Hop til indhold

Leaderboard

  1. jp

    Medlem
    139
    Points
    76626
    Antal indlæg
  2. JenniferRomantica

    Glædespige
    11
    Points
    6924
    Antal indlæg
  3. untamed

    Glædespige
    11
    Points
    40
    Antal indlæg
  4. Lauersen

    Medlem
    7
    Points
    5952
    Antal indlæg

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 06/14/22 i alle fora

  1. Der vil ligesom ved vores forrige Gangbang være to flotte piger til at underholde gæsterne udover vores Gangbang tøs
  2. Gangbang af 23 årig studine. Unik mulighed for at komme og tage en ung studerende i alle huller. Hun elsker hård sex og DP, og kan tage alle pikke til roden. Information: Pris: 1500 Sex med kondom, blowjob uden. Sted: Odense Tid: 15-18 Dato: 19/6 Tilmelding og information: Snapchat: untamed-dk Mail: [email protected]
  3. Jeg har i dag besøgt Konnie https://escortguide.dk/P/konnie-all-inclusive-broenshoej-frederikssundsvej-62227.html Det er 100% hende på billederne. Hun er smilende og sød, der bliver ikke sparet på hverken kram eller kys. Hvis man tilkøber Superfransk er megafransk med i samme pris! Stedet er diskret og lejligheden fin og flot. https://escortguide.dk/P/konnie-all-inclusive-broenshoej-frederikssundsvej-62227.html
  4. Hvorfor målebæger?? Det har da altid været en tartelet men bruger
  5. 3 points
    Det virker også total åndssvagt at slaverne skulle finde sig i deres horrible forhold i fordomstid.. Det giver jo ingen mening......... See what I did there.?
  6. Jeg har skrevet mange reviews gennem tiden under flere navne. I lang tid var det en del af fornøjelsen. Det er det ikke mere, men jeg synes hende her fortjener det. https://nympho.dk/n7409/2674/hello-all-i-am-new-5-6-to-14-6/ Jeg orker faktisk heller ikke besøge så mange piger, og slet ikke køre langt efter dem. Men i dag gjorde jeg en undtagelse og det var det hele værd! Alexxa er tilpas ung, smuk, sprød og utrolig feminin og charmerende. På alle måder et dejligt bekendtskab! Hun gav et bj der faktisk skilte sig positivt ud, hun kysser dejligt med sine dejlige struttende kysselæber og bløde tunge, hun er slank, 100% naturlig og med en perfekt ungpigekrop, let solbrun. Mums! Efter start i missionær gik vi til doggy og DET syn var som taget ud af den vådeste drøm. Jeg kunne være kommet alene ved synet. Læg dertil at hun er pænt stram, så kan en mand ikke holde længe og det gjorde jeg heller ikke. Jeg kommer sjældent tilbage til samme pige, men her kommer jeg 100% sikkert igen hvis jeg har mulighed for det. Åh Alexxa, du er et af beviserne på at gud elsker os
  7. Beklager, @Søren A, men i forhold til ord og deres betydning, så har @Den lille frøken altså fat i den lange ende. Helt generelt: Hvis du køber en vare, så har du erhvervet dig en genstand, fx en bil eller en liter mælk. Genstanden tilhører nu dig, og du kan beholde den eller sælge den videre. Hvis du køber en ydelse, fx en times konsulentbistand eller noget massage, så er der ikke noget, som tilhører dig bagefter, og du kan ikke videresælge det, du har betalt for.
