Leaderboard
Populære indlæg
Showing content with the highest reputation on 08/09/25 i Indlæg
-
7 pointsTænker det samme.. Altså min pointe er også lidt, at jeg i hverdagen med mit "virkelige jeg" IKKE bryder mig om hvis der dukker dickpics op i indbakken.. men når jeg er i denne hemmelige verden med andet alias, så tænder det mig det faktisk at modtage og se mænds begejstring - dedikeret til mig og jeg lader mig gerne objektivisere i denne version.
-
7 points
-
6 pointsJeg besøgte Zoe (link) i Søparken forleden. Let at lave en aftale og Zoe var klar da jeg kom. Men hun er noget ældre og tungere end billederne antyder. Hun har en fin, glat hud, men torso er lidt, æhh, tøndeformet. Mundhygiejnen var heller ikke den bedste, men hendes blow var det dybeste jeg har prøvet uden at bestille deep throat og ret energisk. Jeg fik lov til at bolle igennem og fik, hvad jeg kom efter, der er bare ingen gentagelsesfare.
-
5 pointsJeg er nysgerrig på emnet og nyder faktisk at få tilsendt dickpics .. I min private indbakke fra mit virkelige liv er det en anden sag - der synes jeg det kan være meget ubehageligt lige pludselig at få sådan et visuelt indtryk i hovedet. Men i denne "Vixenida" kontekst, synes jeg faktisk det er kæmpe turn on - hår, størrelse, er underordnet - det at se jeres begejstring er en nydelse.. Så - egentlig blot en tak til de af jer som sender disse engang imellem. Sorry indlæg som dette, men er meget lysten lige nu haha. Og nyder ferien.
-
5 pointshttps://nympho.dk/n26916/8987/ultimate-gfe Jeg må indrømme, at jeg var skeptisk, da jeg kontaktede hende, i betragtning af hvor mange falske kvinder der findes her. Men så snart jeg trådte ind ad døren, blev jeg smigret og positivt overrasket over, hvad jeg så lige foran mine øjne. Smukt hår, naturlig farve og intet ulækkert falsk hår, blå øjne og fyldige læber, der straks tændte en gnist i mig, perfekt krop, men frem for alt er hendes personlighed meget indbydende til en let samtale, og det skabte en forbindelse, præcis hvad man har brugt til en gensidigt fornøjelig session. Og hvad angår hvad skete i soveværelset, foretrækker jeg at forblive diskret, men jeg kan sige, at det var 9,5 ud af 10 ❤️ Lejligheden er diskret, og jeg kan sige, at det er det bedste sted og den bedste kvinde, jeg har mødt. Engelsk version I must admit that I was skeptical when I contacted her, considering how many fake women there are here. But as soon as I walked in the door, I was flattered and pleasantly surprised by what I saw right in front of my eyes. Beautiful hair, natural color and no disgusting fake hair, blue eyes and full lips that immediately lit a spark in me, perfect body, but above all, her personality is very inviting for a light conversation and it created a connection, exactly what one has used for a mutually enjoyable session. And as for what happened in the bedroom, I prefer to remain discreet, but I can say that it was 9.5 out of 10 ❤️ The apartment is discreet and I can say that it is the renewed place and the new woman I have met.
-
4 pointsDen korte version: Guld Guld Guld! Bedste oplevelse i meget meget lang tid. En uforbeholden anbefaling herfra. Vera er sød, veltalende, smuk, sexet, kompetent. Alt hvad man kunne ønske sig Link: https://annoncelight.dk/showad/434717 Den lidt længere: I dag besluttede jeg mig for at jeg ville forkæle mig selv med en massage. Jeg har nogle enkelte gange før prøvet en massage - typisk før eller efter sex, uden at det rigtig har sagt mig noget. Jeg er egentlig kørt lidt træt i købe-universet. Man kan sagtens finde høflige og søde piger, som gerne vil yde en god service - men ofte bliver jeg ikke længere rigtig tændt - også selvom pigen er rigtig flot. Jeg mangler simpelthen at blive rigtig tændt, og det bliver jeg af frækt og pirrende forspil og når jeg kan mærke, at hun gerne vil. Det tænder mig helt vildt, at hun bliver tændt. Af samme årsag køber jeg ofte GFE - for at få den langsomme men frække og pirrende start - for at øge chancen for at vi begge bliver tændte. Jeg kan godt "komme i mål" uden at være sådan rigtig tændt - det er bare ikke det samme som at komme i mål, mens man er helt vildt tændt og overgivet til sine lyster. Nå men i dag besluttede jeg mig for at prøve en massage for at få den oplevelse af nærhed og at blive rigtig tændt - også selvom det så er uden sex - og det har jeg på ingen måde fortrudt. Lige fra første sekund er det godt. Med det samme jeg ser hende bliver jeg glad - Vera er virkelig smuk. Mega køn pige, kønne øjne, venlige øjne. Et smil som smelter mig, måske lidt fregner over næsen? Hun er ligeså sød som hun ser ud og meget veltalende på engelsk. I det hele taget føler jeg mig meget veltilpas i hendes selvskab. Massagen: Nu er jeg ny i massage-universet, så det kan være, jeg har været let at imponere - men hold nu op hvor var det en lækker omgang. Først var det afslappende. Så en lille berøring her og et strejf der, som fik det til at sitre i hele kroppen. Hele tiden lidt mere og på en ny måde, på samme tid med at jeg blev masseret godt igennem. Jeg synes, hun var super dygtig. Hun fik brugt hele kroppen til at massere og pirre mig. Det var simpelt hen så lækkert og sexet og frækt, at jeg næsten ikke kunne være i mig selv, så tændt var jeg. Jeg var ret imponeret over de de teknikker hun kunne til massage - hvordan hun brugte kroppen og sin vægt til at massere. Men endnu mere imponeret var jeg over hendes evne til at få mig helt op at ringe mens jeg stadig lå på maven. WOW siger jeg bare. Det var fedt. Det blev selvfølgelig endnu bedre, da jeg kom om på ryggen - men jeg er nu stadig næsten mest imponeret over, hvordan hun kunne få mig så tændt, mens jeg stadig lå på maven. Alt i alt en uforglemmelig oplevelse med en smuk og sød pige. Vera er noget helt særligt efter min mening. God weekend.
