Hop til indhold

Leaderboard

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 12/30/22 i alle fora

  1. Lad mig beskrive mit sexliv for dig. Jeg har sex med min kone når Mars står i ascendant til Jupiter på onsdage i ulige uger i et skudår og der ikke er sidevind i Katmandu. Mit resterende sexliv kan du læse om under anmeldelser. The End.
  2. https://annoncelight.dk/showad/336380 Som ung gymnasieelev i Viby først i 80’erne, var pigerne en streg i luften og med micro røv og små strittende bryster. De var lækre de små tøser. Det var superfedt i fredagsbaren og pigerne var humørfyldte og lette i deres livssyn. Det var en fantastisk tid med mange uforpligtende møder, der ofte endte ud i sex, både i naturen, et baglokale, eller hjemme ved tøsen selv. Det var tider og gid den tid måtte komme igen…… Sceneskifte. Blowjob Queen blev anbefalet mig i en eftersøgning tidligere på ugen, og var indenfor en kort køreafstand - nærmere betegnet i Skejby ikke langt fra hospitalet, så jeg tog kontakt til hende og fik en aftale i hus. BJQ er sgu lækker og var helt på højde med hendes billeder og video clip. Hun tog imod mig i døren og jeg modtog et kærligt smil og følte mig velkommen fra første øjekast. Bestilte en halv time og rundede lidt op, så hun fik et lige beløb. Jeg smed tøjet på stolen og imens havde hun stillet sig op med ryggen til ved sengen og med det ene ben på madrassen, mens hun kærtegnede den lille bitte numse med højre hånd. Jeg nærmede mig hende og hun lod mig kærtegne sig i bedste GFE stil, hvor jeg tog BH af og kærtegnede hendes lille A skål. WOW. Det eneste jeg havde i hovedet, var mit store ønske om “pussy slide” og spurgte, om vi ikke straks kunne starte med dette. Havde fuldstændig glemt hvad hun kaldte sig i profilen, så selv om hun svarede om hun ikke lige skulle tage mig i munden først, bad jeg hende om at gå direkte til mit ønske, alt imens jeg lagde mig på ryggen. For pokker hvor en lækker pigekrop! På med kondom og ned over pikken, der blev taget under kærlig behandling af hendes dejlige vulva. Hun blev hurtigt opstemt og det var oprigtigt kunne jeg mærke, skønt jeg ikke er den største kniv i skuffen og sagtens kunne være på alder med hendes forældres forælder. Jeg kan ikke lide at formulere det anderledes - det bliver lidt for fy-fy. Det blev mere og mere intenst og hun var ved at komme med, hvorefter hun skubbede sig væk og bad mig om at fortsætte pussy slide i missionæren. Jeg forsøgte at holdte tempoet og kunne mærke på vores vejrtrækning, at det var op over. Forsøgte at putte den indenfor, men hun tog den ud igen og fortsatte i et tempo, hvor jeg var ved at stå af, som den ringe motionist jeg er. Kort efter begyndte hendes slanke ben at vibrerer som i krampe, hvorefter hun kom i en dejlig og våd orgasme. Jeg vendte hende om og tog hende i en superskøn doggy, som desværre kun varede max 2 minutter, før jeg selv kom. Det var en fantastisk dejlig oplevelse, måske en af de bedste jeg har haft nogensinde. Så intens og nærværende, men jeg glemte helt blowjobbet. Hun er et besøg værd. Tak til @Puritania og @Bigstok
  3. 5 points
    Fra og med i dag. Lover jeg at holde op med at opsøge glædespiger resten af året
  4. Jeg besøgte Camila her til eftermiddag. Hun holder til i et knap så charmerende hus med plads til flere piger i Brønshøj. Huset var sådan set pænt og rent, men jeg foretrækker private boliger, når jeg smider 1000kr på en oplevelse. Camila ligner billederne, og hun er rigtigt smuk og meget glad og smilende. Hun har falske bryster og jeg mistænker også hendes røv for at være falsk, men jeg er ikke sikker. Hun taler ikke godt engelsk, men det er nu aldrig det store problem for mig. 1000 kr for 30 minutter bestilte jeg og akten gik i gang. Hun suttede rigtigt fint uden gummi, og sexen var i og for sig også god nok, men jeg savnede helt bestemt indlevelse og nærvær. Hun virkede en anelse som om, at hun gerne ville have mig ud af døren, med det tempo hun lagde for dagen. Men hvad fanden, hun bollede fint, jeg kom, og jeg var ude ad døren efter 15-20 minutter. Jeg har haft bedre oplevelser for færre penge. Havde hun været billigere havde jeg måske fundet vej til Brønshøj igen, men jeg synes simpelthen at hun er for dyr.
