbeth :-)

Venligst

French

https://escortguide.dk/P/lizbeth-new-in-town-glostrup--48725.html

PS: Søg på Lizbeth, og der er fire andre anmeldelser af hende. Alle gode :-) 

Redigeret af frenchlover1

Del dette indlæg


Link til indlæg

Tak for fon anmeldelse - French. 

Ja - Lizbeth er sgu en oplevelse. Og så er der 3 andre i samme klasse mere eller mindre.  Chelly, Barbara og Seline. Fantastisk. Jeg skal bare prøve en threesome med Chelly og Lizbeth, når de vender tilbage. Om jeg så skal sulte hele måneden:wub:

Del dette indlæg


Link til indlæg
Guest LizbethPrecious1

My dear gentlemen,

I will be coming to see you in Glostrup from 6th October :x

Please clear your calendars as I have missed you very very much <3<3<3

Yours with love,

Lizbeth

Del dette indlæg


Link til indlæg
Stangen skrev, for 12 minutter siden:

Yes - we are all ligning up to make sure that your visit will be worthwhile:)

There will be a long line, all the way down the stairs and to the parking lot. And we all need to be finished :lol:

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...