-
4 pointsHej alle sammen – og WOW! Jeg er fuldstændig overvældet over, hvor søde og konstruktive I alle sammen er. Jeg værdsætter virkelig jeres råd, erfaringsudveksling og personlige fortællinger. Der er uden tvivl meget, jeg kan og vil tage til efterretning og arbejde videre med. Tusind tak for alle jeres indspark!
-
4 pointsJeg syntes det er okay hvis anal, golden shower og den slags koster ekstra, men har jeg købt en GFE pakke, vil jeg dælme ikke gi 500 ekstra for kys...
-
3 pointsJeg starter lige med et surt opstød. Pigen har annonceret i et stykke tid, hun fortæller at der er travlt og alligevel er der ingen anmeldelse herinde. kom nu drenge, Det er så fed man lige kan tjekke herinde om pigen er ægte eller om man bliver scammet, plyndret og overfaldet - det tager 2 minutter. Pigen er ægte! og priserne er ægte. Hun har dog ikke helt styr på hvad de indeholder eller osse blev jeg opgraderet fra blow til at tage hende bagfra fordi hun ikke gad kigge på mit ansigt Det er nær Hadsundvej i Aalborg. En meget stille pige. Nogen vil nok kalde lejligheden snusket men jeg vil nøjes med at sige at det ikke er liebhaver. Hun svarer ultra kort på besked "Ja" eller "500". Hun forlader lokalet mens man klæder sig af og på - det var lidt specielt og giver stortset ingen mulighed for smalltalk. Der står normal bygning i annoncen men for mig der er til buttede piger vil jeg sige at hun er slank. Er hun til ældre mænd eller hvorfor kan man få seriorrabat https://annoncelight.dk/showad/43518 KUN DANSKE MÆND!! OPKALD BESVARES IKKE. • bj uden kondom. Kom i ansigt eller på krop: 500 kr. * 15 min med kondom 300 kr. (Er du 60år+ og har gyldigt billedlegitimation, er din pris 250kr) * 30 min med kondom 600 kr. anal kan tilkøbes. kys kram'/ kærestesex hvis kemi er de - Du kommer selvfølgelig nyvasket! Beskrivelse: dansk, 35, 168cm, 67kg, tatoveret, glat barberet. Brunt hår, blå øjne, almindelig af bygning.
-
3 pointsMin kæreste og jeg går med tankerne om at leje en bil, så man kan arrangere et diskret sted hvor I gæster kan komme forbi til lidt frækt Har ikke prøvet dogging før og har tidligere ind til det spurgt, men nu er spørgsmålet om bil-leje i forhold til privatliv.. Har I forslag til hvordan jeg forbliver anonym med bilen? Altså - ønsker jo ikke at en eller anden lige registrerer nummerpladen og så skriver til udlejer (som jo har mit fulde navn).. Er der måder hvorpå dette kan gøres anonymt : )?
-
3 pointsSå blev det den tid gutter! Lucky skuffede ikke i forhold til udseende, hun ser sød og køn ud. Man kan ikke se ansigt i annoncen men det tænker jeg ikke bør holde en tilbage. Kroppen ligner billederne. https://escortguide.dk/P/thai-lucky-here-to-please-you-i-farum--73534.html Lucky ser bedre ud end nogen af de andre thaier jeg har besøgt, nu har jeg heller ikke set så mange. Men hun ser sød ud. Hun har naturlige bryster og de ser fine ud. Hun taler udmærket engelsk. Hun var ikke særlig snakkesalig. Ved ikke om hun ville have sagt mere hvis man kunne tale thai. Hun skriver 27 i annoncen. Når jeg sammenligner med kollegaer etc så kunne hun vel være et sted mellem 27 og først i trediverne. Men jeg var godt tilfreds med mit begrænsede sammenligningsgrundlag. Jeg bestilte en time og gjorde opmærksom på at jeg ønskede pussy slide Lucky startede med massage og det gik omtrentlig halvdelen af tiden med. Jeg er ikke ekspert i thaimassage men for en thai noob som mig syntes jeg hun havde en god teknik. Det var afstressende. Der blev masseret bagpå og foran og hun kom gennem hele kroppen. I forlængelse af massage var der B2B. Det var rigtig nice og jeg blev tændt af det. Det havde ikke skadet hvis det tog længere tid men det bad jeg ikke lige om. Herefter fulgte pussy slide. Det var også godt. Egentlig ikke helt hvad jeg havde håbet på men det er ikke fordi det var dårligt, det var skam godt, men mere noget med forventninger og en anden pige jeg kom til at sammenligne med hvor det havde virket godt for os. Alle piger er jo forskellige og man skal finde sin egen rytme. Hun gav superfransk og det var udmærket, jeg kunne røre lidt samtidigt. Herefter red hun mig. Så ikke Henry Kiss-inger (som nævnt i annoncen) og det var ikke GFE agtigt. Men ellers var det skam godt. Vi skiftede derefter til doggy. Hun ser ikke værst ud i doggy og det fungerede godt. Lokalet er meget lille, der er ikke plads til meget mere end en halvanden mands seng og lokalet er spartansk. Udvendigt ser stedet ikke godt ud men heller ikke forfærdeligt. Men det er diskret nok og der er rimelig parkering. Sæt 5 minutter ekstra af ved ankomst for at finde stedet første gang. En udfordring med et meget lille lokale uden vindue er at der bliver meget varmt når man kører løs. Jeg giver stedet 2-3 hotelstjerner men et velplaceret stort spejl ville nemt have trukket en stjerne op og der er trods alt et godt badeværelse der ikke er for lille.