  8. 3 points
    Jeg besøgte Namfon https://escortguide.dk/P/nina-thai-massage-29967.html for et stykke tid siden og jeg kunne ikke helt slippe tanken om hendes krop så for en uges tid siden måtte jeg forbi for at besøge hende igen. jeg ringede for at bestille tid til 30 min B2B men der var to timer til hun mødte men kunne være klar på 30 minutter - meget fin service stedet ligger på en sidegade så det er let at komme diskret ind. jeg startede med et hurtigt bad og så ellers ind på madrassen hvor Namfon stod klar flot og nøgen. Hun startede med en blid massage på ryggen og god pirring undervejs. Efter lidt tid sagde hun at nu ville hun starte med B2B det var dejligt at mærke hendes nøgne krop og bryster mod min ryg. Jeg vendte mig om og hendes massage forsætte på mit bryst og pik virkelig lækkert. Jeg ville dog gerne smage på Namfon og det var hun helt klar på, så jeg fik hende om på ryggen med spredte ben så jeg kunne komme til hendes lækre fisse, hun var dejlig våd og smagte dejligt. Sådan blev jeg ved et godt stykke tid og det lød til at hun nød det. Jeg var klar til at komme og sprøjtede på hendes lækre mave. Alt i alt en helt perfekt massage et hurtigt bad igen alt i alt 1/2 time i lækkert samværd med en flot og fræk pige ikke sidste gang at jeg besøger hende
  9. Vi skal have lidt sjov i gaden, og det er ikke nogen hemmelighed at jeg elsker at sprøjte alt min dejlige sperm dybt ind i de dejlige sugarbabes og glædespiger som vil være med på legen og som elsker at blive fyldt op. Men det fik mig til at tænke på hvor meget sperm de dejlige fisser faktisk fyldes op med? Så hvad med en "Big Load konkurrence". Regler: Find det porno frem som du tænder mest på, og gå i gang. Når kanonen skal affyres så gør det i et målebæger, og skriv i tråden nedenunder hvor mange ml sperm blev leveret. Husk at vaske målebægeret inden du leverer det tilbage til konen Konkurrencen kører i uge 24 og vinderen kåres mandag d. 20 juni 2022. Man må deltage lige så mange gang som man vil, man skriver bare et nyt svar med ml. Der er desværre ingen gevinst andet en praleretten over at have Eroguides største sommer 2022 ladning. Men jeg skal da ikke forhindre en sugarbabe eller glædespige i at melde ind her, det kunne jo være et behov for at efterprøve det au naturel.
  10. Så hun sku tilbage... Blev nød til at prøve igen https://www.escort-side.dk/SEXYSTUDENT-Ani?ad-id=19147 Hun er simpelthen så dejlig.. God krop, og så elsker hun det hun laver.. Hun siger det selv, selvom hun er mega dårlig til engelsk.. Hun sutter simpelthen som en drøm.. Valgte 1 time med 2 gange cum.. For vildt... Sprøjtende hende langt ned i halsen, og hun holdt den.. Det var lige før hun forsøgte at presse mere ud af den.. Hun skynder sig ikke.. Spurgte om jeg ikke ville ahve lidt massage, imens jeg lige sundede mig. 1 of a kind.. Det er alle pengene værd..
  11. Et vildt gæt kunne være kr 1.000,- som hun skriver i hendes annonce. Men det er som sagt bare et vildt gæt
  12. En fodboldspiller kan også sælges videre.. Fordi når du har købt ham så ejer du ham, indtil du ikke gider det mere, eller kontrakten udløber.. Eller han fritkøbes.. Men uanset hvad så kan han viderehandles.. Jeg prøvede også i mit skriv at påpege at jeg sælger en ydelse som selvfølgelig er en varer.. Altså ydelsen er en varer.. Hverken min tissekone eller noget som helst andet fysisk af mig, ikke andet end måske min tid.. Jeg kunne ALDRIG finde på at sige at jeg sælger mig selv som en varer, fordi det har en negativ tone for mig.. Så når nu vi er flere der faktisk prøver at forklarer dig at vi ikke bryder os om at du betegner os som varer kunne du så ikke bare, I don't know, måske lade være med at betegne os sådan.. Det er egentlig ikke sværere end at man bare respekterer hinanden.. Jeg ved f.eks at overvægtige mennesker ikke kan lide at blive kaldt tykke så det gør jeg ikke.. Der er maaange andre eksempler..
