I lørdags skrev jeg en anmeldelse af Dea, så bære over med mig, men jeg er nød til at skrive en mere.
I mine mere end tyve år med glædespiger, har jeg ikke mødt en udenlandsk pige som Dea. Hun elsker i den grad erhvervet, og går meget op i at gæsterne får en god behandling. Hun er opmærksom, nærværende og er sig selv.
Efter mit lørdagsbesøg kunne jeg ikke slippe oplevelsen. Det kombineret med en lang periode uden sjov fik mig til at gå lidt amok, så nu har jeg haft besøg af Dea tre gange siden.
Her til aften toppede min oplevelser med hende. Hun ankom præcis på klokkeslættet, og smilende som altid. Jeg havde bedt hende om at overraske mig, hvilket hun gjorde. Da jeg tog hendes frakke af, stod hun i et school girl outfit. Damn, jeg var tændt på stedet. Da hun bukker sig forover for at tage skoene kunne ikke dy mig for at give hende klap i måsen. Scenen var sat, og Dea kiggede på mig, og sagde; "i aften er jeg den uartige skolepige, der skal lære dig noget om se"
Jeg fik ikke lov at bestemme noget som helst. Hun har fundet ud af at jeg ELSKER at slikke, men det fik jeg ikke lov til. På med hætten og så i gang med at sutte. Hun sutter som en drøm, skifter tempo, hårdhed, gagger, spytter på pikken, mens hun kigger mig i øjnene. Sex i forskellige stillinger, så intens og nærværende, men pludselig beordre hun mig til at sidde på sengekanten. Stående ridder hun mig i en reverse cowgirl, og derefter vender hun sig rundt, og ridder mig.
Til sidst forbarmer hun sig, og lader mig slikke hende til hun sitrede og spændte i hele kroppen.
Damn, den tøs er bare så lækker, både personlighed, krop og sex.
Stedet: Mit eget hus
Krop: 10/10
Sex: 10+/10