  5. https://annoncelight.dk/showad/356730 Nu har jeg været på besøg hos hende af to omgange, med dages mellemrum. Jeg blev så betaget af hende, hendes måde at være på, og ikke mindst hendes kunnen, at mit første møde med Melissa ikke var nok. Begge gange blev jeg taget imod af hende iført en fræk lille rød g-streng og bh, dog samtidig iført en åben morgenkåbe. Hendes billeder passer til hendes beskrivelse. Absolut pæne ungpige bryster, dejlig blød håndfuld. Stram dejlig mis lige efter min smag.. Hun er glad for at lave 69er, at ride både forlæns og baglæns , missionær er heller ikke værst overhovedet.. Hendes foretrukne valg er dog doggy, både i hunde og liggende stilling . Jeg synes hun blower som en drøm, er ikke bleg for at lave deepthroat heller. Hun kysser som en drøm og spare ikke på dem, såfremt det bliver tilkøbt. Jeg kan kun anbefale at besøge hende 10/10 mulige
  6. 4 points
    Jeg Jeg tror at mange mænd - inkl. undertegnede - kan genkende hvad du skriver. Jeg valgte for efterhånden mange år siden at starte på at besøge prostituerede. Og jeg har også valgt ikke at have bondeanger pga. af det. Selvfølgelig ville jeg hellere have været i en situation, hvor det ikke var nødvendigt at starte. Men valget stod mellem at lade mig skille, eller gå til prostituerede (og en enkelt elskerinde i ny og næ). Og hvis jeg bliver busted, så ender det nok med skilsmisse alligevel. Så du bør nok tage en snak med dig selv først. Der er 5 løsninger: 1. Du bliver i forholdet, er tro, og har kedelig eller ingen sex. 2. Du bliver i forholder og er utro. 3. Du bliver skilt. 4. Du taler med din kone, som tillader dig at knalde udenom. 5. Du taler med din kone, som straks skifter seksualtet og bliver til dynamit i sengen. Du kan jo selv bedømme hvilken løsning du foretrækker og som har størst sandsynlighed for at lykkes. PS. Når moralpolitiet kommer farende, skal du bare ignorere dem. De går ikke i dine sko.
  7. 4 points
    Hvis I prøver, men det ikke går af den ene eller den anden grund, tænker jeg ikke at du kan få pengene retur, men spørg pigen inden; især hvis du tidligere har oplevet, at den har været for stor.
  8. 3 points
    Hej! Jeg er ny i dette forum og jeg er en gift mand. Jeg har ikke været min kone utro, men jeg er kommet til et punkt hvor jeg virkelig længes efter sex med andre piger. Sex med min kone finder jeg kedeligt og monotomt når det endelig sker, og hun har mange humørsvingninger. Men det er mig der altid skal tage initiativ og hun har aldrig været specielt udfarende og eksperimenterende. Meget passiv faktisk. Jeg er derfor meget nysgerrig efter at høre nogen erfaringer fra andre ægtemænd, hvad var jeres bevæggrunde for at kaste jer ud i disse erotiske eskapader, hvordan forsvarer I det overfor jer selv, har I ændret syn på jeres kone til det bedre/værre efterfølgende, kan I se jer selv i spejlet efterfølgende? Jeg er 38 år og har 2 børn på 6 og 8 år, været gift i 11 år. Er det en 40-årskrise der nærmer sig? Vh. Klaus
  9. Anmeldelsen herunder er cirka 1,5 år gammel, og skrevet efter en længere Corona lukning. Hvis man trænger til at smide nogle kilo eller anden livsstilsændring, så vil jeg, Corona eller ej, varmt anbefale et livstilsforløb ved Madame Sascha. DEL 1 LIVSTILSÆNDRING slaven havde som så mange andre slaver i Corona tiden været i kraftigt bdsm underskud, og meget klar til "kærlig" behandling ved en hård domina. Samtidig var Corna kiloene sat sig så vægten pludselig vidste et 3 cifret tal. Midt i vinterens Corona ned lukning, stødte jeg på Madame Saschas annonce om hjælp til livstilsændring. Det var som et redningsbælte i en svær tid, og slaven skrev til Madame samme aften. Dagen efter var der en mail fra Madame Sascha med spørgsmål til slavens muligheder og ambitioner. Vi fik aftalt et 6 uges forløb med livstilsændring og 2 x ugentligt mail korrespondance. Madame gjorde det klart at hun ville fokusere på både krop og sind, og der ville være 100 % kontrol. 