[email protected]
Medlem-
Antal indlæg
63 -
Oprettet
-
Seneste besøg
-
Days Won
3
[email protected] last won the day on 7. August 2024
[email protected] had the most liked content!
Omdømme
183 NeutraltOm [email protected]
-
Rank
Ny bruger
Kontaktoplysninger
Seneste profil besøgende
The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.
-
Ungenielsen started following [email protected]
-
Fic started following [email protected]
-
Frække hænder started following [email protected]
-
nybabsoman2 started following [email protected]
-
Brandmand started following [email protected]
-
Klopp started following [email protected]
-
MisterB50 started following [email protected]
-
Bertil168 started following [email protected]
-
Swarley started following [email protected]
-
Nyt format. Vi søger mænd fra KBH der jævnligt vil give Line urin og sperm til Line, som hun drikker. Det foregår i privat lejlighed på Amager. Arrangementerne filmes af mig, dog uden dit ansigt. Der vil som oftest være flere deltagere, så det skal du tænde på. Det er kun oralsex og urinsex. Ikke noget knepperi. Krav for at blive medlem er: 50 år eller ældre. Diskret. Velfungerende, rask og normal. Dansk eller afrikansk etnicitet. Skriv til mail [email protected] med data for at komme på deltager listen ift. fremtidige arrangementer.
- 3 svar
-
- 9
-
-
Hej derude, Jeg søger ordentlige normale mænd til jævnlige møder hos mig på Amager, hvor Line er klar til at have sex med de deltagende imens jeg filmer (filmer uden jeres ansigter og materialet er kun til privat brug, så Line kan se sig selv have sex). For at være med skal du være: Velsoigneret og normal 40 år eller ældre Have en god kampklar pik på 18 cm eller mere Det er gratis at være med og foregår under ordentlige forhold, så hvis du har en lille porno stjerne i maven, så er det her du kan få det udlevet. Tænder man på luderleg kan det også arrangeres. Skriv en privat besked her på Eroguide, hvori du beskriver dine data, hvis du er interesseret i at deltage. Om Line: 25 år 178 cm 80 kg (buttet) Feminin dansk pige
- 5 svar
-
- 3
-
-
Dogging på Reumerts Ege i Ballerup d. 27.07.23
[email protected] skrev et svar til Thunderbird8877's tråd i Allerede afholdte sexevents
Tak til de deltagende.- 7 svar
-
- 3
-
-
-
Dogging på Reumerts Ege i Ballerup d. 27.07.23
[email protected] skrev et svar til Thunderbird8877's tråd i Allerede afholdte sexevents
De der ønsker at deltage kan skrive til mig i stedet.- 7 svar
-
- 1
-
-
Hej alle, Først og fremmest tak til de fremmødte. Det er en speciel oplevelse i Body Bio. Hun var i brug fra 17.00 - 17.30 ca, hvorefter hun skulle have en pause pga. varmen. Beklager hvis ikke alle kom til. Vi skal nok komme derned igen.
- 12 svar
-
- 3
-
-
-
-
Sabrina er klar i Body Bios dark room (eller kabine med blindfold) på onsdag d. 10.05.23 kl. 17.00 ca. Body Bio er i Kingosgade på Frederiksberg i KBH. Det koster 80 kr. at komme ind. Arrangementet er heteroseksuelt. Kun modne velsoignerede, raske og ordentlige mænd på 40+ har interesse. Der skal bruges gummi ved samleje. Hun sutter uden og sluger gerne. Ingen analsex eller fingre i hullerne. Det giver rifter og kan ødelægger arrangementet. Om Sabrina: 30 år. Lidt former, men ikke tyk. 165 cm. Feminin dansk pige. Like dette opslag hvis du deltager og del gerne opslaget andre steder, så hun kan blive godt brugt.
- 12 svar
-
- 3
-
