Hej og god jul. Åbenbart så kommer de bedste gaver til sidst
For noget tid siden var der en der spurgte ind til Lea, men ingen svar, og eftersom jeg selv havde kigget lidt på profilen nogle gange, var jeg blevet nysgærrig. Det er jo efterhånden en lotto kupon at besøge nye latinamerikanske kvinder, om det forholder sig sådan med andre etniske kvinder skal jeg ikke kunne sige, da min interesse er de mørke kvinder, gerne med samba numser og knapt så spinkelt bygget.
Så eftersom der ikke var nogen anmelder at finde på Lea, kommer den her.
Mit første indtryk var at hun var enormt sexet i telefonen, og ret god til engelsk
Jeg blev mødt af en overraskende glad og smilende Latina mørk kvinde, der bød mig inden for. Og det er så her at hende billeder slet ikke yder hende retfærdighed, shit hun så dejlig ud. Det ligner ellers ikke mig at blive nervøs, men jeg blev sgu lidt befippet her. Jeg har sjælden set så smuk en kvinde.. Altså vi snakker i Ivy- smuk her, med en gude krop, og en røv der bare strutter af sundhed. Jeg fik fremstammet at jeg var lidt nervøs, men hun tog det med et smil og et kram og forsikrede mig at det hele var okay
Jeg kom ud af tøjet. Lea havde et fantastisk lidenskabeligt og sexet glimt i øjet, og var skiftevis komplimenterende, og dirty talking. Det virkede naturligt og ægte. Hendes berøringsvenlige krop var stillet til rådighed og jeg nød hvert sekund. Jeg kunne selv styre agten, og fik hende slikket til orgasme inden jeg kneppede hende hårdt. Tilsyneladende kunne hun lide begge dele og lå bare på ryggen, stakåndet men uden en lyd efterfølgende. Vi begynte at snakke. Jeg følte mig velkommen og værdsat, uden at det var påtaget. Det virkede ikke som om hun havde travlt, og jeg måtte selv tage initiativ til at komme i tøjet og komme videre.
I guder hvor er hun smuk og dejlig. Det er hende på billederne, selvom jeg synes hun er smukkere i virkeligheden.
Jeg kommer helt sikkert igen
https://escortguide.dk/P/new-mulatto-girl-lea-copenhague-sv-100-real-photo--56610.html
Mvh Nitu