Hop til indhold

Leaderboard

  1. StudineMILF

    Glædespige
    61
    Points
    3882
    Antal indlæg
  2. Baremig

    Glædespige
    29
    Points
    478
    Antal indlæg
  3. gerog

    Medlem
    16
    Points
    5192
    Antal indlæg
  4. an2n

    Medlem
    15
    Points
    17225
    Antal indlæg

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 01/26/17 i alle fora

  1. Hej herinde Så eksperimenterede ejeren af et Welness lige med mit hår igår og jeg er sku blevet Rødhåret, hviket IKKE var meningen Jeg har smækket et billede fra Julen i december på med mit kedelige hår og i får nok et Fredag, hvor jeg er alene hjemme. Håber ikke det så frygteligt at jeg må aflyse min tur til Århus næste uge Rigtig dejlig TORSDAG til ALLE
  2. Tænk hvis nu at det ville kunne lade sig gøre at lave en form for bytte bytte handel. Med nogle håndværkere. Af den kaliber at de sammen kunne renoverer et hus fuldstændigt. Hehe her kommer det fede.. at jeg så sniger mig rundt iført meget frækt dress og servicerer lidt med tørt og vådt. Men hen på middagstid står jeg pludselig endnu mere bart klædt og så er fadet serveret til drengene DET kunne da være frækt. men alligevel tør jeg ikke et gangbang.
  3. Hej på er! Idag blev min förste trekant 2017. Min favoritsession, att vare med två piger samtidigt. Dreamland! Min plan var att treffe Sabrina one on one idag. Vi har, som ni som lest mine anmeldelser förr vet, treffets mange ganger nu. 6 ganger. Sabrina er en av de piger jag alltid försöker treffe då hon er i Danmark. Det er hon, Amanda som jag anmelde förre ugen, Debbie White och New Vicky (superVicky...). Dessa 4 piger tar mig till paradiset varje gang. Men Sabrina rekomenderade idag en trekant med nye Kyle. Jag har haft trekant 2 ganger förr med Sabrina och annan pige. Kyle er för förste gang på mansiongirls nu. Då en pige jag känner trust för rekomenderar trekant er det ofte meget gott. Så here we were again... http://www.mansiongirls-cph.com Sabrina och jag har nu gode sessions. Det var 4e gangen vi sågs som vi hittade gode sessions. Sabrina er som jag skrivit förr en av de hotteste piger jag treffet worldwide. Jag som elsker the pornmodel look finner dette av beste sort i Sabrina. Så MENTAL läcker pige. Sabrinas bryster er som en dröm för mig. Kyle var icke lika porno men en söt ung pige med fin naturlig body. Och en meget meget skön och sexy fisse kan jag love!!! Dette var min beste trekant med Sabrina so far. Begge piger gav fin fin service. Nu har jag ju treffet Sabrine meget så jag vet hon ger mig god service nowadays. Kyle och Sabrina var gode sammen. Jag brukar ju icke gå in på detaljer men att ha begge desse piger i en läcker, egte SF tillsammans var rena paradiset! Att se två flotte piger showing off their oral skills tillsammen er som att vare i en film. Sedan var det action med Sabrina medan Kyle och jag lekte. Sedan switch till Kyle och Sabrina bredvid. Showing off. I slutet fick jag gott gott blow av begge piger tillsammans igen. Ja denne dag blev bedre än väntat. Var en tid sedan jag hade trekant och nu minns jag hur hot det er. Nu har jag ju extra god service efter mange besök men jag kan rekomendera Sabrina och Kyle tillsammen för de som tänder på två hotte piger i en session. Trekant er som jag skrivit förr inte easy, men det er paradiset då det blir gott som idag. 2017 har varit ett topp år för mig i denne branch so far. Och med dagens härlige trekant har hag bare ett stort smil i ansiktet. Tack till de båda pigerne för en liten tid i drömmelandet! Ha det fint alle! Hälsningar A
