Hop til indhold

Leaderboard

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 06/02/24 i Indlæg

  1. har lige være en tur forbi dara i middelfart. Annoncen fortæller ikke meget så jeg havde heller ikke forventet mere end massage men da jeg spørger til prisen siger hun "only massage, one hour is 500" og jeg bliver så klar over at man kan få mere. hun rækker mig en meny kort hvor der står priser på massage og masage + HJ og mere, jeg vælger 60 min. massage med HJ. Dara er en petit lille sag, nok ikke mere end 155 høj og 45 kg, hun er virkelig sød og behagelig. Massagen foregår med opvarmet olie, der er sat musik over med klaver og lyden af et vandløb, virkelig afslappnede. Dara er efterhånden kommet godt igang med massagen på ryggen og hun kan virkelig finde ud af det, det er virkelig længe siden jeg har fået så god en massage, den er grundig og en mellemting mellem middel og hård..... helt fantastisk. Da jeg bliver vendt om masserer hun lige lårene 10 sekunder og går så i kødet på den sjove.... det kan hun altså også finde ud af, stille og roligt til at starte med, med berøringer de helt rigtige steder, den går dog hen og bliver måske en smule hårdhændet men jeg nyder den stadig til det uundgåelige sker. Jeg bliver tørret af og hun fortsætter den virkelig gode stil med massagen. Klart anbefalelses værdigt, jeg kommer helt sikkert igen.
  2. Federe indlæg hvis der var en bedre overskrift som fx samme indlæg for en uge siden i samme forum
  3. Jeg besøgte Alisa igen - inspireret af de fine anmeldelser. Sidste gang skrev jeg ikke noget og nu synes jeg at jeg vil stille mig i det samlede kor. Hun er en lækker ung kvinde der smider en tilbage sine unge år. Sikke en krop og sikke et dejligt væsen. En time bookede jeg. Jeg stod foran hende efter bad og det praktiske var fikset. Hun var iført en hvid gennemsigtig bh. (Fra et af billederne) og for fanden hun er smuk. Hun grinende af mine blikke og jeg lod mine hænder glide over hende og hjalp hende af med den gennbensigtige top. Da hun strakte armene op over hovedet krammede jeg de fineste faste ungpige bryster. Disse smukke bryster og hendes lækre hud er en total nydelse at lade hænder gå på vandring over. Hun blev alvorlig og intens under berøringerne. Pludselig satte hun sig på knæ og tog min pik i munden. Først lette berøringer med tunge og læber og så tog hun mig helt i bund. Langsomt ud igen og igen i dybden. Hendes tunge legede samtidig og hun så på mig ind imellem. Jeg tog om hendes hår og hjalp i bund - for fanden det var frækt. Jeg måtte stoppe hende for ikke at gå af før tid. På med kondom og så satte hun sig på sengen på knæ og jeg gled op i hende i en doggy. Det er en fryd at se hendes smukke kurver og sin pik glide i bund i den lækre numse. Jeg bemærker hendes hofter og talje. Og kiggede ned over den smukke ryg der svejsede mens jeg stødte i bund. Tog fat i hendes hår og kneppede hende - små lyde kom fra hende mens hun tog om sine bryster. Jeg måtte stoppe og hun lagde sig på ryggen - jeg måtte simpelthen slikke hende. Hun lagde armene op over hovedet og jeg lod min tunge arbejde. Hendes små lyde antydede den nydelse som mit slikkeri gjorde ved hende. Det et er syn og følelse for guder at betragte den smukke krop mens man slikker. Jeg klemte brysterne igen og igen. Og mærkede ned over den flade mave. Hun skød underlivet opad imens i nydelse og tog om mit hoved for at dirigere nydelsen. Hun kærtegnede sine bryster og slog hovedet bagover. Så lagde jeg mig på ryggen og hun tog mig i munden igen indtil jeg var klar. På med kondom og så satte hun sig over mig med ryggen til og begyndte at ride langsomt. Hun svejede ryggen og min pik gik i bund. Så satte hun sig op op trak armene bagud og jeg tog i dem og hun red mig hårdere og hurtigere mens jeg holdt fast i hendes