2 dage før opstart var der mail fra Madame med et par siders læsestof, og en klar instruks omkring kontrol af slavens adfærd. Det var fedt at få frataget styringen over de evige slankekure, og få udførlige instruktioner over hvordan slaven skulle leve den kommende tid. Overordnet krav: Spise efter tilsendte instruktioner (Ikke slankekur og med plads til at synde) 4 x ugentlige workouts af 15 min. (Alt filmes og sendes til Madame) Minimum 7 timers søvn Daglig dokumentation af søvn, kost og motion. Forløbet Til en start tænkte slaven at det ville blive let, at overholde Madames instruktioner og regler. Men med et smartwatch på armen, og krav om billeder og kameraoptageler, så indser man hurtigt at der intet valg er end rette ind efter instruktionerne. Alligevel kom der ret hurtigt brud på reglerne, eksempelvis en workout der manglede 30 sekunder, og slaven ikke kom i mål med søvnen. Første gang kom der en advarsel fra Madame, men ved anden overtrædelser kom der straks en straf. Det var helt fantastisk at stå med tunge bøger på håndfladerne og spredte arme i 7 mintutter, mens slaven skulle gentage at slaven skulle huske at sove 7 timer hver dag. Det hele skulle naturligvis optages og sendes til Madame. Fra starten var der lagt op til 2 ugentlige mails fra Madame Sascha, men det blev til langt flere med opfølgning og instrukser. Som Madame skrev, så krævede denne slavens livsstilsændring en langt tættere kontakt. I begyndelsen af de 6 uger var der tider hvor det psykisk blev hård, og jeg var nede i et hul (Af andre grunde end livsstils ændringen). Her viste Madame en helt enorm empati, og gik som mentor ind med råd og instruktioner. Gennemgående for hele forløbet var Madame Saschas faste styring, og konsekvens ved manglende efterlevelse af Madames instrukser. INSTRUKSERNE SKULLE OVERHOLDES OG ALT SKAL DOKUMENTERES! Corona eller ej så kan jeg anbefale alle slaver, at tilmelde sig et livstilsforløb ved Madame Sascha. Hvis man sig mig går med mange tanker om at leve i en form for Female Lead Relationship, er det en total vild oplevelse. DEL 2 Seancen - I den klaustrofobiske kasse Efter de 6 uger med fuld "fjernkontrol" af Madame Sacha, så var aftalen at jeg skulle møde i København en afregningsseance. På forhånd havde Madame forlagt en liste over ting slaven måtte udsættes for, som skulle sendes på mail cirka 1 uge før seancen. I takt med at slaven nærmede sig Madames adresse blev han i stigende grad nervøs over det mod han havde vist i mailen. Havde åbnet helt op og måske skrevet for meget... Gisp.. slaven havde nævnt klaustrofobisk bondage og indespærring, gerne kombineret med breathplay og andre prøvelser. Derudover havde jeg nævnt at jeg drømte om nådeløs stimulering af strøm. Endelig havde jeg lyst til at blive tvunget til at indtage Madames gyldne dråber. Fælles for alle punkter er at de på samme tid tænder og skræmmer slaven for vildt. Derfor var det med mange sommerfugle i maven, at slaven ringede på Madame Saschas dør. Da Madame Sascha åbnede op gav det om muligt et endnu større sug i slavens mave. Wauw et syn der mødte mig og sikke en udstråling hun har.. På vej ind i Madames domicil små grinede hun, og sagde at slaven bare skulle vide hvad han havde rodet sig ud i med sine mail med fantasier. For mig var det totalt "mind blowing" og jeg tænkte straks.. Jeg er totalt klar til at adlyde alle ordre, og gå igennem alt hvad Madame Sascha byder mig af tortur og bizarre påfund. Seancen varede 3 timer og jeg vil ikke berette om den i detaljer, men jeg havde aldrig før oplevet noget lignende. En af seancens centrale elementer var indespærring i Madames "bondage kasse", som er en drøm for en bondage og klaustrofobi freak som mig. Det at blive fikseret på alle leder og kanter, så man til sidst