Alt aktivitet
Seneste time
-
JULIANA. Kolding C
Nogen de har besøg hende eller været på adressen; https://annoncelight.dk/showad/469816
-
Thai traditional massage -Herning
Honestly, she didn't look like the person in the photos to me—I mean, she looks much older...
-
Silikone i brysterne
Jeg ved ikke hvorfor jeg finder det frækt at gramse et par implantater under huden, men det tænder mig. At kvinden får lavet tydeligvis større bryster går bare i dilleren på mig, det samme med læber og dullet makeup, og fræk påklædning og luder adfærd. Der er noget pirrende sexuelt over en kvinde gør sig meget til for at få seksuel opmærksomhed som jeg ikke kan stå for. Det samme med hendes adfærd, når hun har et frækt i øjnene som synes at sige tag mig bol mig. Ved ikke hvorfor struttende silikone bryster rammer så hårdt, men igen nok fordi hun åbenlyst gør sig til, og at det nok er noget eksotisk som langt fra alle kvinder finder på, af god grund da det vækker opmærksomhed ikke alle kan bære. Det som undre mig er at brystforstørrelser alligevel er populære, når jeg høre så mange sige de foretrækker naturlige?? Pigerne må opleve noget andet end hvad som bliver udtalt, og der er nok mange som holder inde med at sige hvad de egentlig føler.
-
easykid123 begyndte at følge Silikone i brysterne
-
Hvor er pigernes priser henne?
Hej Ged, Nu vil jeg starte med at sige, at det er desværre ikke alle, der kan forstå, en afvisning! (det kan være mangel på forståelse, skolekundskaber, eller at man ikke har forstået at netop, han er et fantastisk eksempel på det mandlige køn😁 ) Så skriver du at prisen må da være ens for alle?...Den lader vi lige stå...Hvor har du dog den ide fra? Hvis jeg har lyst til at uddele en lussing gratis, så gør jeg da det! Andre, skal da godt nok få lov til at betale en bondegård for det! Det er helt og aldeles mit valg! Overhovedet ingen andres eller noget nogen skal blande sig i.😀
-
Angelica i Odense
Der er nogle knap så gode anmeldelser af hende, som du burde søge frem inden du besøger hende. Men kan jo være du er heldig og får en anden oplevelse.
-
En sjælden karakter i branchen - Milena Big Boobs fra Herlev
spaceman99 skrev et svar til Jamal97's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnHvor gammel vil du skyde hun er?
-
Ville i lave en anmeldese på en hvor man er brandt af 2 gange.
God ide, og det er helt i orden at du rækker ud efter råd. God vind.
-
Hvor er pigernes priser henne?
Det kan du godt have ret i. Begge dele. Når jeg besøger en pige, forholder jeg mig til den pris, jeg kan læse eller får oplyst. Om alle får samme pris, er jeg ærligt talt ret ligeglad med. Fair nok, at dem som besøger pigen oftere end mig måske også får en lavere pris på et tidspunkt. Som @ToxicWaste og @Lady Cherie skriver med lidt andre ord, så er det den med kussen, som bestemmer hvor meget prisen er over 1000.
-
Ville i lave en anmeldese på en hvor man er brandt af 2 gange.
Helt fair også derfor jeg spørger da jeg ikke 100% kender gamet, jeg vil bare prøve at være lidt mere straight næste gang.
-
Ville i lave en anmeldese på en hvor man er brandt af 2 gange.
Vi har jo ikke set den korrespondance, I har haft, så det er jo ret umuligt for os at vurdere, om GPen har droppet dig (måske med vilje), eller om der har været så uklar kommunikation mellem jer, at hun ikke har forstået dit ønske om en aftale eller det konkrete tidspunkt. Det bedste du kan gøre er at være super konkret, når du aftaler. Fx “Jeg vil gerne besøge dig i morgen klokken 14 i 60 minutter. Kan du det? Svar mig gerne i dag inden klokken 18”. Har du gjort det, kan du på dagen ved 12-13 tiden følge op med “Glæder mig til at se dig klokken 14”. Har du ikke fået adressen, så spørg efter den dér.
-
Swingerklub
Er prøvet. Og tænker at det skal prøves igen en dag jeg er i København.
-
8000 begyndte at følge Swingerklub
-
Massage klinik i København?
Ja, det er der. Men når de ikke selv i deres annoncer udpeger, hvilke klinikker, der er tale om, så er det nok fordi de ikke ønsker det frem i det åbne. Sikkert fordi det objektivt set øger sandsynligheden for, at der sælges sex på klinikken, hvilket kan være et brud på lejebetingelserne.
I dag
-
sveske oprettede sin bruger
-
Thai i frækt undertøj
johndavidjohn2017 skrev et svar til Nyd livet's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnDesværre ikke altid andet end klip-klapper og basic tøj, har dog ind imellem været heldig, hvis jeg har spurgt. Har også selv haft købt nogle frække high-Heel-mules til piger jeg så,gennem længere tid
-
Ville i lave en anmeldese på en hvor man er brandt af 2 gange.
