Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. @Le courvoisier Vi er mange der sætter stor pris på dine anmeldelser. Tak for det.
  3. Wombat skrev et svar til CamillaHusmor's tråd i Generel debat
    Stemmer i: Foretrækker lidt dæmpet musik. Noget man ikke rigtig bemærker. Men kun hvis det er uden reklamer. Eller er det bedre at lade være. Fedt du spørger i øvrigt. Det er god stil 🙏🏻
  4. Hej @goodfuck Der er en meget lille thai i Århus. Her er en anmeldelse: https://www.eroguide.dk/forum/topic/209074-dejligt-knald-med-meget-lille-thai-i-aarhus/ /Silver
  5. Profil: Marietan Profil oprettet: 19/08 2023 https://annoncelight.dk/profile/Marietan https://www.180.dk/nummer/50394322
  6. Jeg vil også lige her pointerer - selvom @Den_glade_amatør har ret i det han skriver - at jeg ikke finder managere som noget man bare bør accepterer.. Og at der i hvert fald i dette tilfælde er tale om en manager der blander sig i mere end hvad han burde.. F.eks. er der set eksempler på at en gæst har skrevet til en pige men er blevet ledt hen på en anden pige - hvilket jo har givet den ene pige nogle penge der ellers var gået til den første pige.. Havde en jeg BETALTE for en service fundet på at gøre det imod mig så var jeg flippet skrot.. Og han passede i hvertfald ALDRIG nogensinde min forretning igen.. Det sku da en voldsom mismanagement af den ene piges interesser.. Og nej der var ikke tale om en uønsket gæst men en gæst som har besøgt flere af managerens piger.. Og givet dem anmeldelser.. Hvilket sikkert havde gjort noget godt for den første piges tour her i Danmark.. I stedet for så endte den anmeldelse på den nu mest velanmeldte pige på deres side og hun har fået en flyvende start frisk fra flyveren sådan direkte.. Og flere har nævnt i deres anmeldelser at deres besøg blev foranlediget af den første anmeldelse..
  7. Hi dansker, Gonna keep that it english as my danish isn't that good yet 😅 I was with Nika ( https://nympho.dk/n37297/nika ) one of those from slady or whatever that slav chain of girls is. The good - clean towel, polite girl ,she kisses and wants to blow without rubber which I sat no to (not sure if that's a plus) and that's it for me. The bad - not my type facewise.Boring sex , blowjob was close to zero , no skills at all. She keeps the phone next to her while sex , hangs up on ppl and as soon as you are done she is straight on the phone. She was just not there and not interested in providing at all. Forgot to mention that she is far away from being 19,more.like 25-27. Weirdly the address was a student house in the new area at sydhavn. So much traffic , so not discrete at all. That was ok experience but I would not recommend and would not come back.
  8. https://nympho.dk/n37478/luna A true waste of time. Ai photos, oplyst forkert sted så siger manager det var min fejl. Videre til sted og mødt en pige på ca 23-25 og alt for mange bruises på kroppen. Jeg gik Spar jeres penge
  9. Hun ville mærk om der var liv i den lille ven 😉 jeg vil sige du skal prøv det ven
  10. Ja, fordi jeg har gode oplevelser med disse piger, som jeg gerne vil dele. Jeg besøger ikke thailandske og latinamerikanske kvinder over 30, som I gør. Hvis det handlede om unge danske piger i Aarhus, ville jeg også gerne skrive om mine oplevelser med dem. Men det er netop på grund af kommentarer som din, at jeg ikke længere skriver særlig meget herinde. Så bare rolig, I kommer ikke til at høre fra mig så ofte fremover. 😏
  11. Helst fri, men lav musik er bedre end trafikstøj og naboer, der skændes ... Bølgeskvulp eller lærkesang er optimalt, hvis det er i naturen
  12. Er ret vild med hende der kaldes Tiny Tove. Hun må være i 70’erne nu, men hold da op, hun var lækker på de film der ligger på Xhamster!
