Hop til indhold

Leaderboard

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 12/16/23 i alle fora

  1. 4 points
    Var en tur i kbh og havde kigget på lidt forskellige thai piger men valget faldt på Nabi https://escortguide.dk/P/nabi-thai-68838.html Havde skrevet lidt og fået nogle priser der var meget standard og besluttede mig for at tage til Herlev. Skrev da jeg var der og blev glædeligt overrasket da hun åbnede døren for mig med et dejligt varmt smil. Havde aftalt 30 min men da jeg så hende spurgte jeg om hun havde tid til 60 min istedet. Det kom jeg absolut ikke til at fortryde på nogen måde Lækker krop med Silikone bryster, de sidder pænt og fik leget en hel del undervejs med dem. Startede med dejligt langt og til tider dybt blowjob, indtil det blev min tur til at smage, og derefter over i 69, det var virkelig skønt og måtte holde Nabo tilbage et par gange så jeg ikke kom der allerede. Så kom regnfrakken på og blev til lidt forskellige stillinger undervejs inden jeg ikke kunne holde den længere. Vi snakkede lidt og hyggede og fik lidt massage indtil tiden var gået og jeg blev tilbudt et bad. Hun var sød og smilende hele vejen igennem og ikke nogen stress eller mobil der forstyrrede imens. Fortalte til hende at hun burde få taget lidt flere billeder eventuelt med en avis så man kunne se var ægte og at hun burde få sat nogle priser på hendes annonce engang. Hun tilbød også nogle extra ting, CIM/pussyslide/shower together. Men jeg holdte mig til 1 normal time. Betalte 1500 for en time Vil helt sikkert komme igen når får mulighed for det industrikvarter i Herlev så diskret nok for mig og så ikke nogen andre da jeg var der.
  2. Petite Kira - Dumme penge, hold jer væk! Den korte: For hulan da en dårlig oplevelse, lige fra jeg trådte ind af døren virkede hun sur og irriteret over at have besøg. Den lange version: Jeg havde i god tid lavet en aftale med Kira som ud fra billederne tiltalte mig. Booking gik fint, og jeg fik en adresse, så langt så godt.. Jeg kom som aftalt og blev mødt af en lidt fornærmet Kira som fulgte mig ind på et næsten kulsort værelse. Jeg betalte på forhånd og allerede da jeg spurgte om vi kunne gøre det på 45 min istedet for en time blev jeg mødt af er irriteret og surt, nej! Ind og i bad ovenpå på den omgang. Vi er i gang og hun er som en maskine, ingenting. Ikke noget passion, lyde og hendes ansigt under agten er bare så koldt. Efter 15 min er vi så færdige og hun spørger mig, “What now, you booked me for 1 hour, what you wanna do?” Ja godt spørgsmål.. Jeg spurgte om massage og fik da også 10 min. Som ekstra krydderi havde jeg betalt ekstra for at få lov til at optage en fetish video, det blev så til 5 min og ikke det jeg havde aftalt med hende, plus et ekstra gebyr, for at have blidt masseret hendes fødder i starten af videoen… Det var varmt for hende at sidde med masken på sagde hun, så den skulle selvfølgelig af, og så kom det klassiske “What now, you booked me for 1 hour, what you wanna do?” Efter det var jeg helt ude af den, men holdte det inde. Jeg spurgte stille og roligt om jeg kunne gå nu, da vi kun havde brugt ca 30 min, og om jeg bare kunne få pengene tilbage for de 15 min jeg manglede, istedet for de 30 som det rent faktisk var.. Det kunne bestemt ikke lade sig gøre, og det var min egen fejl. Jeg gik i bad og sad i intens stilhed og tog tøj på. Jeg kunne tydeligt mærke hendes irritation, endda selvom jeg gik gør tid og havde betalt alt for meget! Jeg sidder bestemt ikke tilbage med en god oplevelse, hun var uden make up, ubarberede ben der stak og alt i alt bare en pengemaskine. Hvis man stadig har lyst til at besøge hende kan jeg sige: Ligner billederne: 7,5-10 (Svært at bedømme i det mørke rum og hun ikke havde make up på) Stedet: 5-10 Stedet er faktisk udemærket, men hun deler med en anden, og man jeg kunne høre dem i badet og på hendes værelse. Kommer jeg igen: NEJ https://escortguide.dk/P/petite-kira-here-again--69242.html
  3. Jeg var forbi Julia her forleden. Hun er utroligt smuk og hun har en virkelig lækker naturlig feminin krop. Det er pigen vist på billederne i annoncen.Hun er stram med den lækreste numse og flotte naturlige bryster. Jeg blev virkelig tændt med hende. Sexdelen var ret intens, meget GFE i oplevelsen, med lækker og dybt mundkys. Hun var lækker våd og sexdelen føltes vitkelig ægte. Kort sagt- min oplevelse med Julia var usædvanlig lækker også fordi hun var meget berøringsvenlig. Julia snakker og forstår Engelsk og vi forstod hinanden godt. Hun er virkelig rar at være sammen med. Inden jeg gik havde vi en afslappende samtale og hun var smilende og glad, hvilket var rart, så jeg følte mig velkommen en anden gang. Jeg bookede en time, men tiden med hende forsvandt desværre for hurtigt. Genbesøg 100%! https://annoncelight.dk/showad/391846 https://www.escort-side.dk/Contact-Text-is-most?ad-id=30692
  4. Hvis jeg stak tissemænd i munden uden kondom på så kan jeg edermame garanterer dig for at jeg selv tjekkede og efter rengjorde.. Jeg har tit oplevet mænd der kommer lige fra badet hvor jeg alligevel kan se “nakkeost” igennem kondomet..
