Hop til indhold

Leaderboard

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 02/03/21 i Indlæg

  1. Man skal ikke underkende placebo effekten..
  2. Nu opsøger jeg mest GP for at snakke om Netflix serier. Og så er jeg er jo nødt til at have noget sex og simulere en orgasme, for at hun ikke skal tro, jeg er en nørd der kun kommer for at få en gang pillow talk. Tsk-tsk. Hvad gør man ikke...?
  3. Man er altså nødt at vide noget om kommunikation med kvinder. Jeg tænker at man skal hidse dem op lidt, gøre dem nysgerrige på hvem den frække fyr kan være som skriver. F.eks: "Hi Baby ..." och så en lille smiley på det. Nogen gang svarer hun "Hi?" Mig: "You hot?" Jeg har også teaset dem lidt på dansk: "Hej frække, er du frisk?" En gang svarede hun: "På hvad?" Mig: "Til alt hvad du lyster frække." Jeg har også lokket dem nogle gange med at sende billeder på min flotte pik. Sidste gang gjorde jeg det genialt simpelt: "Address?" Og det blev umiddelbar gevinst. "You want to come?" Mig: "Yes yes I want to come and fuck all your holes until you scream for more. 500 kr. Address?" Og så sendte jeg et billede på en megastor pik jeg fundet på internettet. Der er ikke blevet hul igennem endnu, men det kommer, det er jeg sikker på. Alt hander om kommunikation.
  4. De besøg der har været mest mineværdige for mig har været dem hvor jeg har følt mig smaskforelsket en times, og bare har kunnet give følelserne frit løb. Der har gerne været en ekstra følelsesmæssig regning at betale for mig når jeg har skullet gå igen, men det har altid været prisen værd når jeg har været opfyldt af "lyserød sky". Jeg tror GFE ikke bare er noget man kan bestille, og så regne med at få det serveret, men at meget afhænger af hvad man selv bringer ind i legen. Et åbent sind og opmærksomhed på hvad pigen føler er bestemt også væsentligt. Det har da også givet mig nogen gode oplevelser at dyrke hård pornosex og udleve fantasier, men det er helt specielt for mig at tænke tilbage på de gange hvor alt i mig kunne mærke den her specielle connection. Jeg har en kæmpe kærlighed til de piger jeg har været sammen med på den måde, og at de ikke har det sådan med mig tager jo ikke noget fra min oplevelse.
  5. GFE stå jo netop for "Girlfriend Experience"....og ikke for "Girlfriend in Actual Fact....despite the payment element".... Ergo en psedo oplevelse som udgangspunkt. Men når det er sagt, har jeg da haft nogle ret heftige og passioneret oplevelser med GP'ere som klart har overgået kærester på passion og glæde ved sex og hinanden....
  6. Er du nød til at købe sex? Eller hvordan skal det forstås? Jeg giver dig gerne et personligt favorabelt tilbud - ha..ha..
  7. Men bare fordi du få svar tilbage betyder jo ikke at det er en god sms at sende af sted.. Jeg vil 1000 gange hellere modtage den sms som Emma beskriver længere oppe fordi det netop er nemt og lige til.. Man skal ikke skrive frem og tilbage.. Så til ts.. Prøv at skrive som Emma siger er sikker på det nok skal gøre det hele nemmere..
  8. Velkommen til, @JessePikman. Som jeg ser det, er din henvendelse alt for generel, og pigen vil måske føle, at der skal gå en del sms’er frem og tilbage, før en aftale er i hus. Jeg foreslår noget i stil med følgende: “Hej Amanda, jeg vil gerne besøge dig til en 60min aftale. Kan det lade sig gøre i dag kl. 17.00? Svar gerne senest kl. 12.00. Vh Jesse”
  9. De bedste beskeder en gp kan få ser nogenlunde sådan her ud: Hej X. Har du tid idag kl ca xx:xx til *indsæt ydelse* i x minutter? mvh Y Nemt og kræver ikke en længere snak frem og tilbage om tid, ydelse, klokkeslæt osv osv ofte hvis der er gang i telefonen bliver de mere “simple” beskeder som: hej og har du tid ignoreret. Primært fordi de ikke virker særlig seriøse.