håndled. Efter et blik på den smukke ryg kom jeg i et brag. Hun red langsomt videre og lod mig blive færdig. Hun har et erfarent tallent om sex. vi snakkede bagefter om alt fra politik til uddannelse og mad osv. hun er det naturligste og skønneste menneske at snakke med. Intelligens og lattermilde væsen der får en til at slappe helt af i hendes selskab. Så oplevelse 12 ud af 12 - og skal helt sikkert tilbage til hende. Mage til sød, lattermild, sensuel kvinde med den lækreste krop er svær at opdrive i al fake i denne industri. i ka godt regne med de gode anmeldelser https://annoncelight.dk/showad/368708
  4. 2 points
    Bangkok er som altid et evigt paradis, har nu været i byen i en uges tid og til trods for lavsæson koger det. Var i aftes i Nana området, ind på Rainbow i Nana Plaza og sidde en time. Scenen væltede i unge smukke piger. Bød ind på en ung smuk skønhed, der skilte sig lidt ud, det viste sig hun var fra sydthailand og ikke Isan, det var grunden. 1000 kr alt i alt med drinks og barfine og betaling til hende og så var det bare på nærmeste hotel. Det var den vildeste oplevelse ever. Hun kneppede en total fra hinanden i 3 timer, alt det man havde drømt om i sine vildeste fantasier kunne lade sig gøre. Golden shower, så sengen sejlede, hun var fantastisk, en osende sexmaskine. Det vildeste jeg nogensinde har prøvet. Den oplevelse vil jeg tænke tilbage på for evigt og når livet er træls. .Tak min gud og skaber for dette væsen, Jeg fik selvfølgelig hendes kontaktoplysninger.
  5. 2 points
    Den prøvede jeg den gang jeg prøvede det meste i min umulige kamp for at blive independent og uafhængig av kvinder. Det meste jeg prøvede var kedeligt, men denne her Coba Libre var nok kedeligst af dem alle. Ubegribeligt meningsløs.
  6. Jeg vil vove den påstand at det kan alle kvinder. Kvinden skal hvile i egen krop og du skal være I stand til at bruge dine fingre rigtigt. Find en du tænder på, og i har god kemi.
  7. Nej. Slet ordet næsten. Og fremover bare glem og spring over alle lignende annoncer med snap, vipmedlemskab, løfter. S.v.i.n.d.e.l.
  8. Jeg synes, at det her er noget bullshit. Det er nok en af de adresser, som jeg har frekventeret mest, og hos de mange forskellige piger på stedet har jeg altid fået det jeg kom efter. Hos nogle har det været topklasse med masser af indlevelse. Hos andre har det været venlig forretning. Men jeg er aldrig blevet snydt. Heller ikke hos de tre piger Andrea, Letty og Maya som er de seneste, jeg har besøgt. Andrea er en gammel kending og leverer altid topklasse med masser af smil og varme. De to andre er nye, men søde og smilende selv om de er mere forretningsmindede. Men for h….! Hvem forventer GFE her? Seriøst. Få lige klaret jeres forventningsafstemning inden besøget. Vil I have GFE (og hvem gider det skuespil med en luder?). Nej, vil I have ærlig, klinisk knepperi, så er det her. Ellers find et andet sted
  9. Det er selvfølgelig positivt at Michale P overfor EGs ledelse har indrømmet at have truet GP med at lave en dårlig anmeldelse og nu har fortrudt sin adfærd overfor GP. Han har nu fortrudt sin udtalelse og opførsel efter at brugere og @vickykee001 har givet svar retur. Det ændrer dog ikke ved, at der er en falsk anmeldelse og at han har truet GP med dårlig anmeldelse. At true en GP med dårlige anmeldelser hvis de ikke giver en bestemt service eller ikke giver pengene tilbage, når service er modtaget er under al kritik - og desværre ikke noget som EG kan gør noget ved. Heldigvis har Vickykee001 og andre brugere svaret tilbage med deres opfattelse - og dermed er den lukket og trådstarter har indrømmet at han begik en fejl ved at true med dårlig anmeldelse. Men selvom trådstarter har gået bodsgang og indrømmet er han smidt ud. Der er 0-tolerance for falske anmeldelser og trusler.