-
3 pointsSå var jeg endnu engang en tur omkring Ballerup for at leje med Lisa i en times tid sidst jeg var der i april fik hun squ osse lige en thumps up, og jeg må sige at hun ikke har slækket på niveauet i den mellemliggende tid Har aldrig mødt en så initiativrig thaikvinde som hende Dejlige dybe kys som hun uden tvivl selv nyder, og så det der spejl Hun elsker at se sig selv ride, sutte, slikke....you name it Du behøver ikke at møde op for massage, det spilder hun ikke tiden på, næ tjekker som det første om der er liv forneden, man skulle da være et skarn hvis man ville skuffe den søde dame En time i hendes selskab flyver afsted med hænder og tunger alle vegne Behøver jeg at sige at hun stadig er en lækker og velskabt kvinde i sin bedste alder https://escortguide.dk/P/lisa-naughty-girl-72149.html
-
3 pointsJeg har en ny anmeldelse oppe af Lina / Sysser selve sexen er fræk og lækker men her ved andet møde var hun meget mere blødt op end første gang og derfor også meget mere på og initiativrig undervejs. https://www.eroguide.dk/forum/topic/202421-sysser-valbypigerne%C2%A0/
-
3 pointsI anoncer opfatter jeg nok FP og GFE, som stort set det samme, men måske tager jeg fejl? Jeg tænker at det indbefatter almindelige sexuelle ydelser og at man så betaler for det og tiden. Det bør fremgå om bj er med eller uden kondom. Og det bør fremgå hvis noget man sædvanligvis betragter som almindelig mellem kærester som kys, gensidig oral, kys på krop, hals ikke er indbefatter eller skal koste extra. Mht pris tænker jeg at en start pris på fx 1200 kr for 30 min er ok og at hver kvarter der så tilkøbes bliver lidt billigere fx 300 kr, da tiden til forberedelse og oprydning vel må være ens uanset om man har fået 30 min eller 60 min Ønsker man noget specielt fx rimming, golden shower, sex uden kondom, analsex osv er det ok med ekstrapris. Når det er sagt tænker jeg også at det jo er helt op til pigerne at sætte pris og model og op til kunden om han så vil være kunde.
-
3 pointsFuldstændig enig med trådstarter. Jeg mener bestemt at hørt indtil flere piger skrive herinde om at det er tiden man betaler for. Så visse ydelser giver mening med ekstra betaling, når det kræver ekstra forberedelse. Og så er der de ting som afhænger af hygiejne og kemi, hvilket heldigvis tit står der. Det eneste der er mere irriterende, er de som ikke skriver priserne, eller kun 1 times pris, og når man så kontakter dem, så kommer alle ekstra priserne. Jeg har spildt meget af min og pigernes tid på den konto.
-
3 pointsJeg faldt over denne profil, hvor Rosa eller Massor Astrid eller hvem hun ellers påstår hun er. Meget i profilen strittede på mig, men jeg havde tid og var nysgerrig. Hun vil kun skrive på Whatsap. Når man skal betale skal det være med Paysafecard, som vel er en form for digitalt anonymt gavekort. Man får et link til hendes placering, og når man kommer frem skal man pludselig sende billede af Paysafe. Den placering hun sender er på et pizzaria på havnen i Skælskør (det kan dog stadig være en lejlighed over pizzaria). Mega skummelt, jeg beder om billede ud af hendes vindue, for og bekræfte at hun er hvor hun påstår. - ja jeg havde lidt for god tid Det ville hun ikke og beskyldte mig for at ville snyde hende. Efter noget skriveri, tjekker jeg lige hendes placering igen, som hun ikke havde deaktiveret. Her var hun pludselig på guldkalven i Afrika. Da jeg påtaler det, kommer der flere beskyldninger. Til sidst sender hun en video, som godt nok ligner en dansk lejlighed, med det man ser er ikke hvad man ser hvis man er på pizzaria på havnen i Skælskør. Nå men her fra er jeg overbevist om at denne annonce er fake. God weekend der ude. https://annoncelight.dk/showad/435161
-
3 points
-
3 pointsForleden dag faldt jeg over denne annonce https://annoncelight.dk/showad/431184 jeg var lidt i tvivl om jeg skulle eller ikke skulle. Overbeviste mig selv om at dette skulle prøves , og det fortryder jeg bestemt heller ikke . Pigen som åbner døren er fuldt ud pigen i annoncen , jeg synes hun er mega lækker og har de helt rigtige former . Der er intet silikoner i den krop , alt er naturligt og helt som det skulle være . Desværre kan hun ikke er ord Engelsk , men skulle man kunne spansk så tror jeg at man er godt kørende . Nå men det jeg kom efter fik jeg til 100 % , våde kys er der ikke sparet på hvis man tilkøber det . Hendes fisse smager mega godt , og hun kan lide at blive slikket hvilket tænder mig mega meget . Jeg har lidt svaghed for smukke fødder , dem måtte der også leges med , alt i alt fik jeg derfra glad og lettet og jeg kommer bestemt igen . Lejlighed pæn i Aalborg vest by Pigen : Mega fræk service : Ikke at sætte en finger på .