  4. Jeg har i dag besøgt Leticia og hold nu op hvor er hun dejlig, De øjne kan få enhver mand til at komme. super sød og naturlig pige og helt nede på jorden. hun er nærværende under hele mødet. vi startede med at få tøjet og begynde at kysse, det var fuldstændig som at kysse med sin kæreste og føltes dejlig naturligt. Efter lidt kys bad hun mig om at ligge mig til rette og hun begynde så at sutte. hver eneste gang jeg kiggede ned til hende fik vi med det samme øjenkontakt. så længe vi have øjenkontakt gik tungen virkelig til den på pikhovedet så var nød til at lukke øjnene for ikke at komme for hurtigt. der efter var det hendes tur. og den fisse er jo helt perfekt og hun smager fantastisk. Efter jeg havde slikket hende noget tid var det på tide at gå rigtig i gang. hun startede lige med at sutte lidt mere og der efter kom kondomet på. Ved ikke hvad der skete for kunne ikke holde mig hård så vi måtte desværre droppe det. kondomet røg af igen og hun suttede mig til jeg kom mens jeg kunne leje med hendes røv og bryster. hele hendes krop er super fast og kan ikke få nok af den. da jeg var på vej ud af døren havde jeg mest lyst til ar betale for 30 min mere. pige 10/10 blow 10/10 sex ? det var nok min egen skyld jeg ikke fandt ud af det. kommer jeg igen? 100% https://www.escortguide.dk/P/leticia-in-frederiksberg-30395.html
  5. 4 points
    Jeg frabeder mig parfume. Første årsag er, at jeg er parfumeallergiker i svær grad og går kun ind i Magasin fra Kgs Nytorv (jeg forstår ikke, at ekspedienterne kan udholde en hel dag i afdelingen for kemiske dufte). Værre er forholdene dog i Kastrup, hvor man svinsk tvinger alle ind igennem parfumeafdelingen efter sikkerhedskontrollen – det burde ikke være lovligt! Ingen omgåelse er jo mulig. Anden årsag er, at jeg er et menneske og kan lide den naturlige duft af et andet menneske .
  6. 4 points
    For nogle år siden på vej til første besøg hos en svagt parfumeret P/D, på en VARM sommerdag, sprang jeg i fjorden for at køle af. Hun tændte åbenbart på saltsmagen, så røg direkte på boreplatformen . . . På vej hjem kørte jeg igen forbi fjorden, for at nyde minderne - Mens jeg sad i solen, mærkede jeg igen hendes meget svage parfumeduft, HERLIGT minde som ville være forsvundet, hvis jeg var sprunget direkte i fjorden . . . Dufte/parfume kan være mange ting . . .
  7. Så vidt jeg kan se af anmeldelsen var det rejsningen der svigtede? For mig sker det ved købesex i tre scenarier: Stress over tid, pigen signalerer at hun ikke gider mig, eller pigen/kemien er alt for lækker/intens, så jeg ikke kan rumme i mit hoved, at jeg skal kneppe hende for penge.
  8. Nu hedder mine altankasser Babs og Nutte
  9. Tak min ven Jeg tror at det passer godt til mit temperament i sengen altså og være blevet lidt rød...men jeg skal lige vænne sig til det må jeg indrømme
  10. Du kan hjælpe med mine kasser på altanen altså
  11. Mon de kan koncentrere sig om at lave noget fornuftigt? Og hvis det ikke skal være sort arbejde så skal du jo også møde op hos skat og give dem deres del
