Jeg skulle til Fyn i dag til et møde, så bagefter tog jeg ud for at tjekke disse piger i Odense.
Efter en række sms'er til de fire annoncer i mit oprindelige indlæg - og nogle flere til de meget lignende annoncer, der nu vises i byen - ser det ud til, at alle disse profiler i øjeblikket fører til fire piger, der er baseret i to lejligheder i Odense C.
I den ene lejlighed (tæt på Ryans) var der to piger, der tilbød sex uden, men ingen af dem lignede pigerne i nogen af AL-profilerne, og det var heller ikke noget, jeg ville betale for.
I den anden lejlighed (tæt på politistationen) tror jeg ikke, at nogen af pigerne rent faktisk tilbød sex uden, på trods af at nogle af de profiler, der fører derhen, antyder, at de gør det. Og den ene pige lignede slet ikke de attraktive piger i annoncerne.
Den anden pige var dog virkelig noget særligt. Hvis du kan lide unge, små blondiner med silikone og piercinger i brystvorterne, så er hun værd at tjekke ud, selvom det betyder, at du skal tage kondom på.
Hun ville have 1200 for 30 minutter med anal og blowjob uden, inklusive deep throat osv. Uden at gå for i detaljer skuffede hun ikke - hendes krop så endnu bedre ud nøgen end i det sexede outfit, hun havde på. God deep blowjob, og hun red mig pænt både i hendes fisse og analt.
Hun taler også fremragende engelsk, virker meget intelligent og har kontrol over, hvad hun laver. Så ingen bekymringer overhovedet om trafficking eller tvang (faktisk ville jeg sige det om alle fire piger, jeg så). Det var en dejlig lejlighed, og hun havde upåklagelig hygiejne osv. Så alt i alt var det en fremragende oplevelse - selvom jeg ikke fik leveret den creampie, jeg håbede på.
Jeg ville give pigen en ordentlig anmeldelse, hvis ikke det var for det faktum, at profilerne og billederne ændrer sig så ofte, at det er svært at vide, hvilken pige der rent faktisk er hvor.
Pigen, jeg mødte, bekræftede, at hun normalt arbejder i enten Aarhus og Aalborg, og at det var hendes første gang i Odense. Hun sagde, at hun ville være i Odense i en uge, så der er stadig tid til et gentaget besøg.
Annoncen/profilen jeg kontaktede hende på var denne:
Kim: https://annoncelight.dk/showad/447191 (https://annoncelight.dk/profile/SexWithoutCondom)
Men hun lignede slet ikke de billeder, der er på den nuværende annonce. Stadig tynd og blond, men meget større falske bryster. Og et helt andet ansigt.
Hun lignede meget mere de billeder, der er på denne annonce (fra den samme gruppe tror jeg, men lige nu i Aalborg), bare med mange flere tatoveringer:
https://annoncelight.dk/showad/440107 (https://annoncelight.dk/profile/New%2A%2A)
Jeg er ret sikker på, at jeg tidligere har set billeder af den pige, jeg kneppede, på Annoncer i Aalborg. Hun har en ret karakteristisk tatovering på numsen, hvor der står 'LA' eller lignende. Jeg kørte tidligere derop baseret på de billeder (og et WhatsApp-'konfirmationsbillede'), men endte med at møde en helt anden pige, som stadig var værd at kneppe - og lavede anal uden, så det var ikke en spildt tur.
Hvorfor hun ikke bare bruger sine ægte billeder (eller i det mindste nogle meget lignende billeder) og opbygger et omdømme på sin profil, kan jeg ikke svare på. Jeg er sikker på, at hvis hun gjorde det, kunne hun opbygge en hel del følgerskare, ligesom andre piger har. Men forhåbentlig fungerer det, hun gør, fint for hende (om end frustrerende for os kunder!).
Så afslutningsvis (hvis nogen stadig læser med på dette tidspunkt):
Ja, disse lignende annoncer bruger falske billeder og lover ofte for meget service, men de er ikke (altid) spild af tid!