  10. 1 point
    Finder ikke rigtig noget brugbart om denne Rita, når jeg bruger søgefunktionen. Hi I’m Rita Asian girl tlfnr. 50657598 | Escortguide.dk Er der nogen, som vil dele deres oplevelser med Rita?
  11. Link først for de utålmodige: https://annoncelight.dk/showad/395042 Kelly Brown har vist været anmeldt før herinde under sine tidligere annoncer. Hun har fået ny annonce og jeg tænkte jeg ville skrive en anmeldelse af denne fantastiske kvinde, så der er noget at søge på. Jeg har besøgt Kelly snart en håndfuld gange i Aalborg. Det er hende på billederne og nu den hotte video hun har uploadet også. Billederne er 100% som hun ser ud når du møder hende. Booking foregår nemt og smertefrit via sms (for mit vedkommende). Der er hurtig respons og det du bestiller ved bookingen er også det Kelly er forberedt på at give dig når du kommer til hendes lejlighed. Jeg plejer at bestille en time med GFE, kys og superfransk. Så snart jeg ankom, var der gang i kyssene. Kelly kysser super blødt, vådt og dejligt. Et hurtigt bad og så gik hun i gang med det skønneste blowjob, siddende på knæ foran mig så jeg kunne se det hele, sådan lidt fra oven. Det er et himmelsk blowjob hun giver. Hendes mund og læber var fantastiske omkring pikken og hun kunne lide det hun lavede. Derefter fik jeg lov at slikke hendes lækre og velsmagende fisse. Hun har en lidt større clitoris som var virkelig dejlig at lege med tungen med. Hun nød min indsats meget og var ikke bange for at give lyd fra sig mens jeg "arbejdede" downstairs. Så sex i flere forskellige stillinger og masser af kys imens. Hun kan virkelig få mig helt op at ringe og at se på hende imens var en kæmpe turnon fordi hun er så smuk og veldrejet. Jeg var helt vild med at få øjenkontakt. Hun har de smukkeste mørke øjne. Da vi var færdige med sex, var der lidt tid til overs. Vi brugte tiden på at puste ud og sludre lidt sammen. Kelly taler perfekt engelsk så der er ingen begrænsninger der. Meget sød og engageret kvinde der også kan føre en voksen samtale. Lige nu venter jeg på at hun kommer til Aalborg igen men jeg overvejer om ikke jeg skal køre en smut til Aarhus for at besøge hende. Så er du en af de mange der har kigget på mørke piger men ikke har villet tage skridtet pga. manglende anmeldelser, så har du hermed en fra mig om Kelly. Besøg hende, det vil du helt sikkert ikke fortryde!
  12. 1 point
    Som regel betyder det: French - bj med kondom Superfrench - bj uden condom Megafrench - kom i munden Deep - deep throat (som regel) kan også være "Deep Kiss" - Tungekys. French kissing - tungekys Multicum - udløsning så mange gange du kan Kiss - det varierer fra person til person, altid spørg om det er med tunge eller uden. Men ja, altid spørg annoncøren hvis du er tvivl så du heller ikke bliver skuffet.
  13. Er der nogle der har været her eller kender til hende? Hun lyder interessant men tekst og billeder siger mig, at det kan være fake. https://annoncelight.dk/showad/384097
  14. Billederne tilhøre "smolbacons" fra instagram/reddit https://www.instagram.com/smolbacons , 99,99% fake.
  15. 1 point
    Nope, har ikke prøvet noget som helst, var bare nysgerrig
  16. Det første, du bemærker, er simpelthen, at der jo ikke er en besparelse ved det Ja, undskyld, men det er da lidt sjovt; jeg tror ikke, at ret mange ville overveje at dele ud fra den tanke, med mindre de VIRKELIG var trængende og flade … Det viser vist også, at du i tankerne er langt fra os, der tænder på det. Og hurra for forskelligheden Kort svar på spørgsmålet: jeg vil gerne dele en pige, fordi det i mine øjne er pissefrækt.
