Efter at have kigget lidt rundt så faldt øjnene på annoncen på Escortguide med den (meget) unge brunette "Sony".
Der var noget over hendes 5 uskyldige med sexede billeder som vækkede min interesse.
Måske var det pigens alder? Måske var det det sorte lange hår? Måske var dét det lidt uskyldige teenage smil? Måske var det de øjne og næsen med et lille "knæk"som kunne minde om piger fra Østeuropa eller Mellemøsten og den fine lidt lyse hud.
Så efter hurtigt at have installeret app'en "What's App" var det let at få kontakt til Sony og hun svarede hurtigt på mine komplimenter. Efter et godt bad, lidt diskret deostick, sort Tshirt, sorte sneakers og lyseblå jeans gik turen til Vanløse, hvor bankautomaten blev straffet og senere tog til Valby med bus til et villakvarter i Hvidovre (syntes godt nok gaderne er lange i Hvidovre- og ALT FOR LAAANGT VÆK fra en togstation!). Midt imellem Hvidovre og Frihedens Station. Måske tættere på den sidste. så efter at have fået den præcise adresse efter at have havnet på villavejen, var der ingen vej tilbage (Pigerne kan godt lide opdatering om hvor langt du er på WhatsApp'en)
Op og ringe på det gule mustenshus og en meget ung pige i lyserød robe åbnede lidt forsigtigt men alligevel bestemt døren, Sony.
Ikke så meget smil, men alligevel var der spænding at spore i de mørkebrune øjne, som blev mere levende/ravfarvede når solen ramte. "Hello" dage hun forsigtigt og førte mig ind i et meget lille værelse/rum, hvor der lige kunne være en dobbeltseng. Rent og med små sengeborde hvor der stod servietter osv. "Sooo, How long you want?" "And what you want"...
Så fik jeg at vide at hun tilbød..DET HELE...WHAAT?!
(Noget mod merpris selvfølgelig!)
30 min. 800 kr + 200 kr for kys (ikke vilde tungekys..så spar de penge)
Jeg tror at hun måske var så "ny i faget" at hun ikke ved, hvad hun skal have på sin menu..
Hun kunne være en pige fra Middelhavslandende, lidt tyrkisk og bulgarsk i sig, men var faktisk 50% Rumæner og 50% Bulgarer (sagde hun)
Da vi afregnede stod hun og tænkte sig om og brugte mobilens lommeregner og da det formelle var ordnet og hun havde afleveret penge udenfor mens jeg klædte mig af, kom hun ind i roben, og jeg må sige at billederne på annoncen passer fint. Sådan en ung 9Klasses-1G passer meget godt. Og mindede faktisk om en pige jeg virkelig godt ville have kysset med for mange år siden.
Sony var lidt fnisende og vi satte os på sengen (så meget plads er der ikke) og kyssede (kys koster ekstra). Det var ikke dybe tungekys men meget blidt. Jeg lagde Sony ned støttende med en pude i nakken og kyssende hendes unge krop og tydeligvis A skål. Selvom jeg nuldrede og slikkede blødt hendes bryster, blev de ikke stive men hun kunne godt lide samtidig at blive nusset omkring missen selvom, jeg som hendes første besøgende i Danmark (sagde hun?) troede at hun måske ville være mere "tændt"/"spille mere tændt", men sådan skulle det ikke være, men hun sagde at hun nød det. Mine fingre fandt vej til missen og kærtegnede området omkring, hvilket hun kunne lide og da jeg satte ind med tungen var der lidt dybere vejrtrækning, uden dog at hun blev meget ophidset.
Jeg kom op og vi kiggede ind i hinandens øjne. Jeg forsøgte at holde øjenkontakt og Sony gengældte det, uden dog at stemningen blev helt magisk.
Dertil virker hun lidt for "ung" og "uerfaren". Sony kom om på ryggen og jeg forsøgte at kneppe hendes glatbarberede unge mis, så godt jeg kunne dvs. komme godt ud i yderstillingerne og op og ned. Sony var stram men alligevel ikke den der fornemmelse, hvor missen bare suger pikken fast i et greb (har oplevet noget ældre piger på Cassiopeia der bare kunne det trick!) og...Der er ikke nogen lyd på den unge pige.
Ligesom i "overhovedet".
Desværre.
Men hvor er det bare guddommeligt at se en meget ung skinny pige få ens pik. Priceless!
Pludselig ville den ikke mere. Kondomet krøllede fordi pikken ikke kunne klare mere og Sony fandt hurtigt servietter frem, og trak ikke en mine da jeg trak pikken til mig.
Jeg tror Sony var træt af at jeg sagde "Thanks" og "Thank You", da hun tog BH, trusser og robe og håber hun havde en god tid..Det var dejligt, men heller ikke den episke oplevelse. Dertil var hun alt for uerfaren.
Kommer gerne igen for at være sammen med en ung pige som Sony som med et udseende, ung meget slank måske "skinny krop" og aldersmæsssigt du desværre ikke finder på københavnske lysthuse ( I hvertfald meget meget sjældent) Dog lidt ærlig over den manglende menu i hendes profil, men hendes uskyldighed og ung-pige-agtig væremåde var, boblende-dejlig og meget inspirerende, selvom hun måske godt kunne spille lidt mere på hendes dejlige udseende.
Hendes billeder passer fint
https://www.escortguide.dk/P/new-in-job-full-service-xx-63847.html#&gid=1&pid=2
Måske jeg har været den første forbi ?
Håber hun får det ud af hendes besøg, så hun syntes Danmark er det dyrt men dejligt land at besøge.