Hop til indhold

Leaderboard


Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 01/22/16 i alle fora

  1. 5 points
    Kvinder og vand er et dejligt tema, her en første runde med kvinder i vandskorpen: mvh Dr X
  2. 5 points
    Tja, alle starter vel nødvendigvis med 1. indlæg. Det var en fornøjelse idag, og helt på linje med pigens øvrige anmeldelser (så tak til dem der kom før mig og guidede mig til bryggen - bogstavelig talt). Har intet imod at promovere en vare jeg synes er i orden.
  3. 4 points
    Har du nogensinde drømt om at hygge med Serena Williams? Så er denne dejlige pige nok det nærmeste du kommer det. Billederne snyder, hun er ikke så kraftig som på hendes fotos. Der er noget til både gården og gaden, men en dejlig frodig mørk pige. Men søger du en petite, så er det ikke hende. Hun er medlevende fra "kampen begynder" for at blive i tennis-sproget, og hun tager initiativet med dejlige vild, våde dybe tungekys. Hun er meget aktiv under hele dysten på lagnet, og man må bruge fingre alle steder på hende, og hun gør det samme, så det er en fornøjelse. Og da "sættet" er færdigt, så er der almindelig dejlig kærlig kælen indtil vi begge er klar til at tage en "tie-break" og fortsætte. Så en anbefaling herfra og det hele for en "tusse"!
  4. 4 points
  5. 3 points
    I visited Katja this morning for 1 hour and promised her a review in English because she (and I am paraphrasing here) “has been assuming that the reviews on Eroguide were mostly good due to the many smileys but she was curious to know what they said” (suggested Google translate). Since I had a good time I thought I would do her this favor so here goes, Katja – your (and my) first review in Danglish. https://escortguide.dk/P/katja-paa-bryggen-26793.html So, the venue was a bit inaccessible by car due to extensive road and building constructions but otherwise easy to find and with free parking. The place is discreet, upscale and clean. Texted her when I got there, got the final directions and soon after knocked on her door. An attractive girl opened the door. So far so good. The usual exchange of money and willy-cleaning ensued. Soon after that we were on the bed to start the kiss-kiss bang-bang. Without getting into too much detail, the activities included plenty of intense french kissing, blowing (in line with the other reviews: excellent deep OWO, no swallow – could have done this alone for an hour), licking and fingering of her (she came of course which was a good show whether true or not) and fucking in various positions, interspersed with a back-massage and small-talk. Firm body with small tits (B-cup?) and tight, shaven pussy. Got the sense that nothing was off-limits except her a..hole (which I almost entered by mistake when starting the doggy-session and got a polite ahem). After 3 go´s in an hour, I was spent, got dressed, we kissed goodbye and I made my way. As stated in other reviews of her and openly by herself, Katja is not 25 years old as stated in her add but about 10 years older. However, she keeps her body and face well and the pics are a good representation of what you get. Katja in my mind is a sure shot (or multiple shots) GFE and excellent value for money. As bonus info - without disclosing the specifics - the money she earns goes towards a meaningful purpose back in Poland and, in my view, it is always uplifting when choosing this line of work is a well-reflected choice and a means to sustain or improve your life and future outside of this business. As I understood it, Katja plans to return to CPH for approximately 1 wk/month for the foreseeable future and I can only recommend that you guys pay her a visit. She will surely do her best to leave a smile on your face. She did on mine.
  6. 3 points
    Har været en del inaktiv over julen og indtil nu. Og har derfor først opdaget denne tråd nu. Tak for snakkene, samværet og dit nærvær. Og ikke mindst 2,4 skønne oplevelser. Dig vil jeg savne, meget
  7. 3 points
    Puha, Lia er godt nok et voldsomt dårligt bekendstab...for min økonomi! Jeg besøgte Lia her til aften - og mine forventninger var meget høje, efter alle de positive anmeldelser her på EG. Til at starte med kan jeg sige at de blev indfriet fuldt ud. Hold op hun er en køn pige...og med den mest lækre krop! De bryster kan kirurgen være vældig stolt af, det er virkelig et lækkert stykke håndværk Havde skrevet lidt sammen med Lia optil mødet i dag, og jeg havde fortalt hende at jeg ønskede 1 time m/kys og superfransk. Blev modtaget af hende i døren, og efter et hurtigt bad (havde ellers lige været under bruseren 15 min før jeg kørte), gik vi ind på værelset, og så fik jeg mig ellers en ordentlig omgang. Hun er en af de kønneste og mest smilende piger jeg nogen sinde har haft sex med. Nu har jeg ikke specielt meget erfaring med GP'er, men jeg har INTET at klage over. Blow var super dejligt og afvekslende, og blev spurgt om jeg kunne lide det hurtigt eller langsomt....jeg tænkte jeg ville have lidt af hver Om i en 69'er, og så blev der ellers skiftet i mellem forskellige stillinger, og der blev også lige tid til blow ind imellem stillingerne. Afsluttede på hendes super dejlige bryster. Mens jeg blev redet, fik jeg lige taget et "mentalt screenshot", så der er lidt til hukommelsesbanken, indtil hun kommer til DK igen - hvilket er omkring1. april. Sluttede med lidt massage, og lidt snakken og grinen. Hun har super let til grin og latter, og stemningen var helt i top. Ja, det blev så min første anmeldelse her på EG - lidt kort...men jeg er sku også lidt tømt for energi, og noget andet....
