Hop til indhold

Leaderboard

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 05/30/17 i alle fora

  1. Hej alle Der er mange steder på nettet en liste af kvinder som er umådelig smukke, gerne superstjerner politikere og sportsstjerne. Jeg vil nu lave en liste med smukke kvinder der er en fryd for øjet og til dem der som mig, dem findes der for lidt af også er en fryd for ørerne. Nogen spiller lige så smukt som deres udseende, så lyt til disse klassisk musiks skønheder, og måske får man en ekstra dimension. tag en lyt eller bare nyd kvinden eller begge dele. 1. Den russiske Pianist Ksenia Kogan. 2. Super smukke Lettisk pianist Olga Jegunova 3. Den græske Harpenist Yolanda Kondonassis 4. Den lettisk Violinist Baiba Skride med sin over 300 år gammel Stradivarius 5. En skønhed fra Kaukasus som brillere på sin Violin Gerogiske Lisa Bastiashvilli 6. En af klassiske verdens største superstjerner Hollandske Janine Jansen 7. Slovenske Lana Trotovsek 8. Den Amerikanske violinist Hillary Hahn dog for nogen år siden hun er vist stoppede som Violinist. 9. En af Verdens bedste pianister , hvis ikke den bedste Ukrainske Valentina Lisitsa 10. Og slutterligt den franske pianist Helene Grimaud, holder sig virkelig godt man kan ikke se på hende at hun næsten er 50 Velbekomme
  2. Ærede logebrødre Har lige været en tur hos danske Anastasia på Frederiksberg. https://annoncelight.dk/showad/210997 Diskret trappeopgang i en ret mennesketom sidegade Alderen (20 år) passer meget godt, billederne ligeså. Petit pige, stramme baller, struttende ungpigebryster, langt lyst hår og – hvad man dog ikke kan se på billederne – et rigtig kønt ansigt med de smukkeste øjne. Hun tog imod mig iført noget kimono-ish hvor man kunne ane hendes brystvorter gennem stoffet. Mmmmmmmmm Vi blev enige om akten: en halv times blow og sex. Hun var desværre ikke til anal, hvilket ellers havde være et hit med den røv. Både blowjob og sex var med kondon. Dog havde hun intet imod at blive slikket i fissen, så der kom en dejlig saftig 69’er indover. Velsmagende mis. Hun var heller ikke nærrig med tungekys, hvilket absolut taler til hendes fordel. Efter diverse former for oralsex knaldede jeg hende i missionæren. Jeg ville egentlig have sluttet af med en doggystyle, men med de smukke øjne ville jeg gerne have øjenkontakt når jeg kom oppe i hende. Overvejer kraftigt en trekant med hende og hendes moster – Og ja, det ER hendes rigtige moster. Moderen ved ikke noget om det Jeg gav 1.100 bobs for seancen. En del dyrere end hvad man får ved de internationale piger, men med de smukke øjne betaler jeg gerne lidt ekstra Hold jer muntre Tacoma
  3. Har netop besøgt AnnaVIP. Hun er for real og ægte - også i den grad, det er hende på billederne. For f….. Hvor er hun lækker. Hun er alle steder: https://6escort.dk/escort/annavip/ http://amazingescort.com/dk/denmark/escort-k%C3%B8benhavn/1234/annavip (her er også selfies) https://realescortguide.com/dk/profil/annavip/ http://www.realescort.dk/ads/75929/annavip https://annoncelight.dk/showad/227832 http://copenhagen.skipthegames.com/female-escorts/anna-elite-escort-model-call-0/776091893950 Super lækker modelkrop, kilometerlange ben, lækre naturlige bryster med nogle nipples der vil få ethvert spædbarn til at skrige af sult :-o, en fantastisk røv - billederne lyver bestemt ikke. Hun er en sød og dejlig, let at tale med, rimeligt engelsk - flydende russisk… Lå bagefter og hyggekælede og snakkede en tid. Fik efterfølgende en sød SMS med tak for besøget. Om hun har et smukt ansigt er vel en smagssag, lidt som om alle hendes træk er forstærket i virkeligheden, men bestemt tiltrækkende. Ikke økoblæs. Kys, ikke dybe tungekys, men drillende og tirrende på en dejlig måde. Ingen fingre. Meget serviceminded og god indlevelse, og så alligevel en distance, begrænset øjenkontakt. Fin diskret lejlighed på Østerbro, fint bad. Gentagelse; måske. 1800 + GFE 300, så skal der ikke mangle noget.
  4. 2 points
    Har netop været på besøg hos dejlige Patri. Jeg var åbenbart første besøg efter hun er ankommet. Så hun var superfrisk og klar. https://annoncelight.dk/showad/229201 Havde aftalt 45 min. Og hvilke 45 min. Hun er en fantastisk flot ung kvinde. Meget lille og ingen overflødige gram. Hun ved præcis hvad hun har med at gøre. Ikke en ung uskyldighed. Jeg har ikke så stor erfaring med GP'er, men dog nogen. Vil nok sige at dette var min bedste oplevelse. Jeg er ikke noget mester i erotik-beskrivelser. Men vi kom hele vejen rundt. BJ uden og masser af livlige kys. Hun påstod hun kom da jeg slikkede hende. Med det ved man aldrig. Eneste lille anke som gælder stort set alle jeg har besøgt. De vil gerne have man afslutter. Men jeg foretrækker selv at bestemme det. Det gjorde jeg også . Mens hun red mig. Hvis jeg på nogen måde får mulighed for det skal Patri besøges igen. Hun vil være her godt 2 uger så vidt jeg forstod. Hun taler fint engelsk så det er let at kommunikere med hende. Hun sagde at næste gang skulle det være en time, så jeg kunne komme 2 gange. Gør jeg aldrig. Men det skulle hun nok sørge for - sagde hun. Vi får se. Anbefaling herfra. Dette er første gang jeg starter en tråd, så håber det fungerer.