  13. Hun er oprettet i dag, så nok ikke mange der har haft spidsen indenfor
  14. Completely agree! Alexxa: do NOT get silicone please? We like real breasts and yours are very nice
  15. Er i Bangkok torsdag og fredag, kunne være sjovt at mødes hvis der er nogle der har lyst. Den kommer til at stå på GOGO bars og andet godt Smid mig en PM
  16. Det var ikke blæren du skulle tømme.
  17. De gør hvad de selv har lyst til, sidst gav de blowjob og havde sex med nogen af deltagerne.
  18. Hold kæft et drømme arrangement! Godt arrangeret, untamed. Sikker på I får et fantastisk GB. Håber at kunne deltage en fremtidig gang :)
  19. Lyder overbevisende.Tolk det som du vil. Besøgt begge piger, når det er den samme. Chelina, Camilla, klassens nye pige, Nelly forsæt selv. Men ikke specielt genialt at bruge billeder fra omtalte profiler.
  20. Hej Vi er nogle veninder der leger lidt med sugardating/prostitution og også at sælge videoer, snaps og den slags. Vi opdeler det, så vi har en snap til hver ting og forsøger at være klare omkring hvad vi sælger på den ene og den anden snap. Alligevel oplever vi rigtigt mange fyre/mænd der ikke kan respektere det. Mange mænd er ikke seriøse og vil bare lokke billeder ud af os, nogle af dem bruger så billederne til trusler ‘hvis ikke du knepper mig spreder jeg dine billeder på nettet’ og den slags. Mange bliver også skidesure, hvis man siger man ‘bare’ sælger snap og videoer og tror straks man er en fake. Vil ikke noget bestemt med dette oplæg, blot lidt fra os pigers side - heldigvis er der mange søde mænd - men husk på at selvom man snakker sammen over snap, er det rigtige mennesker i den anden ende.
  21. Send hende en tur forbi klinik for kønssygdomme og bed om hele pakken. https://www.bispebjerghospital.dk/venerea
  22. Min kone sutter ikke pik, men hun vil gerne slikkes selv. så efterhånden er jeg holdt op med at tage initiativ ...
  23. I hendes område mener du?
  24. Der må jeg indrømme at jeg tror du tænker for meget over tingene.. Mænderne kommer jo ikke fordi du koster penge.. De kommer fordi de finder dig tiltrækkende.. På en eller anden måde så virker den manglende pris for mig som en form for mild "Honeytrap".. Ærligt så tror jeg mænderne gerne vil glemme pengene og at de har smidt så og så meget så deres fokus kommer aldrig til at ligge der.. I det hele taget så forstår jeg nok bare ikke din begrundelse.. Men jeg kan godt forstår hvis man f.eks koster langt over gennemsnittet at man så ikke ønsker de gæster der "kun" vil betale 1000 kr for 30 min skal henvende sig.. Men det gør de jo når der ingen pris er skrevet, og jeg kunne godt forestille mig, når de sådan har jagtet rundt i annoncer og sms samtaler, at lysten til at købe noget måske forsvinder inden den rette er fundet.. Realiteten er bare at vi sælger en varer.. Varen er en oplevelse, yup helt sikkert, men jeg har nu heller aldrig oplevet en oplevelse uden jeg kendte prisen.. Jeg forstår slet ikke du gider bøvle med beskeder omkring pris osv.. Jeg er såååå glad for at jeg, når folk ringer eller skriver, kan sige "Prisen står i annoncen".. Det letter min arbejdsbyrde på den lavpraktiske front så jeg har mere tid og overskud til faktisk at gøre det jeg gør bedst nemlig at hygge om mænderne..
  25. Hej, Blev gjort opmærksom på denne tråd, så fik lyst til at skrive, ligesom Mel også tidligere har skrevet herinde. Kan måske hjælpe til at fjerne nogle af misforståelserne: 1. vi er flere veninder der deles om den Snapchat, så sommetider er det sexmøder, sommetider dates og sommetider film og snaps - vi er altid ærlige og tydelige, så hvis man ikke gider snaps eller film, kan man jo bare takke nej :-). 2. vi gør det af lyst, ikke af nød 3. vi kan ikke svare alle, og specielt ikke når mange af henvendelserne er ‘vil i sutte min store fede pik’, ‘jeg er en flot fyr, vil du kneppe mig gratis’, ‘hvis ikke du svarer, så smadrer jeg dig’ osv., der er mange søde mænd, men også idioter, de sidste kan ikke forvente svar. Så ved i lidt mere om os, hvis ikke i har tålmodighed til det, eller flipper ud over tilbud om film og snaps, så lad være at tilføj os. Hvis i derimod er respektfulde gentlemen og har tålmodighed, så er i velkomne. ønsker alle en dejlig dag.