  8. 2 points
    Jeg læser pt en bog, hvor jeg gerne vil dele et af emnerne med jer på EG: Om Positiv Attitude. "Positiv attitude i livet, er nok den vigtigste faktor hvis man vil fremad. Er man generelt positiv, og tror man på at livet kan bringe én meget, bliver man mere villig til at ofre noget her og nu, for at opnå noget størrer i fremtiden, og mere villig til at prøve noget nyt. Jeg har prøvet at arbejde i den offentlige sektor, på fabrikker, i en interesse organisation, en stor veletablederet virksomhed, i turn-arounds, og start-ups. Som hovedregel er arbejdsindsatsen proportional med det potentielle udbytte. Specielt er arbejdet i turn-arounds og start-ups i en helt anden dimension end alt andet. Der går man ikke stille og roligt hen ad gangen, det er enten kapgang eller løb. Man starter tit kl 6 om morgenen, og er hjemme lidt før midnat. Man arbejder i weekender, i flyveren, og i toget, alle steder, altid, og meget meget hurtigt. Jeg vil tro at den typiske nøglemedarbejders arbejdsindsats i et velfungerende startup, eller turn-around, hvor der er en stor pisk (fyring) og en stor gulerod (aktier), måske er 10 gange størrer end på en normal arbejdsplads. Folk gør det kun, hvis de tror på muligheden for en stor succes, hvis de har en positiv attitude. ... Hvad er iøvrigt det modsatte af Positiv Attitude? Snus-fornuft og påpasselighed? Nej, man kan godt være fornuftig og påpasselig, og samtidig positiv. Det er absolut ikke modsætninger. Negativ attitude, er efter min mening noget helt andet. For mig er der 6 symptomer: 1. Fedethed. 2. Smålighed. 3. Skadefryd. 4. Misundelse. 5. Bitterhed. 6. Kværulans. Folk med disse træk, kommer sjældent langt." (Jeg falder selv i på punkt 6. Det vil jeg arbejde på!. KF.) Håber det giver lidt inspiration, bogen ligger i sin helhed på Mofibo & Storytel. PM for titel / forfatter. KF.
  9. 2 points
    Hej.. Var lige en tur ude i kulden og havde lyst til at få varmen på den måde så fandt Angel i Søborg. Hurtigt svar på sms, ringede når jeg var fremme og blev hurtigt lukket ind. Snakkede okay engelsk, pengene skiftede og blev klædt af med massere kys på kroppen. Hun er nu flottere end billederne og de er ægte. Hold da op en krop. Stram og lige til at spise. Havde desværre kun bestilt 20min for 600kr men kunne snildt have brugt natten der. Tiden var jo knap men fik fransk, en ridetur, så missionær også doggy. Hun kunne mærke jeg var ved at explodere ved synet af den dejlige røv så hun spurgte om jeg ville komme på brysterne og kunne jeg ikke sige nej til. Åååh gud.. Hun er godt stram. Vil helt sikkert tilbage der til Hun bliver en måneds tid sagde hun og jeg måtte gerne komme tilbage Super sød og spørger interesseret ind til en og en dejlig stønnen. Håber i kan bruge det til noget. https://escortguide.dk/P/angel-soeborg-26609.html
  10. 2 points
    Hej gutter! Dette er mit første indlæg, så bær over med mig hvis det ikke helt lever op til standarten herinde Jeg oprettede en efterlysning på Sasja mens hun arbejdede fra Ballerup, men fik ingen svar fra nogen og havde egentligt planer om selv at slå et smut forbi hende. Men pludselig var hun "væk", men dukkede op en uges tid senere igen på annoncelight. Nu reklamerer hun med private og diskrete omgivelser centralt på Amager. Jeg kan godt lide piger med former, faste bryster og en god stor smækindbydende røv... så derfor mente jeg at Sasja var lige noget for mig. Og det billede hun har liggende på sin annonce af sin intimpierceret fisse gjorde det nu heller ikke sværere for mig at træffe en beslutning om et besøg hos hende. Jeg så at hun var på i mandags fra kl. 9, så jeg kunne lige nå hende før arbejde... så jeg slår til og sendte en sms til hende, som jeg fik et yderst hurtigt og behageligt svar på. Vi aftalte 15 min til 400 kroner med dansk, fransk og græsk. Jeg fik vejnavn og husnummer af hende og så skulle jeg ringe når jeg stod ved gadedøren så ville hun lukke mig ind. Og så kom øjeblikket hvor jeg mødte Sasja for første gang! Hun kom ned iført en kjole i tyndt stof så man rigtigt kunne se hende hendes pierceret bryster og flotte former. Jeg vil dog mene at de 90 kilo hun nævner i sin annonce lige skal ligges 7-8 kilo mere til. Hun havde velplejet negle og velplejet tykt halvlangt rødt hår og bar briller som gav hende et fandens sexet udtryk. Sasja var venlig og varm.... hun gav mig et kram og spurgte om det havde været svært at finde. Jeg blev vist op på første salen hvor hun lukkede os ind på en gang med en masse anden lejligheder... jeg spurgte hende hvad det var for et sted og hun svarede noget undvigende at det var et kollegium. Jeg mener dog at der stod "botilbud" på døren inden til gangen. Nå, fred være med det... det var et ganske pænt og diskret sted. Sasja har en lejlighed nede i enden af gangen, så der var mennesketomt denne tidlige mandag morgen. Jeg blev