  5. Nå efter ca en måneds søgen på net og herinde blev det til et besøg ved Jasmine. Efter jeg havdet fundet stedet blev jeg taget venligt imod og guidet ind i en af rummene hvor jeg kiggede deres menukort igennem og valgte 45 min massage og hygge til 1200 (1 time kostede 1600), jeg tog tøjet af og hun skulle lige noget så jeg lagde mig maven på sengen. Fandt så ud af at hun havde skiftet tøj og hun begyndte så at massage mig på ryg balder og ben, bagefter skulle jeg vende mig om og hun begyndte at smide alt sit tøj og masserede så mine ben til sidst fik lillemanden en meget kort tur. Så rejste hun sig op og tog en regnfrakke frem til den lille og på med den og hun lagde sig ved siden af mig og fik derefter lov at slikke og sutte på hendes meget runde og noget hårde bryster ( vil tro det var silikone men spurgte ikke) og hendes dejlige lange brystvorter, fik et kort bj. Så skulle jeg rejse mig op og hun lagde sig ned og så skulle den lille ind i varmen kort tid efter vendte hun sig om og så ville hun have den bagfra kort tid efter blev jeg bedt om at ligge mig ned og så frem til at hun ville ride mig men hun satte sig ved siden af mig tog frakken af lillemanden og begyndte på et hj, der gik ikke lang tid inden inden hun måtte ryste sine arme det var åbenbart blevet hårdt for hende og tilbød så til sidst selv at hjælpe til mens jeg kælede med hende, hun lagde sig halvt ovenpå mig så jeg kunne slikke hendes bryster igen og ville kæle hende kærligt forneden men det måtte ikke blive for voldsomt dette kunne jeg så ikke love så droppede det bare efter kort tid måtte jeg overgive mig og komme over mig selv og hende. Hun fortalte bagefter at de fleste kunder som hun havde kun ville have massage og derfor var det meget hårdt for hendes arme, vil på ingen måde sige at det er forkert. Fik af vide at det kunne være stor forskel på pigerne og tror jeg måske jeg har været lidt uheldig tror vi hyggede mellem 5-10 og resten var hj, skal dog siges at jeg måske var lidt ond da trykket var taget dagen før så det tager lidt ekstra tid Nå ville jeg komme igen, ja det tror jeg men det skulle være med en af de andre piger der. Pigen var rigtig sød og snakkede rimelig godt dansk, havde lidt ekstra på siden (ikke noget der gør mig noget) og alderen er svær at sige men vil skyde på 35-40 (det er fint nok for mig) Det var så mit første forsøg på at lave en anmeldelse så håber det kan bruges ellers må i meget gerne komme med forslag til hvordan jeg kan gøre det bedre. LINK: https://annoncelight.dk/showad/202041
  6. 2 points
    Jeg var forbi idag, hun var liiiiidt for gammel til min smag - men massagen var god, jeg slap heller ikke for en finger i rumpetten glemte helt at diskutere pris, så da jeg var udtømt bad hun om 550 kr. jeg syntes servicen var god, så jeg gav hende 700.
  7. 2 points
    Lyder til vi har samme smag i glædespiger
  8. 2 points
    GFE-mæssigt kommer hun ikke helt op på Katis niveau. Hvem gør også det? Tungekys er selvfølgelig med åben mund, men uden ret meget tunge.
  9. 2 points
    Fedt (og tak for svaret) - hun kunne godt få en kunde mere snart! Har haft nogle ærgerlige oplevelser med udenlandske piger der skriver GFE, men så bliver det kun ved tantekys så jeg håber på ægte GFE med Monika a la Kati (som er en favorit).
  10. Jeg har også flere gange forsøgt at pløje mig igennem, men besvimer (næsten), når jeg ikke kan holde vejret længere Er der en særlig grund til, at det skal være totalt ulæseligt????????????????
  11. Jeg har nok bare forvekslet dig med en anden. Så er der jo ingen is på fissen
  12. 2 points
    Bliver hovedet så torpedo formet? Eller bliver barnet så en kegle, sådan generelt?!
  13. åh hvor ville jeg gerne læse det du skriver. Men det er bare så udmattende, at læse tekster, hvor der hverken er komme, punktum, afsnit eller linieskift. Bare af nysgerrighed. Jeg ved, at det er kommenteret før. Hvorfor er det lige, at du positivt fravælger disse grammatiske hjælpeværktøjer? du staver jo ganske udemærket, så det kan ikke være fordi du er ordblind.