  5. Hello if you want to be protected by the law, register on Airbnb. Then write to girls on escortguide (on their private numbers) and Tell them that you have an apartament for rent (stay Away from party girls and the ones who work 24/7, they usually have “special” clients) Tip: try to offer good conditions for girls, as 90% of the Renato units are miserable! I see everyone advises you not to do it, but at the same time, everyone complains that they have to visit girls in hotels or ugly apartments!
  6. Jeg fik lavet en aftale med hende her https://annoncelight.dk/showad/372303 Aftalen lød på en halv time fra klokken 19:30 til klokken 20, Jeg landede i Risskov klokken 19:29, får så en SMS at hun lige har haft en tur som var svedig så hun skulle have et bad og om jeg kunne vente til klokken 20. Hmm lidt træls men okay jeg venter til hun havde været i bad. Klokken bliver 20.00 jeg hører intet og skriver til hende om der sker noget men intet svar klokken 20:30 var min tålmodighed sluppet op og jeg kører derfra igen. Vil nødigt bruge ord som narrefisse men i dette tilfælde er det vist det eneste rigtige
  7. Søndag d. 10 i sidste uge ved eftermiddag hos hotel i Aarhus, havde jeg fornøjelsen af endnu et møde hos frøken Vixenida. En dejlig adventsgave. Jeg bad om gentagelse fra forrige gang, som indebar deepthroat, men denne gang var det endnu mere et slags råt facefuck. Sidst jeg besøgte hende blev der udvekslet lidt ord, men kunne forstå at det åbenbart skal været helt uden snak. Egentlig en skam, for jeg er altid nysgerrig på at høre hvad pigerne er for nogle mennesker.. de er jo mennesker og ikke maskiner. Men uanset dette, så kan jeg mærke at hun nyder det. At hendes kæreste er på badeværelset imens gør mig egentlig ikke noget. Forstår det ikke, men sådan er mennesker jo forskellige. Udover disse iagtagelse, kan jeg konkludere at hun virkelig er besøg værd! Som sagt kunne jeg bruge hendes mund, som var det hendes underliv. Jeg havde bestilt super(mega) fransk og kom i hendes mund/hals imens jeg kneppede.. en oral creampie fandt jeg frem til at man kan kalde det.. absolut frækt at mærke hvordan jeg skyder kanonen af i hende og fylder hendes hals op med spermen som hun så sluger det hele af.. Hun er perfekt skabt hvad angår krop, læber og duft.. alt spiller! Absolut fræk oplevelse igen.. og vil bestemt gentage!
  8. Da jeg var i Japan vaskede GP pikken grundig med vand og sæbe både før og efter, hvilket jeg syntes var god start og afslutning. Specielt start bliv lille manden glad for. Det kunne jeg godt anbefale som en generelt ting.
  9. Definition of frustation or mysoginism ?
  10. Just a question to all of you : Why is nationality so important ? why do you have to ask the GP “where are you from “ ?