lukket ind i en lillebitte lejlighed med en stue med køkken, et lille soveværelse og dertilhørende badeværelse. Der var en smule smårodet og lugtede lidt af røg. Men ellers var det en ganske fin og pæn lejlighed. Sengetøjet i soveværelset duftede nyvasket og der lå heller ikke brugte kondomer og vådservietter og flød... som jeg før har oplevet hos en anden privat-diskret-pige! Vi fik hurtigt tøjet af og Sasja begyndte med det franske... det var blidt og vådt. Nok ikke så dybt som jeg godt kunne have tænkt mig det, men hun lod mig et par gange presse pikken ned i halsen på hende og det var godt nok til mig. På eget initiativ begyndte hun at lege med sig selv og faldt en lyserød dildo frem, som hun gjorde det klart at jeg skulle bruge på hende. Hold da op en stram fisse som blev lynhurtigt smaskvåd! Pikken blev hurtigt hård og på med kondomet. Først tog jeg Sasja mens hun lå på ryggen og havde benene oppe på mine skuldre. En rigtigt fræk stilling hvor jeg kunne støde dybt og samtidig kigge ind i Sasjas frække blå øjne. Hun kom med små klynkelyde og vred sig under mig, så det virkede som om hun kunne li hvad jeg havde gang i. Jeg kunne mærke at det var tæt på og bad Sasja vende sig om, så jeg kunne tage hende analt bagfra... Også her var hun stram og der gik ikke længe inden jeg trak pikken ud og sprøjtede udover Sasjas store faste røv. Alt i alt en ganske positiv oplevelse. Diskret sted, god pris og kanonsød pige! https://annoncelight.dk/showad/198245
  11. 2 points
    Jeg kopierer det jeg skrev i en anden tråd i sommers: Danskt På de danske klinikker er det ofte god orden, men også meget firkantet og ufleksibelt. Og selvfølgelig er den danske kultur (hvad det nu er for noget) meget mærkbar også i denne verdenen. For mig som svensk er det en lidt kikset fornøjelse. At gå på en dansk bordel eller en dansk bank føles lidt på samme måde: jeg behandles ordentligt men det skulle absolut ikke gøre noget hvis jeg standsede i Sverige. Jeg oplever det som at danske piger er til danske mænd. Latinas og østpiger Hos latinas eller østpiger er det ofte billigt (ikke altid, nota bene), men også til tider en snavset følelse og ikke sjældent meget mekaniskt og masser af dårligt skuespil. Jeg mærker også meget tydeligt den der akavede følelsen af at hun er i dette lille værelse en måned eller noget, bare for at kneppe så mange som muligt, vaske sig, spise lidt og sove lidt. Det er sgu ikke præcis noget der giver mig en kick. Andre måske kan lide præcis det; det lidt snavsede og uhumske omkring det hele? Det positive er at der findes rigtigt dejlige og flotte kvinder i denne gruppe, men de er i min optik langt mere usædvanlige end hvad man kan tro når man læser med herinde. Bagsiden består af bagmænd og misbrug - forhold som man som dansker måske nemmere kan distancere sig fra, i det at man alligevel ikke kommunicerer. Man bare knepper og går derfra. Thai Thaiverdenen befinder sig lidt midtimellem danskt og udenlandskt i det at mange thai'er har været her i mange år, er statsborgere enten i Danmark eller Sverige, og faktiskt ofte også kan snakke dansk eller svensk. Men kulturen på klinikkerne er alligevel umiskendeligt thai. Hos thaipigerne kan hvad som helst ske. Det er ofte sjovt, hyggeligt, masser af grin og alt andet end firkantet. De fleste klinikker drives nogenlunde ordentligt, det er oftest rent og hygiejniskt og pigerne har hinanden på en anden måde end øvrige udenlandske piger har. Også thaiverdenen har bagsider. Der findes temmelig mange alkoholikere og narkomisbrugere på flere af stederne. Steder som man nemmest spotter på de lave timpriserne, og det undrer mig iblandt at nogle af disse steder så ofte anmeldes positivt herinde. Men selvfølgelig kan en påvirket pige være en sjov oplevelse til en billig peng, og vil man ikke se hvorfor, så ser man måske ikke heller hvorfor ...?? Konklusion Allesammen vil de ha mine penge. En thaioplevelse og en dansk oplevelse koster ofte omtrent detsamme. Latinas og østpigerne er lidt billigere. Som med alt andet får man med tiden bedre oplevelser med bedre indsigt og forståelse, og egentlig går det ikke at sige at dansk er bedre end udenlandsk eller vice versa. Ikke heller moralsk er det så nemt at kategorisere; man må uddanne og underholde sin egen kompas. Min egen uddannelse og kompas har i hvert fald givet mig disse, lidt grove retningslinier: 1. Vælg thai hvis du vil bruge dine penge i et dynamiskt miljø, hvor du indimellem kan få forrygende oplevelser. Vær dog opmærksom på misbrug som er langt mere almindeligt på de billige klinikkerne (ikke bare omkring Oehlenschlægersgade) end hvad du tror. 2. Vælg danskt hvis du vil kunne snakke, og hvis du vil ha struktur og orden i din sexkøbsverden. 3. Vælg latinas eller øst hvis du vil handle billigt og desuden altid er på jagt efter nyt, nyt, nyt. Men vær forberedt på mange skuffelser.