-
3 pointsSysser / Lina Valbypigerne. Sidste år besøgte jeg Sysser hos Valbypigerne for allerførste gang og det var en fræk og hed omgang GFE sex jeg aldrig glemmer, i år havde jeg endnu til gode at besøge den smukke kvinde igen men det skulle der ændres på nu. Jeg landede ved Valbypigernes lokaler til den aftalte tid og blev taget imod af en smilende Sysser og efter jeg var kommet ind fik jeg også kort hilst på Anja / Ladyhera der også var på vagt inden at Sysser fulgte mig ind på værelset hvor vi skulle bruge den næste times tid sammen. Betalingen blev ordnet og hun fik en lille gave hun smed sin badekåbe og lagde sig på sengen kun iført trusser og lå smilende, smuk og dejlig der mens jeg hastigt fik smidt tøjet, og så skyndte jeg mig at kravle op i sengen til hende. Startede med at kysse lidt med hende og så kysse mig ned langs hendes krop, hals bryster, stoppede kort og fik trusserne af hende og så mave og videre nedad kroppen indtil jeg nåede til mit yndlingssted imellem lårene på en kvinde. Efter at have slikket fissen i noget tid kom jeg til det skønne punkt hvor man blidt fik en hånd på hovedet for at signalere bliv ved og en kærlig hånd der nussede skulder og arm imens og så lårene der klemte sammen om mit hovede der plejer at vise at man gør noget helt rigtigt. Kravlede op på siden af hende og kyssede lidt med hende inden mine fingre fandt ned mellem benene og gav hende blid finger mens jeg skiftevis kyssede med hende og kyssede bryster og halsen. Imens fandt hendes hånd og fingre ned til min pik og begyndte at lege med både skaft og testikler på skift. Da min fingerleg i fissen begyndte at få hendes krop til at reagere kan jeg mærke at hun med den ene arm bag ryggen på mig imens får fanget et kondom fra bordet ved sengen og hurtigt får hun monteret kondomet på min pik og så tager hun den i munden og begynder et blowjob efter lidt tid med blowjob til mig lægger hun sig på ryggen og jeg placerer mig imellem hendes hendes lår og trænger op i hende i missionæren. Undervejs mens jeg knepper hende deler vi flere kys og hendes nakke og hals får også lidt kys til jeg til sidst kommer i kondomet. Jeg lader min pik langsomt bevæge sig ind og ud i hende fortsat til jeg ikke har mere sperm at skyde ud i kondomet. holder min pik oppe hende i et stykke efter imens jeg fortsat skiftevis kysser bryster, hals og nakke og kysser med hende. Da jeg endelig trækker mig ud lægger jeg mig ved hendes side vi kysser lidt mere mens vores kroppe ligger helt tæt og så holder vi begge en pause og ligger bare tæt sammen mens jeg små nusser hende lidt imens og vi begynder at hygge snakke om blandt andet heste, tilridning, stævner, forskellige racers temperament og at nå dertil hvor hestens tillid trodser dens naturlige instinkt som et byttedyr. Da vi genoptager den frække leg finder jeg igen ned mellem lårene på hende og slikker hendes fisse igen denne gang nok en smule langsommere har ikke travlt og vi skal nok nå dertil hvor det føles rigtigt godt og det gør vi også, da jeg igen kan se hendes åndedræt skyde brystet op og ned mens hun vrider kroppen og klemmer lårene hårdt om mit hovede. Da jeg igen ligger tæt på siden af hende og små nusser og kysser med hende spørger hun om jeg vil prøve at give hende en sprøjteorgasme jeg spørger med fingrene og hun nikker mens hun smiler sødt og griber ud efter en vibrator, hun tænder den og placerer den på fissen jeg slikker hurtigt mine fingre og lader dem roligt glide op inde i hende og begynder at stimulere G punktet med mine fingres leg imens hun selv stimulerer klitoris med vibratoren. Sprøjteorgasmen udebliver men det er ligemeget vi nyder begge bare den frække og intime leg med hinanden. Den sidste tid bruges med massere af kys, nusseri og mere pillowtalk indtil hun siger “Jeg vil ikke være uhøflig men bliver nød til at smide dig ud nu, min næste aftale er på vej” Jeg hopper i tøjet igen og går ud af rummet sammen med en nøgen Sysser og ud i forhallen hvor der står en ligeså nøgen Ladyhera som har været igang også mens vi havde sex. Så er man der i for rummet med to smukke nøgne kvinder på vej ud af døren jeg giver den nøgne Ladyhera en farvel krammer først og så den nøgne Sysser ovre ved døren inden jeg bliver lukket ud og forlader den dejlige syndens hule i Valby og triller hjemad. Sysser / Lina Annoncelight: https://annoncelight.dk/showad/386868 Sysser Valbypigerne: http://www.valbypigerne.dk/nia
-
2 pointsEndelig, endelig, endelig oprandt dagen, hvor jeg fik besøg af AmmaRose / Cowgirl.90. Det var anden gang, jeg mødte AmmaRose til et frækt møde. Første gang var på et hotelværelse, hvor AmmaRose foreslog, at hvis vi skulle mødes igen, kunne det være som outcall-escort. Mit brugernavn er ikke Noob2025 for ingenting – jeg er ret uerfaren i erotikkens verden, og det at få besøg i mit eget hjem af en fræk dame var i den grad en ny og spændende førstegangsoplevelse for mig. Jeg var ret nervøs og lidt usikker på mig selv, mens jeg ventede på, at AmmaRose skulle dukke op. Og det gjorde hun så. Vi startede med et dejligt velkomstkram og kys. Jeg viste AmmaRose lidt rundt i huset og fik hurtigt sat lidt varme på, da det måske lige var lidt til den kølige side. Vi gik ind i soveværelset, og AmmaRose begyndte at pakke sine ting ud og satte den musikalsk baggrundsstemning, mens jeg satte mig på sengen og ikke helt vidste, hvad jeg skulle gøre af mig selv. Pludselig sætter AmmaRose sig overskrævs på mig, og vi begyndte at kysse og kramme. Min selvtillid begyndte at vokse – og det var der også noget andet, der gjorde. Mens jeg udforskede hendes ryg og dejlige popo med hænderne, begyndte Amma at trække T-shirten af mig, åbnede livremmen, knappede bukserne op og trak tøjet af os begge. Herefter gik vi ud i badet, hvor vi begyndte at vaske