  26. Nogle dage i det nordjyske ... salgsmøde og kundebesøg.. dag 1 aften samme med 4 kollegaer og snak om piger.. en af de lokale (og premium GP heavy user) giver et bud på top 5-6 i området...Han har ikke været på besøg alle steder men udfra bl.a her og andre steder der trækkes lod om hvem der vinder og da han skylder en del bonus er alt på hans regning... 1 time med 2 babes er aftalen han skal blot have fyldig beskrivelse og der skal også skrives herinden aftaler vi Fik/trak "lovely" Lisbeth og Loren 1. Lisbeth skriver lidt om mig, og chatter lidt og aftaler tid og får sted, afsted til Aalborg øst, lejlighedskompleks ikke særligt diskret, en lys pige åbner, ikke meget solbadning her. Vi snakker lidt og så er der total vask , tandbørste og mundskyl hvilket er fint da vi lige har haft kunde frokostmøde. Kysser vildt godt og meget længe. Hun ser ok ud men er sådan lidt naboens datter fra øst men ok vi hygger lidt og begge oral som er fint.. hun fortæller helt vildt og jeg er også altid interesseret i at høre om andre men men men ... mens hun fortæller om hendes start i branchen på bordel, studie osv og massere mine ben...tænker jeg nu er det vist snart tid til runde 2... men som kunde er det vel også lidt specielt at hente en telefon og se hvor lang tid der er gået...men hun snakker videre og pludselig siger hun "now you can take a shower"... whattt??? Så 1 time med lidt blow og masser af snak om livet for 1500 Hun siger hun går meget op i at leverer en service ..og har mange loyale kunder når hun kommer til DK.. hmm ja kan godt se der er flere der kan lide at man kan snakke med en købepige og køber blomster og andet til hende , men det var nu ikke samtale terapi jeg kørte til Aalborg Ø for... af den grund er jeg ude ....fra Lisbeths loyale kundekreds.. Bonus info hun mente hun var i AA til omkring 16/6.. derefter måske smilets by positivt: ren lejlighed, fik ikke parkeringsbøde, hendes person (hun er jo helt normal ) og vil bare tjene mønt til sikkerhed for et godt liv, dejlig at kysse og super blow negativt: hendes øvrige service, ikke helt på de model billeder jeg nu ser online Samlet på 10 skalaen en lille 4 2. Loren 9000, Midtbyen, parkering kan være lidt tricky, Netto vesterbro evt, Hun åbner og OMG... Shit hun er flot.. naturlig, smilende og super sød. lejlighed med masser af trapper men ellers fint og rent. Bad og så da jeg kommer ud er hun der ikke... der er helt stille og "soveværelset" er ovenpå ... så tænker der nok er flere rum så går ovenpå... der ligger hun helt uden noget med spredte ben og leger med sig selv... Hvad ser jeg en mørk skønhed med lidt lavede bryster som er pænt store til hende slanke krop... der er vel ikke andet at gøre end at gå på opdagelse de rigtige steder ...wow hun er lækker ... efter 1 runde snakker vi om alt og om hvor hun er fra osv. og hun vil gerne høre hvad meningen er om hendes bryster da hun ikke er 100 % tilfreds... hvilket sku er cute.. hun er slavisk men ligner en italiensk model..og er nok ikke helt fra det land hun skriver på nettet men med det look er det vel også ligegyldigt..en del tatoos som jeg normalt ikke syntes er pænt men hende er det flot og når man tager hende bagfra kan man blive helt religiøs af at se på den gud der er på ryggen:-) positivt: alt negativt: skulle videre til et møde efter 1 time og hun havde "fri" 1 time mere... samlet på 10 skalaen 9,5/10 ( hendes "extra" priser er lidt for høje) god jagt derude..