  13. En god playliste på lav styrke. I går var det netop en "lokal station med reklame indslag" som andre skriver, hvor der kom reklamer lige hvor klimaks var ved at være der, så må man lige sætte farten lidt ned og vente til musikken spiller igen 😂
  14. Enig med @sweetstone og @Max_nysgerrig, især med at reklamer er meget uønsket, men det kan også noget, hvis det eneste lydbillede er det, som de to kneppende selv skaber med støn og lyde fra kroppe, der støder mod hinanden. Jeg fik engang en times massage hos en thai, hvor der kørte et eller andet religiøst bønneritual på thai på radioen. Det lød meget ensformigt, men jeg trøstede mig med, at det nok var færdigt lige om lidt, for erotisk pirrende kunne man i hvert fald ikke kalde det. Det endte med at køre uafbrudt i 45 minutter ud af de 60, jeg havde bestilt, og det stoppede kun ved, at thaipigen slukkede for radioen, da hun ikke fandt det passende at have sex samtidigt med at de religiøse budskaber strømmede hende i møde.
  15. Det har du ret i, pigen er såmænd lækker nok, en lille fræk sag. Jeg har også anmeldt hende før - men folk stejler bare nogle gange over at pige og billeder ikke stemmer. Hun kan dog også være en lille bitch, som også ved dig, når hun bare springer af i stedet for at levere det der er aftalt.
  16. Det ville også irritere mig helt vildt hvis der kørte reklamer i baggrunden 😂
  17. hende jeg lige besøgte havde en playliste kørerne på lav hvilket var fint. vil gerne kunne høre og snakke uden problemer. den GFE pige jeg besøger har intet kørerne og det også rart. de steder jeg har været for en god massage der kan jeg faktisk godt lide de natur lyde der tit bliver spillet. god måde at falde til ro på.
  18. Du er hurtig til at skrive en såkaldt anmeldelse af disse Slady piger. Og som altid super positiv, alt er bare perfekt, lige fra Whatapp til slut. Vi må se om det holder vand denne gang. Husk Amanda, som lige er kommet til byen - der ligger vel en anmeldelse i morgen?
  19. At de gør det, er ikke problemet. At pigen betaler en eller anden “manager” for at sørge for praktiske ting, ser jeg heller ikke nødvendigvis som et problem, så længe pigen selv ønsker at betale sig fra noget. Men i lovens øjne er det rufferi. Der, hvor det er særligt ondt, er når en pige ikke selv bestemmer, men fastholdes i noget mod sin vilje. Enten i sexsalg som sådan, eller i at manageren skal have en ublu sum hver dag, som pigen af den ene eller anden form for tvang ikke ser sig i stand til slippe ud af. @JenniferRomanticas initiativ gik jo blandt andet også ud på at tage en snak med pigen for derigennem at finde ud af, om der i det konkrete tilfælde var tale om sidstnævnte. Men eftersom alle henvendelser til pigerne med overvejende sandsynlighed går igennem en bagmand, som ikke har interesse i, at hans piger mødes med en ressourcestærk dansk GP, så vil det overraske mig voldsomt, hvis den brunchaftale nogensinde bliver til noget. Og det er jo også en pointe i sig selv, hvilket @JenniferRomantica også har gennemskuet.
  20. @Pink Peach det har været en tråd om dette før
  21. Ibo2003 oprettede sin bruger
  22. Vil tro kunde underlaget er for lille , til at bekoste reklame kroner.
  23. annoncelight virkelig den eneste side jeg kender. kan se der bliver nævnt andre, men man skal være tilmeldt på nogle af dem og det orker jeg ikke. ved hellere ikke hvor meget der er at finde her i udkants danmark på dem. annonce light bare bedst. men finder normalvis hvad jeg gerne vil prøve gennem anbefalinger her
  24. Nympho.dk er min foretrukne fordi folk kan lave review på de enkelte GP. Også med flere data for GP og bedste mulighed for at filtrerr på Services. Escortguide har fornyeligt opgraderet så man kan filtrere på services ;)
  25. Hvilke sider man bruger , kommer an på hvor man bor. På Lolland Falster er det Annoncelight.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.