  17. 1 point
    Har du prøvet denne? https://www.sexshop.dk/fun-factory-cobra-libre-ii-penis-vibrator?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwsPCyBhD4ARIsAPaaRf3VTNv38YW12ur7gb4djV9oxWG6gxUyun872OdNnk11TTGQQwrzB-waArB2EALw_wcB
  18. Det er muligt, men det er stadig ikke ulovligt at leje et hotelværelse og invitere en kvinde på besøg, uanset om det er konen, kusinen eller en prostitueret.
  19. https://annoncelight.dk/showad/375802 Havde et escort besøg af Sønderjysk nymf. Hun squited 3 på den time vi var sammen, det var vildt frækt og det er hende på billederne. Har også prøvet Mia, hun har dog ikke en aktiv annonce lige nu
  20. 1 point
    ja 1 time 1500
  21. Nu bliver jeg nysgerrig, hvad var førstepræmien?
  22. Så venner ….. Nu er hun i DK igen Men i Aarhus ……. Hvor er I heldige Holder øje med om Aalborg er i hendes planer, ellers må jeg have cyklen pumpet
  23. Cherry er svær at komme i kontakt med, men hvis det lykkes for dig, får du en oplevelse for livet, dejlig kæreste sex, Cheer er den mere stille type. Cherry kysse, og er helt naturlig, uden silikone eller tatoveringer, Cheer har silikone bryster, men begge dejlige kvinder
  24. 1 point
    Er det efterhånden ikke ved at klassikeren blandt mange af de udenlandske piger. Gør meget ud af deres billeder og appearance. Enten er billederne falske ellers også er servicen til gengæld til grin og ikke pengene værd. Måske snyder jeg mig selv, men jeg undgår generelt de alt for professionelle billeder med mindre der er noget der viser de er taget i Danmark eller der er en god anmeldelse her inde i logen. Nogen måske kalde det er være kræsen, men vil have value for money. Om hun er lækker og hot, ja udseendet får mig altså ikke omdrejninger mere. Der skal være noget energi og indlevelse. Jeg fortrækker 110% Escortpiger i dag. Min oplevelse er, at de er på når det er på vagt. De piger der sidder fra kl 9-24 og venter på kunder, kan godt opleves lidt desillusioneret af at sidde og være på så lang tid.
  25. Det strider ikke imod nogle regler at folk ikke skriver på dansk men nu har du lige afsporet tråden til at handle om sprogvalg istedet for GP. Jeg har ryddet op efter din afsporing, @Gæst for en stund. Og nu tilbage på sporet.
  26. Helt vildt... For gad godt sådan en lækker omgang Pussy Slide... Og Har aldrig været på en Thai... Men hende her lokker...
  27. Har lige besøgt hende her til aften. Hun er super sød og nem at snakke med. Og hun er ikke en dag over 1.40. Fine naturlige bryster og mht. proportioner og dværgvækst så er det meget lidt at se men det er der. Hendes torso er en smule kort. Men hendes røv og ben virker helt "normale" bare MEGET LILLE hun var temmelig stram men uden at hun beklagede sig 8/10 fra mig af bestemt en sjov oplevelse med sådan en petite en
  28. DonDD har været her i et par år, så det har du ikke ret i. Slå profilen op så kan du se hvor længe de har været medlem;-)
  29. Lidt dejligt info. https://annoncelight.dk/showad/394397 8000
  30. Formodentlig indtagelse af illegale euforiserende stoffer sammen med kunden. Men #DanskFyr78# siger jo hun er den bedste i partygirl-kategorien han har mødt. Om det er den eneste han har mødt må stå hen i det uvisse, eftersom det er hans første indlæg.
  31. 1 point
    Det kan nogen gange betale sig at læse anmeldelserne.. I den ene står der direkte at pigen virkelig ikke havde lyst til flere gæster.. Hvordan kan du kalde det “lykkelig”.?
