Hop til indhold

Leaderboard

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 07/23/24 i alle fora

  1. https://escortguide.dk/P/sweet-cecilia-back-in-copenhagen--56330.html jeg havde fornøjelsen af en time sammen med Cecilia en lille uge siden. hun er imo, flottere i virkeligheden end billederne, naturlig smuk med porn twist (læber og bryster), hendes bryster er bløde og dejlige at lege med selv om de er hjulpet lidt på vej. sød og nem at snakke og kommunikere med. Vi havde aftalt en time incl CIM og Deepthroat. Hun er et naturtalent med hendes mund, legende tunge, slugte hele pikken til roden og holder den inde mens man kan mærke hun prøver at lege med tungen imens. Vi legede også lidt blidt facefuck hvor jeg brugte hendes mund i et roligt tempo, virkeligt lækkert og frækt! det endte med jeg ikke kunne holde ladningen mere efter 20-30min intenst blæs og slikkeri (virkelig lækker lille velsmagende fisse) jeg kom dybt i hendes mund, og hun “kom til” at sluge. Og smilede glad med et lille “upsi”. Vi lå og snakkede og nussede lidt mens jeg samlede kræfter, hun suttede den op fra slap, og klar til et god ridetur, super stram og lækkert, skift til knep bagfra, og holde om hendes lille stramme hvepse talje og den frækkeste udsigt, jeg måtte give mig og skyde kanonen af anden gang i kondomet mens jeg stødte igennem i den lille lækre mis.. tak for denne gang cecilia, vi ses helt sikkert igen pas godt på hende hun er top!
  2. 6 points
    Alissa på Østerbro Alissa er præcis som på billederne, lille, slank og faste bryster. Sidstnævnte var til den hårde side, hvilket sjældent er nogen stor oplevelse. Men derudover en retvisende annonce med en petite pige. Der bliver ikke tilbudt bad, hverken før eller efter. Men fin lille lejlighed med gode parkeringsforhold. https://www.escort-side.dk/Be-beh-Hsjshs-usher?ad-id=32808 Rebeca på Sydhavn Hun ligner egentlig også sine billeder, men jeg mistede rejsningen og den kom ikke igen... Det har jeg ikke prøvet før. Noget tarveligt sted i øvrigt. https://www.escort-side.dk/Hej-jeg-hedder-Rebeca?ad-id=24637 Delia på Nørrebro (eller Marlen, hun har skiftet navn i dag) Hun kan smile meget mere i virkeligheden - hvilket klær hende. Hun er præcis som på billederne. Store bløde bryster, der er så godt lavet, at man ikke ser det og kun mærker det meget lidt. Blød hud og et kæmpe menukort. Jeg prøvede blot en skrabet udgave, men har bestemt overvejelser om et genbesøg, da jeg godt kan lide at kramme et par gode bryster. Diskret lejlighed med god parkering. Hendes krop (og bryster)minder meget om pornostjernen: Peta Jensen. https://www.escort-side.dk/NEW-HERE-MARLEN-PARTY?ad-id=32790 Af de tre, så er sidstnævnte eneste, jeg ville overveje et genbesøg hos. Ohøj fra SkipperFræk.