  27. https://annoncelight.dk/showad/272067 Jeg blev fristet af denne annonce og haft hende på min snap i et godt stykke tid, inden jeg fik taget mig sammen til at lave en aftale med hende, og det skulle jeg ikke komme til at fortryde Nem kommunikation på snap og dag og tidspunkt blev aftalt og jeg dukkede op på Nørrebro i en lejlighed hun havde lånt af en ven. Helt fint med mig. Havde set på Snappen at hun var dejlig slank, og det er lige mig Wauw! Tænkte jeg da hun åbnede døren. Det mest dejlige varme smil og sikke en krop. Hun tog imod i frækt undertøj som ikke skjulte noget som helst Jeg var så klar! Pengene skiftede hænder. 2000 for 1 times leg og er helt fair i min verden. Vi startede med at kysse intenst og der gik ikke længe før jeg var stenhård, Wupti så havde hun tryllet min pik frem og sad på knæ foran og guffede løs. Jeg tog et godt tag om hendes hoved og begyndte at facefucke hende og hun tog bare imod. Så der stod jeg og kneppede en smuk 22 årig i munden Så var tiden kommet til at det var hendes tur. Fik smidt hende ned på sengen og spredt hendes lange slanke ben ad. Slikkede hendes fisse og røv det bedste jeg havde lært og hun vred sig af nydelse og stønnede skønt! Fuck hvor er hun bare dejlig tænkte mit lille hoved Nu måtte jeg bare gennemkneppe hende, så på med gummi og så fik hun den hårdt igen og igen imens hun stønnede løs og jeg pulede bare videre i den lækreste stramme 22 årige fisse. Til sidst kunne jeg ikke holde til mere og hun sprang ned på gulvet foran mig og hev gummiet af og suttede løs til jeg var lige ved at komme og trak så min pik ud og overspermede hendes smukke ansigt fuldstændig. Hun blev noget overrasket og mængden af sperm og det grinede vi begge over Hjalp hende op og vi fik styr på aftøring osv. Bagefter smalltalkede vi lidt om dit og dat og så var timen gået og jeg hoppede videre ud i aften, fuldstændig tømt og god oplevelse rigere. Hun er sgu dejlig!
  28. Grundet gode anmeldelser, linket i hendes annonce, ville jeg besøge Maria. Tvivler kraftigt på at hun linker denne. Kort: En køn, men hastsom, øm, metaltræt uengageret, mobil-stirrende, overvurderet pige, med uren hud, som bør overveje om hun ikke bør bage pizzaer i stedet. Jeg har fået mere oplevelse fra gadeludere i en gyde på Istedgade kl. 05 om natten.. At hun tager mere end gennemsnittet af udenlandske piger, skyldes måske at hun tidligere har præsteret godt, men det må være længe siden.. Det er pigen på billederne dog. Langt: Da jeg ikke kan finde parkering, er jeg 10 min forsinket. Da jeg kommer op, kan jeg mærke hun er stresset over tiden. Allerede her burde Jeg have droppet det, men de gode anmeldelser gjorde at spurgte om hun var ok. Hun fortalte at vi nu kun havde 15 min. Vi rykkede derfor tiden et par timer, i håb om at hun ville have mere overskud. Det havde hun ikke. Da jeg kommer op undskylder hun flere gange, hvortil jeg svarer at det er helt okay. Vi griner lidt og jeg fornemmer egentlig en sød pige. Jeg smutter i bad (selvom jeg var hjemmefra). Jeg havde bestilt anal og kys, men ingen af delene er nu muligt, hvilket også var ok med mig, da jeg prøvede at tage det med et smil. Mens vi klæder os af forsøger jeg at føre en samtale, men hun har for travlt med sin tlf til at svare på mine spørgsmål. Akten går igang, hun sutter ok, men kortvarig. Efter 5 min vil hun ride og den er jeg med på. Så går det ned af bakke. Nu er hun pludselig meget øm og kan kun knalde doggy. Da jeg kom for brysterne, foretrak jeg alt andet, men ak. Hun ømmer sig fortsat og da der er gået 15 min fra min ankomst begynder hun med det der, "cum now baby". Vor herre bevares, nu kan min lunte ikke mere. Jeg siger at vi kun lige er gået igang, hvortil hun svarer at vi ikke kan knalde alle 30 min. Skal vi så spille dart, i resten af tiden, tænker jeg.. Sekundet jeg er kommet, nærmest løber hun over til sin tlf og er nu endnu mere fraværende end før. Hvad der skulle have været en fræk, intens oplevelse blev til en perlerække af store skuffelser. Jeg prøvede ellers virkelig! Jeg var smilende, overbærende og selvfølgelig pæn og ren. Desværre, er jeg efterladt med følelsen af at være et nummer i rækken af pikke hun skal malke for penge. Hun gjorde intet for at give mig en god oplevelse. Værelset var desuden rimelig klamt. Hold jer væk brødre. Brug jeres tid på de prinsesser der findes og ikke ømme kneppe robotter:) https://escortguide.dk/P/maria-italiana-100-real-erotic-b2b-massage-sex-sf-anal-vesterbro--58469.html