  12. Jeg er klar med alt udendørs. Men forvent, at det vil tage lang - lang tid.
  13. Var forbi denne pige i weekenden. https://www.escortguide.dk/P/kingi-hot-pussy-for-u--30369.html Sød pige med et dejligt smil. Fast i kroppen selvom hun er lidt buttet. ikke noget problem for mig da jeg godt kan lide når de har lidt "ekstra". Stedet er på amager tæt på Fields så nemt at komme til. På hjemturen følte jeg mig dog lidt akavet da jeg var med metro Havde bestilt 2 timer med kys og fik da også brugt det meste af tiden. Mine egenskaber i sengen er ikke i toppen så der var en del "nedetid" men jeg fik da slikket og det var velsmagende. Blev suttet lidt uden kondom og så et par gange med sex i lidt forskellige positioner. Endte med at komme 3 gange i alt og så var der også tømt ud. Var så god en omgang at jeg først efter 4 dage begyndte at være liderlig igen Hun rejser d. 31. men ville komme igen midt feb.
  14. Besøgte Joy. Hun startede med nogle meget forsigtige, lang strøg på benene. Egentlig rart og lovende. Efter 10 min kom spørgsmålet om "anything else". Ja, sagde jatak og spurgte hvor langt jeg kom for 1000 kr. Hun tøvede og forsvandt ud af rummet i ca. 10 min, kom tilbage og gik hardcore i gang. Pornostøn og meget lige på og hårdt. Ok, tænkte jeg, vi lader det komme an på en prøve. Lidt sutten og på med gummi. Så faldt begejstringen. Hun kiggede undrende på mig. Jeg forklarede hende at jeg tændte på langsomt og blidt, ikke hurtigt og hårdt. Det hjalp ikke, hun gjorde mig færdig med hånden. Da jeg ville betale 1000 kr, afviste hun og sagde 1400. Det afslog jeg bestemt, men pigebarnet var stædig. Jeg endte med at betale 1400, for at slippe for yderligere besværligheder. 35 minutter efter jeg trådte ind var jeg ude igen (heri de 10 minutter hun var væk) Kommer aldrig igen!
  15. 3 points
    Jeg er lidt allergisk overfor alt for meget parfume og sprøjter primært udenpå tøjet for det dufter jo dejligt men bruger kun meget lidt, da det ikke er rart for hverken andre eller jeg og lugte som et helt parfumeri.
  16. Tror også bare jeg hopper tilbage til at sutte pik og se pæn ud..
  17. Hver gang hendes annonce bliver aktuel kommer der en kort, indholdsløs anmeldelse der ikke desto mindre anbefaler hende. Ellers findes der mig bekendt kun anmeldelser, der fortæller at hun er meget smuk, og som @Hr. Lick me antyder meget mekanisk. NB skifter hun navn med mellemrum. Sidst @Patmanden anmeldte hende, hed hun "Jennifer." Sjovt han ikke nævner, at han har anmeldt hende før - især fordi det må være let at huske, da han ikke har anmeldt andre.
  18. Det må nok være det sidste for er helt vild med hende.
  19. 3 points
    Jeg spekulere på om for meget parfume er et forsøg på at skjule dårlig hygiejne
  20. Min familie er fra Jylland og jeg har aldrig besøgt Århus fordi de er fra Nordjylland og Sønderjylland, men glæder mig
  21. Dragten i læder er på vej så skal nok sætte et frækt billede på. Jeg ELSKER lak og læder og min røv blir nok smække lækker i den.
  22. Har for nydelig haft besøg af en "rengøringskone" den lange frakke skjulte den frække stuepige uniform og de lange støvler da hun ankom. Hun gik igang med støvklud og støvsuger, mens jeg sad og læste dagens avis, under hendes arbejde, bukkede hun sig flere gange, så jegkunne se hun var trusseløs, på et tidspunkt bad hun om en trappestige, så hun kunne nå loftet, sikke en udsigtfra min stol Da det er sofaens tur, stiler hun sig lige foran mig og bukker sig, er ikke sen til, at rejse mig og trække lynlåsen ned, så jeg kunne give hende en baghyler .........det blev en meget fræk formiddag. Pite
  23. Udtrykket er nedværdigende for en GP som jeg. Respekt herfra
  24. Det lyder som en Fantastisk ide. Meget frækt og rende rundt i intet og servicere de liderlige håndværkere
  25. Fræk fantasi... Selvom den i dette tilfælde nok er en anelse konfliktfyldt Havde engang en escort-pige fast i en periode, som ikke gik af vejen for at tilbyde en håndværker eller to betaling for deres arbejde i naturalier... Det var mest til småopgaver, men hun fik en del lavet i sin bolig på den måde... Og havde til sidst - sagde hun - en række faste håndværkere, som hun bare kunne ringe til, hvis der gik noget i stykker...