  14. Det er korrekt at en moderator valgte at fjerne det pågældende indlæg. Vi modtog fra pigen en kopi af en lang række SMS'er, du havde sendt til den pågældende pige. Her skriver du bl.a. om at du vil gøre skade på dig selv, hvis hun ikke gider dig, samt at du ikke forstod hvorfor en pige som hende, ville arbejde i denne branche, når hun nemt burde kunne finde en sød fyr der ville tage sig af hende. Pigen forsøger så i første omgang at få dig til at søge professionel hjælp, da hun tydeligvis har ment du havde brug for hjælpen. Efterfølgende er det så gået over i trusler fra pigen side, hvilket hun åbenbart "glemte" at fortælle os dengang hun kontaktede os. Hvilket moderatoreren finder ud af dengang han kontakter dig, for at høre din version af sagen. Disse trusler konfrontere han pigen med, hvorefter hun nødtvunget indrømmer at dette er korrekt. Moderatoren vælger at fjerne dit indlæg, med begrundelsen at vi ikke gider at have jeres personlige konflikt herinde på Eroguide. Du kontakter efterfølgende mig, for at klage over den pågældende moderator. Som jeg fortæller dig via PM, så bakker jeg op omkring hans håndtering af sagen, da sådan en konflikt ikke skal køres herinde på Eroguide, den må i tage privat. Derudover fortæller jeg dig, at hvis du føler dig truet af hende, så må du anmelde disse trusler til politiet. Nu vælger du så at oprette denne tråd, for at brokke dig over vores behandling af sagen. Ud over du er sur over måden vi har behandlet sagen, så er pigen ligeledes sur på den pågældende moderator, fordi han fandt ud af hun ikke havde været helt oprigtig i sin første henvendelse, hvor hun havde undladt sine egne trusler. Det er heldigt at man bliver tykhudet af at være moderator herinde, da det til tider er et utaknemmelig job.
  15. 2 points
    Lav dine knibe øvelser, og så kan du være strammere end de kvinder som endnu ikke har født.
  16. Så faldt jeg i igen i lørdags og mødte Luna fra MC. Ingen tidligere anmeldelser af hende herinde. Link: http://www.mon-cherie.dk/pige-profil.php?id=114 Hun er en smuk, frisk og glad pige som nyder sit arbejde. Hun er ca.165 cm og petit med lidt tusser men det ødelægger ikke indtrykket af pigen. Alderen passer fint til start tyverne og maks 25år men vigtigst af alt så var hun service minded og glad for sex. Det var vildt, svedigt og særdelses hot jeg går ikke i detaljer denne gang med agten men hun er vild i en standing cowgirl og ligeledes on top en sød pige jeg kan anbefale og jeg kommer klart igen. PS44
  17. Jeg har i dag mødt denne kvinde. Aftale gik gennem mail som er det hun fortrækker pga privatlivet. Hun er simpelthen bare super dejlig og jordnær. Hun gav mig det mest fantastiske våde og dybe blow. Fræk øjenkontakt under blow og tog min p.. dejligt dybt og holdt den længe. Pas på hende. Hendes beskrivelse i annoncen passer perfekt. https://annoncelight.dk/showad/228405
  18. Jeg er bekendt med H.C. Andersensvej - andre? Send gerne privat besked, hvis det er nødvendigt. Tak.
  19. Er det samme pige https://annoncelight.dk/showad/215936 https://www.eroguide.dk/profile/Frejas+univers/ hvis ja hvorfor 2 forskellige annoncer.
  20. Hej Aflagde denne skønhed et besøg i dag i en ikke helt ubekendt kælder på Frederiksberg: https://escortguide.dk/P/katy--34000.html Det er faktisk synd at billederne er så dårlige. Hun er ikke så høj, omkring 160 cm vil jeg mene, og dermed perfekt for mig. Lidt mørkere i huden end billederne måske tillader. Sødt ansigt, bestemt tiltrækkende! Det er hende på billederne, hvis nogen skulle være i tvivl. Brysterne er faste og brystvorterne meget flotte. De bliver hårde ved let berøring. Tog en cocktail til 500 kr, for at se hende lidt an. Jeg skal ikke sige, om man kan få en GFE med hende, men selve akten var så som så. Brysterne var nok lidt ømme og hun bad mig derfor om at være forsigtig. Jeg bad om facesitting, da dette tænder mig, og fordi, at gravide kvinder ofte også svulmer lidt op forneden. Dejlig velsmagende kusse i øvrigt. I mens tog jeg hende på de meget dejlige bryster og hun masserede lillemanden med sin hånd. Frækt nok. Hun monterede kondom og gav et kort blæs, ikke himlen, men ok. Herefter til selve hovedretten - the intercourse. Hun lagde sig partout til en doggy, men jeg ville gerne nyde synet af hendes bryster og kusse i mens, så bad om en missionær. Hun var lidt bekymret for det og bad mig om at passe på maven. Selvfølgelig, jeg var meget blid og forsigtig, men hun var tydeligvis ikke tryg ved situationen, så jeg bad hende om at ride mig, da hun da bedre kunne styre selve akten. Frækt syn, hvor hun dog aldrig kom i bund. Hun gjorde det til gengæld godt og hendes kusse var dejlig, rigtig dejlig og pænt stram. Selv om jeg kan have problemer med at komme i denne stilling, så varede det dog kort tid før jeg kom. Jeg så tilfældigvis på klokken da jeg tog tøj på, og jeg var der max. 10 minutter i alt. Hun taler noget dansk. Så derfor - er du til gravide mørke piger med store mørke brystvorter, så benyt dig af chancen nu. Jeg vil overveje et besøg mere, ikke pga. selve akten, men pigen. Vh
  21. Har nappet de mødomme der tilkommer mig - det er ikke noget særligt..... Snarere tværtimod
  22. 1 point