hverken kan bevæge hoved, hænder eller andet.. Det er VILDT. Jeg er specielt helt vildt med at ens hoved bliver fuldstændigt låst fast i en trækasse inde i selve kassen, og den måde træpladerne inde i kassen deler ens krop op på. Man bliver totalt forsvarsløs og forvandlet til Madame Saschas tortur objekt. Kassen pirrede også en af mine fantasier om blive kidnappet og gemt væk, og kun blive taget frem for bizarre påfund, misbrug og tortur. På et tidspunkt hvor låget til kassen havde været lukket og låst, så hører slaven at kassens låse ordninger bliver åbnet (I sig selv er det en intens lyd når man er spærret inde i den), og Madame åbner låget med en en dæmpet latter.. I det næste hænger Madame en pis isterning frosset med en sytråd over slavens mund. Han får besked på at holde isterningen mellem læberne og ikke spilde. I det næste smækker låget til kassen i og slaven ligger i mørket, og mærker hvordan smagen af pis breder sig i munden. Det var mere end jeg turde drømme om!! Jeg har før haft enormt svært ved varmt pis, og det at det tog længe for isterningen at smelte var fedt. Ekstra perverst var det når en dråbe pis løb ned i næsen i stedet for munden. Totalt ude af stand til at røre mig, så måtte jeg bare tage det. I en fremtidig seance har jeg en fantasi om at blive presset mere på mængden af pis, da en isterning af gangen er en begrænset mængde... Er dog temmelig sikker på at jeg skal være forsigtig med hvad man beder om hos Madame... Hun tager en slaves fantasier og tvister dem til nye og vilde højder. En af mine helt store feticher er masker, og her blev slaven introduceret til flere fantastiske klaustrofobiske eksemplarer. Er normalt helt vild med tykke polstret sansefrarøvende lædermasker. Men Madame havde en oppustelig maske som der kunne påsættes en rebreatherbag på.. Den legede hun med at påsætte over flere omgange, til slaven var helt panisk... Helt uventet og mega fedt at lige den maske kunne presse mig maksimalt og over kanten. Her viste Madame Sascha en helt unik evne til nedsætte intensiteten af seancen kortvarigt, før der igen blev skruet op for pinsler og det klaustrofobiske.. Helt unikt og et helt nyt niveau af BDSM for mig. Ovenstående er blot et lille udpluk af hvad jeg blev udsat for i Madames Saschas domicil.. Udover at Madame er dejlig sadistisk og dominerende, så mærker man også en stor empati og en varme når får æren af en seance med hende. Hvis man søger unikke og vanedannende oplevelser, så er det min anbefaling at man kontakter Madame Sascha og ansøger om en seance. Mange hilsener Gadget Freak Nb. I uge 2 har jeg en aftale om en 3 times seance med Madame Sascha. Er meget spændt på hvilke prøvelser og pinsler der venter.. Håber at blive smidt i kassen igen, men ved ikke helt om jeg tør spørge om det... Man skal jo som bekendt være forsigtig med hvad man ønsker:) About - Madame Sascha
  10. 3 points
    Kommer vel an på, hvad du mener med "prøver". Der er en gråzone, synes jeg. Ellers er det for let at bondefange med. Tal for dig selv og drop at kalde det for "grisk" ikke at ville betale for noget, man ikke får. Hvis en restaurant helt glemmer at servere mig vin og jeg måske endda kun besøger den pga. dens gode vinkort, så bliver jeg nødt til at betale for den mad, jeg spiser, men du får mig ikke til at betale for vinen, jeg aldrig fik.
  11. Nataly tager den til roden og uden at kny. Hun fik den hårdeste omgang jeg har uddelt. Med afslutning i mund, ansigt og hår. Det hele med et smil
  12. 3 points
    Jeg har en dårlig vane med at udsætte ting. Så mit nytårsforsæt er at fra 1. januar 2024 vil jeg stoppe med at udsætte ting.
  13. 3 points
    Jeg er blevet overrasket nogle gange med f.eks. anal og megafransk uden at det fandtes på menukortet - kun for at hun blev opstemt og ikke kunne lade være. Det har hun selvfølgelig aldrig behøvt betale ekstra for.