  29. 1 point
    https://annoncelight.dk/showad/327815 Har efterhånden brugt en del tid her på siden til at finde piger (tak for gode anbefalinger og advarsler), men nu er tiden kommet til at dele min første oplevelse med en dominatrix. For mange år siden da jeg gik i den kære folkeskole, havde jeg en lærer, som mildest talt var meget stram. Hun styrede dansk undervisningen med hård hånd, og var altid efter mig da jeg var lidt af en rod. Jeg havde fantasier dengang, og lige siden, om at hun ville binde mig fast og straffe mig i stedet for give skældud. Tanken om denne autoritets person der overskrider alt, for at sætte mig på plads, satte bare ild i mit underliv. Udlevede aldrig fantasien, men efterhånden som jeg begyndte at besøge GP’er, begyndte den at fylde mere og mere. Så begyndte at lede efter en der kunne opfylde fantasien, men de dominatrix’er jeg kunne finde i Jylland passede ikke ind, de var for unge. Men pludselig så jeg Lolas annonce, og hun passede perfekt. Jeg tog kontakt, og efter at jeg forklarede at jeg var ny til at gå hos en dominatrix, og fantasien om min lærer, tog hun mig pænt i hånden inden og sørgede for at vi begge var helt afklaret med seancen. På denne måde forsvandt den sidste tvivl, og jeg var klar til at springe ud i det. Hun åbner døren i det ønskede lædertøj, og skælder mig ud for at komme for sent til min eftersidning, og at jeg skulle sætte mig på min plads. Herefter fulgte en kort undervisning, hvor jeg svarede forkert på alt, og så måtte læreren jo tage en anden metode i brug… Jeg måtte af med tøjet, og ned på knæ for at kysse støvlerne, og undskylde for at være så dårlig en elev. Grunden måtte jo være at jeg var distraheret, så hun satte min sjovert i bur, og så kunne afstrafningen begynde. Vi gennemgik det meste af hendes sortiment, noget fandt jeg mere interessant end andet, Lola var rigtig god til at starte med et stykke legetøj og så bruge det “mildt” i starten og hvis jeg kunne lide det gik hun rigtigt i gang. Hun forstod at lege med ens sanser, på en måde som jeg aldrig har prøvet før (specielt ikke hos “Tantra” massørerne), vekslen mellem smerte og nydelse var en intens oplevelse. Da vi nåede det sidste, det som jeg var mest i tvivl om, besluttede jeg alligevel at prøve da jeg var så bund liderlig. Har prøvet prostata massage og lignende, men det var intet i forhold til at blive taget bagfra med strap-on. Udenfor den seance ved jeg ikke om jeg vil prøve det igen, men hold nu kæft en oplevelse, specielt med Lola der hele vejen igennem blev mere nasty på den kinky måde, hun mestrede perfekt dialogen og karakteren. Efter at have taget min anale mødom, lukkede hun op for buret, og vi nærmest kastede os over hinanden i et mere normalt samleje. Nu har jeg besøgt så mange øst piger, der ikke kunne mestre en dråbe lyst om det gjaldt deres liv, men det var tydeligt at Lola elskede hvad hun lavede og at det tændte hende lige så meget som mig. Efterfølgende tog jeg et bad, og vi fik et glas vin sammen, hvor vi fik snakket lidt. Stedet var en lejlighed i centrum, tæt på VoxHal, og ikke meget anderledes i forhold til alle andre steder jeg har besøgt i byen. Da jeg stod nede på gaden igen følte jeg mig helt lettet (og en smule øm) da jeg endelig havde udlevet fantasien. Ved ikke om jeg fortsætter med at gå til dominatrix’er, men hold nu kæft en fed oplevelse, og Lola var den perfekte dame til at udleve den!
