Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Loven gælder kun diskrimination. Hvis du taler grimt til ekspedienten i Netto så har de alt mulig ret til at kyle dig ud. Det samme hvis du lugter af lort. En restaurant må også gerne afvise dig hvis du ikke lever op til deres dresscode. (Her skal dresscoden naturligvis gælde for alle kunder) Det er heller ikke diskrimination at afvise en kunde hvis man føler sig utryg. Tænk en massør der har soloklinik og er helt alene på arbejde. De har alt mulig ret til at afvise en kunde hvis de føler sig utrygge. Og så bare en generel opfordring: Hvad fanden er det for et syn man har på pigerne i den her branche, når man begynder at blande købeloven ind i nogen som helst diskussion...?
  3. Prøv at se her: https://annoncelight.dk/showad/397571 Jeg har ikke besøgt hende så kan ikke svare på spørgsmål K
  4. Bjorno oprettede sin bruger
  5. Ola, mit indlæg her var for øvrigt ikke tænkt til hvis man nødvendigvis besøger en eller flere glædespiger fast men mere hvis man netop måske bare synes det er sjovt at besøge nogen engang imellem, der kan det være rigtig irriterende hvis man ikke har fået oplyst priser og ydelser da man ellers skal sidde og spørge hver gang Sikke dog et vejr, caramba 🙄
  6. I dag

  7. alm bygget, alm læber ingen hokus pokus der :) Hun har naturelig bryster og ja hun elsket at blive slikket og ingen hår dernede :) Ret alm kvinde i hendes alder, som har født lidt unger :)
  8. I går

  9. Billederne passer fint med hende, hun ser godt ud både på billederne og når du møder hende, det eneste med billeder på den måde de er taget og som de fleste billeder på escortguide er, er at den måde lyse falder på giver lidt ekstra krydderi, i forhold til når man er i et lidt mindre belyst rum, men stadig passer hendes billeder godt med det man møder. alder kan man aldrig være helt sikker på med en Thai de ser aldrig ud som den alder de er, men med min tid hos hende vil jeg mene at alder passer meget godt, måske et par år til eller fra kan da godt være. ydelser vil jeg ikke udtale mig om, andet ind at det der stå på meny'en kan man få, ellers må man ringe og hører, man kan jo næsten kun få et nej eller ja, som alle andre steder man spørger efter nået der ikke er på meny'en
  10. https://escort4.dk/listing/pamela/ Mange af os kender hende hvad er der blevet af hende har ikke set hende siden 2024 hun har ellers været fast på alle siderne år efter år
  11. Jeg synes det er ok at tidligere kunde udtaler der risko for sex med transvistit
  12. michell oprettede sin bruger
  13. Sjovt at kvinden (manageren) truer med lovgivning. Hvordan er det lige med GDPR hvis man indsamler selfies og telefon numre? Hvor lang tid siden er det at der var en sag om forsøg på afpresning af kunder? Kunne det ske igen?
  14. Capitan skrev et svar til Tombo's tråd i Hyggesnak
    Ja, hende i den video du linker i op.
  15. Der er ingenting der hænger sammen, ingen ville da have sex med en der lugtede følt og med blødende tandkød
  16. Det vil de kunne på Mobilepay ja, men hvis de er fra de Baltiske lande, så ville det ikke være brugbart for dem. Kan dog se mit nummer er slået op 8 gange denne uge fra Krak, og 6 gange på 180 siden slutningen af september.
  17. @Alf83 Du har fået Vika’s tilladelse til at post’e WhatsApp kommunikationen. Gør du så det?
  18. Could be nice to see the WhatsApp conversation, Something doesn’t add up Alf 83, kan vi få lov til at se hvad der er blevet skrevet?
  19. Hmm, ja det er mærkeligt. Kan de slå dit nummer op? Ellers ved jeg ikke hvad logikken er.
  20. You can’t take 15 mins, and then complain about it feeling rushed.
  21. Aldrig. Det er lidt det der undre mig. Har lavet 3 besøg hos dem nu, og har et i morgen som blev udskudt fra i dag.
  22. You mentioned that I've asked you for ID OR DRIVER LICENSE. NOT A SELFIE. So send here proof of what you say!
  23. Spørger de om selfies eller ikke om noget?
  24. My post is that user @Alf83 claims that I've asked him to send his ID or driver license which is not true. And I said to him, please, prove your post and mention full chat in WhatsApp. I never asked something like that, only think is asked from customers is selfie in rare cases, such as suspicion to be a robber or strange inquiry.
  25. hej Der ude Jeg har kun sjældent lavet en anmeldelse om en dårlig oplevelse. Dette er derfor en af de sjældne. Link til Lana: https://escortguide.dk/annonce/75070 Hun har tidligere anmeldelser fra Kastrup hvis man søger på 75070. Lana ser nøjagtig ud som på billederne inkl. at hun er slank og har små ungpige bryster trods hendes 26 år, så hun er sådan set pæn nok. Desværre kniber det med indlevelsen, så nogen kæreste oplevelse blev det ikke, mere sådan suck and fuck. Desværre var det ikke det jeg kom for og derfor kunne jeg heller ikke svinge mig op til at komme anden gang selvom aftalen var klar på dette punkt. Hun virkede ikke som en handlet pige, mere som en der mest var der fordi hun var nød til det men egentlig heller var fri. Lidt synd for hende men også synd for de kunder der får en oplevelse der ikke er i orden Jeg kommer helt sikkert ikke igen og jeg er helt sikker på at næste oplevelse igen vil ligge i Thai segmentet God aften her fra Hitmann
  26. Det er ret mærkeligt, at du beskriver oplevelsen som så forfærdelig, men alligevel fortsatte og endda ønskede en anden omgang. Hvis det virkelig var så dårligt, hvorfor ville du så fortsætte? Analsex kræver forsigtighed. Hvis hun blødte, burde man måske også spørge, hvad der skete undervejs, og om du selv var for hårdhændet. Blødning kan skyldes en skade og er ikke i sig selv et tegn på dårlig hygiejne. Der er noget ved din historie, som ikke helt hænger sammen.
  27. Ok - maybe I misunderstood your post. It sounded like you said that you are not the one texting from your number.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.