  12. 2 points
  13. 2 points
    Netop. Hvor går grænsen? Og hvem skal vurdere, hvor grænsen går? Ja - med hendes kunstnernavn. Du vil da få fakler og høtyve mast langt op i dig af horden, hvis du offentliggjorde pigens private oplysninger, uanset hvor meget hun har brændt folk af. Det er så her, jeg mener, at det ikke kun skal være no-go den ene vej - der må da gælde samme etik og moralkodeks begge veje. Det kunne være "sjovt" at se reaktionen, hvis teleselskaberne lagde fulde navn og adresse på folk, der har betalt regningen for sent, til offentligt skue på deres hjemmesider. Eller hvis Skat offentliggjorde personlige oplysninger om folk, der er i restance med børnepenge eller momsafregning. Gad vide, om det også ville få Okay-tomlen herinde. Mvh, /Gina.
  14. 2 points
    Efter jeg har læst alle de anmeldelser om Ann besluttet jeg mig at jeg vil give hende et besøg. Jeg blev modtaget af en pæn slank pige med god numse. Jeg bestilte fuld pakke hvor jeg gav hende godt og grundigt bagfra som udløste en kæmpe orgasme. Fik af vide hun rejser snart så jeg bestilte en ny tid. Det var en Rigtig god oplevelse.
  15. 2 points
    Man er jo ikke sådan et sted, hvis det køre for en. Det skove er at der oftest er en nyoprette bruger der "anmelder" Sasja eller hvad hun kalder sig på tidspunktet og altid enormt positivt. Jeg har mødt Sasja og tror ikke det er hende der skriver dem. Tror mere at det er en eller anden kedelig karl der udnytter hende. Jeg kan selbfølgeligt tage fejl men tror det ikke i det her tilfælde
  16. 2 points
    Happy new year and good day
  17. 2 points
  18. 2 points
    Hvis individer (uvidende personer / brugere på EG) er i stand til at kunne fortælle efter et besøg om Hana's billeder er ægte eller ej! Så har i enten haft kamera i butterflyen? Aldrig været der? Og vil bare lyde "thai-kloge" og generalisere mm jeg skriver faktisk denne anmeldelse, hudløs ærlig, da jeg selv ynder at besøge disse piger. Jeg gider ikke nødvendigvis et massagested, hvor man betaler for "30-40 min olie-pjask" (sorry guys) men egentlig blot ønsker den her lidt generte / uspolerede massage pige, som normal GP og nyde en halv/hel time med hende og her fik jeg altså en sublim oplevelse hos DaisyClub forleden. Hana var fantastisk i min optik og for mig ligner hun sig selv fra billederne (Photoshop eller ej, højde/drøjde passer) dette er et kvalitets stempel herfra folk der er af en anden mening!? Send en PM og lad være at svine en fin anmeldelse til på forhånd tak, liderbukke
  19. 2 points
    Enig med Jernmanden jeg har også haft gode oplevelser på stedet og haft lyst til at besøge den her omtalte pige, men hun har alt for mange negative anmeldelser til jeg gider at smide penge ud af vinduet på hende - ærgerligt da hun ser lækker ud. stedet fejler ikke noget - rent og pænt og ikke mindst meget diskret parkering og indgang. /Thor
  20. 2 points
    Hvorfor ikke skrive her i tråden, så andre kunne få glæde af dine oplysninger?
  21. 2 points
    Der står ikke botilbud nogle steder, men rigtigt det er et psykiatrisk bosted og Sasja arbejder ikke der. Vil bare opfordre enhver til at undgå at besøge Sasja.