  32. Helt sikkert ..Miss Kinky Line ..der holdte til i Kolding.. en jeg aldrig vil glemme .. ville ønske jeg fik mulighed for at opleve igen
  33. Du skal ikke pålægge mig ting jeg ikke har sagt. Folk kan klippe deres diller, få en syet på og hvad de ellers lyster. Jeg kunne ikke være mere ligeglad. Problemet er at nogen (inklusiv mig selv) snævertsynet eller ej IKKE VIL KNEPPE EN MAND. At du nedgøre andre for ikke at have homo lyster er helt kuk. Du har GP’er som ikke vil have brune gæster, skal de også tvinges hvis de brune bare farver deres hår blond og får blå kontaktlinser? Det er et kæmpe problem at du ikke informere modparten om noget som hvilket køn du biologisk er, at man føler sig om andet er underordnet. Du har også brune der “føler sig” som skandinaviske og også er det af sind, men det giver altså stadigvæk ikke adgang til GP’er da nogen ganske enkelt føler afsky, ikke tænder på det, er bange, fordomsfulde og hvad har vi. Det er altså deres ret til at sige fra. Det samme gælder den anden vej, nogen vil have tynd, nogen tyk, nogen shemale osv osv, problemet er at man lyver andre ind i en intim aktivitet uden at informere om sådanne detaljer. Kald du det bare snævertsynet, den mærkat vil jeg bære med stor ære når jeg ved det er fordi DU ikke vil accepterer at andre mænd ikke kan lide at bolle med mænd der ligner en kvinde.
  34. Hello guys. 27 may - June 2 in horsens. First of all we all change hair colors and do not update our add. Regarding my services ... I am one of the only ones that can really deep any size and I do it good. Regarding the gentleman complaining that he paid 800 for cim , facefuck and anal and that he was on hold for 45 min ... Baby I am working on appointments. You can not text me stating you will arrive in 5 min because I need to accomplish my already made appointments with other customers. I am a very nice and respectful person and I also do all my services for what I ask. YOU DO NOT GET LESS. so please feel free to visit me the ones that want and the ones who do not want a deep facefuck please do not contact me. I respect everybody who is respecting me
  35. /reminder to ego : Husk sølvpapirshat ved næste JRo besøg... /Francois
  36. Jeg siger “jeg tror ikke jeg kan give dig den ønskede oplevelse” både til den hårdt pumpede tattoofyr og til Bent på 65 hvis jeg virkelig ikke føler for at tilbringe tid i deres selskab.. Hvorfor skulle jeg da være bange for at afvise nogen.? Jeg føler lidt det er det du søger efter.. Altså at vi skulle være bange.. Jeg håber da bestemt at piger der er bange eller nervøse for at gå på job stopper i det erhverv de nu skulle være i om det er kassedamen der bliver udsat for skældsord og overfald eller om det er glædespigen..
  37. Billig gp til tre- og firkanter, med alt uden kondom? Ligner ikke noget der er samlet op på et herberg for østeuropæiske hjemløse? Du gør nok meget klogt i at være temmelig skeptisk. Mit gæt: Først skal du betale "lidt" for taxaen. Så beder hun om lidt mere for noget andet - fx udlæg for en økonomiflaske med glidecreme - og til sidst sidder I og kuggelurer uden at hun dukker op.
  38. 1 point
    Julianna er indlevende og dejlig synes jeg, men smag og behag er jo forskellig. Hun har ok anmeldelser
  39. Hej. Vil I, der har været i kontakt med hende stemple hende som komplet fake? Var også forbi hendes Snap, og det er jo ret utroligt, at hun tilbyder blowjob og anal for 500 kr. i en halv time. Har jeg aldrig oplevet før. Jeg tager chancen. Det værste der kan ske er, at jeg spilder 15-20 minutter, hvis hun ikke dukker op.
  40. Ikke en anmeldelse. - mere spekulationer og uvedkommende detektivarbejde, der ikke har meget relevans i Eroguide.
  41. Selvf. Husker stadig legendariske Blond Anette. Jeg: "Please må jeg komme nu?" Hun: "Nej" Jeg: "Jeg kan ikke holde mere". Hun: " Du bliver ved. Du må ikke komme endnu" Dem som nåede at møde denne fantastiske kvinde, vidste at man at man ikke gjorde noget uden hendes samtykke. Ikke en gang sprøjtede. Når hun til sidst var tilfreds, sagde hun: "Nu, nu, nu kom nu". Og så gjorde man det. Så jeg er ordentligt opdraget. Man gør ikke noget uden kvindens samtykke. Sørgerligt at hun ikke længere er her. Når hun fik orgasme kunne det noteres på Geigertælleren.