  14. 3 points
    Det kan du godt, men jeg ville aldrig selv bede en kvinde om at få pengene tilbage. Diskussioner om penge er en dræber. Kvinden kan finde på selv at tilbyde at du får pengene retur eller andre ydelser i erstatning. Du betaler for forsøget. Prøv at holde fokus på en god oplevelse. Det giver bedst igen.
  15. Uha. Kender det. Fik samme oplevelse i Føtex for 6 mdr siden da en ultra smuk pige sad i kassen og scannede varer. Da jeg bemærkede hende kasse kø var mega lang fattede jeg bydskab da jeg stod foran hende. Hun var så smukt skabt mellem store bryster der var presset ind bag en halvåbne skjorte og dårdyr øjne og flot makeup og smukke naturlige kysselæber. Da jeg skulle betale og hun siger ..var der andet? ...kunne jeg squ ikke lade være med at sige...en middage for 2 med dig ville være lykken...hun smilede og sagde uden at blinke og tog en kuglepen op og skrev sit telefon nr op og gav mig....med et drilsk smil sagde hun...vi ses senere... Folk gloede helt vild på mig...henslingt sagde jeg .. some guy have all the luck (Robert Pamer) og gik videre. Ringede senere og var på Cafe med hende 14 dage efter dog uden at det blev til mere...utroligt. men sjovt nok fik en go middage og godt selskab af en ret hot kvinde der viste præsis hvad hun ville. Desuden var hun 27 år og var til ældre mænd gerne over 40-50 da hun tændt på disse mænd og var led og ked af de unge fyre der spillede smarte hele tiden.
  16. 2 points
    Det er da ligemeget….. jeg skriver jo alligevel mest i dit navn
  17. 2 points
    Mere en parforholdskrise. Parterapi hos psykolog eller sexolog er en bedre løsning IMHO. Mvh. fraskilt, der brugte thaimassage som ventil, og det gjorde mig endnu mere opgivende over for mit ægteskab. Prøvede for sent terapi, da den gensidige velvilje var for nedslidt, og så var det også en lorte-terapeut - så vælg med omhu. Jeg kan selv godt leve med den "fejlvurdering", men jeg fortryder det ret meget på mine børns vegne.
  18. 2 points
    Hej klaus26, Først: Respekt for at tager problemet op og ikke bare bevidstløst og desperat knalder en 20 årig ungarsk prostitueret for 500kr ! Hvis du ikke kan gå til en glædespige uden at få dårlig samvittighed, være bange for at få en sygdom med hjem eller bare at blive opdaget, synes jeg at du skal tale med din kone om problemet. Enten kan i løse det sammen, eller også må du få velsignelse til at dyrke sex andre steder eller I må skilles. Jeg synes også, at det lidt unuanceret bare at sige, at "hun bare skal makke ret" - det er der vist ikke kommet ret meget god sex ud af (med mindre man har en tilbøjelighed). Hun har sikkert en anden opfattelse af, hvor jeres forhold er henne, og måske vil hun ligefrem blive glad for at du tager det op. Du skal nok ikke starte samtalen med at sige, at du er ved at gå til en luder, men i stedet fortælle om, hvad du savner. Vil du fortælle hvordan det går? Det tror jeg, at vi er nogle stykker, der gerne vil høre.
  19. 2 points
    For mit vedkommende er jeg gift med en kvinde der har været igennem et forløb med psykiske lidelser. Og det har påvirket vores sexliv. Men da jeg stadig holder af min kone . Så får jeg dækket mit sex behov hos de dejlige gp .
  20. 2 points
    Nu skal i to “gamle” rotter i det her forum slet ikke love noget, som I ikke kan holde…
  21. Hello! I am not in Copenhagen. I will be back in February! Happy New Year
  22. Hun har vist netop lige været her. Sidst gik der næsten et halvt år før den skønne kvinde kom igen med sol fra det caraibiske terræn, men vi krydser fingre
  23. Christine22 er en 100 pct. falsk profil. Det er en person, der vil lave sjov med mænd. Hendes spørgsmål om alt muligt er helt, helt anderledes end andre piger på siden. Det er en 100 pct. falsk profil. Spild ikke tiden.