hinanden under bruseren. Pludselig stod Amma med et kondom i hånden, som hun behændigt satte på mig og begyndte at give et dejligt blowjob. Efter lidt tid vendte hun sig om, og jeg begyndte at tage hende bagfra i doggy. Jeg havde så meget lyst til bare at fyre kanonen af dér, men heldigvis vendte hun sig om, før det skete, og stak den ind forfra i stedet. Sådan stod vi og kyssede og kneppede lidt, før hun tog kondomet af igen, og vi blev tørret. Vi lagde os ind på sengen med hende nederst, og vi begyndte at kysse. Inden længe kyssede jeg mig vej ned ad hendes hals, skuldre, bryster og navle og endte nede i hendes skød. Jeg kyssede indersiden af hendes lår, lysken og op på skamlæberne, før jeg slikkede mig frem til hendes klit. Jeg vædede den godt med spyt, før jeg med spidsen af tungen begyndte at lave drillende, cirkulære bevægelser omkring den. Effekten udeblev ikke. Amma begyndte at stønne og vride sig, og snart skubbede hun mig væk, fordi hun ikke ønskede at komme for hurtigt. Herefter overtog AmmaRoses alter ego, Cowgirl.90, styringen – og det er ikke uden grund, hun kalder sig det. Det næste lange stykke tid var jeg helt og fuldt i hendes kontrol, mens hun i slowmotion red mig i et intenst maratonridt. Hun vekslede mellem at sidde lodret op, så man kunne nyde synet af hendes dejlige krop, og at læne sig frem for at kysse, kramme og bide i min hals og øreflipper. Med jævne mellemrum under hendes maratonridt kunne man mærke, hvordan hele hendes krop rystede og skælvede. Jeg spurgte, om det var fordi, hun frøs, men hun forsikrede mig, at det bestemt ikke var tilfældet. Da Cowgirl.90 var færdig med sin boy toy, endte vi i en god gammeldags missionærstilling, med AmmaRoses hoved ud over kanten af sengen. Der er bare et eller andet vildt ophidsende ved at se hendes hals og hoved bøjet bagud, mens hun tager imod i missionæren. Pludselig spørger hun med et glimt i øjet, om jeg ikke har noget vand, for hun var blevet lidt tørstig af alle anstrengelserne – og jo, det havde jeg da. Jeg gik ud og begyndte at fylde et glas vand fra hanen til hende, mens hun hoppede op og satte sig på køkkendisken. Jeg gik hen til hende og rakte hende glasset, mens hun drillende spredte benene, så jeg kunne trænge op i hende til lidt køkkensex. Mens vi stod der og hyggede, rullede hun det kolde glas med vand hen over ryggen på mig. Fuck, hun ved altså bare lige, hvilke knapper hun skal trykke på. Efter en hurtig tur i doggy hen over håndvasken endte vi tilbage i sengen, hvor AmmaRose gav en dejlig omgang sensuel oliemassage. Herefter tog vi igen et bad sammen, så vi kunne få vasket sved og olie af vores kroppe. 90 minutter flyver afsted i AmmaRoses selskab, og vi skiltes med kys og kram ved døren. Jeg stod tilbage – en oplevelse rigere – og ikke længere nervøs for at invitere denne fantastiske kvinde ind i mit hjem igen en anden gang. Det eneste kritikpunkt var, at mit bruserhoved ikke kunne låses fast i en bestemt vinkel, og det gjorde det lidt svært at styre vandstrålen. Men jeg lovede AmmaRose, at det skulle jeg nok få styr på til næste gang. AmmaRose / Cowgirl.90 er et af de mest sensuelle og empatiske mennesker, jeg har mødt – og hun ved virkelig, hvilke knapper hun skal trykke på, for at man får en god oplevelse sammen med hende. Hvis du har lyst til en wellnessoplevelse, hvor du kan glemme hverdagens stress og jag, så se, om du kan få en tid hos AmmaRose. https://annoncelight.dk/showad/423131
-
2 pointsHar været på 2 Jylland ture her på det seneste og begge gange være med Lucy. Hun er simplethen fantastisk. Hun siger at hun ønsker at gøre det godt for en, og det kan man mærke hele vejen igennem. Kunne ikke rigtig finde noget beskrevet om hende, men blev tiltrukket af hendes billeder, som klart er hende. Hun har de lækreste sili-bløde-babser total berøringsvenlig, og vi hoppede direkte til at kysse som en kæreste, med tungen og et øko blow hvor hun først faldte på knæ og tog den i munden, og bad hende slippe henderne, hvilket kun gjorde og hvilket dejligt blow, dybt uden det er deepthroat. Efter mere kys og mere blow på briksen, bad jeg om at det måtte gå over i noget massage/tantra og det mestre hun virkelig. Jeg tror jeg fik det der hed lingam massage, hvor hun, laver nogle særlige greb med pikken, massage pirrende artigt, på mit jo meget hårde lem, og fuldt ophidsere krop/sind - og hun var dejlig nærværende. Man får altså en skide sød, lækker, sexet og stor ydende thai kvinde, måske sidst i 30’erne. Første gang knaldede jeg hende med gummi, og det gjorde hun helt perfekt, både - on top and on bag - slikkede hende også - nå … jeg håber der er nogle flere der vil dele og kan genkende min beskrivelse - kommer der over igen om en måned … https://annoncelight.dk/showad/291663
-
2 points
-
2 pointsI mellemkrigsårene var der en amerikansk baseball spiller ved navn Dick Cox, det må da være oplagt at du kunne få kølle af ham...... Her er et dick pic
-
2 pointsEn kvinde træder ud af bruseren og stiller sig foran spejlet, mens hun beklager sig til sin mand over, at hendes bryster er for små. I stedet for bare at sige, at det passer ikke, kommer manden med et drillende forslag: "Hvis du vil have dine bryster til at vokse, så tag et stykke toiletpapir og gnid det mellem brysterne nogle minutter et par gange om dagen" Konen er villig til at prøve hvad som helst, så hun henter et stykke toiletpapir og stiller sig foran spejlet og gnider det mellem brysterne. "Hvor lang tid tager det her?" spørger hun. "De bliver større i løbet af nogle år," svarer manden. Kvinden stopper og kigger skeptisk på ham. "Hvorfor tror du, at det skulle få mine bryster til at vokse, bare fordi jeg gnider toiletpapir mellem dem hver dag?" Uden at tøve svarer manden: "Det virkede da for din røv, gjorde det ikke?"
