I kan nok regne ud, hvor jeg fik inspirationen fra. "Det dér kunne du tjene penge på!"
Sagde manden midt i et blowjob! "Er du på noget?"
Sagde manden der mente, at når han mødte en sød og serviceminded pige, så måtte hun jo være på noget, for at kunne holde det ud...? "Skal du ikke have fyldt noget i dem dér?"
Sagde manden, da mine C-skåle åbenbart ikke var store nok til hans smag. "Er du af skandinavisk afstamning?"
Sagde manden til mig, som nærmest ikke kan se mere nordisk ud. "Er du hér hver dag?"
Sagde manden, der åbenbart ikke mente, at jeg måtte have noget liv! "Skal jeg ikke synge en svensk folkevise for dig?"
Sagde den søde svensker, når han lykkeligt lige var landet efter turen til bjergtinderne. "Hvad laver en sød pige som dig her?"
Sagde manden, som åbenbart ikke mente, at det var et sted for søde piger. "Jaja, det skal du jo sige!"
Sagde manden, da jeg sagde pænt tak for besøget!? "Kom nu, vil du ikke gifte dig med mig???"
Sagde manden under sit første besøg hos mig (heldigvis nok ikke så alvorligt). "Gerda fra lysthuset i sexville plejer at blive helt vild og tovlig, når jeg gør sådan her... Nu skal du bare se!"
Sagde manden, og satte tempoet så højt op, at jeg følte mig som en kludedukke, der slet ikke kunne følge med! "Du behøver ikke at lade som om, at du kan lide det."
Sagde manden, der åbenbart partout ville ødelægge det mindste optræk til en god stemning... Nej, nej...bare nej altså! "Jeg er så liderlig! Er du liderlig...er du liderlig, Nikita...er du, hvar..?...er du liderlig?"
Sagde manden, der var lidt kikset i hans version af "dirty-talk". "Den bliver altså meget større, når den bliver stiv!"
Sagde den unge mand, der nok var lidt betuttet og nervøs ved situationen. "Er den inde?"
Sagde manden, efter at jeg endelig havde fået moslet den ikke helt samarbejdsvillige diller ind i varmen... Nej, nej...bare nej, altså! Tænk hvis jeg sagde det til ham? "Hvor bor du så henne?"
Sagde manden... Mens han tog mig bagfra! "Kom nu for helvede, din forbandede lille lortepik!!!"
Udbrød manden frustreret, da hans mindste hovede ville noget andet end hans øverste. "Nå... Men jeg har faktisk slet ikke råd til det."
Sagde manden, efter jeg havde tegnet, fortalt, forklaret og svaret på 20 spørgsmål til professoren i telefonen!
Det var bare lige dem, som jeg umiddelbart kunne komme i tanke om på stående fod. Hvis de andre piger også hopper med på vognen, kunne man jo nok komme i tanke om flere, så kom bare glad. :)