Hop til indhold

DanniDanni

Medlem
  • Antal indlæg

    6
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Omdømme

7 Neutralt

Om DanniDanni

  • Rank
    Ny bruger

Seneste profil besøgende

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Tak for alt jeres feedback, har selv kigget på Lisa og Scandinavien girl så må give dem et skud.
  2. Hej med jer Jeg smutter en tur til Seoul i 4 måneder jeg leder lidt efter nogle dejlige GP at bruge noget tid med. Har kigget lidt på internettet for at se om jeg kunne finde nogle piger eller pålidelige steder, der var nogle enkle jeg prøver. Men tænker måske der er nogen der har erfaring herinde jeg gerne vil høre, hvis i har nogle fra Tokyo må i gerne give lyd også rejser lidt frem og tilbage mellem Japan og Syd Korea i min tid der.
  3. Hej med jer Jeg søger en GP som virkelig kan yde god anal sex, har været med en del og alle har været hvor det var utroligt tydelig de gjorde det for at tjene lidt ekstra (jeg ved godt de gør det for pengenes skyld) og så kunne det max være 2-3 minutter eller også kunne jeg ser det gjorde ondt på dem og derved ønsker jeg ikke at gøre det. Så det jeg søger er en dejlig GP som muligvis nyder anal, nogle anbefalinger?
  4. Hej med jer Jeg skal en tur til Syd Korea i 6 måneder, derfor søger jeg nogle escorts som jeg kan nyde min tid med. Dog når jeg søger online virker de resultater jeg kommer til relativ dårlige, det vil sige endten dyre efter danske standarder eller utrolig falske. Så ville høre om der er nogle af jer der har erfaringer fra Seoul i form af agency eller hjemmesider som i har brugt. Tak på forhånd!
  5. Jeg laver ikke så tit anmeldelser da jeg hader at skrive og er dårlig til at formulere mig. men blev lidt nød til at dele nogle informationer, så folk ikke tager afsted med forventninger der ikke kan mødes. Jeg besøgte Coco, grundet alle de gode anmeldelser hun har. Jeg vil starte ud med at sige, hun er fantastisk sød og imødekommende og behagelig og være omkring, så virkelig enormt plus fra min side. Du kan snakke med hende om dine fantasier og hun er virkelig åben til rigtig meget, jeg nød min tid hos hende men kommer desværre ikke igen. Dette er grundet 2 ting, hun er utrolig følsom både på generel hud det er kun flad hånd berøring kunne ikke tage fat bare en lille smule så var det for meget. Jeg kan godt lide det hårdt, det fair hun ikke er til det men synes det var lidt til det ekstreme her. Hendes dejlige bryster kunne næsten heller ikke berøres kun meget meget blødt og kom jeg i nærheden af hendes nipples, så rykkede hun væk. Nummer 2 grund er hendes billeder, de trænger til en opdatering. Hun er en super pæn pige, men hun har taget en del på siden de billede fra siden blev taget. Jeg er både til større og mindre piger, men når man forventer at se en pige som hendes billeder, så føler mand sig lidt snydt. + ved de ekstra kilo, hendes bryster er fantastiske hvis bare de ikke var så følsomme så mand kunne lege med dem. Jeg vil sige sex delen var over middel, jeg nød hendes blowjob lidt blødt men super dejligt og hun er fantastisk med hendes tunge men vil ikke kalde det deepthroat. Det jeg har prøvet at sige ovenfor kort og kontant, mød hende hvis du er til meget blød sex og en plus size smuk pige så tror jeg ikke du kan få bedre. Men kan du godt lide og tage lidt fat (selv blødt) og du ikke er til plus size, så vil jeg anbefale at hoppe videre til næste. Link til Coco: https://escortguide.dk/P/coco-59441.html https://nympho.dk/n8454/2925/available-in-copenhagen#profile-offers
  6. Har du et link? Kan ikke finde en annonce nogen steder.
×
×
  • Create New...