-
2 pointsHvis man ser på Angel Hu's annonceside, så er der en kommentar under hendes Social Club omhandlende det her review.
-
2 pointsSynes, det er dårlig stil, når anmeldere beskriver, hvis de modtager (eller måske bare tager) en service, som ikke udbydes ... At det så tilsyneladende er fri fantasi (se næste indlæg), gør det en smule suspekt!
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
2 pointsMine præferencer ændrer sig hele tiden, og kan godt køre lidt i ring, men også være en afsluttet ting. Jeg kunne skrive en meget langt kommentar om dette, men vil forsøge at gøre det kort. Jeg kan ikke forklare dig helt hvorfor, men jeg kan f.eks. godt have en kort periode, hvor jeg kan blive helt vild med tanken om at slikke en pige mens hun giver mig golden shower. Når det så er prøvet, så kan det måske være en periode, hvor det er thaimassage afsluttet med et “uskyldigt” handjob, der er min lyst. Har lige haft en periode, hvor det at møde en GP blot for at slikke hendes fisse var vildt pirrende for mig. Beholde bukserne på, og bare slikke hende. Men fandt sjovt nok ud af, at jeg savnede lidt en udløsning selv, men det var frækt alligevel. Vender jeg tilbage til det igen……. måske, ved det ikke helt. Og sådan kører det rundt og skifter hele tiden. Skal jeg give et lille eksempel på noget, som er et afsluttet kapitel for mig, så er det at være passiv ved besøg ved transseksuelle. Det var jeg på et tidspunkt vild med, men der måtte jeg lige kigge mig selv i øjnene og sige “nu styrer du dig”. Det er jeg stoppet med for år tilbage. Jeg har skrevet på et tidspunkt, at jeg er misbruger af købesex og har været i behandling for det to gange. Og det her jeg skriver, er en af mine udfordringer. Jeg søger spændinger, men er blevet bedre med tiden og har trods alt lært lidt af mine behandlingsforløb. Derfor kan jeg godt tage pauser fra købesex og finde glæden ved “bare” at dyrke sex med min hustru, som jeg stadigvæk nyder at gøre, men min trang til spænding og nye piger overmander mig til tider stadigvæk og så skal der ske noget. Sad but true!
-
2 pointsMed udgangspunkt I alle de positive anmeldelser, måtte jeg tage et besøg. Øhm 29, no way, nærmere midt 30, men fint spændstig krop, som er uspoleret af alt muligt. Ligner meget godt billederne, lige bortset fra ansigtet, som er fint, men klassisk thai, så er det det der har betydning, så fremstår det ikke så smalt som på billeder. Havde bestilt 90 min GFE, men fik ikke noget der lignende, lidt massage til at begynde med, sex var ok, men den langsomme missionær, peb hun over, og sagde hun ikke var til lang sex, at jeg skulle komme, så skal man sgu da ikke tilbyde 90 min. Men fik da skudt af, men fik på ingen måde hvad jeg kom efter, lidt massage nussen efter, 90 min blev til ca 75 min jo hun er sød, men jeg er ikke helt oppe og ringe som jer andre.
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
2 pointsDet giver meget mening for mig. Det er bare lækkert når det sker fordi det er indbydende for manden. Elsker sorte kys. Rimming på manden sker for mig også spontant med afstemt signaler osv selvfølgelig og såfremt han er drøn uartig og vi går i symbiose og han er Max ren. Men ikke noget jeg tilbyder eller vil love ud på forhånd. Sorte kys til mig er med i min “pakke” Jeg tager pris for min tid og fra 30 min opefter indebære det alt hvad jeg beskriver i min annoncetekst.
-
2 pointsOK det med at snuppe personalet kan nok hurtigt give dårlig stemning: Bare se hvor sur Trump blev på Epstein da han snuppede hans piger fra spaen på Mar a Lago
-
2 pointsHej Alle :) Efter at jeg har læst en masse anmeldelser og set billederne af Miza, var jeg fuld af forhåbninger, i forhold til om det ville være muligt, at få en aftale (date) med Miza. Kontakten via eroguide var "nem", og der blev hurtigt svaret retur fra Miza ;-) https://www.escort-side.dk/Miza-Elskerinde-Sydjylland?ad-id=2894 WAUW det lykkes, og for pokker da... 2 timer blev det til, grundet andre aftaler, hvilket var Fantastisk :) Vi begyndte med en trimmetur, da mit hår var blevet for langt, og det har altid været en fantasi, at jeg kunne have sex med min frisør ;-) Jøsses Miza er god til at trimme håret, så nu står min "frisurer" skarpt, til den sidste del af den danske sommer :-) Efter en tur under bruseren, så det afklippede hår kunne vaskes væk, var det endelig tid til at mærke Miza´s omsorg, præcis som jeg har læst fra andre anmeldelser, WAUW.... Miza´s blowjob passede perfekt til mit ønske, dog er Miza så god, at jeg efter det pirrende, drillende og sanse stimulerende blowjob, kun nåede ganske få sekunder med sexdelen, før det var "slut"....Undskyld til Miza, for at Miza overhovedet ikke nåede at komme i gang, før det hele var forbi...... Efterfølgende en stille og rolig dialog, hvor jeg fortsat blev nusset og kysset, og følte mig forkælet, foreslog Miza massage, hvilket jeg takkede ja til. Jøsses det skulle jeg ikke fortryde, armen Miza´s massage er super skønt, blidt og hårdt, eller ikke hårdt men tilpasset til min krop... Miza foreslog røvmassage, hvilket jeg til dags dato aldrig havde prøvet. BUM nu har