  3. Jeg havde kontakt med Amy igår og fik adressen på Torvegade. I dag skriver jeg igen for at høre om hun stadig er der, hvilket jeg får bekræftet og tager afsted mod Christianshavn. Da jeg ankommer til adressen får jeg at vide, at jeg lige skal vente 5 minutter på gaden, hvorefter jeg fik en sms, om at jeg kunne komme op. En køn meget spinkel relativ høj pige med mørkt hår klædt i almindeligt tøj lukkede mig ind og præsenterede sig som Cleo. Jeg spurgte til Amy, men fik at vide, at Amy var taget på ferie. Jeg følte mig lidt snydt, men fint nok, hun så ret godt ud, så jeg betalte hende 1000 kr for 30 minutter (prisen for 15 minutter er 600 kr) Da vi var kommet af tøjet startede det godt ved, at hun ømt kyssede mig på brystet, hvilket for alvor fik liv i banditten, men herefter gik det stejlt ned ad bakke mht. service og engagement. Efter de højst 30 sekunders kys på brystet fik hun fat i et kondom og begyndte så at give mig en gang mekanisk fransk; op og ned op og ned i heftigt tempo, efter nogle minutter med det spurgte hun hvilken stilling jeg var interesseret i. Jeg ville dog hellere slikke hende for vi skulle jo gerne nogenlunde fylde de 30 minutter ud. Det gør jeg så og får 0 reaktion - jeg løfter mit hoved og betragter hende lidt, hvorefter hun tager en serviet og tørrer sig i skridtet og tager så noget glidecreme på fingeren som, at nu skulle vi videre med noget almindelig dansk. Jeg sagde dog jeg gerne ville vente lidt eftersom vi vel næppe havde ligget i sengen i mere end 5 minutter. Jeg slikker videre, stadig uden nogen reaktion, så jeg dropper det, og hun får lov til at ride mig. Hun red som en jockey på vej mod målstregen og en million i præmiesum, og jeg kom efter få minutters heftig ridt. Jeg kigger på uret da jeg igen stod ude på gaden, og kunne konstatere, at der var gået 14 minutter fra jeg fik hendes sms til jeg nu stod der igen. Så egentlig kunne jeg have sluppet med 600 kr. Det ville det ikke engang have været værd for det var mekanisk sex af værste skuffe, og har aldrig tidligere oplevet nogen lignende og i den grad følt, at jeg bare var et nummer i rækken som tillod sig at forstyrre hende. Positivt er dog, at hun smiler sødt.. https://annoncelight.dk/showad/406212
  4. 4 points
    Du kan i den grad ikke blot spørge en tilfældig pige i en bil !!! Hvis du har lumre hensigter, skal du være meget forsigtig med at nærme dig enlige kvinder et tilfældigt sted. Der er med garanti masser af besøgende der ikke kender Reumerts Eges lidt blandede ry.
  5. 4 points
    Trist, men jeg er ret enig der er ikke meget formål med og skrive noget som helst pt.
  6. 4 points
    Det var et åbent spørgsmål af ren nysgerrighed. Blander to verdener sammen? Det er et offentligt sted, alle kan slå sig ned og spise den medbragte mad eller gå en tur i området. Ligesom der både er dogging og betaling fx på Revlen. Jeg laver altid aftaler på forhånd, når jeg er ude og oftest med nogle jeg kender i forvejen. Men det kunne jo være, at andre blev trætte af at vente på de gratis damer og dermed fik lyst til at købe en hånder.
  7. som hvad? skulle jeg have lavet en kidnapping da hun løb væk? edit: jeg ved godt jeg ikke får pengene igen, det er ikke det jeg går efter, men Revolut er et problem, og Politiet er et problem at de ikke kontrollerer de her gangsters. og hvis vi aldrig nogensinde afrapportere svindler saa viser statistikkerne ikke en skid. du vi nok ikke have mod til at gøre det, derfor skal jeg.
  8. Stop dog disse evindelige opslag lille peter.....der er jo i linket annoncen
  9. 3 points
    https://annoncelight.dk/showad/404738 Havde overvejet at besøge Tania i nogle dage og gjorde det så i dag. Virkelig køn og lækker ung pige - blond, høj, slank og med dejlige faste bryster. Det er hendes krop på billederne, og ansigtet passer til. Desværre også en af de piger, hvor man tænker om det nu også er helt frivilligt. Hun sagde klart og tydeligt fra til alt, som hun ikke selv styrede, og hun ville ikke have antydningen af tæt kropskontakt. Måske er det bare lidt for mange dårlige oplevelser allerede, for hun havde ret stor distance til det hele. Til gengæld var hun en drøm at kneppe, stram så englene sang - havde taget 30 minutter og jeg kom i ansigtet på hende. Hun stønnede godt med, da jeg tog hende i doggy, så tænker hun var liderlig nok, og bare allerede træt af os smådumme danskere. Hun tøede lidt op bagefter og jeg fik næsten en krammer, da jeg gik igen. Næsten ;)
  10. 3 points
    Jeg forstår dig. Ha’ det godt!