  22. 2 points
    Det er sjovt, at det absolut skal være skandinaviske vs. udenlandske. Jeg har hverken betalt en dansk, svensk eller norsk kvinde for sex. Hvor mange har egentlig prøvet norsk og svensk (altså ikke med hånden)? Jeg har været lidt rundt, men slet ikke kloden rundt, men jeg kan sige følgende: 1. Tyskland, Polen, Rumænien, Bulgarien, Ungarn, Tjekkiet: her har jeg oplevet både gode piger og dårlige piger 2. Italien, Cuba, Colombia, Ghana, Nigeria: dårligt 3. Skotland, Tyrkiet, Panama: ok 4. Den dominikanske Republik, Moldavien, Spanien, Egypten: godt
  23. 2 points
    Måske men men hun er top lækker og alle mønterne værd
  24. 2 points
    Here you go https://annoncelight.dk/showad/200647
  25. 2 points
    Jeg sidder stadig med et smil på læben over formiddagens besøg hos Cenia. Jeg er fuldt på bølgelængde med Zafira, hun er en skøn, smilende, liderlig og fræk tøs - der enten nyder sex eller bør modtage en statuette for bedste kvindelige skuespil. I hvert tilfælde følte jeg kemien var god og hun forstod hele vejen igennem, hvad jeg gerne ville have. Jeg blev modtaget i døren af en skøn ung tøs, midt tyverne, i et par sorte stilletter og en lille fræk sort top/kjole ting 3 min efter jakken var hængt på knagen og jeg havde fået et stort knus med kys og det hele, stod jeg med bukserne nede om knæene og min bedste ven i hendes mund, så var vi ligesom igang. Yderligere få minutter efter, sad hun på sengen og ventede på, at jeg skulle få mig møvet ud af bukser, skjorte og ikke mindst strømper... Det tager sin tid, når flaget er hejst og fokus er et helt andet sted. Hurtigt var vi igang i sengen igen, der blev nusset, ældet, suttet, smagt m.m. På et tidspunkt, hvor hun var blevet godt våd, blev jeg rullet/rykket rundt på skjoldet og hun tog en ridetur i et tempo, der krævede noget 7-tabel og tyske verber, for ikke at sende ladningen afsted for hurtigt... Hun overtog styringen og fik hvad hun gerne ville have - helt på hendes måde og nøj det var godt! Herefter blev det min tur til at styre lidt, jeg må indrømme jeg var klar til at afslutte sagen, men med en smule koncentration blev også denne akt til et rent 12-tal! Herefter var der stadig tid til at sidde og snakke lidt. Small talk og et glas vand. Tak Ingen tvivl Cenia er amatør, hun gør det for sin egen fornøjelses skyld og fordi hun kan lide det. Det er fritidsbeskæftigelse og derfor bad hun også om, at der gås stille med dørene. Hvilket jeg sagtens kan respektere. Men, hun er fræk og jeg tror at under de rigtige betingelser gemmer der sig en vildkat i hende Hun er en lille smule af himmerig, en sand perle - så pas godt på hende! Jeg må tilstå, at det er år og dagen siden, at jeg er blevet rykket rundt på den måde, af en så ung kvinde, der ved hvad hun vil og formår at få det bedste ud af manden - tak for det Cenia Gentagelses fare? Oh yes! Skalaen er simpelthen sprængt...
  26. 2 points
    Jesus christ da.. Glem ikke humoren drenge - det er kun jeres pikke der behøver være stive i det.
  27. 1 point
    I was in a hurry when I left, so I forgot my blue pills but felt that I could live without them since I was full of energy. I actually booked a time with Barby but I did not get Damhusb...in return on SMS, instead I got the highstreet in Amager . It was a while since I was there, it was a lot of business on the same adress maybe 5-10 years ago. Anyhow, I pushed the doorbell and went in, into a dark cellar and I had some problems before I saw everything OK since it was very sunny outside. It was Luna who let me in and asked what I was looking for. I said I booked a time with Barby and she said that they did not have a "Barby" there. Maybe it's me, Luna said. No it's not you. I knew, since I have already met Luna two times before. She insisted that I should go for her instead, but then I said no for the second time and she was a bit pissed off and said something like " I got the message, you don't like me". What she did not know was that I prefer to explore new girls and my eyes were placed on Alina's body and eyes. I guess that Luna recognised me from last time when "at least I" had a great time. She is a little bit crazy and very funny, always with a smile on her lips, so I guess she was dissapointed when I decided to meet with her collegue instead. Before I planned this trip I actually thought Alina as a possible choice, but I thought she had a too curvy body, you know...Latina, and I like more the European style. Maybe it's the way the pictures have been copied in, but one thing is sure, she has a SUPER BODY. It's one picture on EG that looks really like her, and that the one with a blue dress, exposing parts of her beautiful boobs....and talkng about her boobs, if you like small nipples that are standing right out from a pair of well done scilicone breasts with silky skin you can stop looking around, Alina is a perfect choice. We agreed 30 min supefransk, megafransk and kiss and Alina ran away and returned quickly. As person, Alina