jeg.... dog havde jeg udfordringer, med at min røvmuskler spændte, når røvmusklen burde slappe af, så det var underligt, da jeg ikke selv kunne styre det.... Men det havde intet med Miza at gøre. Magisk fik Miza gang i min ... igen og vi afsluttede med en ny omgang sex, hvor jeg denne gang kunne holde mere end 2 sekunder.... jeg tror det var 5 sekunder, så jeg har aftalt med Miza, at jeg må i træning til næste gang vi mødes ;-) Kan Miza anbefales til andre, bestemt! Dog er det vigtigt, at have afstemt forventningerne, da alle mine forventninger blev indfriet ;-) -Hendes information om højde, vægt og alder, antager jeg stemmer med hendes annonce ;-) Jeg følte, at jeg havde en kæreste i 2 timer, Tusind tak Miza :-) God fredag og senere weekend til Alle :-) Hilsen En glad, tilfreds og tilpas Kakam1980
-
2 pointsDet ser ud til at hun nu søger en telefondame: https://annoncelight.dk/showad/435271 Det er nok ikke nogen dum ide baseret på erfaringerne her i tråden
-
2 pointsTak for en super fin anmeldelse. Der er flere andre ladyboys, du næsten også bør tjekke ud, hvis du har fået smag for denne kategori. Disse 3 har f.eks. fået mange rosende ord: Nadie: https://escortguide.dk/P/lukket-topklasse-service-i-byen.-gaa-ikke-glip-af-en-god-oplevelse.-52757.html Mabel: https://escortguide.dk/P/amager-koebenhavn-hi-i-m-mabel-ts-.-let-me-give-you-happiness-and-wonderful-experience-67983.html Emily: https://escortguide.dk/P/ts-emily.-available-now-in-amager--64675.html Lisa i hvidovre minder mig i øvrigt lidt om Kate: https://escortguide.dk/P/-i-m-lisa-is-a-ladyboy-thai--67512.html
-
2 points
-
2 pointsSå er ferien slut - for alle os Mia fans er det en stor glæde at hun atter vil berige os og vores by!!! jeg blev heldigvis prikket på skulderen af gudinden selv og aftalte et frækt gensyn i dag fredag. jamen jamen - hvor er hun dog ubeskrivelig dejlig, sød varm og sexet. som tidligere nævnt er hun god til overraskelser og i dag var Mia, frisk oven på en velfortjent ferie, ekstra godt forberedt - et ekstremt og pirrende stripshow med hænderne fikseret i håndjern- efterfulgt af en masse sjov i badeværelset - hele turen rundt både i bruseren i håndvasken og på gulvet - intensiteten er ubeskrivelig som altid. vi sluttede af I den nyredte dobbeltseng hvor Mia nåede rystende højder i hendes ekstatiske orgasme. Efterfølgende blev jeg råkneppet, både oralt og verginalt og måtte til sidst overgive mig i en kæmpe eksplosion. Den afsluttende samtale krydret med hjertelig nus var selvfølgelig både dejlig og indlevende - jeg tror aldrig jeg kommer til at opleve en mere fascinerende kvinde. Hun er ALT. tak til den smukke, søde, intelligente, sexede Mia for endnu en uforglemmelig oplevelse. pas på hende!!!!!!
-
2 pointsHej Kan ikke finde en anmeldelse af Sarah alene, og synes helt bestemt hun fortjener en, så her kommer den. Det er hende på billederne, der åbner døren, så det er da en god start. Højde og vægt tænker jeg stemmer med det angivne i annoncen. Hun er sød og utrolig nem og snakke med. Havde bestilt 45 min og aftalte kys ved ankomsten, det fortrød jeg ikke, sjældent har jeg prøvet french kiss hvor man næsten bliver overfaldet og hun har det blik i øjnene, hvor det ser ud til hun kunne spise en. Hold kæft det var frækt Vi overskred faktisk tiden, hvor hendes kommentar var da telefonen ringede at nu måtte jeg godt gøre mig færdig lidt hurtigt, det er dælme sjældent jeg har prøvet det ved en GP når tiden er brugt. Er man til piger med Brasiliansk look og stadig veltrænet med fast bagdel, så er det bare afsted. Hun tilbyder lidt af hvert står i annoncen. Pigen 9/10 Sted Aalborg 10/10 pænt diskret har været der før i lejligheden i baggård nær sygehus Nord. Sex 9/10 hun er aktiv medspiller Hun turnerer lidt rundt i Jylland i den kommende tid som jeg forstod. Jeg skal klart besøge hende igen om muligt. Besøgte hende i går aftes, ved ikke hvor længe hun er i Aalborg. https://annoncelight.dk/showad/405860 Mvh Hjorten
-
1 pointKære Eroguide, I dag var jeg i Søborg på ærinder og søgte derfor på om der ikke lå noget massage i nærheden. Jeg fik øje på Kate's billeder og tænkte at det var et forsøg værd at ringe og høre om jeg kunne komme forbi. Stedet ligger ud til en vej, men jeg havde oprigtigt brug for massagen (den sobre del), og tænkte derfor ikke særlig meget over det. Jeg blev hurtigt lukket ind af en anden kvinde og fik tilegnet et rum - Kate kommer derefter ind, og jeg må bare sige, at billederne er 1-1 vellignende, der er bestemt ikke pyntet med photoshop eller andet, som naturligvis er en frygt når man allerede står med bukserne nede. Hun siger pænt hej og snakker meget godt engelsk og svensk, mit svensk er ikke det bedste men hun er fortsat til at forstå på det sprog også. Hun spørger hvad jeg vil have og jeg tænkte egentlig ''kun'' en massage, men ville ikke udelukke yderligere hvis nu kemien var der. Jeg starter med en times massage og tænker lad os se hvad stemningen bringer. Hun spørger hvordan jeg kan lide at blive masseret (hårdt eller blødt), og joker med hvad jeg i øvrigt kan lide - Da jeg spiller lidt ''dum'' siger hun