  26. 3 points
    I får da lige et mere❤ TrineMuz90 tilbyder ikke købe billeder/film på snap. Gider ikke pikbilleder. Har langt over 100 stk. deler mit "luder" liv her. Eller lidt af det. Der kommer ikke beskeder fra mig hvis i ikke skriver først. Har ca.80 beskeder jeg mangler at besvare. Billeder ligges på historie da jeg kun kan sende til max 100 af gangen. Jeg har langt over 1000 følgere på snap. Så det bliver kun på historie. Håber i vil følge mig og nyder det i ser. Jeg er små tyk så hvis du ikke kan klare de ekstra kg så lad være. Gider ikke kommentar om jeg er fed.
  27. Groftrevet æble der røres i grøden når der er lidt under halvdelen af kogetiden tilbage
  28. Havde skrevet lidt med Trinemuz og blev enig om at det nu endelig var tid til at besøge hende da hun var i Støvring , samme dag skrev hun at hun var at træffe i Århus , heldig for mig ikke så langt at køre , ankom til lejligheden til 1 time med alt det blide , dybt blow og alt det andet dejlige , startede med kys og kæl derefter dybt blow hvor jeg kom nede i hendes hals , dog med gummi , så slikkede jeg fisse , hun nød det begyndte at ryste i hele kroppen til hun kom , så var det min tur til at blive slikket lidt igen inden jeg kneppede hende i flere stillinger , endte i en fræk doggy hvor hun fik den hårdt indtil jeg kom igen , derefter lidt køl og snak , hun fortalte at hun sikkert var at træffe i Århus fremover med jævne mellemrum , en super dejlig oplevelse , kommer helt sikkert igen næste gang hun gæster Århus
  29. https://annoncelight.dk/showad/221827 Was in need of a release! Had another appointment but it got cancelled! Off to 2100 Ø had 2 choices! Went for Scarlet! not really my type but gut feeling said she is naughty! Naughty she was! Only negative was she was totally inked up! So if you dont like ink she isn't for you! details not needed! As you know its all about kemi! PS- she is naughtier than Cat!