  11. 2 points
    laks eller sild ?? Måske er hun med rogn Nå spøg til side, træffes hun kun på Maribo og hvad er prisen på fisk, sorry, oppe i
  12. 2 points
    Jeg er begyndt på at supplere de anmeldelser jeg læser på Eroguide.dk og lignende fora i andre lande, med de anmeldelser der kan læses i Google maps. Ikke som primær kilde, men som sekundære supplerende kilder til information om steder som jeg læser anmeldelser af. Særligt hvis det er sparsomt med traditionelle fyldige anmeldelser af ukendte steder, så er Google maps en kilde til at læse korte beskrivelser af gode og mindre gode oplevelser. Nogle anmeldte steder følger Google maps kommentarer, og svarer også på kritik. Mit råd er derfor! Plot adresser i Google maps, for andet og mere end bare at kunne se adressen. Når du gør det kan du klikke på og læse anmeldelser af alt fra blomsterbutikker til FKk klubber. Det er en metode der brugbar uanset fokus, når bare vi finder adressen Ja det ser ud til at klubben er åben: ( oversat med Google ) Lukning under COVID (2020-2022) Pascha indgav konkursbegæring i begyndelsen af september 2020. Prostitution var forbudt i delstaten Nordrhein-Westfalen fra begyndelsen af COVID-19-udbruddet, hvilket førte til, at myndigheder gentagne gange fornyede hver fjortende dag lukningsordrer. Dette gjorde det ifølge ejer Armin Lobscheid umuligt at fortsætte virksomheden eller lave økonomiske planer. Efter en renovering genåbnede Pascha den 18. marts 2022 under en ny ejer https://en.wikipedia.org/wiki/Pascha_(brothel) Pascha Hornstraße 2 50823 Köln https://www.pascha.de/ På Google maps https://www.google.com/maps/place/Pascha/@50.9553767,6.9402001,15z/data=!4m6!3m5!1s0x47bf2573772c7721:0xc11f6b84d656a0e0!8m2!3d50.9553767!4d6.9402001!16zL20vMGdwOWMy?entry=ttu Fandt denne informative anmeldelse: Pascha Köln anmeldelse Af Simon Regal 17. maj 2021 https://eurosexscene.com/pascha-cologne-brothel-review/ Der er også dette lignende sted: Das Bordell Eros Center Köln Hornstraße 87 50823 Köln https://www.das-bordell-koeln.de/ På Google maps https://www.google.com/maps/place/Das+Bordell+Eros+Center+Köln/@50.95532,6.9372733,17z/data=!4m15!1m8!3m7!1s0x47bf2573a09c3601:0xb8d34872de943295!2sHornstraße+87,+50823+Köln,+Tyskland!3b1!8m2!3d50.9553166!4d6.9398482!16s%2Fg%2F11bw3y27qd!3m5!1s0x47bf2573a076c623:0xa91c710bbf2bf06c!8m2!3d50.9552052!4d6.9396878!16s%2Fg%2F1tddwxhh?entry=ttu Med forbehold for at det er år siden at jeg sidst besøgte FKK Samaya I Köln, så vil jeg klart anbefale stedet for konceptet i sammenligning med Laufhaus konceptet. Jeg har kun gode minder fra Samya, og vil læse op på aktuelle anmeldelser hvis jeg igen kommer til Köln. Samya Kirschbaumweg 26a 50996 Köln https://www.fkk24.de/samya https://www.samya.de/ På Google maps https://www.google.com/maps/place/Samya+Highclass+FKK+Saunaclub/@50.8741283,6.9895299,17z/data=!4m15!1m8!3m7!1s0x47bf215add663f8d:0x375f04e8391735ce!2sKirschbaumweg+26A,+50996+Köln,+Tyskland!3b1!8m2!3d50.8741249!4d6.9921048!16s%2Fg%2F11cskp_xfg!3m5!1s0x47bf215adbb87bf1:0xaf78c06dafe7027c!8m2!3d50.874125!4d6.9921049!16s%2Fg%2F1tfw24xn?entry=ttu Find også flere klubber her i Köln: Nordrhein-Westfalen https://www.fkk24.de/fkk-saunaclubs#nordrhein-westfalen Venlig hilsen Rejsenetværk
  13. 2 points
    Hej derude Havde en fridag i tirsdag og tænkte jeg nu skulle nyde mig selv og give mig selv en lille tidlig julegave. Besøgte derfor Selyn som jeg havde kigge på et stykke tid. Hun skriver hun er 155cm og 50kg og det skal nok passe. Hun er som sådan en sød lækker pige lige som naboens datter, men Kondom kom på en slatten pik med forhuden ikke trukket tilbage, så en kedelig omgang bj med gummi og kedelig sex hvor en hånd var imellem hele tiden. Da kanonen ikke blev skud af hurtig nok ( nok pga. den manglende følsomhed) blev det hele afsluttet med Hj som bare skulle overstået og stopper så snart kanonen blev skud af, så følelsen af afslut var der dersværre. Gentagelse bliver det ikke til. https://escortguide.dk/P/selyn--68441.html Så efter en times pause besøgte jeg Anais som jeg har besøgt nogle gangen nu. Jeg syntes hun er rigtig sød og lækker, Hun levere det super godt, en pige med nogle dejlige former og små naturlige babser lige efter min smag. Hun gør det man ber hende om og man må støde til som man ønsker. Bj var uden og sex i diverse. stillinger. https://escortguide.dk/P/anais-barbie-in-town-67737.html Anais er hende jeg altid ender med hvis ikke andre nye intersseante piger som skal have chancen. Begge piger blev besøgt af 15min varighed da det passer mig bedst. Dialga
  14. 2 points
    Ja, det tror jeg du bliver ... Det, jeg tænker, er at det er vigtigt, som @Møffe skriver, "glem aldrig nogen sinde dig selv". Og først og sidst, hold fast i at have dit eget netværk. Og så er der nogle rent praktiske ting, især hvis der er økonomi involveret. Det er simpelt hen en god idé at få de ting tænkt igennem, så man tager højde for 'just in case'. Jeg tror godt man både kan og bør få følelser til at balancere ud med sund fornuft. Selv om det nok er svært, lige i forelskelsessituationen. Jeg har selv stået i situationen, efter en skilsmisse at stå helt uden personligt netværk, og med et ordentlig økonomisk smæk oven i hatten ... Og har set mange, mange, der har stået i lignende situationer. Tror en besindig partner godt ville kunne forstå det, hvis man skal forpligte sig over for hinanden. Verden er nu en gang som verden er - og følelser er vanskelige, hen over et helt liv ...