    Jeg kan i det store hele tilslutte mig din anmeldelse. Patri har absolut en næsten perfekt krop med de lækreste, faste bryster jeg har oplevet. Et kønt ansigt med et et eksotisk look. Hun kyssede dog ikke så meget og jeg fik ikke mulighed for at slikke fissen, som ellers var rigtig fin og stram. Det burde der ellers være tid til på en halv time, men måske havde hun fået nok efter dit besøg. Jeg var ude igen efter 25 min. Inkl. Bad så der kunne godt have været brugt lidt mere tid. Under det franske stod hun overskrævs så der var fin udsigt til hendes fine lille numse, men ville dog ikke tættere på. I doggy nussede hun kuglerne hvilket også var dejligt. Hun er uden tvivl en erfaren dame og oplevelsen et stykke over middel, men ikke helt på højde med det bedste jeg har prøvet. Men jeg har da også prøvet en del efterhånden
  23. Ok, så det er normal praksis at klinikkerne sætter en mindste pris, og så er det op til hver pige at bestemme om hun vil tage en højere pris. Hos Romantica kan man ikke se midste prisen på hjemmesiden, så reelt har de ikke samme problem som Pussy, da man hos jer skal ringe ind og spørge på den enkelte pige. Hos pussy har man glemt at oplyse at priserne er mindste priser og at nogle piger kan være dyrere end de oplyste piger. Jeg forstår godt forringen hos trådopretter.
  24. Hej jeg vil her igen lave en anmeldelse af rachel som jeg besøgte i går prøver at gøre det så kort som muligt og der er ingen komma eller punktum endnu heller jeg lavede en tid med rachel lørdag aften nat sent på en ny adresse vil gøre det kort og sige det var fantastisk fik også lov at slikke hendes fisse selvom det ikke er noget hun gør normalt hun er virkelig stram vi snakkede virkelig meget fordi jeg kendte hende før så bestilte en time og selvom hendes engelske ikke er særligt godt og mit heller mærkeligt nok så snakkede vi løs hun ville sætte noget russisk musik på hvilket jeg sagde okay da jeg selv hører russisk musik engang imellem selvom jeg kun kan forstå meget lidt men det vat sådan noget gansta rap som jeg ikke kunne lide jeg hører mere romantisk russisk pop agtigt hvis det skal være på det sprog som serebro (silver) eller det der gik en måske 20 min fordi jeg fumlede på telefonen samtidig med musik samtidig med jeg kneppede hende det var akavet så jeg slukkede det da jeg også elsker at høre hende stønne af en eller mærkelig grund havde jeg svært ved at komme og hun suttede til roden flere gange indtil hun ikke kunne mere kyssed hende og holdt hendes hoved så hun ikke slog det hendes bedste venninde regina som jeg også mådte sidst var ved siden af vi gjorde i flere positioner hun satte præcis en time af 60 min så der var 6 min tilbage kom jeg i hende bagfra det blev lidt hårdt men hun havde det fint sagde hun hun er bare så sød og hendes krop er fantastisk hun træner også sagde hun fitness og hun var virkelig glad den dag fordi hun havde ved søen tæt på og slikket sol og hun skulle til amsterdam snart med hendes regina da hun ryger marihuana en del vil jeg tro hvilet jeg har det fint med kan bare ikke tåle det selv og vi grinede af at der nigga mafia der kæmpe negere jeg vil lige sige at selve stedet i vanløse er nok ikke et sted man skal komme kl 5 om eftermiddagen da det ligger helt åbenlyst inde i åben gård ud til vejen i sådan en cirkel så er glad jeg kom om natten fuck hvor var det lækkert dog kan slet ikke bevæge mig i dag til sidst fordi hun er så cute og jeg elsker hende havde jeg taget en gave med til hende det var en gucci ring i guld som kostede 4000 kr i 2007 men ved ikke i dag jeg sagde hun bare kunne sælge den hvis hun ikke kunne lide den men hun blev så superglad og kyssede og krammede mig og den passede hendes finger perfekt fordi hun har de mindste hænder og fingre og gik og flashede den til hendes venninde ved siden af der var 2 omvendte gg på og i starten trodede hun der stod 69 på haha cute jeg var supersvedig og skulle lige skylle mig vi ville tage en smøg sammen men der var så lyst og det var så åbenlyst at det gjorde vi en anden gang skulle have besøgt sonja i dag men er alt for træt så jeg håber virkelig hun er der i morgen og håber ikke hun læser dette fordi jeg har ikke så mange gaver liggende selvom jeg også gerne ville give hende noget da hun er mindst lige så fantastisk elsker hende dem begge og hun er i mit hjerte dem begge skal også besøge barbara på et tidspunkt haha så behøver ikke lede da de er bedre end en drøm elsker dem szeretlek annyira szeretlek annyira szeretlek édesem
  25. Har også lige haft "fornøjelsen" af at besøge denne pige. Som Havkatten skriver er hun meget smuk, men hold kæft en ringe oplevelse. Jeg bestilte 45 min med "2 times cum", -efter 20 min med sut, slik og forskellige stillinger, hvor jeg ikke er kommet, erklærer hun at jeg har et problem, siden jeg ikke er kommet, og at hun nu i øvrigt har "leveret" alle de ydelser hun har... jeg forklarer, at jeg jo netop har booket 45 min, fordi jeg ikke kommer så nemt. Hertil er svaret blot at hun ikke er en robot...Hun prøver at slutte mig af med hånden, men der er min lyst væk, så på trods af den stadig står, så ved jeg at det der kan hun blive ved med lææænge inden jeg kommer. Jeg fortæller hende at hun skal stoppe, da jeg simpelthen synes det er så ringe, hvorefter jeg hopper i tøjet og går. Så jo, -en pengemaskine! Min pung blev lettet for 1000kr og "no cum"... kæft en ringe oplevelse! Kan på ingen måde anbefales...
