I går fik jeg bevæget mig udenfor i det kolde nederen november vejr. Jeg havde lavet en aftale med Adriana som jeg i flere omgang har haft luret på men ikke har fået taget mig sammen til at besøge, jeg ankom til tiden og blev heldigvis straks lukket ind for det møg regnede.
Adriana er en smuk pige, hun er halv mørk og halv polsk, hun er ca. 165-170 cm høj og har en slank atletisk krop. Jeg snakkede lidt frem og tilbage med hende omkring extra's, hun nævnende at hun lavede deeptroath, jeg spurgte hende om det var det sædvanlige 2 min deeptroath og så knep? Hun forsikrede mig om at hun var MEGET god til deeptroath og hun kunne tage den dybt og længe. Hun gik hen til mig og gav mig et lille kys og stod helt tæt op ad mig med in hånd på den store bule der var kommet i mine bukser og sagde at hun kunne deeptroate mig så længe jeg ville. Det var måske et salgstriks, men det virkede meget godt for jeg valgte 30 min med deeptroath.
Efter afvaskning lagde jeg mig på sengen med stiv dolk og hun gik i gang at sutte min pik, jeg forsøgte mig lidt med at tage fat i hendes hår (det elsker jeg, så man kan lege med hård og styre tempo lidt), det var der ingen protester imod, jeg kunne også holde hende på hoved og styre tempo på den måde, ved hvert stød kom pikken ned til halsen men ikke ned i halsen. Hun spurgte så om jeg var klar til deeptroath, jeg sagde at hun bare kunne gå igang, hun arbejde så pikken ned i halsen. Jeg er lidt over gennemsnit udrustet, både tykkelse og længde, hun tog den fint ned roden, der kom lidt bræk reflekser en gang i mellem men hun kunne holde den rigtig længe nede i halsen, og så trække vejeret igennem næsten. Hun begyndte at køre hoved op og ned i mens at min pikken var nede i halsen på hende, jeg kan normalt ikke komme bare ved blowjob, men kunne mærke at den var ved at kom da hun kørte min pikken hurtig from og tilbage i halsen, fordi den er så stram og teksturen i halsen føltes godt. Så jeg bad hende holde en lille pause så kunne jeg også slikke hendes fisse lidt, fin og velduftende mis som var dejlig våd. Jeg fik vendt hende rundt til 69'er, og hun forsatte med at deeptroathe den modsatte vej, det føltes anderledes godt, som om at min pik passede perfekt ned i hendes hals eller også var hun blevet varmet op, for den gled dejligt ud og ind i halsen. Fik lige kigget på mit ur og der var kun 9 min tilbage, så jeg sagde at jeg ville kneppe hende, hun satte et kondom på, og hun sagde hvordan. Jeg sagde at hun bare skulle vende sig om så jeg kunne tage hende bagfra, jeg måtte lige være lidt forsigtig selvom at hun var våd, men så snart den kom ordenlig ind så gled den meget godt, et par minutter nænsomt, og så kunne jeg tage fat i hendes hofter og køre hårde dybe stød, hun ynkende lidt men så ud til at kunne lide det, da jeg var ved at komme så stoppede jeg og bad hende ride mig, hun red mig stille og roligt indtil at jeg begyndt at komme oppe i hende. Jeg syntes det var en meget god oplevelse og en af de bedre deeptroath oplevelser jeg har haft, jeg har haft en del ikke så gode deeptroath, ca. hver 5 jeg møder gør deeptroath ordenligt, de andre tilbyder det bare men aner ikke hvad de laver. Her er link til hende:
https://escortguide.dk/P/sexy-secretary-adriana-best-deepthroat-and-swallow-real-gfe--48530.html