  10. Jeg har det ligesom Casanova: Hvis jeg besøger en GP er det for at få taget trykket, måske fordi jeg er så heldig at have en "veninde med fordele", som jeg også kan rejse, hygge og nusse med. Men af og til støder jeg spontant ind i en oplevelse hos en GP som overgår det på den ene eller anden måde. F.eks. besøgte jeg for ret nyligt "Pamela Sexy Lady" i det skumle industrikvarter i Herlev fordi jeg havde forvekslet hende med en anden. Men da jeg nu var derude og hun smilede sødt til mig (og jeg havde lavet en aftale med hende på telefonen) slap jeg slanterne og smed bukserne. Først fik jeg et bedre blow end jeg længe har fået privat, så slikkede jeg hende lidt varm og bagefter kneppede vi som kaniner. Det var meget forløsende, og vi fik et fælles grineflip, der varede 5-6 minutter og som forhindrede os i at kunne stå på benene og tage tøj på Vi gav hinanden et stort kram, da jeg gik. Jeg kan nærmest ikke huske, hvornår jeg har fået sådan en omgang privat...
  11. Hele sexhalløjset er placebo. En kort stund indbilder man sig at livet alligevel ikke er så dumt. Og så går man hjem och det er præcis lige så dumt som sædvanligt.
  12. Tjah, hvis du ikke har brug for input fra andre, så fred være med det. Men derfor kan man jo godt holde en sober tone. Trådstarter efterspørger jo netop input på det her område, fordi hans erfaringer ikke er de samme som dine. Og det er jo fint, at de lyserøde byder ind, det er vel trods alt en fordel at vide, hvad de foretrækker at svare på.
  13. Lidt om massage trine.. Hende har jeg nemlig besøgt et par gange... Hun er ikke foto model smuk, og hun er jo i XL klassen, og er man til det, så er hun bestemt et besøg værd (ved dog ikke om hun er aktiv pt.). Hun er meget en pleaser type, og kan lide at man som Mand bruger hendes krop tila t blive tilfredsstillet... Hendes kusse har altid været drivende våd når jeg har besøgt hende og hun har haft det tøj på jeg ville ha ved ankomst... Alle hendes 3 huller er tilgængelige.. hun kan kneppes både blidt eller hårdt i kusse eller røv, hvad man nu ønsker... hun kan også fistes rimeligt let. Man kan tage godt fat i hendes krop og bryster (læs hårdt). Hun er god til at sutte pik, med god til savlende mund.. Er man til våde / savlende tungekys er hun også god til dette. og ikke mindst så elsker hun at man får udløsning i hendes mund og hun sutter pikken helt tom for sperm og man kan se hun nyder det.
  14. 3 points
    Det er det skam også hun er en model fra Australien her er hendes instagram profil https://www.instagram.com/allieauton/?hl=da
  15. 2 points
    Hej Brødre her er en oplevelse jeg havde hos Miss Alba (før den hårde Corona nedlukning) havde aftalt at mødes med Miss Alba før end hus skulle på "job", så vi mødtes på Emmerys i Hellerup. Jeg var der lidt tidligt og det var en syret oplevelse at se den smukke Miss ALba komme mig smilende imøde, men i "civilit" tøj, det var jeg jo ikke vant til hehehe vi fik en kop kaffe og Miss ALba mærkede diskret eftet om jeg nu hvade mig pik bur på, hvilket jeg havde (og blev meget tydeligt for mig ved Miss Alba's berøring). Hun rakte hånden frem og fik udleveret nøglen, så hun havde den når jeg mødte op til den aftalte seance senere den dag. Efter en god times tid forlod Miss Alba mig og jeg to på arbejde, bevidst om at jeg nu havde pik bur på og skulle mødes med hende senere. Da jeg kørte fra arbejde smuttede jeg ud på toilettet og iklædte mig damestrømper, hofteholder, trusser, BH og kjole hvorefter jeg tog mit eget tøj udover. vel mødt til hendes sted blev jeg lukket ind af telefonedamen og sendt i vente rum. her to jeg mit eget tøj af så jeg stod i dametøj og ventede. Mit eget tøj havde jeg lagt i en pose som Miss Alba kunne opbevare. 10minutter senere kom Miss Alba og jeg fik højhælede Damesko på og nu var det ellers Catwalt der skulle øves foran Miss Alba, telefon damen og den anden pige. Det er jeg sgu ikke god til, så blev bedt om at vende bagdelen til og løfte op i kjolen og fik derefter pisken at mærke. bagefter tog Miss Alba hårdt fat i buret og trak mig ind ind på værelset. Den anen pige have kke prøvet den "hårde" før og tilbød at være med. Hvilket er en afmine favoritter to lækre piger der kan ydmyge mig. jeg fik hårde klemmer i brystvorterne og de testede hvor højt jeg kunne strække mig på tæer, det er faktisk højt når mtivationen er der blev lagt på sengen og Miss Alba satte sig mellem mine ben, og den anden pige legede med klemmerne. Da miss Alba tændte en Cigaret og ristede mine kugler, syntes de vist at jeg støjede for meget, ihvertfald satte den pige sig over min mund og pressede sin lækre blomst ned over mig , så der kun kom gode lyde. Nu gik de helt vildt i gang med at hive i klemmer, burge cigaretter og strøm på kuglerne. Det må have været om at ride rodeo på mit hoved, dog hjalp jeg også med at holde hende placeret over min mund. Derefter skulle Miss Alba tisse og fydlte et stort glas som jeg fik hældt ned i munden, lækkert som altid og ydmugende at drikke det foran de smukke kvinder. Så kom buret af og Miss Alba spillede min pik, den anden pige tod klemmer langsomt af mine meget ømme bryst vorter og jeg kom i en stor orgasme. Spermen blev samlet op i glasset og blandet med den sidste urin, hvorefter jeg drak det hele. alt ialt en fed oplevelse som jeg er meget taknemmelig for https://annoncelight.dk/showad/310755
