Jeg har været meget i tvivl om jeg skulle skrive dette - men så sidder jeg her, knapt 24 timer efter og synger:
Ku' vi lave en Houdini, ku' vi lave en Houdini
Og bare forsvinde væk herfra?
Ku' vi lege for evigt? Ku' vi lege for evigt?
Aha
Som om alting var magisk
Ku' vi leve livet, la la
Og drømme videre, når vi vågner?
Ku' vi dans', som ingen så os under månens stråler?
Ku' vi leve livet, la la
Som om alting var
Som om alting var magisk
Og hvad får så en halvgammel mand på knapt halvtreds til at synge Nik og Jay? Fordi jeg føler mig som en drengerøv. Ramt af ungdomhedens store drømme om, at alting kan være magisk.. Magisk, som min stund med den mest fantastiske kvinde, så her følger min anmeldelse af hende:
Udseende: Skønhed afhænger af beskueren. Men når hun sensuelt danser stille foran mig, når hendes øjne bliver helt mørke af liderlighed, så er hun i mine øjne den smukkeste, jeg har set nøgen. Så sexuelt dampende, at jeg blev tør i munden. Måtte bare lade mine læber og tunge udforske hele hende krop - fra top til tå.
Empati: Hun er den mest empatiske, jeg har mødt i årevis. Hele tiden bekymret om mit velvære, om min nydelse, om hvordan hendes sensuelle kys og hede kærtegn var gode nok.
Sex: Fantastisk, utrolig, nærværende, forbudt, lækkert, intimt. Faktisk brugte vi over en time på forspil. Tunger, hænder, kroppe, der hele tiden tændte og faktisk kom jeg i flere tantra-lignende orgasmer.
Orgasmer: Jeg opgav at tælle. Er noget smukkere, end en kvinde, der kommer voldsomt? Eller stille? Jeg kom selv i den største orgamse, jeg kan huske i nyere tid. Vi var chokerede over mængden af sæd.
Badeforhold: Her må det trække ned. Jeg var nybadet, så så aldrig badeværelset. Alt kan jo ikke være perfekt, så forestiller mig at badeværelset er småt og grimt - Omvendt kan det være en bal-sal med jacuzzi.
Sengen: Jeg aner det ikke. Den er måske ikke verdens største. Men da vi brugte hele stuen til at kravle rundt, kysse, knalde, bruge læber, tunge og fingre, var det uendeligt lige meget.
Fantasi: Jeg fik opfyldt en fantasi, som jeg har haft - og så bare fordi hun synes, at det skulle jeg opleve. Hun brugte faktiskt flere dage op til vores magiske stund for at få det på plads. Og det er jeg så taknemmelig for. Når I nu måske i fremtiden også kan opleve det - så husk at have mig bare lidt i tankerne med taknemmelighed. Og måske bør der invisteres i en større seng.
Privat/diskret: Et ganske almindelig lejelighedskompleks i Århus. Ikke spor diskret, da alle kunne se mig gå, småsyngende, og lykkeligt tømt, ned til bilen, der i øvrigt holdt ganske gratis.
Og hvor kommer dumheden så ind? Jeg vil påstå, at alle i Århus er stupide, hvis de opsøger en anden glædespige, for alt ved hende er til topkarakter - hvis I tænker "kan hun... ".. så er svaret ja, hvis det er ganske almindelig kærlighedsfyldt sex, med et gram af porno, og vil jeg påstå, hun gør det bedre end nogen anden.
Mere dumhed - da hun er min Luxuskæreste, så er det ganske enkelt dumt af mig at gøre reklame for denne fantastiske skabning.
Og til dem, som jeg endnu ikke har tabt med min lange - nærmest kærlige smørre, så drejer det så selvfølgelig om Yara - som om alting var magisk. @Danske Yara Der er stadig plads i bagagerummet.
Hilsen Mr Swingking
Over and Out