Jeg meldte mig ind på deres forum, tog kontakt til nogen tilfældige kvinder ang at tage mig med på introduktionstur, heldigvis var der en der svarede, så jeg var med som hendes gæst, på en stille "First time swing".
Jeg blev vist rundt og så det hele, blev vist ind i en lille kabine, vi snakkede lidt, jeg slikkede hende, hun slikkede mig, knaldede lidt, snakkede lidt, prøvede at knalde eller slikke i de andre rum, jeg så masser af pikke komme ind af de små gloryholes, der var i vores kabine. Det var hyggeligt, ikke ophidsende. Vi sad og så på et par, der gik til den, i et af de større rum, jeg elsker at se mennesker elske, så det var også dejligt. Så gik vi ind i bondagerummet, bare for at se det. Her hjalp hun en anden mand til en udløsning, på min opfordring, mens jeg spillede min egen pik. Der kom en pige, og kiggede mig i øjnene, på lang afstand, mens jeg spillede, hun kom ikke nærmere, men det var frækt, hvis nu ...
Da jeg var ved at komme, sluttede jeg af i hendes mund, hun slugte og slikkede mig ren, og så var det tid til en Coke eller en vand.
Efter lidt sundelse, kiggede vi lidt mere rundt, og nu var der bud efter hende, så jeg blev og så en anden fyr give hende en lidt voldsom omgang, og så var det tid at komme hjem.
Alle mennesker, der var der, var almindelige mennesker, tykke-tynde-smukke-grimme-høje-lave-osv, det var helt rart, jeg følte mig ikke dum, fordi jeg bare ser almindelig ud.
Hende, der tog mig med, var bestemt ikke min type, men hun var det perfekte match, der bare gav mig en god introduktion og en masse opmærksomhed. Hun kommer ofte til deres gangbangs, og havde også været der hele weekenden, så hun var temmelig udknaldet, men kunne da lige klare lidt mere, den mandag.
Hvis min næste tur bliver bare halvt så god, så er det sgu stadig godt.
Jeg overvejer at tage ud og deltage eller se på, på deres bi-klub. At se mennesker, af samme køn, knalde, er sgu en speciel fed oplevelse, tror jeg. Det vil jeg finde ud af.