is very frendly and social...a really nice girl and it was no rush at all. We started with some soft kissing and it was excisting to explore her firm body. I asked if I could give her some massage with oil or lotion and that was OK, so she laid down on her stomach and I put a load of lotion on her ass and started gently to touch that firm ass, playing with her pussy gentle. Her body is not far from Nancy A's I could have spent 3 hours on this but time was running, so we had to continue. After some problems with too small condoms, she went out to get a bigger one, and I asked if we could add 5 min, "o no problems, of course" she said. The sex was great, eventhough I had some difficulties to get up to running speed after we switched position, but it was just to put some creme and massage her perfect butt once again which had an immediate effect We were also standing in front of her mirror, Alina on her high heels and me behind with my hands on her breasts that was shining of al lotion. WOW Alina's kisses are intense and real GFE and the time with her was absolutely perfect from all aspects. She is really nice to talk to and to be with, and she is stunning, gorgeous and a really cute girl. She looks actually a bit like Alexis Brill (see picture below), but with Silicone boobs . I will for sure go back before she leaves in appr 2 weeks time. Service: 10/10 Looks: 10/10 (Look at the picture with blue dress, that's the closest to real, is my view) Very nice eyes Body: 10/10 Slim firm and silky skin. Very nice ass and the silicone breasts were very well done. Soft to touch and great nipples. Personality: 10/10 Please treat her well and if you miss this opportunity she said she will comeback.....in September. Yes, that is correct, so you better hurry up. And if she is fully booked, don't worry, Luna will take care of you, she is not far behind. The next time I will not forget to take the blue pills, so then Alina needs to be prepared for some real Rock'n Roll
  28. 1 point
    Hej Thailovers I går sad jeg som de fleste af os thailovers og kedede mig efter diverse julearrangementer var overstået. Jeg var groft sagt stangliderlig. Så jeg havde fået et tip af en ven, at jeg skulle besøge Gammel Køge Landevej 505 i Hvidovre http://www.sawadeekathaimassage.dk. Min ven sagde, at han havde fået den vildeste "thai-sandwich" med to thai-damer i + 30´erne. Han sagde, at det er ikke er hende på billedet på deres hjemmeside. Det var vist deres mamasan. Så jeg tog derud. Fedt at man kan parkere bilen rimeligt diskret, man skulle jo nødig opdages Nå ringer på klokken og der kommer en ja en pæn thai-dame i + 30´erne og åbner. Hun spøger på halvdansk/svensk, hvad jeg vil have. Jeg siger, at min ven har været her og fået en "sandwich" eller jeg sagde to piger på samme tid. Hun siger med et frækt glimt i øjet, det gør vi kun for vores stamgæster. Ja ja..tænkte jeg den er god med dig. Hun viser mig ind til et værelse. Ok pænt og rent og vigtigt, at der ikke lugtede af andre mænd Hun siger "you pay first". Jeg siger "how much", hun siger på lidt gebrokkent dansk "2000" for 1/2 hr. Syntes at det er lige i overkanten og får hende forhandlet ned til 1500 kr. Så meget kan de heller ikke have at lave 3 juledag. Jeg smider kludene og er godt liderlig. Så kommer der hende fra før og en anden thai-dame ind også i + 30´erne. Jeg spørger af ren høflighed, hvad deres navne er eller rettere sagt deres working names. De hedder så Nut og Nok. De smider tøjet og jeg må sige, at de er lige mine typer. Begge med lidt tatoos og Nut med flotte struttende bryster og en lille fræk røv. Den anden Nok også med frække tatoos, ungpige bryster og den lækreste røv. De starter begge med at massere mig. Men jeg går skraks igang med at tungekysse Nok. Det tænder jeg helt vildt på. Nut går i gang med at slikke mine boller. Jeg har selvfølgelig taget et bad inden, at jeg kom. Jeg spørger Nok, om jeg ikke må slikke hendes pussy i mens, at Nut slikker mine nosser og lidt af skaftet på lillemanden. Hold kæft det er frækt. Hun faker måske Nok, men der er godt med mundvand/safter i min mund. Jeg spørger om de ikke kan bytte plads. Så nu ligger jeg og slikker Nuts lille, dejlige thai-fisse, i mens at Nok slikker mine boller og laver megafransk. Hold kæft! Det er lige før, at jeg eksploderer. Men siger "easy now". Derefter får jeg dem til at tungekysse hinanden, i mens jeg slikker Nuts tæer (ved det godt, men elsker deres små thai-tæer). Så begynder Nok at finde et gummi frem, men først slikker hun mine boller, lidt af skaftet og sætter gummiet på. Hvorefter hun rider mig for hårdt, i mens jeg har Nuts tæer i munden. Efter max 5 min, kan jeg ikke holde mere. Nok rider bare videre og griner lidt, da hun godt kan se, at jeg er færdig. Bagefter småsnakker vi lidt. Om jeg vil besøge dem igen YES, YES og YES. Jeg har prøvet og brugt rigtigt mange penge på diverse thai-bordeller. Men de 2 thaidamer i + 30´ erne er til 5 stjerner ud af 5. ÅRETS frækkeste nytårsknald.