  15. Du skal glæde dig over at have sparet de penge. Giv dem evt til Kirkens Korshær el. lign., så vil du have det bedre med dig selv, end efter et besøg hos Zucy.
  16. Jeg bliver altid så skuffet hvergang over at at det er den såkaldte glade juletid folk mener jeg skal nyde og ikke Den glade Julietid. Jeg er mest til den sidste
  17. Forestil dig hvad de ekstra timer havde gjort for jeres ægteskab i stedet for du brugte dem på en ny skinnende “ting”………. For mig at se så er det “usselt” når mænd først vælger at “nu kan de ikke forholdet længere” når der er en anden kvinde interesseret.. Du har levet i det i fleeeere år men nu der er en ung pige interesseret i dig og SÅ kan du simpelthen ikke mere.. Måske dig og den nye kvinde skulle være heeeelt enige om hvad fremtiden byder og så skal du gå fra din kone uanset.. Dine børn kan bedre tilgive at du smutter fordi du og deres mor ikke kan sammen end de kan accepterer at det er for en anden kvinde.. Dette gælder også konen men hendes følelser virker ubetydelige i alt det her så det føler du vist ikke behov for at tænke på..
  18. 2 points
    Alder er nok et godt stykke oppe i 50'erne. Nogen år siden jeg har besøgt hende, men synes hun ser ganske ok ud, i forhold til hendes alder. Ret store silikone bryster. Af ydelser er hun kendt for hendes rimming. Syntes personligt også, at hun er ret god til at massere. Kan godt tage fat og er også ret pirrende, meget massage af baller og boller.
  19. Det er da dejligt at få en opdatering - det er da meget værre med alle de tråde, der jævnligt startes op om de samme emner: kønsygdomme, kæreste med en glædespige, vem har været på hin her, hvorfor køber I sex, første gang, er man for ung/gammel, m/u kondom, hvem giver det bedste blowjob, slette sin konto på Eroguide, hvorofte besøger I en glædespige, sex som betaling, gadepiger, osv. osv. - hvorfor starter folk ikke med at bruge søgefunktionen? - OK - jeg forstår nu, at de ikke vil risikere at blive hængt ud for at genoplive en gammel tråd
  20. På vej fra Pattaya omkring middagstid i til Bangkok lufthavnen, parkerede kufferten i bagage drop. Planen var at prøve Nuri massage inden jeg skulle hjem med flyveren over midnat. Valgte DOKI massage https://dokidokibangkok.com/girls/ Tog sky train og stod af næsten ved døren. Valgte 90 min fuldpakken til 3500 thb og fik forelagt et par massører til jobbet. Valgte Ivy 24 år, rigtig sød pige med det flotteste og sødeste ansigt. Nok nærmest et dukke ansigt så uskyldigt og lidt genert. Ikke særlig høj og med et par godt nok flot bygget bryster, som nok var lidt for store til den lille Petite krop efter min smag. Blev ført op og ind i et rum hvor man først møder en dobbelt seng efterfulgt af en stor bruse niche, og i den en dobbelt luft madras. Efter at hun har klargjort de mange ting hun skal bruge, bliver man lagt på madrassen. Der bliver man så vasket fra top til tå. Sæbet ind og grundigt overhældt med vand. derefter starter så Nuru massage, som i grunden bare er noget body til body massage, bortset fra den olie de bruger er ekstrem glat. Super lækkert at den her lille pige glider rundt oven på en. Bliver vendt om på ryggen og stille og roligt går hun over til BJ som er ok. Kondom får hun listet sig på og starter en ridetur jeg sjældent har fået. Det er så intens og vildt, at jeg når klimax ret hurtigt. Mens vi tunge kysser, kommer jeg i et brøl af en orgasme. Efter endnu en vask og aftørring fortsatte det men en Massage på dobbelt sengen. Hun spurgte om jeg var klar til runde 2, men måtte takke nej for jeg var stadig ikke kommet til mig selv. Hun fortsatte så massage til tiden var gået. Har stadigt hendes søde ansigt i mindet og glad for at jeg ikke tog runde 2, det havde for mig nok ødelagt øjeblikket. Nød at se hende arbejde med mig og nyde aftercare. Så hvis man har tid, kan jeg anbefale at besøge stedet. Det er luksus og velvære. Normalt nyder jeg gensidig nydelse og svært ved at ligge som en søstjerne men bliv betjent af den kønneste kvinde på jorden der viste lige hvordan en mand skulle serviceres. Luksus og dejlig måde at afslutte en oplevelsesrig Thailand tur.