  11. 3 points
    Hvad tror du er for meget? Jeg ville prøve noget erotisk massage med håndjob. Efter nogle gange forsvinder din nervøsitet og du vender dig til intimiteten og kan tilføje gensidig berøring og I stedet for nervøsitet vil du kun glæde dig til behandlingen og kan så senere tilføje oralsex og sex. Held og lykke. / Western
  12. Ja fandme også for ringe at en lille 19 årig ikke længere vil lægge røv og fisse til for 10-15 mænd pr. dag og som for kun 200 kr kan sperme i hende. Den ungdom i dag forventer da også mere og mere for at stille deres lille petit krop til rådighed for os gamle liderlige mænd. Ironi kan forekomme !
  13. Randers onsdag 31/7 19.30-21 Liderlig nymfe DANSK tøs glæder sig til gensyn med frække jyske mænd Hun er midt 30erne, søger en masse frække mænd til creampie gangbang. Elsker sperm, jo mere, jo bedre. Ingen analsex Hun tilbyder sex uden kondom, men det selvfølgeligt tilladt at bruge kondom hvis man ønsker det. Du er naturligvis rask som tøsen er. Pris pr. deltager 1300kr Der er mulighed for bad (vær gerne trimmet forneden) Der er øl/vand Så kom frisk gutter og tilmeld jer dette gangbang så i får en god oplevelse og tøsen får en masse sperm fantasier opfyldt/udfyldt Tilmeldning på følgende mail [email protected] DISKRETION: forventes fra alle sider Og husk nu at undersøg om i kan den dag inden i tilmelder jer Afbud senest 24 timer før. Vi forbeholder os retten til aflyse ved for få tilmeldte.
  14. Så denne profil her , men jeg forstår ikke hvad de foto her går ud på , ingen foto af stedet eller de piger som arbejder der ?? , men i kan jo selv se det på denne link https://escortguide.dk/P/b2b-fp.-900-forfremmelse-kun-i-dag-absolut-smuk-og-slank-pige-og-professionel-massage-70884.html En sådan annonce siger mig ikke noget, og et sted jeg aldrig vil besøge ved ikke hvad der venter mig der ..... I min verden er det ikke god reklame for det sted når man har sådan foto på ...
  15. Jeg var forbi Mila i dag. Hun er meget petite og hun har en lækker naturlig og slank krop. Selfie billedet i annoncen viser hvor lækker hun er. Mila er smilende og ret passioneret. Hun har et smukt ansigt- hun er stram og med den lækreste lille numse og flotte naturlige bryster. Jeg blev virkelig tændt med hende i dag. Sex delen var ret vild og vi prøvede virkelig mange forskellige stillinger- meget GFE i oplevelsen, med lækker og dybt mundkys-som koster ekstra- men som giver meget til hele oplevelsen. Sexen med Mila i dag var usædvanlig lækker -også fordi hun er meget berøringsvenlig og hun var meget våd. Mila snakker flydende Engelsk og vi forstod hinanden godt. Hun er virkelig rar at være sammen med. Kommunikationen foregik via SMS og vi aftalte et møde ret hurtigt. Gentagelse - 100% Jeg har allerede lyst til at besøge hende igen. https://annoncelight.dk/showad/406941 https://www.escort-side.dk/Penis-Massage?ad-id=21369 For fremtidige søgninger https://annoncelight.dk/profile/Girl+Nextdoor
  16. Jeg har nu besøgt Mila- det var virkelig godt! Jeg kunne ikke se nogen tatoveringer - hun har en virkelig flot hud og slank krop. Jeg vil skrive en anmeldelse af hende. Total GFE med Mila
  17. Jeg ser nu, at Amy annoncerer i dag med det samme telefonnummer som førte mig til Cleo!? https://annoncelight.dk/showad/405611
  18. Det er rigtigt fint og godt svaret Det er jo ikke sikkert at den pris DU betalte er den samme for alle, og når ikke der er oplyst priser på specifikke ydelser på annoncen så er det god skik ikke at oplyse dem her