  29. 1 point
    Er pt. I Milano, og tjekker lige markedet ud, kender nogen Lavinia Moraes, hun har en god anmeldelse på She Wiki. Hun ser dæleme Nice ud, er i privat lejlighed i Milano, og har lovet at ringe tilbage til hende senest i morgen formiddag, for en aftale i morgen aften. 300 Euro for 2 timer, all incl. Men håber at nogen har være sammen med hende..... Skal forbi Hamborg igen på retur fra Milano og har fra tysk kollega, hørt at villaen i Schmuckstrasse 5, er befolket med op til 6-8 sydamerikanske TS, der viser sig i vinduerne og så kalder en op, hvis der er øjenkontakt, 50 Euro for 69 og numse sex i en halv time er godt nok billigt, nogen der har fået noget i klemme der..... Romeomand
  30. 1 point
    Hej med jer Jeg har i lang tid nydt jeres anmeldelser her på siden, jeg er en ung pæn gut der i de senere år efterhånden har været hos en del piger. Jeg har både været på klinikker og hos piger der har deres eget sted, jeg er mest glad for det mere private. Jeg har haft mange gode oplevelser og 2 dårlige, men her i det nye år og december. Har jeg 2 gange været hos Laura fra Jylland, og det er bedste sex jeg har prøvet! Så jeg vil nu skrive min første anmeldelse da i ikke skal snydes for den her skønne smukke kvinde Jeg var lidt liderlig og damen var ikke hjemme, så jeg gik ind på escortguide og annoncelight. Her fandt jeg denne spændende annonce, med en ung pige på min egen alder. Hun blev beskrevet som pæn og kunne de sexting jeg søger, så jeg skrev en sms og aftalte nærmere. Det var nemt at finde og utrolig diskret sted, jeg blev taget imod af hendes herre. Han virker meget flink, han går en tur mens man er der. Så kom jeg ind til Laura, laura er utrolig smuk og har dejlige store naturlige bryster. Hun lyver ikke i beskrivelsen eller bruger redigeret billeder, som de fleste andre jeg har været hos gør. Laura er mellem 18 & 22, alt efter hvem der ser på det. Nu til den spændende del! Da jeg kommer indtil Laura sidder hun på knæ, topløs og kun med trusser på. Jeg bliver vildt glad, da hun er virkelig smuk. Jeg stikker min pik i munden på hende, og hun tager den til roden. Jeg har ikke en lille pik men er hellere ikke en pornohingst, det er det bedste blowjob jeg har fået nogensinde! Laura er hellere ikke bleg for at få en lussing imens, eller lidt smæk i numsen. Når nu hun var så dygtig, fortjente hun også en slikketur. Jeg legede med mine fingre og slikkede hende, jeg fik hende til at sprøjte og komme så hun rystede over hele kroppen. Bagefter var vi igennem de fleste standard stillinger, må også rose hendes rideevne. Laura nød det ligeså meget som jeg selv gjorde, det er første gang at jeg har oplevet det med købesex. Hvis bare man kunne få så god sex hverdag Der var intet bank på døren eller ægge ur, der var virkelig god tid sat af. Havde bedt om at få besked når hun kom igen, så der slog jeg straks til. Og det blev kun endnu bedre jeg har i hvert fald fundet min foretrukne elskerinde! Opsummering Ros: Diskret sted Ingen stress Verdensklasse indlevelse Beskrivelsen passede Priserne Ris: Jeg var ikke fan af sengen
  31. 1 point
    https://escortguide.dk/P/slavetoesen-silke-laura-fra-jylland-fredag-22-1--26825.html
  32. 1 point
    Var lige forbi valby wellness og møde Amber hold da op en lækker oplevelse.... dejlig pige på 22 med de vildste store nødder til en gang luksus body2body... selvfølgelig med en olie hj Hun er godt nok sød og fræk og være sammen med, og stedet var hyggeligt og pænt.... Næste gang må jeg prøve Angel hun har også et par kæmpe kasser har jeg set på deres hjemme side og hun tilbyder FP... Glæder mig vildt til næste gang som blive snart Hilsen ham som altid er thai sulten
  33. 1 point
    Synkronsvømning for nudister?
  34. 1 point
    Ja som sagt til annoncelight. Ved ikke hvor jeg ellers kan anmelde det. Og du har ret. Det er meget træls. Og krænkende.
  35. 1 point
  36. 1 point
    Har oplevet rigeligt skidt og mega-skidt oplevelser med både danske som udenlandske piger På den anden hånd, også gode og fantastisk gode oplevelser med danske som udenlandske piger Vælger mine besøg ud fra kriterierne: udseende, hendes formåen at tænde mig på skrift via sin annonce, de ydelser hun tilbyder, og til slut en kort vurdering om prisen stemmer overens med indtrykket af hende, og (desværre også ofte) mit budget Sproget jeg skal snakke med hende på, er mig mindre vigtigt - falder alt sprogligt til jorden, kan et charmerende smil og en venlig indikationer med hænder, øjne og læber være interessante tolke..
  37. 1 point
    Super, og tak for info! Noget mere troværdigt når det kommer fra en med 200 indlæg, end fra en med 1.