  21. Jeg fik i dag besøgt stedet som man kommer til via denne annonce: Horny girl - men annoncens indhold er for kvinden Rose som er anmeldt andetsteds her. Men det er ikke pigen fra annoncen man møder men en anden ved navn Pat. Og stedet var ikke nemt at finde, det er på den anden side af vejen i forhold til det kendte sted i Hillerøds industrikvarter og bordelmutter måtte ud for at vejlede med navigationen. Men stedet er diskret nok. Nå, men indenfor blev jeg så præsenteret for Pat som er lidt rundere end Rose og med væsentligt større bryster der viste sig af være naturlige og kælevenlige. Jeg havde på SMS bestilt GFE med kys, sex, anal og prostatamassage til mig, og alt dette kunne Pat levere. Numsen var godt nok stram så det blev ikke til så meget, men ind kom kalorius allligevel. Så efter sex i forskellige stillinger kom jeg om på ryggen og fik en finger op bagi og et handjob til udløsning som var intenst og temmeligt godt. Så jeg fik det jeg kom efter til 1500kr for en halv time og jeg kunne betale med Mobilepay. Om der er flere på stedet ved jeg ikke.
  22. Jeg besøgte klinikken for nylig.. På det sted har jeg haft de mest fantastiske oplevelser.. Sidste besøg var dog lidt til den svage side... Ikke super fransk, som næsten alle på stedet ellers giver. Ikke helt engageret service.. Normalt er jeg ligeglad med tiden hvis oplevelsen er fantastisk.. Her manglede begge dele.. Efter 40 minutter blev der ringet ud.. AK ja, holder øje med hvem der er der...
  23. Jeg er så vild med hende. Det var virkelig en super oplevelse!
  24. https://www.escort-side.dk/Mistress-Elvira-Lux?ad-id=17045
  25. Det er korrekt, de sigtede efter at sløjfe dem, men der var åbenbart en overgangsperiode, og dem som ikke er blevet solgt, skulle sælges først, det er ihvert fald sådan jeg forstår det, når man nu stadig kan købe dem. Eller os blev det bare aldrig lov reguleret alligevel. Det er ihvert fald nemt at undgå, og købe på abonnement. Og kun cash. Du køber kortet cash, og optankningen cash. Ingen spor tilbage til dig, andet end overvågning + den mobil du bruger, derfor det er godt at have en mobil kun til det. Som jeg skrev: Q8, cirkle K, statoil etc. Og Føtex + diverse kiosker har dem. Der er os lyca mobile, men dem har jeg kun hørt dårligt om.
  26. Tak for endnu en genial anbefaling! Kan kun give dig ret. Chance for genbesøg 100 %
  27. 1 point
    Jeg synes du skal tage ned og besøge hende ? Hun er sød, smilende og snakkesalig IRL. Bestil massage i en halv eller hel time, og så se hvad det kan blive til.
  28. 1 point
    De to gange jeg har skrevet med hende, da er det blevet akavet… jeg forsøger at booke 30min med HJ, men det er ligesom hun ikke vil forstår det og oplyser kun om FP? Tør derfor ikke rigtig at besøge hende, da jeg er bekymret for om det er en anden pige end Ying eller, hvis det er Ying, om så servicen er lige som hendes retorik = dårlig oplevelse? Måske er det derfor hun ikke ønsker omtale herinde for så kan hun opføre sig som hun ønsker? Håber jeg tager fejl og bare har været uheldig for jeg vil virkelig gerne besøge hende. Men jeg tager altid massage først for at se om der er kemi og der er noget værd at komme efter på en FP
  29. Jeg besøgte hende i sommers og hun var sød og dejlig at være sammen med. Måske har hun bare haft en dårlig dag. Hvis jeg skal på kanter igen skal jeg helt sikkert besøge hende endnu en gang.