  26. 1 point
    Hi Kati that picture of you has been removed. It was this picture they used Link
  27. Jeg har lige været i Athen, og havde det rigtig sjovt. Google efter hjemmesider. En jeg brugte var adultathens.com
  28. 1 point
    Det behøver Milfen sku ikke bekymre sig over.
  29. 1 point
    Jeg var forbi hende i dag og blev modtaget i præcis dét outfit. Fuck, hun er fræk. Jeg kan kun tilslutte mig de utallige lovprisninger, der allerede har været af hende herinde.
  30. 1 point
    Vild vild sex hos Daisyclub ! Jeg har aldrig bollet en pige så voldsomt som Ami ! Hun kunne bare ikke få nok! Jeg kravlede ned af trapperne bagefter! Hun er tysktalende , og en glad positiv pige. Vi kunne sagtens tale sammen , selvom tysk ikke er mit yngling sprog. Tak,tak,tak Ami. Pris 7/10 Oplevelse 9/10 Stedet 9/10 Pigen 8/10 Mvh. Smørhulsbarnet https://daisyclub.dk/ami - ja det er hende på billederne, men som skrevet før er det bedst når Daisyclub laver sine egne billeder.
  31. https://4.bp.blogspot.com/-yucBWG3LBUg/VS5Hjy4pE6I/AAAAAAABFPU/8YFjIbU5da8/s1600/alexandra-tyler-playmate-abril-15.jpg
  32. 1 point
    Ja, det er irriterende, når de skifter pige, men bruger samme link Det ville hjælpe, hvis alle lagde et billede med i deres anmeldelser.
  33. Pas nu på, var der ikke noget med, at du tidligere havde det lidt svært ved at skelne sex og følelser i GP universet.
  34. Bare du er glad. Det glæder mig faktisk utroligt meget i mit hjerte, at se hvor megen glæde du har ved at besøge disse søde og dejlige piger. Du er lykkelig. Hun er lykkelig (nu med ring på). winwin ps! Det er katteTunger. Ikke katteunger . Der er en væsentlig forskel på at troppe op med en æske chokolade eller en transportboks med levende dyr.
  35. https://escortguide.dk/P/bedste-thai-massage-hvidovrevej-233--16041.html Jeg har besøgt Sofia igen, og endnu engang med en super oplevelse. Jeg bestilte en time sex og massage. Startede med et bad. Sofia tog tøjet af langsomt og sexet, mens hun lod mig se hende fra alle sider og kanter. Sofia bad mig ligge på maven først. Hun startede med blid massage som blev mere og mere erotisk, og med masser af massage af balder, boller og pik bagfra. Pludselig lagde hun sig ned så hun kunne slikke, balder, mellemkød og boller bagfra, det var sgu. fedt og lækkert. Jeg blev bedt om at vende rundt på ryggen, og den blide erotisk massage fortsatte på forsiden, og specielt pik og boller. Så stopper hun pludselig, og siger hun har glemt noget og går ud og henter en kold cola. Hun fylder munden med den iskolde cola, hvorefter hun starter på en fantastisk blowjob med munden fuld af cola. Det er en meget specielt fornemmelse at mærke den kolde boblende væske rundt, men hun massere min pik med munden. Derefter sex i forskellige stillinger, og en super udløsning dybt oppe i hende. Hun takkede og spurgte om det var ok, og komplimenterer samtidigt for virkelig god sex. sikkert bare for at glæde mig, men fedt alligevel. Hun taler fint engelsk og forventer at blive 3-4 måneder endnu. Hun skal 100 % besøges igen.
  36. Du ved at pikken smuldrer løs af for meget cola, ikke? Men ellers tak for den "sprudlende" anmeldelse. Og nu topper dine to anmeldelser af Sofia thaiforumet. Er vi ved at blive dovne, herinde på junglestierne?