  38. 1 point
  39. 1 point
    Hun er her til den 26 og det er hende på billederne Det var sgu de der meget meget store balloner der lokkede.. altså.. sådan en omgang babs og så med en spændende gave mellem benene.. Igen igen igen nummer leg, men det lykkedes da at komme ind i kælderlejligheden på Østerbro. .. hun åbner i nattøj.. og jeps.. der er de. MEGET store dejlige babser.. Ind i soveværelset og betale.. og da hun går ud veksler hun lige et par ord med samboen.. hmmm.. der er ingen døre men kun gardiner for værelserne.. og samboen var bestemt en mand.. NÅ:. skidt pyt.. lækkert blowjob starter det hele.. med fin udsigt til både babser og stang... Der blev redet og kneppet og altid med fri udsigt til disse store dejlige babser. De er flot lavet og i min smag... nå, efter et kvarters tid vælger hun så at komme.. og så var der jo bare mig tilbage.. Der blev kæmpet for sagen og efter 20 min var vi begge færdige og jeg havde nok en oplevelse i kassen.. Sædvanlig takst.. 1000 for en halv time.. ingen sorte kys.. og ingen kys.. men prøvede heller ikke.. hun har de lækreste suttelæber og sutter som en drøm.. Alt i alt er jeg fint tilfreds https://escortguide.dk/P/-isabella-trans-kbh-22cm-osterbro-26779.html
  40. 1 point
    ... I er TO der kan deepthroate som dig?! Jeg er på vej!
  41. 1 point
    He he gebyr prisen bør vel ikke overstige styk prisen på gummiet.
  42. 1 point
    Det er da billigt for gratis ydmygelse
  43. 1 point
    Ja så kan man vel sige all diskretion er forsvunnet
  44. 1 point
    Ja, hun har valgt at tilbyde sex, også anal, uden gummi, efter hendes eget udsagn gør hun selv hvad hun kan for at holde sig sygdomsfri, bliver tjekket jævnligt og hun mener ikke risikoen for hende er større end den er vist hun mødte en fyr i byen. Jeg ønsker ikke denne tråd skal handle om med eller uden gummi er man bekymret står det jo en selv frit for at tage det på, så er man på den sikre side. Men synes hun fortjener en sober og reel diskussion her, hun er helt igennem fantastisk og naturlig. Hun er meget langt fra en professionel pige, hun gør det fordi hun synes det er sjovt og dejligt og det mærkes tydeligt!
  45. 1 point
    Vil give dig ret i det hele, kan bare ikke forstå du ikke nævner den velformede røv
  46. 1 point
    Har besøgte Julie i dag, og vil da lige nævne min skyller inden, ikke var med i den halve time. Hun startede tiden da jeg kom op på værelset, så det er helt igennem fair Hold op en lækker krop, forpartiet hjulpet godt på vej, også har hun en god kondition - høhø
  47. 1 point
    Du skal da bare være glad for at pige går op i hygiejne. Og du kan da bare spørge hende om badet er med i tiden eller ej inden du kommer
  48. 1 point
    åh søde fandt først lige ud af det igår, da jeg fik det det at vide af en af vores rigtige gode veninder Må indrømme at det kom som noget af en overraskelse, og vi har jo kendt hinanden fra vores spæde start...Så vi har haft nogle dejlige minder sammen...Må indrømme at jeg ski nok kommer til at savne dig, selvom vi ikke har set meget til hinanden det sidste lange stykke tid Men vil gerne takke dig for ALT !!! Jeg ønsker dig kun alt det allerbedste søde Dani Det fortjener du så meget, og er ganske sikker på at du nok skal finde på noget godt for fremtiden søde Men tak for alt, husk at vi tøser altid er her, hvis du skulle få lyst til at snakke eller komme tilbage engang - er helt sikker på at du vil blive savnet rigtig meget, og det er aldrig dårligt at stoppe på toppen, hvor man i hvert fald må sige du er sweety <3 Alt det bedste til dig søde - Kram fra Tilde
  49. 1 point
    Har du en adresse til stedet?
  50. 1 point
    Lad det være sagt med det samme, jeg har ikke den store erfaring med 'betalingspiger' men besluttede da jeg blev single at det skulle prøves. Da beslutningen var truffet var jeg over en masse sider og piger, for jeg ville finde en 'rigtig' pige, ikke bare en kold bolledukke. Efter noget tid faldt valget på Mrslolli i Sydsjælland, og jeg må her efter tre besøg sige at det har jeg bestemt ikke fortrudt. Mrslilli er nøjagtigt som hun skriver, hun glemmer dog at skrive at hun har et utroligt frækt glimt i øjet og at de dejligt store bryster er fantastiske. Hun er 100% på og har evner i sengen der er fantastiske og så er hun dejligt sød at snakke med også. Mine varmeste anbefalinger til en dejlig pige! http://www.escort5.dk/profil-11210-Mrslolli.html
This leaderboard is set to København/GMT+02:00


×
×
  • Create New...