  42. Hejsa. Jeg har mødtes med Freya. Vi fik kontakt via snap, men den hendes profil er vist slettet på snappen. Vi mødtes på en p-plads, hun kom over i min bil, vi kørte til et diskret sted, hvor jeg kneppede hende på bagsæde. Hun er sød, og er dejlig stram.
  43. @Den Anonyme tak for en god anmeldelse. Dejligt at se at København melde sig ind i Kellys fanklub Hun er super fantastisk og smuk som få. Hun har smidt link til dette og et par andre reviews ind i sin annonce nu. Forhåbentligt vil potentielle kunder læse dem og så bare komme afsted uden så mange dikkedarer
  44. Hejsa, Som sagt var det lidt tid siden. Så vidt jeg ved, har hun kun være i København en enkelt gang. Det var der, jeg besøgte hende. Så min anmeldelse kommer bare en del tid efter. Havde ikke helt tænkt på at lave en, men følte at hun skulle have den anmeldelse hun fortjener da jeg faldt over hendes annonce igen. Håber det giver mening
  45. https://escortguide.dk/P/im-22-years-old.-thaimassage-in-valby-tel.-91114173-61786.html besøgte Sala idag. Ung pige med slank og lækker krop. Taler engelsk og et par frække ord på dansk “ jeg knepper din pik” . Have bestilt b2b en time med lidt ekstra. Hun var nøgen fra start og gik igang med en body som ikke var amazing , men det blev opvejet af hendes erotiske tilgang til min krop. Biden i øreflipper, meget kælen berøringer og missen som kørte rundt på min krop. Hun masserede min nakke med missen. Om på den anden side og missen lige i ansigter på mig , og jeg måtte røre slikke som jeg havde lyst imens hun gav mig kælent hj. Kom efter tid og det var virkelig frækt , især fordi hun så godt ud , kunne li at pirre. 20 min tilbage og her fik jeg en go massage Sala besøger jeg sku igen. Næste gang skal hun knaldes
  46. Okay ja, så jeg har egentlig aldrig nogensinde været sammen med en GP og ved generelt ikke særligt meget om emnet, så jeg beklager på forhånd mit sikkert meget dumme spørgsmål. Men jeg har set, at der er flere GP'ER der tilbyder sex uden kondom hvilket jo er super fedt hvis man er til det, men jeg kan samtidig ikke undgå at få den her tanke: Er det ikke som kunde virkeligt risikabelt at have sex med en GP som der tilbyder sex uden kondom, som der har sex med mange forskellige mænd? Jeg tænker med henblik på kønssygedomme. Eller er der noget jeg har overset her? Man kan jo i princippet ikke vide at den GP man besøger er helt clean. Eller er jeg helt fra den her?
  47. 1 point
    Efter indlæg om unge sugarbabies er det nødvendigt at indskærpe : På Eroguide er det ikke tilladt at omtale sex med unge under 18 år (jvf. paragraf 7) m.a.o. Det er ikke tilladt et efterspørge, Det er ikke tilladt at anmelde. Det er ikke tilladt at debattere lovgivningen, Det er heller ikke tilladt at filosofere over hvordan loven omgås eller kan fortolkes.
  48. 1 point
    Er enig i den betragtning. Min faste betalingstøs knepper jeg også uden, efter at have spurgt hende indtil flere gange om hun er beskyttet. Selvom hun er ret ung og går i byen hver weekend (som man jo gør i den alder), så er hun intelligent nok til at gennemskue konsekvenserne af, at blive gravid med en fyr, som ingen af hendes veninder eller familie kender til eller skal vide noget om. Jeg kan og vil ikke styre at hun tager fyre med hjem fra byen, så i princippet er jeg i hendes vold hvad angår smitte. Heldigvis skal jeg ikke stå til ansvar overfor andre end mig selv, hvis jeg bliver smittet.
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.