  19. Nej desværre glemte jeg at søge herinde. Nu ved jeg bedre. Øv.
  20. Fedt du advarer.. Sikke da en dårlig oplevelse du har været ude for.. Jeg håber du oprigtigt melder det til politiet og gør noget som mange andre ikke har nosser til.. Det er jo faktisk det eneste der rigtigt kan gøre en forskel.. Jeg forstår godt hvis du nu sidder med en følelse af ikke at gide fortælle om andre dårlige oplevelser med den bedrevidende modtagelse din advarsel har modtaget.. Hold hovedet oppe.. Alle “tosserne” i tråden har også prøvet at dumme sig, de har bare glemt det.. Jeg ser samtidig at du har overført efter ankomst så ikke noget forudbetaling.. Jeg har personligt selv lånt både en kæreste og en kammerats Mobilepay.. Ingen havde nogle forbehold for at overfører så jeg kan godt forstår du ikke tænkte nærmere over det.. Mange andre brugere fortæller om at have besøgt piger der ikke lignede sine billeder og så længe de stadig fandt pigen pæn nok så er de ikke gået igen så det skal du heller ikke banke dig selv oven i hovedet over.. Faktisk er du ofret her så jeg forstår slet ikke nogen har lyst til at banke dig i hovedet med hvad du burde eller ikke burde have gjort..
  21. Fx tjekket annoncen, tjekket billeder, spurgt herinde, bestilt kortere tid første gang med en pige du ikke kender, bedt hende gå igen med henvisning til de falske billeder.
  22. B2B er ikke oplyst på deres hjemmeside, så jeg er ikke sikker på det er reglementeret at oplyse det her, men jeg syntes ikke det var dyrt. Emmy kiggede ikke på klokken en eneste gang eller tjekkede sin mobil. Det i sig selv er lidt ekstra værd for mig. Inklusiv bad etc. var jeg der nok i 45 min.
  23. Jeg har været hos Sarah mandag aften Det var dejligt og liderligt og krydret med en eller anden for for gensynsglæde Sarah er stadig lækker erotisk buttet, ung og med en smuk stram fisse. Hun har nogle små smukke ungpigebryster. Hun var meget imødekommende og til at tænde op under…. Vi hyggede, først i badet og siden hen i hendes seng. Jeg er vild med hende… https://escortguide.dk/P/-fresh-sarah-real-princes--66735.html
  24. Personligt ville jeg ikke betvivle en velkendt glædespige, og ville heller ikke have et problem med at slippe et depositum til en velkendt pige. Udfordringen ved et depositum er jo anonymiteten. Glædespiger vil gerne være anonyme, det vil (nogle) mænd også gerne. Men så snart der sker en pengeoverførsel, vinker manden også farvel til anonymiteten, hvorimod glædespigen kan opretholde sin anonymitet. Så dét vil afholde mig fra at betale et depositum. Til gengæld synes jeg, at Jennifers metode med, at første booking er uden depositum, men brænder man hende af, så skal man af med et depositum, hvis man ønsker en anden aftale. Det er et koncept der er til at forstå, selv i mit hoved. Der ryger helt sikkert en kunde eller to i svinget, men dem som booker, kan man så formentlig forvente er relativt seriøse.
  25. Og hvis jeg kigger på AL og søger efter 404577 her på EG finder jeg ikke denne tråd hvis ikke LP havde lavet et opslag! Så bare bliv ved Lille_Peter
  26. Jeg nåede (heldigvis) ikke at møde hende, da hun allerede svinede mig til i vores SMS-korrespondance.
  27. 2 points
    Hejsa Vixen. Jegskriver lig til dig fordi en af medlemmerne fra logen har omtalt dig meget rosende Hvis du gerne vil opleve tjekkisk set up hvor du bliver taget af mange mænd udendørs, må du meget gerne kontakte mig for en mailadresse, såtager vi den derfra. Hcis ikke så vil jeg ønske dig og din mand alt mulig held og lykke på Jeres vej ud i den erotisk veerdenMvh Hans
  28. 1 point
    Vi talte om anal i dag, da jeg besøgte hende. Så det er på menuen. Jeg tænker, at meget tekst ofte er kopieret. - Så måske er det årsag til forvirring. Hun var ikke den kyssende type, men måske skal der betales ekstra for det.