  24. 2 points
    Hun leverer ikke den ydelse der er aftalt og skal derfor betale pengene tilbage. Det er almindelig kotyme alle steder. Du kan jo også klage til ombudsmanden eller bruge andre metoder.
  25. 2 points
    Hvis det er et seriøst sted, vil de selvfølgelig give pengene for den ekstra ydelse tilbage og man skal ikke lade sig spise af med "next time" - da det sjældent er den samme pige næste gang, medmindre man kommer igen i løbet af få dage. Men hvis du ved det kan være et problem for nogle piger at opfylde deres tilbud, kan du aftale at de skal give pengene retur, hvis de ikke kan overholde aftalen - det vil enten udløse at du får pengene retur, at de mere aktivt forsøger at opfylde aftalen eller de vil forsøge at kompensere dig på anden vis.
  26. Jeg kunne heller ikke finde den, men tog chancen og cyklede forbi. Jeg var der kl. 11-ish og de var lige mødt ind og i gang med at lukke butikken op. Jeg spurgte et par gange hvorfor annoncen var væk og de ikke havde svaret på telefonen, men det var ret svært og forstå hendes svar. Jeg fortolkede det som om det var med vilje her mellem Jul og Nytår, men er altså ikke 100% sikker. Det var i øvrigt ret hyggeligt og "vågne op" med Ammy. Hun var frisk fra start og tilbød at hoppe med i badet, men da hun kom ud var jeg allerede færdig med at bade - det tager kun 5 minutter for mig normalt, men tror jeg trækker tiden ud næste gang og ser hvad hun finder på under bruseren
  27. 2 points
    Tilsvarende historie for en uges tid siden i Århus 22 årig Københavner ny her Aarhus - Anmeldelser af piger og klinikker i Jylland - Eroguide.dk
  28. 2 points
    Som salig Pappa altid sagde: "Alt godt kommer til den, der letter røven og kommer igang"
  29. Der er langt imellem mine anmeldelser, men hende her bliver jeg nødt til at anmelde. Var lidt nervøs for mødet, da jeg før har haft en dårlig oplevelse på samme adresse... Havde bestilt 15 min. Blev lukket ind i et venteværelse, hvor der blev trukket et gardin for. Da jeg havde siddet der i 2 min kom hun og trak gardinet til side og bad mig om at følge med. Hun så sød og dejlig ud. Det startede ud med hun kyssede mig over hele overkroppen. Hun tog min pik i munden uden kondom. Dejligt blowjob og hun tog den ret dybt.. Derefter lagde jeg hende på sengen og begyndte at give hende finger. 1 af gangen indtil jeg til sidst havde 4 fingre dybt op i hende. Slikkede hende samtidig hvor hun kom kort tid efter... Vi knaldede lidt i missionær og så i doggy og til sidst sluttede hun af med mega fransk. Alt dette for kun 400,- Hvis jeg havde haft lidt ekstra kontanter havde hun fået lidt mere for god service. Hun forstår meget lidt engelsk, så det meste forgik over google translate... Dog gik bookingen inden mødet meget smertefrit. Det var helt sikkert en anden der tog imod min reservation.. Pigen er fra Rusland og vil gætte på hun er 30år. Udfra prisen vil jeg give pigen 10/10 Og stedet 7/10. Kommer helt sikkert igen.. https://escortguide.dk/P/ada-66078.html
  30. 1 point
    Tak for jeres input, dejligt med nogle gode ideer og erfaringer. Jeg kan fortælle at der var en sød pige der henvendte sig i PM og tilbød at lige det jeg ønskede. Hun tilbød endda at vi kunne starte med et kortere og billigere møde for at se hinanden an. Så hende har jeg lavet en aftale med og ser meget frem til at møde hende og få et dejligt kram.
  31. Gør man det ikke kun 1 gang, hvis man oplever snyd. ?
  32. Piger vil kun mødes med paysafecard Scam
  33. Men den dækker kun rufferi. Menneskehandel/trafficking defineres her i 262a og b: https://www.retsinformation.dk/eli/lta/2022/1360 Den historie @cockycockysuckysucky2 nævner kommer tæt på - det afhænger af om der "vennen" har udnyttet en "vildfarelse" hos den prostituerede eller ej. Men ser vi på 262b, komme vi endnu tættere på - den er først vedtaget i maj 2022 og ligger ikke på det site, du linker til endnu - se ovst. eller her: https://www.retsinformation.dk/eli/lta/2022/696 Iflg. den skærpede §262b så skal der altså kun "letsind" eller "økonomiske vanskeligheder" til, før man kan straffes for menneskehandel. Så efter gældende lov vil jeg ikke være i tvivl om, at historien rummer menneskehandel iflg. Straffeloven.
