Ak ja, det er jo en mørk og kold tid, så jeg syntes jeg trængte til noget wellness .
Har gået og tænkt på, om billederne af Anna på hjemmesiden mon holder.
Fat i telefonen, og bestille tid. Det var Anna der svarede, hun taler forresten et udemærket engelsk.
Hun spurgte om ikke jeg ville prøve den nye pige (very beautiful), meen nu havde jeg jo lige bestemt mig for, at det skulle være Anna.
Jeg får booked en tid, og så afsted mod hvidovre. Landende lige til aftalt tid, og blev lukket ind af Anna.
Hun er da en nydelig pige, nok ca. 30 år men med noget kortere hår, end på billederne.
Jeg bliver ført ind i et af værelserne, og må konstatere, at der er noget fodkoldt. (butikken ligger i kælderen)
Men Anna forsikrer mig om, at hun nok skal sørge for, varme mig op og desuden var der indlagt varme i madrassen.
Nå, hvad skulle det være?? Hmm, hun ser sgu fræk ud, men jeg lægger fra med en times massage. Så må vi se om den kan bære mere.
Af med tøjet, og op på briksen, og Anna går i gang med massagen. Det er såmænd ikke værst, dog uden at være prangende.
Vi taler lidt om løst og fast mens hun knokler der ud af. (mægtigt hyggeligt)
Jeg synes hun virker som et spændende bekendskab, så da vi når vejs ende, er det jo så ikke svært at lade sig lokke
Hvad vil du have siger den søde så. Hmm hvad kan man få, og hvad skal det koste?
Det lader til, at det meste er på programmet, så vi lægger ud med et blæs, med option på mere, hvis stemningen nu skulle indfinde sig.
Og så kan det ellers nok være, at den søde pige skiftede til at være en rigtig fræk strigle. Hun smider tøjet, og åbenbarer en rigtig lækker krop, med det par fine små bryster med nogle store nipler på. Lige til at bide i.
Der blev kildet, nuldret og nusset, og dilleren fik en gang pirring, med masser af øjenkontakt.
Uhh, det er godt. Det er sgu et blæs der du´r. Jeg må nok hellere lige ned og pille lidt. Hold da op der er vådt der nede, og i takt med at jeg piller bliver der bare endnu mere vådt. Jeg tænker at vi nok hellere må få afsluttet sagen med maner, så hende op og sidde på dilleren, og så afsted i vild galop. Det ser ud til at have sin virkning, hun stopper i hvertfald op og ser helt sagelig ud.
Vi må også lige prøve en doggy, og med den udsigt bliver det alt for hurtigt tid til affyring.
Så er det tid til en aftørring, og tilbud om et bad også. Men jeg takker nej, det er stadig pisse koldt....
Men alt i alt en fin oplevelse, og en sød pige, der er til at tale med.
Da jeg stod på gaden, var der gået 1 1/2 time, 1.200,- fattigere. Det er sgu ikk´ så ringe endda