  37. Er dét lidt det samme, som at det bliver til den tid hvor "der er to torsdage i én uge"?
  38. 1 point
    I visited her yesterday. It is her on the pics, but taken from her best angels. I would add some kilos to those pictures and description. More like 60 kg. She has a sweet face, quite pretty, beautiful eyes and a normal building. Don't expect a slender girl. Her best assets are defintely her big natural knockers! I loved joogling them with my hands and kissing them. She kisses, but not with tongue. She is very sweet, but also a bit shy. Quite passive doing the sex (closed eyes) and did an nice BJ. Her english is okay. I finish with a marvelous megafrench. She did that very well - good girl If you like to meet a sweet neighbough daughters type with big natural tits, she's the one to see. If you want a wildcat or more complete GFE-experience, see someone else.
  39. @Alkoholikeren Graden af magelighed i ens tilværelse, begrænses nu en gang af ens evne til at kunne betale herfor. Sådan som du lever, lever jeg en gang imellem, men absolut ikke hver dag og hele tiden. Det forekommer mig også at de mennesker der kan leve som du, de som regel også arbejder frygteligt meget og længe for at kunne tjene så mange penge som de gør, for at kunne leve som du gør. Og gør de så det, har de så i grunden tid til ret meget andet end at købe sig til de lettere løsninger, som giver dem tiden til at arbejde mere og tjene flere penge. Det er næppe borgere på overførselsindkomst med god tid, der lever som du gør, og det skal de selvfølgelig heller ikke kunne for andres penge. Venlig hilsen Rejsenetværk
  40. Jeg synes, det er et genialt koncept. Havde jeg ikke skulle krydse to broer og to øer, var jeg sgu trukket i arbejdstøjet!
  41. Hvis det et en afstemning, så et det af sted og handle. Måske et besøg hos en god GP på hjemvejen og så en anmeldelse af kaffen eftet
  42. 1 point
    Verdens bedste legeplads for drenge røve !!!! Havde faktisk en plan om og nå så mange som muligt , men det har dog taget en ny drejning de er jo ikke til og stå for de små sataner . Plus livet hernede er bare nemmere med en thai så tænker jeg bare tilbringer resten af ugen med hende petit med petit på er vist det der bedst beskriver hende ,seriøst den bedste røv jeg har set til dato og hmm tja så er hun meget lille piget og se på , har selvfølgelig tjekket id . kan dog rigtigt godt li at hotellet er så OBS På evt mindreårige hendes lille søster på 15 kom med til hotellet Idag ( fordi hun skulle have nogle Bath med hjem ) og med det samme reagerede manageren og vi forklarede hvordan tingene var , og fik af vide at så fik vi bare en lejlighed og så længe hun var på hotellet så ville der være en staff i værelset ved siden af stuen . Det er sku go stil Dog skal man lige huske at der er ulideligt varmt lige nu og regnskyllene er en befrielse uden lige . Men ok om natten pattaya kan ikke beskrives det skal opleves
  43. Uhmm.. Det gad jeg rigtig godt se
  44. Jeg har udvalgt en række klubber indenfor en omkreds af Zürich. De er næppe umiddelbart tilgængelige for enhver med Zürich som base for ens ophold. Men afstande kan være en relativ størrelse, der kan bero mere på logistikken i ens trafikale muligheder, end den rene afstand i distance til den enkelte klub. Taget i betragtning det generelle prisniveau i de schweiziske klubber, vil det måske for nogle, men for andre ikke, der kan det måske være aktuelt også at skele til priserne? Det synes at være tilfældet, at des længere væk fra det zentrale Zürich en klub er beliggende, des mere moderate er priserne. Det kan der selvfølgelig godt være grunde til, der gør de dyrere alternativer mere tiltrækkende, men måske ikke nødvendigvis. Som altid kan en dybere research, her udgøre en bedre forberedelse af ens tur, men det er jo udover ens personlige økonomi, jo også en temperaments sag, om man gider det. Planlægning: Das Forum für Sex und Erotik http://www.sextest.me/ Momondo.dk http://www.momondo.dk/ Hrs.com https://www.hrs.com/ Zürcher Verkehrsverbund ZVV http://www.zvv.ch/zvv/de/home.html Schweizerische Bundesbahnen https://www.sbb.ch/de/home.html Taxi beregner Schweiz http://www.taxi-rechner.de/taxikosten-zürich/188 Global Car Rental https://www.globalcarrental.it/ Valutaomregneren.dk http://valutaomregneren.dk/ Klubberner her fundet på: FKK24.de https://www.fkk24.de/home.php Zoom ind på Zürich og zoom ud klub for klub, så kan I danne jer et indtryk af afstanden til hver enkelt klub. Brug rutevejledningen på: Google maps https://www.google.dk/maps Så kommer der både forslag til ruter i bil, og med tog Liste over klubber - i omegnen af Zürich BumsAlp Lagerstrasse 7 (Hochbord Nord) 8600 Dübendorf http://www.bumsalp.ch/erotik-club-zuerich.html Eintrittspreis 90.