  34. Jeg har for længst gjort dem opmærksom på problemet. I øvrigt bør de vel læse korrektur på deres annoncer, uanset om det er højde, drøjde eller billeder, som ikke stemmer.
  35. Har lige været forbi frækkerter. Utrolig sød og charmerende pige og gør en god indsats, især for de små beløb. God øko fransk og hun sutter rigtig godt. Kommer igen og hun er er til marts.
  36. 1 point
    Jeg havde engang betalt ekstra for anal, men hun kunne ikke få den ind. Som kompensation fik jeg superfransk i stedet. Det var nu også meget godt
  37. Tjoo… der er vel både fordele og ulemper ved det…
  38. Har ikke besøgt hende. Men ved et af mine besøg hos Nang fik jeg lige kastet et hurtigt blik på ladyboyen. Jeg er bestemt ikke ekspert på dette område, men jeg synes hun ser sød og rar ud - feminin og flot. Jeg tænkte et øjeblik over om hofterne havde en smule mandlige træk, men det var måske bare en tanke der lige dukkede op i nuet. Der var forleden en der skrev, at ingen af dem på stedet kunne massere, og at han efter massage af begge forlod stedet efter 20 min. Jeg ved jo ikke, hvad han havde forvent, men det må jo tydeligvis have været noget andet end det han fik. Men jeg synes, at Nang giver en fin massage (uden pirring), så dette input ville ikke afskrække mig for at besøge ladyboyen. Håber dette kan være til en lille smule hjælp. Godt nytår og god fornøjelse hvis du bestiller en gang nærkontakt.
  39. Nu var det jo oss massage , TS spurgte efter ...
  40. Nogen der ved hvornår Alicia kommer tilbage næste gang?
  41. Kudos til Ståpik. Må have været en fed oplevelse at være statist i Cilles video til husbonden. Elsker især der hvor hun kommer. Pivfræk og en stor pige med talent.
  42. Hvor jeg dog glæder mig til at booke en time med dig Girl Next Door i begyndelsen af det nye år. Må jeg foreslå 20 minutters sitrende forspil, 20 minutters saftig sex og 20 minutters spændende samtale, bl.a om at være open minded? Elastisk tidsramme dog....alt efter stemning og liderlighed.
  43. @sneræven Det ville være en fornøjelse at møde dig - du er mere end velkommen til at booke mig hos PG. Jeg er sikker på, at vi kunne have en dejlig tid sammen og dele perspektiver på sex, forhold og alt der i mellem ;-* Jeg kommer fortsat til at have enkelte vagter på PG i ny og næ, men som udgangspunkt blot 1-2 om måneden Mine input til emnet i øvrigt er det nok bedst vi tager under fire øjne, så jeg ikke trætter EG med mine åbne holdninger til sex & parforhold. Vil glæde mig til at se dig
  44. 1 point
    Ja vi må da håbe de starter op igen i det nye år, de havde en fin måde at køre det på .
  45. Har faktisk et møde med denne tøs i aften, kan da godt anmelde herinde, hun siger at det er uden og med slug og ingen forbehold eller grænser på blæser så det må prøves med lidt dybt og evt facefuck, men vi får se, og prisen er jo fantastisk. https://annoncelight.dk/showad/360605
  46. I prakis er der kun escortguide.dk og annoncelight.dk. Alle andre er enten fulde af svindlere eller er selv svindlere med deres "verified" markeringer eller er dilettantiske foretagender som danskemassagepiger.dk.
  47. Uber anal gudinden Nataly er tillage I byen.
  48. Hold dig væk mit bedste råd største turist fælde i Hamburg Prøv at læse anmeldelserne en gang til med det rigtige hoved Butterfly
  49. 4000 kr for 1 times ydmygelse af 2 snapchat-prinsesser, der ikke gider arbejde i Fitness World til 120 kr i timen, men nu har fundet en sjovere vej til at spare sammen til 2 ugers party i Magalluf... Der er godt nok noget for enhver smag må man sige
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.