  29. 1 point
    Hej og velkommen tilbage. Eva i Viby får min anbefaling. Hun er en af de bedste oplevelser jeg har haft i løbet af det her år. Hvis du er villig til at give lidt ekstra er hun et godt valg. Her er min anmeldelse af Eva: https://www.eroguide.dk/forum/topic/185120-eva-i-viby-intens-oplevelse/ Held og lykke med dit valg!
  30. 1 point
    Er måske letter tungnem. du prøvede det nummer 71375624 i eftermiddag kunne du ikke sende til det nummer. men der kendte du jo ikke det nummer. Og kender du hendes alfons. ja undskyld det virker mærkeligt. og hvis det er hende du skriver dum til. så forstår jeg så udemærket hun er russer i lysthuset.
  31. 1 point
    Søg navn, profilnavn, annonceid, tlfnr evt "liv & tantra" sammen i søgefeltet Dansk flag = red flag Tantra = red flag Facetime altid Gå hvis ikke samme pige som foto Bed om certifikat/bevis for tantra uddannelse
  32. 1 point
    Det er en trist udvikling, der har været de seneste par måneder, ikke mindst som indlæggene har forandret sig, fra at være anmeldelser og efterlysninger som det primære, til nu, hvor ligegyldige kommentarer og mudderkast fylder mere og mere. Jeg går med samme overvejelser, men håber stormen snart lægger sig igen. God vind fremover.
  33. 1 point
    Hun er nu ikke overvægtig nok mere trænet, men hun er ikke skind og ben. Kysser ikke men en del tatoveringer og silikone
  34. Omkring 155-160 vil jeg tro
  35. Ville have været på et lille ‘revanche’ besøg i går men fuglen er fløjet - pr whatsapp fik jeg besked om at hun kommer igen
  36. Jeg ville ikke jeg har forudbetalt før en aftale til en GP jeg kendte som stod for stedet uden problemer og ville gøre det igen det handler om sund fornuft. og kun at gøre det ved de veletablerede der har noget at tabe på ikke at levere som aftalt.
  37. Nina er "stoppet" flere gange gennem årene. Jeg besøgte hende i juni og der sagde hun intet om at stoppe. Hun elsker simpelthen at mærke mænd sprøjte sperm I munden på hende så mon ikke hun kommer tilbage? Ingen kæreste kan give hende 10-15 ladninger i munden hver dag /B
  38. I was looking for a Tantra/B2B/CIM combo just the other day. With an assist from @nillerniller I decided to drop Tantra from my search criteria and focus on B2B with CIM finish. Much lager selection, I ended up in the arms of Eva L https://nympho.dk/n6744/2479/best-gfe-in-the-kingdom-eva-l-guilty-taste-of-pleasure So @Hartmanxse next time you get the urge, I can recommend Eva L. Now I realize all experiences and expectations are subjective, but she fulfilled all of mine and whetted my appetite for another rendezvous.