  30. Jeg tænker du skal skille de to problemstillinger. Den ene er at du er i et forhold der ikke fungere. Den anden er om du skal indlede et forhold til en anden pige. Den sidste del kan du ikke gøre før du har styr på det første. jeg har selv været igennem turen for et par år siden. Dog var der ikke en anden involveret. Vores forhold var lort og vi var blevet sammen alt forlænge og jeg bildte mig selv ind jeg gjorde det for børnenes skyld. Vi skulle have været skilt flere år før og til sidst kunne jeg ikke være i det mere. Børnene ved godt det ikke fungere og de lider under det. Min ældste datter græd af glæde da hun hørte vi skulle skilles. Det var helt klart der bedste for alle. Så lidt moral prædiken. Du skal opføre dig ordentlig hvis I går fra hinanden. Det er lige meget om I har været gift og du har bidraget med mest. I har lavet et partnerskab og fået børn sammen. Derfor er det 50/50. Juridisk holder det hvis heller ikke når I har boet så længe sammen. Du ønsker heller ikke at dine børn skal se på dig som den der snød deres mor. For mit vedkommende havde jeg stor set skabt alt økonomisk. Men min hustru skabte råderummet til at gøre det nemt for mig. Mht pigen kan jeg godt forstå din begejstring. Jeg lavede selv anmeldelsen og er ked af og høre at jeg ikke kommer til at prøve hende igen. Eller.. Men tænker du kan glemme alt om hende. Et halvt år efter min skilsmisse indledte jeg et forhold med en pige fra Italien. Det bedte sex nogensinde. Det var bare for ressourcekrævende når jeg samtidig skulle være en ordentlig far for mine børn, hvilket må være 1. Prioritet. Derfor afsluttede jeg forholdet. Jeg er så endt med at mine børn er ved mig det meste af tiden efter deres ønske. Den situation kunne jo også opstå. Glem pigen, få styr på dit liv og dine børns og se så hvad livet bringer derefter. Jeg synes selv jeg har det bedste af alle verdener der hvor jeg er i livet nu.
  31. Årets bedste GFE: @SweetKisses min absolut bedste GP oplevelse nogensinde stod Julie for og det var en GFE aftale der var min personlige perfekte GFE oplevelse. En GFE oplevelse der havde alt jeg ønsker i en GFE oplevelse våde grådige tungekys, vådt og dybt blowjob, lidenskablig og passioneret sex, afslappende og substantiel pillow talk, plads til grin og og pjat før under og efter sexen, lysten til en runde mere og en runde mere efter det, øjenkontakt og intimitet, genial kemi og en fræk brusebads skyller hvor jeg endte på knæ for at give oralsex igen en sidste gang. Årets bedste bobler: Jeg har kun besøgt de erfarne GPer i år ingen af de nye på vej men hvis jeg skulle pege en ud så ville det være @Vixenida hun startede året med at undersøge hvordan hun kunne starte op og har med fine anmeldelser og især sit Tjekkiske gloryhole telte koncept her sidst på året markeret sig som en ny stjerne. Hun ligger i toppen af min liste over GPer jeg skal besøge i 2024 selvom hun bor i den forkerte ende af landet Årets bedste PSE: Hende fra Randers det var egentlig et BDSM set up hende stående på en sofa på alle fire, blindfolded og gagged fri leg i alle huller blond, slank og struttende 23 årig med en sexlyst som kun Julie overgår. Det var som at træde direkte ind på settet i en pornofilm og en af de vildeste mest hæsblæsende halve timer i mit liv aldrig har jeg haft så meget sved på panden efter en hyrdetime som den dag i Randers. Årets Cutie: Helt klart @Francois han tilberedte mad til fredags baren nummer fem og har lovet at jeg må nusse ham under skægget til fredagsbar seks i marts Årets Model: @SweetKisses Årets bedste Skribent / debatør: @SweetKisses ( ja jeg gav den lige til en lyserød lev med det og tredje nominering til hende på min liste, jeg er jo ikke medlem af fanklubben for ingenting vel). Men i ramme alvor så er der ikke nogen herinde hvis vid, humor, livserfaring, empati og saglighed der oftere får min fulde opmærksomhed og respekt og hvor jeg læser og reflekterer grundigere over hendes pointer selv når jeg ikke er enig og aldrig har forummet været dødere end mens hun var på ferie og flyttede. Årets citat: @hrolandj “Du tager (som altid og med alting) fejl. ( Indsæt selv episk mikrofon drop og rungende latterbølge herhjemme). Årets mest inovative GP: @Danske Natasja Jeg er fuldkommen blæst væk af den her GPs brand og idéer ift. kunde relationer og det at skabe loyale kunde relationer som redefinerer begrebet stamkunde. Hun arbejder på flere platforme bla. Escortguide, herinde på Eroguide i Sexevents, sin egen hjemmeside, Cam sider, Onlyfans, Fansly hun belønner sine loyale Subscribers med særlige priser, billed og video indhold, private og personlige billeder eller videoer som belønning for donationer, Har sit eget lyst harem i kneppeklubben med særlige fordele. Hun tilbyder særlige personlige dares og fetisher på video mod betaling, tilbyder online GFE, online domina og online slavetøs oplevelser og custom bestillings videoer. Og får nye idéer hele tiden. Årets Bedste idé postet på Eroguide: Den her bliver delt mellem to @Rejsenetværks Candy Club besøg og middag & @Eva Nadine for Pulefrokost.dk (Jeg glæder mig allerede ). Årets frækkeste GP i en plysset onesie: @JenniferRomantica Det mest Legendariske og Episke outfit jeg nogensinde er blevet mødt med i døren til en GP aftale ever. Jeg elsker alt ved det og ville ønske alle GPer tilbød det som ekstra ydelse at møde en sådan. Du er skøn og vidunderlig Jennifer
  32. Læser det hvergang som “Julie spas og sjov”… den her højtid fucker med min hjerne
  33. I mean you don't need go many times for get extra. But hj you can get on almost all in Malmö. It's much better in Denmark but more expensive. I don't visit thaimassage so much. But always get some extra always.
  34. Jeg gider ikke skrive om de mange mange tiltag jeg har prøvet gennem årene for at få vores forhold til at virke, og hvorfor det er endt som et rent praktisk forhold i dag, men det er bestemt ikke alene min skyld. Du kan også se det på den her måde - min kone er ikke interesseret i mig mere, men jeg har ladet hende blive boende i mit hus alligevel fordi jeg ikke har nænnet at smide hende på gaden. Jeg betaler langt de fleste regninger og har et meget lavt forbrug til mig selv, mens hun bruger alle sine penge på nyt tøj og sko. Du har måske ret i at der skulle noget opmærksomhed fra en anden kvinde til at få mig til at vågne op (vi er næsten jævnaldrene, så det er ikke bare fordi hun er ung og smuk). Og ja, jeg beder hende nok om at pakke sine ting og flytte efter jul uanset hvad. For nu hvor jeg har fået øjenene op for hvad livet ellers har at byde på, får jeg godt nok svært ved at vende tilbage til hverdagen.
  35. jeg synes det er fint med g4noplivning af gamle tråde. Det giver et pust ind i fortiden her på EG. Og mange emner har jo tidligere været oppe og her er der mange værdifulde indlæg Bl.a æmnet med gummi og uden gummi samt en gp som kæreste.
  36. Det var det jeg troede jeg gjorde. Jeg er desværre ikke cool, rutineret eller særlig sej til ret meget og slet ikke bare gå igen. Så øv bøv for mig
  37. Ja, har været der. Jeg var meget tilfreds. Hun er smuk, slank og kysser godt. Eneste minus var brysterne som havde fået silikone, men flot lavet. Hun får min anbefaling.
  38. 1 point
    Det var dog en helt fantastisk anmeldelse. 10 indlæg med intet indhold, helt utroligt, der burde være grænser for, hvor lidt indhold et indlæg må indeholde. Men pigen har da fået god reklame. Men jeg vil da opfordre til en lidt mere fyldig reklamestil, især hvis det er skrevet af pigen selv. Husk det skal afsluttes med: "Pas godt på hende"
  39. Formentlig har kneppet hende en enkelt gang, hvor aftelen på telf var 30 min sex withaut, finish inside. efter et stykke tid med frækt nok knep uden sage hun “no finish inside, finish body”. jeg smilede, kneppede lige så stille og roligt videre til min tid var gået og sprøjtede så langt op i hendes unge fisse, som jeg kunne. Hun smilede da hun sage farvel billederne er nok fra før en fødsel, strækmærker mm, men okay.
  40. Eller som en klog mand engang sagde: Forskellen på betalt sex og gratis sex er ofte, at betalt sex er væsentligt billigere i længden.