- Essen und Getränke gratis! Immer zwei frisch zubereitete Menues! Neu Fick Quickly! Quicky ca.15 min. Fr. 110.- ink.Zimmerbenützung. Mit Vollprogramm!! Französisch pur, Küssen, 69, Sex in jeder gewünschten Stellung ..! ca.15 min. Fr.80.- plus Fr.30.- Zimmerbenützung 1/2 Stunde Fr.120.- plus Fr.30.-Zimmerbenützung 3/4 Stunde Fr.180.- plus Fr.30.-Zimmerbenützung 1 Stunde Fr. 240.- plus Fr.50.- Zimmerbenützung Alle Zimmer mit Duschen, diverse mit Pool. Fkk24.de https://www.fkk24.de/Club/Bumsalp På Google maps https://www.google.dk/maps/place/Lagerstrasse+7,+8600+Dübendorf,+Schweiz/@47.3995921,8.6024212,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x479aa100ce4d3cfb:0xce7c21904baf7a40!8m2!3d47.3995921!4d8.6046099 --------------------- Saunaclub Elixier Geissbüelstrasse 4 8604 Hegnau-Volketswil http://www.saunaclub-elixier.ch/ Preise Club Elixier Eintritt Unbegrenzter Clubaufenthalt mit: Sauna, Dampfbad, Whirlpool, Kino, Bademantel, Saunatücher, Badeschuhe und Soft-Drinks. Fr. 50.00 Service 1/2 Stunde Fr. 110.00 Service 1 Stunde Fr. 220.00 Service 1.5 Stunden Fr. 330.00 Diskreter Service ohne Club-Eintritt (15 Min) Fr. 130.00 Fkk24.de https://www.fkk24.de/Club/Saunaclub+Elixier På Google maps https://www.google.dk/maps/place/Club+Relax/@47.3930982,8.6572264,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x479aa3cdee5fd8ff:0xc459f7d505d5f435!8m2!3d47.3930982!4d8.6594151 --------------------- Club Globe Ifangstr. 2 8603 Schwerzenbach (Zürich) http://www.club-globe.ch/main/index.html Preise: Club Eintrittspreis: 95 CHF 1/2 Stunde Vollservice: 140 CHF * Alle Preise inkl. MwSt. Fkk24.de https://www.fkk24.de/Club/Club+Globe På Google maps https://www.google.dk/maps/place/Ifangstrasse+2,+8603+Schwerzenbach,+Schweiz/@47.3833171,8.6592273,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x479aa3c6a1a9d42d:0xf8f113d9e87074bb!8m2!3d47.3833171!4d8.661416 --------------------- Saunaclub New Blue Up Speerstr. 5 8330 Pfäffikon http://newblueup.ch/ Preise Eintritt inkl. unbegrenzter Clubaufenthalt NUR 50.- 15 Min. 50 CHF 50 EURO 30 Min. 79 CHF 79 EURO 45 Min. 150 CHF 150 EURO 60 Min. 200 CHF 200 EURO Direkter Zimmerservice Sie haben die Möglichkeit, auch ohne Clubaufenthalt mit unseren reizenden Damendirekt auf das Zimmer zu gehen. Servicepreise ohne Clubaufenthalt 30 Min. 150 CHF 150 EURO 45 Min. 200 CHF 200 EURO 60 Min. 300 CHF 300 EURO Fkk24.de https://www.fkk24.de/Club/The+New+Blue+Up+-+Saunaclub På Google maps https://www.google.dk/maps/place/Speerstrasse+5,+8330+Pfäffikon,+Schweiz/@47.3694442,8.7700077,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x479abced5008a2a1:0xf5f63f3ef397ca16!8m2!3d47.3694442!4d8.7721964 --------------------- Westside Wellness-Club Schaffhauserstr. 87a 8500 Frauenfeld Preise Eintrit 60 chf Halbe stunde service 63 chf Full service halbe stunde 100 chf http://www.club-westside.ch/ Fkk24.de https://www.fkk24.de/Club/Westside+Wellness-Club På Google maps https://www.google.dk/maps/place/Schaffhauserstrasse+87A,+8500+Frauenfeld,+Schweiz/@47.5635378,8.8699548,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x479a91ea26c53489:0x60288b8fe4350e7f!8m2!3d47.5635378!4d8.8721435 --------------------- Club Swiss Moosmattstr. 26 8953 Dietikon http://www.club-swiss.ch/index2.php?id=home Club-Swiss - PREISE Saunaclub-Eintrittspreis CHF 65.- 1/2 Stunde Vollservice CHF 89.- * alle Preise inkl. MwSt. Fkk24.de https://www.fkk24.de/Club/Club+Swiss På Google maps https://www.google.dk/maps/place/Moosmattstrasse+26,+8953+Dietikon,+Schweiz/@47.4185103,8.3936148,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47900d08444bab43:0x7908a84c2a899838!8m2!3d47.4185103!4d8.3958035 --------------------- Saunaclub FKK Neuenhof Ringstr. 