  30. Hej https://annoncelight.dk/showad/331801 Det er ved at være længe siden jeg har skrevet. Ikke fordi jeg man ikke har lavet damer, men tiden har bare ikke lige været der til at skrive. Nå men en lille hurtig omkring massagen.. Hun skriver at man kan slappe af, og ingen stress, og super massage osv. Gik fint med at bestille tid.. 30min og ok med prisen. Men hun er slet ikke tilstede, det går alt for hurtigt, og de samme dumme bevægelser. Man føler ingen blide berøring eller sensuel.. Det virker som om du er med på et gymmastikhold hvor du mister pusten. Smiler ikke, er slet ikke nærværende.. Jo da jeg skulle til at gå, starter hun med small talke.. Afslutning.. Blow med gummi, hun gør ikke uden.. Det respektere man så. Men en virkelig dårlig omgang.. Og kan hun ikke gøre dig færdig på 5min.. Bliver det altså et med hånden til sidst. Tror man havde fået mere ud af at kneppe hende i 15min.. For kroppen fejler ikke noget, tilpas af alt. Men det gør hun ikke i. Jeg har prøvet en del massage med og uden lidt af hvert. Den her omgang var stressende og ikke noget jeg vil gøre igen. Men prøv det hvis i ikke gider slappe af, og vil mærke hvad en hurtig omgang massage er..
  31. Dem der sidder hele dagen og venter på en sms fra en af os sexkøbere, skal vide, at de kan få flere henvendelser ved at oplyse prisen. Især hvis prisen er attraktiv. Jeg indrømmer blankt, at jeg ser både på prisen. Er den over min grænse, vælger jeg en anden.
  32. Hvilke mænd kan kan få nok af unge feminine piger ? Det bliver færre og færre af dem i Storkøbenhavn og branchen. Nu er "smuk" jo bekendt som øjnene der ser, feminine, symmetriske træk og dejlig ungpige krop....Ja Rima er rigtig smuk. Lidt nervøs over billederne måske er opdateret dags dato ? Hvis du ønsker en ung pige som vrider sig mens du pumper løs og stønner porno-støn så er det ikke Rima. Umiddelbart en "pæn" pige som tager sig tid til at komme i stemning også selvom din pik dunker.. Her er min anmeldelse:
  33. Carolina har ikke øko bryster…. Jeg kan anbefale Nina - hun er virkelig sød og smuk og også dejlig i sengen https://escortguide.dk/P/nina-new-in-copenhagen--63765.html
  34. Der går lige nogle dage - har lige fyldt en fræk milf her i formiddag. Har efterfølgende indtaget flere liter væske for at kompencere for den store ladning.
  35. Jeg tror ikke Nelly/Chelina har det særlig godt. Jeg forstår ikke hun bliver ved med anmeldelserne, navneskift osv. Hvis det er så hårdt at opretholde facaden så er det måske det forkerte fag. ønsker hende det bedste ihvertfald
  36. Husk at bestille tid. Alternativt kan du stå i verdens værste kø.
  37. Enig. Samme oplevelse jeg havde. Det går alt for stærkt og b2b bliver en slet ikke sensuelt og pirrende. Flot kvinde ellers og gode bryster. Jeg synes dog hun var ok at snakke med både før, under og efter. Jeg prøvede i øvrigt en time så det er ikke fordi du har bestilt 30 min det går så stærkt ..
