Hvor det er forholdsvis enkelt at lave en anmeldelse, når alt har været helt i top eller helt forfærdeligt, så er det straks mere udfordrende at lave en anmeldelse, hvor der både er plusser og lidt minusser, nok mest fordi de ting, som man ikke lige synes var i top, risikerer at få størst fokus. På den måde kan en ellers fin oplevelse med et par minusser undervejs pludselig se ud som om, at man skal holde sig langt væk fra pigen. Og det er jo både misvisende og synd (ikke mindst for pigen), hvis man ellers grundlæggende var ganske tilfreds.
Det er nok lidt i det lys, at man skal se denne anmeldelse af Chelly, som nu holder til i en større beboelsesejendom i Hvidovre. Booking på SMS gik problemfrit, billederne er ægte, og hun var klar til den aftalte tid. Vi skulle nyde en time i hinandens selskab, og der var ikke noget hastværk fra hendes side på noget tidspunkt undervejs.
Efter en hurtig skyller gik vi ombord i hinanden med sensuelle kys, hvor det var vigtigt ikke at holde hende for tæt. Chelly kysser rigtig dejligt med fokus på pirrende og våde kys (inkl. tunge) snarere end liderlige snavekys, og lidt efter gik hun i gang med et dejligt masser-af-tid blowjob med frække blikke opad fra tid til anden, og imens jeg kunne pille lidt ved hende og samtidigt nyde hendes velformede røv i spejldøren.
Men Chelly ville heldigvis også gerne slikkes, og hendes glatbarberede fisse var super lækker, ikke mindst i 69’eren med fin udsigt til hendes stramme hul. At ligge og småsnakke efterfølgende med en så lækker nøgen pige er jo en fornøjelse, men at ligge tæt i kysseafstand var for kæresteagtigt for hende, ærgerligt nok.
Anyway, efter lidt snak og nusseri var vi klar til sex, og hun lod sig villigt glide ned på min pik og red løs i en cowgirl. I starten i en nogenlunde rolig rytme, men så blev tempoet sad i vejret, samtidigt med at hendes øjne fik et skær af “nu-skal-jeg-fandme-ride-dig-skal-jeg!”, hvilket var voldsomt ophidsende og inden længe gjorde det umuligt at holde udløsningen tilbage.
Chelly er super godt skåret, og hun har noget erotisk dragende over sig. Dette gælder også hendes stemmeføring, som helt klart har et østeuropæisk skær over sig, uanset at hun hævder at være fra Belgien (hvor hun jo sagtens kan have boet i en periode). Det lange hår (som på billede 1, hvor hun sidder på knæ i brunt lingerie) klæder hende flot, og hun virker oprigtigt fokuseret på, at give hendes gæst en god oplevelse. Og det får man, synes jeg, også selvom håndbremsen på nogle punkter virker en anelse trukket for så vidt angår GFE-oplevelsen. Men det er måske ikke så unaturligt endda, når man møder nogen for første gang.
Søgbart link: https://escortguide.dk/P/lovely-chelly-blowjob-queen-hvidovre-rodovre-48398.html