Ja selvfølgelig, jeg er sikker på det nok bare en misforståelse, jeg prøver bare at spørge lidt mere en anden gang.
-
GeekySexy begyndte at følge Pink Peach
-
Ville i lave en anmeldese på en hvor man er brandt af 2 gange.
Jeg tænker bare det har været noget misforståelse, så vil ikke skrive hende her, hun var nem nok at skrive med, så ingen ting der.
-
Swingerklub
Jeg havde for nogle år siden en ung studerende sugargirl i start 20’erne med på City Swingers mange gange. Både hun og jeg nød, at hun slikkede andre pikke gennem Gloryhole, mens jeg legede med hende. Har nu en anden sugargirl, i start 30’erne og møglækker, som har sagt ja til at prøve, men vi har ikke prøvet endnu. Så ja, det er der piger, der er friske på 👍🙂
-
FrenchLove begyndte at følge Swingerklub
-
Ville i lave en anmeldese på en hvor man er brandt af 2 gange.
Ja, jeg skulle ikke kunne sige det. Jeg snakker bare udfra hvordan jeg selv arbejder 🥰
-
Yvetti, København?
Det er højst sandsynligt falske billeder. https://www.instagram.com/p/DRKulH3DJNI/ https://www.instagram.com/p/CwVYEq_xorv/
-
Søger anbefalinger nær Vinderup/Skive/Struer/Holstebro
Hej med jer Jeg søger anbefalinger til søde GP’er nær ovenstående lokationer. Alle forslag er velkomne. Det er et plus, hvis pigen er god til at ride :))
-
Hvor er pigernes priser henne?
Men det har jo intet med svindel at gøre - bare deres ret til at sætte prisen, som de vil, og til hvem de vil.
-
Nogen der kender disse piger i Skive?
Årh øv… men tak!
-
En sjælden karakter i branchen - Milena Big Boobs fra Herlev
Hej Allesammen Ny bruger her. Jeg er egentlig kommet for at lave en anmeldelse af en kvinde, som jeg har besøgt mange gange, men hun fortjener bare alle rosene. Det er Milena fra herlev, en vildt smuk ældre kvinde. Jeg ville meget gerne vedhæfte hendes link, men hun er på ferie nu, så hun har taget den væk. Men hun hedder “Milena Big Boobs” fra Herlev. Det er noget af en udfordring, at beskrive min velvilje, og beundring af Milena, men jeg skal prøve så godt som muligt. Den bedste måde at beskrive Milena på, er at hun er en af de sjældne GP’er som jeg med stor tillid, og stor glæde vil give min penge til. Så god er hendes service. At jeg vitterligt er glad for at give hende mine hårdttjente penge. Og jeg kan være sikker på, at de er godt byttet. Igennem mine oplevelser med andre piger, har der været en efterfølgende følelse af enten fortrydelse, frustration, eller decideret mistro når pengene bytter hænder. Hvilket skyldes en skævvridning imellem hvad der var lovet, eller adviseret. Hun er den eneste, jeg med hånden på hjertet kan sige, at jeg har fuld tillid til. Når pengene skifter hænder, behøver jeg ikke spekulere på, om mine forventninger bliver mødt, eller om jeg bagefter vil føle, at noget mangler. Jeg ved, at jeg bliver mødt med den samme kvalitet, ærlighed og professionalisme, som jeg er kommet til at sætte så stor pris på hos hende. Alle detaljerne om oplevelserne hvordan hendes service er, hendes udseende, stedet, hendes personlighed. Vil jeg overlade til jer at finde ud af. Jeg ville bare komme med den besked. At når du har lavet en aftale med Milena, og pengene er byttet. Så kan jeg med 100% garanti, garantere at du kommer til at gå derfra veltilfreds, og mere. Man føler sig værdsat af hendes æelighed, og gode etik når det kommer til forretnings anledninger. Så hvis i kan lide en lækker varm milf, så nyd jeres eventuelle møde med hende. Hun er virkelig en sjælden personlighed i den her branche. PS: Til alle dem som tror at den her anmeldelse er falsk, eller ikke af en rigtig person, så er i mere end velkommen til at skrive privat til mig. Så jeg kan bevise for jer, at jeg er en uafhængig, og objektiv person bosiddende i Danmark.
-
Jamal97 begyndte at følge En sjælden karakter i branchen - Milena Big Boobs fra Herlev
-
Ville i lave en anmeldese på en hvor man er brandt af 2 gange.
Må man spørge hvem det er? Det er vel ikke helt nok til en advarsel, men mere en heads up at vedkommende er lidt svær at få fat på?
-
Danske kvinder i det østjyske?
https://annoncelight.dk/showad/403059
-
Massage klinik i København?
Er der thai massage klinikker i København med Ladyboys?