  38. Jeg tog lige en for hele landsholdet, der er godt til gården og gaden ved hende, er man til stor røv og store patter så er det hende, hun ligner fra billeder og er smuk og sød men taler meget lidt til ingen engelsk overhovedet, hun giver ikke blow uden, selvom det stod i hendes annonce, sexen var go, hun nød det med ægte støn og "åh baby", og så er hun vild med at slikke boller hvilket var fantastisk, jeg kom ud over min egen mave jeg kunne ikke huske om andet var tilladt, men man kan jo heller ikke stole på det der står i annoncen, kommunikation var lig 0 så man kunne jo ikke spørge hende om man måtte komme hende i fjæset eller hvad. Det var det kendte sted ved Rema/højhuse. Jeg tog 30 min til 600, det var okay men jeg har svært ved sex med store piger og mister rejsning, jeg måtte i øvrigt slikke hende med begge ben på mine skuldre. Det var okay, men har helt klart prøvet bedre, men hun var nu meget sød, og dejlig nyvasket. Jeg var lige ved at gå igen efter at have sendt nok 8 smsèr hun ikke svarede på da jeg var ude foran, men tror det var noget taletids kort fuck up, hun virkede selv meget undrende over hvad der var sket.
  39. prøv at behold dine briller på næste gang !!! bare et godt råd
  40. Jeg glæder mig til at smide en omgang spansk i puljen til banko, næste gang
  41. Hot blond fyldig MILF Hey Gutter Er i klar til at komme og forkæle mig med en masse stiv pik, sperm og slik? Jeg LOVER jeg skal gøre hvad jeg kan for at i får en lækker våd og liderlig oplevelse Der er både lyd af nydelse , sprøjt og orgasmer. Og jeg GLÆDER mig !! Der er nok til alle - jeg har både fyldig røv og en barm med 920 ml i. Kom og leg med mig, brug mig, tilfreds mig og ikke mindst - gå selv herfra med et smil på læben. Vi ses Tilmedling sker kun på mail [email protected] Skriv Fyn i overskriften Onsdag d. 1/6 fra 15-16.30 -32 år —178 cm 920 ml silikone -Blondine —Tatoveret & piercet -Ikke ryger Og nu til det kedelige og praktiske -️PRIS: 1200 pr deltager -️STED: på Fyn - nærmere info ved tilmeldelse (ca 17 min fra motorvejen) -️DISKRETION: forventes fra begge sider -️HYGIEJNE: Der er bad, sæbe og håndklæder til rådighed (vær gerne trimmet forneden ️Med i prisen er bad, kondomer, glidecreme, øl og vand For at spare både din og vores tid - så ønskes kun seriøse henvendelser. Melder man til - men ikke dukker op uden afbud i god tid er du ikke velkommen til vores andre GB - heller ej med vores andre frække piger Dørene bliver først låst op 15 min før. - RESPEKTER VENLIGST DETTE. Der forventes desuden at alle mand forlader lokaliteten så tæt på slut tidspunktet som muligt. Af hensyn til rengøring, og leje. OBS - ved for få tilmeldte deltagere, forbeholder vi os retten til at aflyse.
  42. Blid slavepige og fræk escort fra Escort Fantasy - 42977711 Kært barn mange navne. Jeg har dog ikke kendskab til hende, så skal ikke udtale mig om kvaliteten
  43. Nogen som fik testet DP med Jenny?
  44. Det er ofte mye sexuell aktivitet i sanddynene mellom Playa del Ingles og Meloneras. Noen områder er hovedsaklig gay, men det er også et område med hetroseksuell aktivitet.
  45. Runder du også beløbet op når du betaler din regning hos mekanikeren, han yder jo også en service? Hvad når du handler i din lokale forretning, runder du lige op til nærmeste plovmand, for 2 liter sødmælk og en pakke skiveskåret ost?
  46. 1 point
    Lad mig sige det sådan, der var ingen tap. Og hvis hun skulle havde været en ombygget mand, så tænker jeg ikke det var det resultat man ønskede sig. Hun har dejlig lange skamlæber. Samt at der skulle ikke smørelse til for at tage hende i fissen, det klarede den helt selv.
  47. hende her : https://www.escort-side.dk/Nice-chubby-girl-in?ad-id=20825 vil jeg klart anbefale , dejlige chubby milf .. top lige fra start til slut .. alt andet detaljer beeholder jeg for mig selv .. skynd jer og prøve sex: 10/10 pigen: 9/10 sted: ok diskret gentagelse: 100%
  48. Mange tak for de konkrete links har selv luret på Hanna og har også læst meget godt om hende. Jeg har ikke specielle præferencer når det kommer til tøser, da jeg har haft vilde oplevelser med dem i alle aldre tror det bliver et alders-mix !!!
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.