  16. De priser og ansigtsbilleder fortæller mig, at den annonce ikke er ægte.
  17. Det med at simulere orgasme kender jeg godt. Jeg har såmænd simuleret to orgasmer en gang. Den anden var lidt sværere at simulere kun 15 minutter efter den første. Ja hvad gør man ikke for att pigerne skal blive glade?
  18. Hvis det er "dejlig" sex, så er det gfe. Det er bare en sarkastisk bemærkning om at det er lige så latterligt at tale om "dejlig sex", for det er forskelligt fra person til person, hvad der menes med det. Så sammenligningen giver mening i hovedet på den der skriver, men for alle andre er det umuligt at vide, hvad det betyder. Er kys fx en del af "dejlig sex"? Med tunge? Tager gp'en initiativer? Rører hun ved kunden? Er der øjenkontakt?
  19. Hej Vestjyde det var så mig som lå i sengen da du bankede på :-) :-) du skal være glad for du gik,
  20. Denne tråd viser meget godt hvor forskellige vi er Jeg har flere gange efter et GP besøg haft de samme følelser som @Lauersen beskriver. Men det kræver nok at kemien med GP’en svinger Det skete bl.a efter jeg havde besøg af denne prinsesse
  21. Jeg har vist hørt noget på Nyhederne om rejseproblemer ifm en virus ?
  22. En forårsbebuder der lyser op i haven . . .
  23. Jeg fornemmer også at priser hos nogen har fået et hak opad. Det har dog været nye piger jeg ikke kender, så kan ikke sige det eksagt. Det er måske en kombination af at mange GP'er er på røven, og andre forsøger at udnytte den store liderlige skare og det lave udbud. Men jeg lader mig ikke presse. Så hellere en spiller og gemme til når det her er overstået.
  24. Brændnælder, tigerbalsam, chili og ingefær er meget brugt, jeg ville dog havde noget mælk klar til lige at tage toppen hvis det bliver for meget eller yoghurt kan også bruges. Jeg har kenskab til nogle der har forsøgt sig med kanelolie, det skulle bestemt ikke være en super ide. der tager huden, det er lige som om det æder huden. det skulle ha været lidt en vil oplevelse. Det jeg ville være obs på med sådan hvor jeg ikke ville kunne styre smerten, er at det fjerne fokus fra det andet jeg har lyst til at lave.
  25. @HamDenNye9000 Hun er en fræk og sød pige og klar på lidt af hvert. Du skal bare fortælle hende hvad du gerne vil, så er hun parat på det meste. afsted!
  26. Lige en ting til, da fly fra Dubai også blev forbudt til skotland kunne han ikke komme hjem, men i går blev han ringet op af de skotske politi, og de spurgte ham hvorfor han ikke var kommet hjem da de tracker alle dem der kommer hjem fra oversøiske rejser las os bare sige han ikke svaret i de bedste gloser, og det endte med de ringet et par timer efter og undskyldte til ham
  27. 2 points
    https://twitter.com/LaurenRG01 Vurderet ud fra billedet på hendes seneste tweet er hun næppe i DK. Ærgerligt for tweetet kan oversættes til "Jeg er barberet og min vagina ser godt ud".