at jeg udemærket ved hvad hun mener, hvilket jeg selvfølgelig gør. Jeg vil spare jer for hele samtalen, men hun spørger ivrigt ind til mit job, og har generelt en meget dejlig, rolig og afslappet personlighed. Massagen var rigtig god, hun kan bestemt godt finde ud af det og prøver altså ikke bare at springe den del over. Efter 45 minutter (gætter jeg på), bliver jeg tørret af på ryggen med en dejlig varm klud, og derefter bedt om at vende mig om. Hun begynder at massere mine lår, og inden hun ligger håndklædet over bliver lillemanden også komplimenteret, hvilket jeg tog med et smil og takkede for. Jeg kunne ikke nænne mig grundet berøringen og tænkte at jeg skulle opleve det hele. Hun sagde hun både kan være aktiv og passiv, og jeg har aldrig været passiv så det var et nemt valg (for mig), at jeg bare måtte have hende. Jeg beslutter at få en fuld pakke og jeg blev blæst bagover. Først et økoblow, som alene var ved at få mig til at springe - og efter en 10 minutters tid hvor jeg laver hovedregning for ikke at misse resten af oplevelsen, besluttede jeg at det var på tide vi tog akten videre. Hun henter et kondom, sutter mig straks igang igen (og jeg må påpege igen hvor godt og frækt det blowjob var i øvrigt!), derefter komplimenterer hun lillemandens størrelse og siger hun håber hun kan tage den. Jeg var slet ikke i tvivl om hun nok skulle gøre det godt - men jeg holdte ærlig talt kun 5 minutter i doggy før jeg måtte lade det hele flyve i kondomet. Alt i alt er jeg super overrasket over hvor fræk en aften det blev, og det er bestemt ikke sidste gang jeg besøger Kate - Jeg tror faktisk jeg er blevet stamgæst baseret på den ene gang og håber successen kan gentage sig. Jeg er ikke meget erfaren med ladyboys, men hun tog det helt stille og rolig og var rigtig sød og respektfuld omkring det hele. Lokation - 5/10 (kunne godt være mere diskret, men det en smagssag om man er ''bange'' for at blive set foran en massageklinik ;)) Massage - 10/10, hun var rundt omkring det hele og jeg føler ikke at jeg blev overset noget sted. Udseende - 10/10, kan som sagt kun være glad, hun var 1-1 hvordan jeg forventede hun ville se ud, virkelig flot og æstetisk bygget, flotte silicone bryster! ''Hygge'' - 10/10. Jeg rystede vitterligt da jeg kom.. Det hele var så pirrende og frækt. Hun er også aktiv hvis man er til sådan noget, men det må jeg jo arbejde på til de næste møder, så hun ikke misser ud på orgasmer
-
1 pointDet handler alt sammen om den samme pige. Jeg har advaret mod hende før – og det samme har en pige, som engang delte lejlighed med hende. https://www.eroguide.dk/forum/topic/202257-advarsel-louisa-esbjerg/ https://www.eroguide.dk/forum/topic/200457-advarsel-odense-❤%25EF%25B8%258F-sara-her/ Hun sletter sine annoncer hver gang, hun får dårlige anmeldelser. Jeg kan huske at have læst en anmeldelse, hvor der stod, at hun engang gav en kunde en blodnæse med en billardkugle.
-
1 pointHar luret lidt på hende, hun ser lækker ud Havde hun lange røde negle, som hun skriver i annoncen? Billedet hvor hun giver fuckfinger er shoppet, det er ikke gjort særlig pænt, og man har glemt at male tommelfingeren Ses tydeligt hvis man zoomer ind.
-
1 pointhun må være en travl dame hun er godt nok ikke god til at svare
-
1 pointJeg var forbi hende forleden. Personligt syntes jeg ikke noget særligt ved hende. Hun var meget sparsomt med at give kys. Jeg kan ikke finde på at besøge hende igen. God aften derude.
-
1 pointbåde mig og @Noob2025 har intet negativt sagt om selve akten eller pillowtalk og snak bagefter overhovedet tvært imod. I min egen anmeldelse som jeg lagde op har jeg faktisk ikke nævnt starten eller tilbageholdenheden fordi jeg dengang tog det som et mindre hår i suppen i hvad der ellers var en virkelig dejlig oplevelse. Men da Noob og Sleino så begge nævner at de også har oplevet Lina som genert, tilbageholdende og at man ligesom selv skulle tage initiativet så ligner det en tendens og så nævnte jeg at det oplevede jeg også fordi for nogen kan det have stor betydning om GPen de besøger er meget på fra start og udadvendt eller om hun er genert, tilbageholdende og man selv skal vise det første initiativ. Sleino er den eneste der oplevede det som et problem hele vejen igennem Det er jo godt for dig @JensenKim hvis du slet ikke oplevede det og hun var forførende og udadvendt overfor dig helt fra start i første møde. Men lige nu er du den eneste der har mødt Lina som har haft den oplevelse som du beskriver.
-
1 pointJeg har netop besøgt dem igen og de skuffer aldrig. Så smukke og vilde som aldrig før! Jeg betalte 3000 for 45 min med den hedeste trekant. De kom begge meget denne gang hvilket jeg havde bedt dem om at sikre at jeg kom en dag hvor de var fyldte. Nadie havde ikke kommet i tre dage sagde hun hvilket passede ift. mængde og tykkelse. Malii kom også meget så to store ladninger. Efter Malii var kommet så mundkneppede Nadie mig mens jeg havde Maliis sperm i min mund. Godt nok frækt. varmeste anbefaling herfra. Se at kom afsted drenge. Oplevelsen kan kun fås fire dage endnu!!!!
This leaderboard is set to København/GMT+02:00