  30. Mindre diskret måde at skjule sin utroskab på....
  31. Det har været en god måned - rigtig god. 2 gange på klinik, wauw. Her følger min oplevelse af Ratrre på Gammel Køgelandevej 119. Ringede i forvejen, da jeg ville sikre mig at Nina var på job. Det ville hun være. Så jeg kørte derud. Hun var så ikke kommet endnu, da hun var blevet forsinket. Pigen sagde til mig at hun ville dukke op om ca. 10 min og om jeg ville have noget af drikke i mens. Fik så tid til at studerer lokaliteterne lidt nærmere. Pænt sted. Rimmelig rent og ordentligt. Nå Nina kom, og jeg blev spurgt om jeg holdt nede på P-plads for så skulle jeg have en P-tilladelse i ruden. Fornem service. Og ingen bøde jubiii. Nå jeg aftalte 1 time oliemassage, og vi tog tøjet af. Nina skulle først lige hurtig have et bad (tumbs up) og da hun kom ud gad hun ikke tage sit "arbejdstøj på ", men forblev nøgen. Det kan man jo ikke beklage sig over. Hun kravlede op på mig og olien dryssede ud over mig ryg og baller. Hendes hånd var hurtig nede mellem ballerne og jeg blev spurgt til om jeg kunne lide en lille stav i numsen. Det var nyt for mig, men ok. Kunne jo altid fjerne den igen. Den fornemmelse kunne junior godt lide så der var repons med det samme. Og Nina.....blev ved....sikker på du kun skal have massage?? Ja øh ja...sagde til jeg har altså kun 600 ekstra med så .....helt iorden med hende. Så begyndte jeg at mærke hende rundt om på kroppen. Ikke så ringe den krop når man tænker på hun er rundet 40. Hun taler fint dansk så snakken gik og vi fandt ud af at vi har mødtes før på en tidligere klinik hun var på. Gensynets glæde, dejligt. Nå efter ca. 25-35 min pæn hård massage samtidig med en stav i bagdøren og en junior der strittede mere og mere.....kunne hun ikke dy sig længere.....fik dejlig BJ, mens staven arbejde og snurrede....og slutning med hånden alt i mens jeg legede med hendes mis.....for selvom mine fingre var en tur forbi hendes bagdør, blev jeg total afvist dér.....havde ellers hørt hun kunne lokkes. Sådan 1 time bare blæser afsted, kunne sagtens ligge der i flere timer he he. Jeg vil godt graduere på klinikken. Bruger denne gang 0-100 % og 100% er for mig næsten uopnåelig. Personale : 85 % Lokaler : 85 % Toilet, bad og håndklæder : 85 % Nina 80 % Kommer jeg igen : 95 % Brugt i alt : 400 kr på olie massage 1 time + 600 kr. for liren. = 1000 kr. Som jeg er tilfreds med. Nina er dygtig og dejlig, samt meget omgængelig. Hun havde nok fået noget tættere på 95-98 % hvis hun havde været ung og med naturlige bryster. Men man får ikke alt. Min erfaring siger mig at de lidt ældre thai piger er bedst til massage, og det er primært den jeg kommer for. En ung lækker top dollar model der bare sjasker én ind i olie og ikke ved en pind om massage og i øvrigt ikke er tilstede mentalt er ikke noget for mig. Jeg linker ikke, men det er forholdsvis nemt at søge dette dejlige sted op Mvh Amar Lover PS: til jer læsere, savner lidt info om de steder der finder her på Amager.....jeg er meget nysgerrig. På forhånd tak.
  32. Hun ser LÆKKER ud! Tak for anmeldelsen
  33. Ja, det er så nedtur, når det sker. Er sket for mig en enkelt gang. Det var hos Samy på Bernstorffsvej - en sindssygt lækker, lille, stram latina fra Venezuela. Hun var simpelthen så hot, jeg havde betalt hende for at kneppe hendes lille sambarøv en halv time, og så virkede pikken bare ikke...hvad fanden skete der for det?! Det gav absolut ingen mening, og det har seriøst været min største frygt lige siden, når jeg har betalt for sex. Det er heldigvis ikke sket siden. 7-9-13.
  34. Ja, jeg troede jo sådan set vi havde aftalt 1000 kr. Jeg bekymrer mig ikke om de 400, skide være med dem. Men stilen er simpelthen så dårlig at der kommer jeg ikke igen.
  35. Lidt påklædning skal der være så der er mere til fantasien
  36. Jeg er da klar på noget Vvs opgaver
  37. Jeg besøgte hende i tirsdags i en lejlighed på Søborg hovedgade. Min oplevelse ligner meget det som cykelpikken skriver. Hun er en smuk pige som minder om Shakira. Jeg bestilt 1 time body to body for 1100. Massagen var rigtigt god og body to body afsluttedes I en 69. Numren er fantastisk og hun har en blød men samtidigt veltrænede krop. Lejligheden er ren og pæn med mulighed til bad.