  39. Du kan sagtens have ret i, at et krops billede er nok for hende. Umiddelbart tror jeg dog det er et ansigtsbillede hun ønsker - men det står for min egen regning og jeg kan jo tage fejl:)
  40. På det tidspunkt af året, hvor det bliver mørkt kort efter fyraften, havde jeg indfundet mig i en thaiklinik i det Storkøbenhavnske område. Stedets annonce havde udelukkende billeder af mamasan på stedet, som det var nemt at få et godt øje til. Det var dog en anden pige, som lukkede mig ind, og som skulle massere mig den dag. Mamasan sad i en stol i velkomstlokalet og smilede høfligt, men afmålt, da jeg og pigen gik forbi hende ind i det lokale, hvor vi i den efterfølgende time nød hinanden på forskellig vis, og vist også ind imellem med en del lyd på. Da timen nærmede sig sin afslutning, og alt var endt med fryd og gammen, tilbød pigen mig et tiltrængt brusebad. Det betød, at jeg igen skulle ud i velkomstlokalet, og ganske ligesom før sad mamasan i den samme stol med et lille smil. Som den stolte kriger, jeg var, spankulerede jeg roligt nøgen gennem lokalet, dog holdende det udleverede håndklæde nonchalant løst foran kronjuvelerne. Fyldt med mentalt overskud kiggede jeg mamasan flirtende i øjnene, da jeg langsomt gik forbi hende. Hun kastede blikket kort mod mit underliv, derefter mod højre og fnisede højlydt. Det var jo svært at tage det som andet end en kompliment, og fyldt med selvtillid fortsatte jeg så ud i bruseren. Da jeg kom tilbage fra det korte brusebad, stadig overbevist om egen charme, kiggede jeg igen på mamasan og søgte hendes flotte øjne. Igen søgte hendes blik hurtigt mod hendes højre side, og hun fnes igen lidt. Denne gang fulgte mit blik så hendes, hvorefter det gik op for mig, at alle forbipasserende på den befærdede vej udenfor, kunne kigge direkte ind i velkomstlokalet gennem indgangspartiets glasdør. Og dermed frit beskue mit nøgne legeme, der kun fortil var sparsomt dækket af et lille håndklæde. At det var mørkt udenfor, mens lokalet var fuldt oplyst, understregede ligesom pointen. Jeg gik nogenlunde roligt, men dog med let krummede tæer, ind og tog mit tøj på, nu med viden om den ægte årsag til mamasans fnisen.
  41. Nu hvor du eftersøger i Nordjylland og ikke i Aarhus, så vil jeg anbefale JJ https://annoncelight.dk/showad/399577 Hun giver gerne sorte kys og modtager også. Og så er hun en super sød pige tillige med.
  42. Jeg har haft fornøjelsen af at opleve Maria fra EpiskM.dk i København, og jeg kan varmt anbefale hendes service. Maria tilbyder en fortryllende oplevelse, der tager dig til nye højder af sensualitet. Hun formår at skabe en atmosfære, hvor man virkelig kan slappe af og nyde øjeblikket fuldt ud. Helt nyt lærte jeg hvordan hendes evne til at bruge kilden som et redskab til at forhøje nydelsen. Dette kan måske lyde usædvanligt for nogle, men Maria har en særlig evne til at gøre det til en del af en sensuel oplevelse, der virkelig kan intensivere samværet. Hendes teknikker er raffinerede og udført med stor omhu, hvilket gør, at man føler sig både tryg og forkælet. Alt i alt er Maria en ægte professionel, der har en dyb forståelse for, hvordan man skaber en mindeværdig og tilfredsstillende oplevelse. Hendes tjenester er uden tvivl noget, jeg vil anbefale til enhver, der søger en ny og spændende måde at udforske sensualitet på. https://www.episkm.com/
  43. 1 point
    Der er ikke link til Phan, bare Google
  44. Fik i aften lyst til lidt af det frække. Mine tanker gik i retning af Soft dominans og anale lege til mig, og valget faldt på Dior som gæster min hjemby i disse dage : https://annoncelight.dk/showad/340094 Jeg skrev til Dior omkring mine ønsker, og vi blev enige om 45 minutter incl : Tungekys, Soft dominans, anale lege med finger/buttplug og strapon. Ønsket afslutning til mig en kombi af blow og handjob Jeg dukker op på adressen 5 minutter før aftalt tid og bliver budt velkommen af en, i mine øjne, meget smuk og lækker kvinde. Hun er 1/2 dansk og 1/2 ungarsk, latina look, høj (vel omkring 176-177 cm + stiletter, lækre former og et helt igennem vidunderligt smil. Hun krammer og kysser mig, mens jeg lader hænderne glide op og ned af hendes lange ben iført