  41. @jydetampen og @Frederik82 jeg er så enig med jer begge to! Jeg vil gerne have noget mere end kun hurtig sex/onani i en kvinde, dvs god tid, kontakt, smil, sympati, mange kærlige berøringer og kys, god energi i øjnene, og god sex. Samtidlig er jeg for doven til at bruge den tid det kræver at finde og holde på en god kæreste. Fordi det kræver tid, meget tid. Jeg vil tilføje et tredje element: fordi jer er fysisk kræsen og jeg gerne vil være sammen med en lidt flottere og lidt yngre kvinde. Det eneste man ikke kan købe er tid og sin egen ungdom. Derfor er de lidt yngre og flottere kvinder lidt sværere at charmere. Jeg er også mentalt kræsen, de skal kunne lide mig. At fange opmærksomheden og kærligheden hos den ekstra lækkere, lidt yngre, og dejlige kvinde kræver endu mere tid end normalt, plus lidt penge der kan give frihed til de aktiviteter der gører at kvinden synes at livet er spændende. Ikke meget men trods alt mere end same, same, leverpostej. Jeg er nok lidt for doven til al den tid og energi der kræves. Ja, jeg ved, man får kun det man yder. I perioder gider jeg, men ikke hele tiden. Så ja, jeg er enig. Langsom sex med masser af dejlige smil og (næsten) kærlighed i hendes øjne som @jydetampen skriver, for doven til alt den tid og energi der kræves til en normal kæreste som @Frederik82 skriver, og nok for høje krav til en kæreste (som jeg tilføjer). De tre ting sammen er grunderne for mig at jeg køber sex. Og de tre ting sammen giver en farlig cocktail. En gang i mellem har jeg en kæreste, men efter et stykke tid så kniber det med at en af de tre elementer ikke er tilstede i tilstrækkelig grad. Så tager jeg en pause fra kærester og køber nemmere oplevelser med GP'er. Efter en tid savner jeg lidt mere nærhed og så investerer jeg tid i en ny kæreste. Og så er det forfra igen når det kniber med en af de tre elementer.
  42. Du kan heldigvis ikke vælge forkert, når valget står mellem de to vidunderlige unge kvinder. Jeg musede lidt over forskellene mellem de to i mit allerførste indlæg her på siden for godt et år siden (https://www.eroguide.dk/forum/topic/161772-en-nybegynders-bekendelser/) og står stadig ved mit udsagn om at det er svært at pege på en klar favorit.
  43. Det er jeg ikke i tvivl om, selvom jeg ikke har besøgt hende endnu. Baseret fra anmeldelser tegner det kun positivt, men mit valg står lidt imellem Alessia og Hottie. Alessia er svært at få kontakt til.
  44. Synes heller ikke de imponerende og jeg bliver mistænkelig hvis en pige har brug for en falsk anmeldelse. Er alle de andre så også lige rigtige. Lige meget jeg ser i en anden retning.
  45. 1. Jeg prutter aldrig om prisen, er den for høj går jeg videre. 2. Det er forskelligt, jeg har ikke oplevet freelance piger der forlanger penge først, men ofte vil jeg gerne have den del overstået. 3. Ja, jeg har aldrig oplevet hotel der ikke forlanger det. Lige nu bor jeg i condo og det er noget andet 4. Book det du vil have, personligt er jeg ikke til heldags, oftest booker jeg ST, men har da også haft nogle LT. Primært dem der er gode at snakke med på Line... Jeg startede på Adelphi Suite på Sukhumvit Soi 8, det var fint til mig... 6. Spis endeligt streetfood, der smager fantastisk og der sker ingen ting. Jeg har været her i 6 uger og levet primært sf streetfood/thaifood uden problemer Jeg har netop overstået mit livs tyndslidte efter en ven lokkede mig med på mørbrad steak med salat og det hele. Priser: I Bangkok gav jeg typisk 2000 ST og 4000 LT for unge super flotte (19-27 år). Ekstra hvis de leverede.. I Jomtien hvor jeg er nu har jeg holdt mig til ST. Typisk 1200-1600 for samme kategori. En enkelt på 22 forlangte og fik 2000 + Tip men hun var også bare vanvittig lækker, 176 høj og 50kg superveltrænet med en flot stor tattoo på ryggen og ned på ballen hun leverede også bare 200% . Pas på med de høje piger, der er ofte en pjovert skjult i trussen, nogle syntes det er sjovt, jeg gør bestemt ikke! Jeg har fundet alle på ThaiFriendly (betalt version, det giver gode muligheder) og så hurtigt som muligt videre på Line..
  46. Jeg vil gerne byde ind med en lækker julekalender jeg er stødt på https://booty-christmas.com/
  47. Hvad ligger hun på af pris?
  48. Stop nu med at mistænkeliggøre hvergang en drister sig til at lave et skriv første gang. Det skræmmer nye væk. Og vi har sandelig brug for nye input…
  49. Så må betjenten jo hellere efterforske!
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.