  28. Hej drenge! Jeg forstår godt jeres interesse. Jeg kan ikke give jer adressen -helle ik i pb/mail osv. Når engang alt det her coronahysterri er overstået -ville jeg med glæde som det første skrive, hvor det var;-) Min oplevelser med de 2 var nok en kombination af et rent lykke træf/og deres hunger efter, at lave noget/og for god gammelt venskabs skyld... 100euro for 2 timers kærlig behandling/sjov og leg -det oplever man ik så tit gg.
  29. Jeg mener også det du har oplevet er ret atypisk.
  30. Jeg var sgu lidt (meget) liderlig i går aftes. Og mulighederne var lidt begrænsede. Så valget faldt på et besøg hos Tanja. Jeg har besøgt hende omkring 3 gange før. jeg havde medbragt 800 kr. da hun gav mig prislisten så jeg at for det kunne jeg få fransk+dansk. Hvor superfransk+dansk kostede 200 mere... så jeg sagde at jeg da vist havde fået hævet for lidt penge. Hun spurgte så hvad jeg tænkte på, for hun kunne måske give et tilbud. Jeg spurgte om jeg kunne få dansk + superfransk for 800, og hun sagde ja. hun giver et godt blowjob. Og hun gav også mig finger bagi. En super god kombi. så knaldede jeg hende i lidt tid. Og til sidst suttede hun mig igen. jeg havde taget en spiller ca. en time før jeg besøgte hende - så jeg kom faktisk i munden på hende uden hun opdagede det... hun fortsatte med at sutte! Så jeg tog selv over og spillede den af, og det lykkedes mig at komme i munden på hende 2 gange på 5 minutter. Og hun spyttede ikke ud!! Der har nok kun kommet nogen få dråber - men hun slugte sgu! stedet er ok, og meget diskret. Tanja er fræk - men ikke ligefrem køn. Til gengæld ved hun hvad hun laver!
  31. Hej. Er her nogen som ved noget om Skibhuspigerne stadig er åbne? Deres hjemmeside har været nede i lang tid og der var ellers lige startet en ny pige jeg rigtig gerne ville have besøgt. Håber at nogen har lidt mere info.
  32. Lad det være sagt med det samme, jeg er total ligeglad med GFE oplevelsen når jeg besøger en GP. Jeg besøger først og fremmest en GP for at dyrke dejlig sex , bevares GP og jeg skal da kunne snakke med hinanden . Jeg har venner og veninder som jeg taler med alt om her får jeg min GFE lyst styret. Mange her i foraet gårvildt op i hvordan GFE oplevelsen var , fred med det . Men det er og bliver en pseudo GFE oplevelse som man har betalt for.
  33. Ja det var dødt, soi Metro var so so Han fløj hjem i dag, i flyet til Doha var der i alt 7 passengere
  34. Det er lovligt. Det er lokalerne altså erhvervslokalet der er lukket ned og forbud mod.
  35. Det vel købesex for mig om jeg så er den "lejede" eller "lejeren"..
  36. Hvis folk ikke svarer på SMS så forstår jeg slet ikke hvordan de arbejder.. Nu kender jeg vist nok lidt flere piger end dig sådan privat og har bestemt ikke hørt noget om frygt for politiet.. Hvis det skulle være så tror jeg også at betjentene hellere ringer da det giver et mere præcist billed og da det så ikke frister folk til at lige holde åbent for dem.. De må jo heller ikke friste svage sjæle som der står i lovgivningen.. En af grundene til at man kan få en bøde for at lade sin bil står med nøglerne i sin egen indkørsel..
  37. Enig med at snap er nemmere - På SD er der stor sandsynlighed for at din besked overses, fordi de får så mange - Der er snap bedre