nylonstrømper. Hun skubber mig hen imod soveværelset og så videre ned på sengen.......So, you want me to fuck you today baby....hvisker hun, mens hun åbner min mund med hendes pegefinger, for derefter at stikke hendes tunge langt ind i min mund.... Yes, but please be gentle with me, its been so long, får jeg fremstammet. Get up and take off your clothes, all your clothes, siger hun bestemt. Jeg får smidt al tøjet og smider mig forventningsfuldt på sengen. Dior tager et halsbånd og sætter det fast på mig. I enden er der en kæde, således at hun kan styre mine bevægelser med hovedet. Lick my pussy and my ass siger hun, mens hun lægger sig ind over mig, således at hun samtidig kan tage min pik, boller og røv under kærlig behandling. Jeg slikker både fisse og røv efter bedste evne, og jeg kan fornemme, at Dior bliver mere og mere tændt. Samtidig slikker hun løs på min pik, nulrer mine boller som i forvejen er sjaskvåde af hendes spyt, og begynder at køre en eller to fingre ind og ud af min røv. Pludselig vender hun sig om, kigger på mig, lægger begge hænder om min hals og siger, at jeg skal åbne min mund. Derefter lader hun sit spyt løbe fra hendes mund og videre ned i min mund......lækkert..... I want you to fuck me, before I fuck you, and you better fuck me good..... Hun monterer lynhurtigt et condom og sætter sig ovenpå mig. Rider mig, tungekysser mig, bider mig lidt i læben, og jeg kan tydeligt høre og mærke, at hun i den grad er liderlig og tændt. Hun tager fat i kæden til halsbåndet, trækker mig op, og kysser mig. Tungen helt ned i halsen på mig og derefter spytter hun mig igen i munden......now its your turn you bitch, siger hun. Doggy style kommanderer hun, og jeg kaster mig øjeblikkeligt om på alle 4. This first, siger hun og viser mig en buttplug med flere forskellige størrelse kugler. Jo længere den kommer ind i røven jo større kugler......Jeg kan høre, at hun åbner låget på en tube med og smører buttplug og min røv godt til, og så fører hun den langsomt ind i min røv..... Det føles stjerne godt, og jeg kan, mod min egen forventning tage imod uden nogen smerte eller ubehag overhovedet. Det føles bare så lækkert, mens hun kører den ind og ud af min røv. Nu stopper Dior, og jeg kan høre, at hun er ved at gøre klar til strapon. Jeg kigger lige tilbage på hende og synes godt nok, den ser stor ud Dont worry baby, you can take it siger Dior og kæler for mine total fyldte boller, hvorefter hun stille og roligt begynder at kneppe min røv. Langsomt og stille og dybere og dybere. Samtidig kæler hendes lange negle for mine baller og mine boller, og det er bare så fucking frækt altså.......Der går nogle minutter, og så kan jeg mærke, at nu sprøjter jeg sgu snart... Jeg får kommunikeret dette videre til Dior som trækker sig ud og beder mig lægge mig på ryggen. Derefter en blanding af blow og handjob, indtil jeg kommer med at kæmpe brøl.........fucking fantastisk altså...... Aftørring, og lidt hyggesnak. DIor : Hun er smuk og fræk. Hun er veloplagt, og hun ved (vidste) præcis, hvad jeg godt kunne lide, og så er hun bare rigtig godt selskab før/under og efter seancen. Hun får et rent 10 tal på min 1-10 karakterskala. Stedet : Standard men en god seng, so all good. Pris : Standard Kommer jeg igen : Hvad tror i selv ...Jeg kommer 100% igen, når lejligheden byder sig.
  45. 1 point
    Indrømmet jeg har ikke læst alle indlæggene, men det er godt nok mange siden mandag, og det siger noget om vigtigheden af TVRs grund til at forlade EG. Selvfølgelig skal vi skrive pænt, men de aktive som skriver meget har også større chance for at overtræde reglerne eller blive misforstået af de som er blevet sat til at håndhæve reglerne. Og er det sikkert at de som håndhæver reglerne har evner til at administrere det magt de er blevet givet Og det er da direkte dumt at udelukke de som er aktive for så uddør EG snart
  46. Jeg tænker alle der anmelder uden og havde mødt skønne Dior. Skal da bare blive væk. Så der mere til os andre. Slap nu af i tøse fornærmede. Pigen har travlt og det er der en grund til. At man sidder sig ned og skriver en tude besked. Er da ikke gentleman artigt.
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.