14 5432 Neuenhof http://www.fkk-neuenhof.ch/cms/front_content.php PREISE IM FKK NEUENHOF Eintritt - Der Eintritt beinhaltet folgendes Angebot 69CHF Service der Damen - 30 Minuten 70CHF GV, Naturfranzösisch, 69 und küssen Es wird lediglich eine Zimmergbühr von 10 CHF pro 30 Minuten erhoben!!! Für unsere eiligen Gäste bieten wir die Möglichkeit unser Clubangebot außen vor zu lassen und diskret und anonym direkt aufs Zimmer zu gehen. Direktgast - 30 Min. 120CHF Direktgast - 60 Min. 200CHF Fkk24.de https://www.fkk24.de/Club/Saunaclub+FKK+Neuenhof På Google maps https://www.google.dk/maps/place/Ringstrasse+14,+5432+Neuenhof,+Schweiz/@47.4536739,8.3279147,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x479012d0d823574b:0xc5a037b60d96b18!8m2!3d47.4536739!4d8.3301034 --------------------- Club Plan B Mülligerstraße 80 5210 Windisch AG http://www.club-planb.com/ Club Plan B Preisübersicht Eintritt: 50.- Alles Incl. Mit Bratwurst und Getränke 30 Min.. Vollservice Fo Zk sFr. 80.- Alle weiteren 30 Minuten sFr. 80.- 15 Min. Vollservice Fo Zk sFr. 60.- Alle weiteren 15 Minuten sFr. 60.- Spezial Angebot 30 Min. mit 2 Girls zusammen sFr. 140.- Spezielle Angebote Anal, NS, KV, 2 Frauen, etc. auf Anfrage Escort, Polterabende, Strip auf Anfrage. Der Euro richtet sich nach dem aktuellen Tageskurs! Fkk24.de https://www.fkk24.de/Club/Club+Plan+B På Google maps https://www.google.dk/maps/place/Mülligerstrasse+80,+5210+Windisch,+Schweiz/@47.4694404,8.2271075,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47906ad54753a051:0x2367e53ed071dd22!8m2!3d47.4694404!4d8.2292962 --------------------- Sex-Park Kirchfeldweg 15 5036 Oberentfelden / AG http://www.sex-park.ch/ EINTRITT: CHF 50.- , inkl. alkoholfreie Getränke (ausgenommen ENERGYDRINKS) nach Wahl und die freie Benutzung der gesamten Wellness-Anlage. SERVICE: - 1/2 Stunde: CHF 80.- GV, Zungenküsse, 69, Französisch pur - jede weitere 1/2 Stunde: CHF 80.- - Servicepauschale CHF 10.- pro 1/2 Stunde - Direkter Einzelservice ohne Infrastrukturnutzung CHF 120 .- pro 1/2 Stunde Fkk24.de https://www.fkk24.de/Club/Sex-Park På Google maps https://www.google.dk/maps/place/Kirchfeldweg+15,+5036+Oberentfelden,+Schweiz/@47.3564528,8.0481606,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47903b7db4a28617:0x13cf739e6d18ad56!8m2!3d47.3564528!4d8.0503493 Stuttgart Der spørges til Stuttgart, kig på FKK24.de Personligt ville jeg i stedet have kig på denne klub, hvis jeg ville tage turen fra Zürich: Club Imperia Byk-Gulden-Str. 10a 78467 Konstanz Preise (Die Preise und Öffnungszeiten sind von unseren Damen selbst bestimmt) 30 Minuten € 80.-- 60 Minuten € 150.-- Naßbereich Eintritt einmalig € 50.-- 30 Minuten € 80.-- 60 Minuten € 150.-- http://www.clubimperia.de/ Fkk24.de https://www.fkk24.de/Club/Club+Imperia På Google maps https://www.google.dk/maps/place/Byk-Gulden-Straße+10A,+78467+Konstanz,+Tyskland/@47.68257,9.1396013,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x479af67b3f6b4f75:0x7a71f4a40b37a14e!8m2!3d47.68257!4d9.14179 Venlig hilsen Rejsenetværk
  45. Hun er en godte Hun stillede vist også til vinterolympiaden kan ikke lige huske hvornår. Hvordan det gik lad os bare sige det sådan hun vandt ikke medajler. Hun fik en ærefuld sidste plads
  46. Vanessa mae. Violinist fra england men halv thai og halv kinesisk.
  47. Gæst
  48. 1 point
    Denne her forstår jeg ganske enkelt ikke. Har vi GPer ikke lov til at komme med vores meninger på EG ?
  49. Hejsa alle sammen dette må siges at være en af mine mest positive oplevelser. Havde haft et øje til denne da de holdt til ikke så langt fra hvor jeg bor. Vi skrev sammen og aftale tid. Udvekslede billeder. Alt sammen meget sobert og autentisk. Mødte op som beskrevet i annoncen og blev mødt af pigen og hendes flinke kæreste. Vi fuldtes ad til deres "hemmelige" sted mellem blokkene. Snakkede om hvor mange som hoppede fra og ikke mødte op ved aftaler. Dårlig stil drenge! vi udvekslede papir og gik i gang. Kæresten på bænken ved siden af og pigen foran mig. Hun røg som jeg havde bedt om (en af mine hemmelige laster) og slikkede pikken godt og grundigt. Meget køn pige, kønnere end på hendes fotos. Siden en fræk omgang doggy mens der gik mennesker rundt bag hækken. Jeg kom med et brag oppe i hende (første gang i fem år would you believe it!!) og vi skiltes med kram og fnis. Nu skulle de hjem og "fordøje" oplevelsen i sengen. Bliver ikke sidste gang jeg lader mig friste af den stramme mis. Og søde mennesker kan man ikke få nok af. Så drenge - behandle dem nu som i ville behandle jeres koner. Bare fordi de slipper deres indre slut løs betyder det ikke du skal give lods på din indre stodder (med mindre det er aftalt ) Wranglerman
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.