  38. Havregrød med en håndfuld rosiner og et lille drys kanel giver stabil rejsning.
  39. Personligt er jeg glad for en stor og tyk pik jeg rigtig kan mærke. Arbejdsmæssigt så har jeg da prøvet en lille og tyk som også gav mig nydelse. Men ja det handler mere om kemi og hvilken behandling man får. Det er heller ikke noget man sådan kan sige for alle er jo så forskellige. Nicolai97- Vi er nogle piger indenfor denne verden der nyder det vi laver.. og som gør det både af lyst og spænding. Så den der var lidt tam lagt ud.. at vi hellere vil have en tynd så vi ikke kan mærke noget og kan tænke på noget andet.
  40. Hellere en lille der kører rundt, end en stor der gør ondt
  41. Det er overhovedet ikke mobning, mon ikke de fleste er med på at der skulle stå automatisk? Jeg morede mig over "vi er ludere, ikke psykologer....", men måske skal man netop være i vores sko, så man ved hvad vi sommetider må lægge øre til
  42. Hej Kindhesten80 Jeg spurgte bare om et Hotelophold med en GPer frister nogen ? Jeg har intet nævnt om at det vil koste nogen 10.000 kr. for en overnatning. Det vidst andre som har nævnt et ophold til disse penge. Jeg har desuden tænkt mig og udnytte at man må være der i 1 lille døgns tid. Jeg smutter da ikke efter 10-12 timer. Kram StudineMILF
  43. Det er hende . Jeg besøgte hende i går , jeg tabte alt hvad jeg havde da døren stod på klem og jeg gik ind til hende .. Danm hun er fræk , men men men brysterne sidde ikke så pænt mere , og hun ser /er slidt men en led stor pik hun har ..
  44. Hej Pite Det lyder rigtig hyggeligt og frækt. Også at i overnattede sammen selvom det ikke var aftalt. Sådan en ægte GPer tror jeg at mange mænd ville være glade for at møde. Kram SM
  45. Stamgæster er jo sygt dejlige at have.. Det betyder man gør tingene godt nok siden de gider komme tilbage igen og igen.. Det giver selvfølgelig også en helt anden forståelse for hinanden og gør at man kan snakke om løst og fast.. Det gør jeg nu også med nye gæster men de fleste er jo lidt mere tillukkede og private end mig.. Hahaha.. Hvilket jo også er forståeligt og helt okay..
  46. Hahaha.. Det har jeg også prøvet.. Faktisk en der var utro med blandt andet dig.. Hahaha.. Det lidt komisk..
  47. Det kan godt blive kedeligt. Efter måske et år eller mere med den samme gæst hver uge, kan man godt nå et punkt hvor forholdet enten skal "udvikle sig" (Og for mit vedkommende, tager det mig altså ikke over et år, at finde ud af om jeg ønsker "mere") eller hvor man bare skal "gå hvert til sit". Der er nogle faste gæster, hvor linjerne er ret tydelige hele vejen igennem, og hvor jeg uge efter uge kan mødes med den samme kunde, uden at mærke noget særligt forventnings pres, og dermed bare kan slappe af og nyde selskabet, men det er ret sjældent, at jeg møder en kunde der formår at adskille "lysten" fra "lysten til mere". Men det er min erfaring, at det tit udvikler sig fra hans side af; at han forventer mere og mere eller ønsker mere og mere, og at vi dermed ender med at sige farvel. Engangs-/førstegangs møder kan være lige så fantastiske og har tit en helt særskilt spænding, som er svært at genfinde med en fast gæst, til gengæld har man selvfølgelig genkendelses glæde ved de faste.. fordele og ulemper ved begge.
  48. Alt det du skriver lige pånær det med CIGARETTEN lyder fantastisk. Jeg er meget glad for sådan et Sugardaddy/Sugarbabe forhold, hvor man ses fast og hvor man netop kan udvikle sig sammen og man ikke skal starte forfra hver gang. Så se du bare og få fundet dig sådan en fræk lille sag. Kram fra StudineMILF
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.