  38. Sjovt, jeg har det omvendt - jeg tror mere en mulig aftale, hvis vi er på snap.
  39. 1 point
    Flot pige og vil da helt sikkert holde øje med om hun rammer Aalborg
  40. 1 point
    Hvorfor han er flyttet forstår jeg ikke helt - han har da råd til privatchauffør i et års tid eller mere men han er nok blevet ramt af dårlig karma og sur over at have mistet sit jagttegn, efter at have smagt sin egen medicin: https://ekstrabladet.dk/underholdning/dkkendte/article4303828.ece Og så er hans gamle ven Prins Henrik, der heller ikke længere, så de kunne konkurrere om at have den største vom: https://www.bt.dk/kendte/christian-kjaer-i-nabokrig-jeg-forstaar-det-ikke
  41. Hej alle sammen Er ny bruger, men har læst flittigt med. Har lige haft en horribel oplevelse med hende her https://annoncelight.dk/showad/289216 Havde bestilt hendes blow med slug til 500. For det første er hun 15 min forsinket og da jeg kommer ind af døren er hun i total dårligt humør. Nå, vi får klaret betalingen, går ovenpå og jeg smider bukserne. Herefter går hun igang med det dårligste blowjob, hun har kun pikken i munden af 5 sekunders varighed som bliver afbrudt af 30 sekunders tunge i pendulfart på pikhovedet - ikke særlig rart. Prøver stille og roligt at fortælle hende at det kan jeg ikke så godt lide og at hun gerne bare må tage min pik i munden af længere tid så skal jeg nok komme hurtigt, hvortil hun svarer ‘hvis du ikke kan lide mit blow må du bare gå’. Kort sagt tog jeg mine bukser på og fortalte hende at det var den dårligste service nogensinde. Nu sidder jeg i bilen, 500 kr fattigere og en dårlig oplevelse rigere. Don’t go there!
  42. Det er sjovt så forskelligt, vi kan opfatte det. Jeg bliver virkelig tiltrukket af kvinder der er picky med hvem de ser. Ikke fordi jeg nødvendigvis vil besøge UNGCHOKOBABE, som tråden omhandler, men jeg synes krav til gæsterne vidner om en GP, der tager sig selv seriøst. Jeg har været ude for flere gange at skulle skrive og præsentere mig selv og det har aldrig generet mig. Tværtimod. Det er jo meget intimt at skulle være så tæt på et andet menneske, så jo mere forventningsafstemning fra begge parter, jo bedre bliver oplevelsen, tænker jeg.
  43. Det har jeg aldrig sagt at jeg er skuffet over. Hvad jeg er skuffet over er at jeg stille og roligt siger at jeg godt kunne tænke mig at hun prøvede at gøre det på en anderledes måde, hvortil responsen var at hvis jeg ikke kunne lide det kunne jeg bare gå. Det synes jeg ikke er en god behandling upåagtet af hvor lang tid man har købt. Med det sagt er det spændende at der er så mange forskellige holdninger og jeg tager alle input med i mine fremtidige udvælgelser af GP’er.
  44. 1 point
    Hehe den tanke jar jeg også haft. Der er en særdeles populær pige, der ikke er i DK iøjeblikket som er uddannet frisør. Jeg har aftalt med hende at vi skal prøve en klip og knep aftale når der er prøvet kan jeg give besked
  45. I disse Corona-tider er det jo svært at finde en god og åben Thai massøse. Man kunne formode, at "klinik-assistenter", der er vant til at få pk 5-10 gange daglig, har udviklet stærke abstinenssymptomer. Det må være svært at vende sig fra både pk og penge. Men hvor mon de gemmer sig? Jeg er netop vaccineret mod Covid-19, og hjælper gerne det stakkels abstinens-plagede personale. Send PM, hvis du har kendskab til kandidater med akut behov.
  46. Hendes udseende er lidt svært at beskrive. Det fortaber sig lidt bag den frække udstråling man oplevet når man først ser hende stå der ved vejen iført sin frække påklædning. Alder vil jeg tro er først-midt i 30’erne. Ikke så høj, men så alligevel med meget høje hæle. Smukt smilende ansigt med langt sort hår. Og kraftig rød læbestift. Lidt buttet krop, uden at være fed. Hun er velformet og har en rigtig Latina-røv, som sidder som den skal. Store flotte bryster, som er naturlige. Hun har lidt mave, men det opdager man kin, hvis man tager hende hjem og hun er nøgen. Hun har sikkert et sigøjner-look. Uden jeg har nogen at sammenligne med. Jeg vil ikke kalde hende lækker på en sød måde. Hun er lækker på en meget sexuel måde. Man skal ville opleve en rigtig ses-vamp, det er hende. Som person er hun dog smilende og snakkende. Meget åben omkring sit liv. Sjovt selskab. Også over længere tid. En sjov ting. Hun har et lille hemmeligt sted under en busk. Hvor hun gemmer sit normale tøj, som hun har på i bussen på vej til og fra sit arbejdssted til sin lejlighed på Nørrebro.
  47. Enig. Jeg har både besøgt hende hos hende selv. Samt haft andre typer af møder med hende. Hun er en speciel kvinde. Men frivilligt i sit sommer-job. Hvis viden er naivt, så overgår det stadig ubehagelige anklager baseret på ingen konkret viden.
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.